Bezpečné nákupy
2680 CZK 1480 CZK
Akce končí se za:  00 : 36 : 00
Zahalte se do krémové něhy, kterou si zasloužíte
Z ÉTERNELLE ZA 14 DNÍ
 • ZBAVÍŠ SE VRÁSEK
 • ZLEPŠÍŠ OBRYSY OBLIČEJE
 • TVOJE POKOŽKA NABERE MLADÉHO LESKU
PŘED
PO
2680 CZK 1480 CZK
OBJEDNEJ TEĎ
„TOTO JE OPRAVDOVÝ LIFTING VE SKLENICI!”

„Dobrých 30 let spojuji být manželkou a matkou s náročnou profesionální prací na univerzitě. Bohužel neustálý shon a nedostatek času pro sebe se negativně podepsaly na mém vzhledu – jednoho dne jsem s hrůzou zjistila, že se na mě ze zrcadla dívá zničený stařík! Cítila jsem se ve své kůži špatně a začala jsem uvažovat o radikálním řezu – faceliftu. Naštěstí jsem Éternelle objevil včas. Takové složení za takovou cenu nikde jinde nenajdete. Výsledky mě šokovaly - obličej vypadá o 20 let mladší! Nedávno si mě skupina studentů spletla s jedním z nich!"

PŘED
PO
ELIŠKA FRIEDRICH, 51 LET, PRAHA

Ano, chci se ujistit, jak rychle můj obličej omládne

OBJEDNEJ TEĎ
PROBLÉM
ŘEŠENÍ
PROBLÉM:
 • S neklidem pozoruješ na obličeji známky stárnutí
 • Citíš se být uvnitř o hodně mladší, než vypadáš
 • Vědomí vlastního vzhledu blokuje Tě před
  splňováním si snů
 • Místo těšit se životem, myslíš o tom,
  že Tvoje krása stále utíká
 • Tvůj obličej vypadá šerý, smutný a unavený
 • Myslíš, že kosmetika fungují velmi slabě a povrchově
 • Boíš se drastických estetických operací,
  bolesti a umělých efektů
ŘEŠENÍ:
 • Místo utrácet peníze na drahé operace,
  vsaď na něco, co doopravdy funguje
 • Už za 28 dní lidé budou na tvůj pohled reagovat s šokem
 • Konečně budeš se cítit krásná a atraktivní ve své vlastní kůžu, oceníš tu chvíli pro sebe
 • Už po 7 dnech pravidelného používání uvidíš eefekt v podobě svěžého, mladého a spokojeného vzhledu
 • Přesvědčíš se, že správná formule dokáže vrátit ztracené sebevědomí a radost ze života
 • Zbavíš se fyzického diskomfortu, rizika pro zdraví a také nejistoty spojené s efektem invazivních operací

ŘEŠENÍ:

OKEM EXPERTA:

První vrásky se objevují kolem 25. roku života. Většina žen po 35. narozeninách netrpělivě zaznamenává lavinu nepříznivých procesů na jejich tvářích. Mezitím - žijeme stále déle, jsme sportovně založení, profesně aktivní a společensky aktivní. Chceme, aby tělo následovalo ducha, a všechny změny jsou zvláště akutní pro ženy – dnešní 40, 50 a 60leté ženy se stále chtějí cítit žensky, krásně a přitažlivě.

Mechanismy vedoucí k tvorbě vrásek jsou komplikované, ale jedno mají společné - destrukce nosných struktur kůže, což způsobuje ztrátu jasnosti brady, pokles tváří a víček, tvoří se váčky pod očima a povrch kůže ztrácí lesk, barvu a napětí.

Naštěstí jsou dnes úspěchy vědců při zvrácení biologického věku pokožky skutečně působivé. Je vysoká pravděpodobnost, že se skalpel a jehly stanou brzy minulostí! To vše díky výběru několika průkopnických aktivních látek přírodního původu, které poskytují velkolepé výsledky omlazení.

Právě ony, pečlivě vybrané a kombinované synergickým efektem, jsou součástí revolučního vzorce Éternelle, který bere zahraniční trhy útokem a chystá se dobýt srdce polských žen. Osobně jsem přesvědčen, že máme co do činění s novou érou přirozeného anti-agingu.

ČTĚTE MÉNĚ

DANIEL MATUŠÁK, 
EXPERT SKIN RENEW INSTITUTE

ZA CO MILUJEŠ FORMULI ÉTERNELLE?

pro slavný BAKUCHIOL, číslo jedna mezi anti-age přísadami

za spojení unikátní aktivních složek

za 98% bezpečný, čistý a přírodní sklad

za příjemnou, jemnou sensuální vůni

za jemné zahalení, krémovou konzistencí

za to, že je 100% netestováno na zvířatech a především  
- pro SKUTEČNÉ ÚČINKY, které ocenilo již přes 76 598 žen

9/10 ŽEN POTVRZUJE, ŽE SE JEJICH ŽIVOT ZMĚNIL K LEPŠÍMU DÍKY ÉTERNELLE FORMULLE

Připoj se k tisícům žen, spokojených s fungováním Éternelle:

opinion

„SKVĚLÝ”

stars

„Jsem kosmetička a vždy s dcerou testujeme nějaké novinky... Nikdy mi nic nepřineslo takové účinky jako Éternelle. Nic, dokonce ani invazivní ošetření jako injekce! Její tvář se zpevnila, tváře a čelo byly hladké a žilky ... Počkejte, jaké žilky? ;-)"

opinion

„VŠECHNO SEDÍ”

stars

„Byla jsem skeptická, ale Éternelle dostojí svým slibům. Hlavně se mi vrátil takový zářivý, energický vzhled - z obličeje mi vyzařuje mladistvá záře. Moji kolegové z práce se mnou mluví o tajném postupu, který jsem provedla. Neznám nic lepšího!"

opinion

"MŮJ HIT"

stars

„Přiznám se, že jsem si udělala zásoby Éternelle, protože si neumím představit, že by na mém toaletním stolku chyběla. Se třemi dětmi jsem trochu zanedbával. Ještě nedávno jsem vypadala jako vlastní matka, až jsem se styděla chodit někam mezi lidi, protože můj muž je moc hezký. Éternelle byla volské oko – omládnu v pohodlí domova, bez skalpelu. Zjevení!"

opinion

"JSEM NA ANO"

stars

„Ve skutečnosti vidíte rozdíl mnohem dříve, než výrobce deklaruje. Přes velké rýhy u úst jsem po dvou týdnech vypadal o dekádu mladší. Snacha vtipkuje, že brzy budu vypadat mladší než ona. Éternelle doporučuji všem ženám!"

opinion

„DÁVÁM 11/10!”

stars

„Jsem velmi náročná a pro mě je v kosmetice nejdůležitější složení a etická výroba, protože miluji zvířata. Navíc samozřejmě akce! Receptura Éternelle splnila má očekávání na 100%. Póry a jemné vrásky jsou pryč, pleť jako hedvábí. Vyhodil jsem podkladovou bázi a korektor!"

PODÍVEJ SE NA VÍC KOMENTÁŘŮ

ZOBRAZIT DALŠÍ RECENZE

Pokud vás omrzely přeceňované a drahé krémy, které s vaší pletí nic specifického nedělají, věřte odborníkům z renomovaných francouzských laboratoří a vsaďte na cílenou profesionální bioobnovu vaší pleti pomocí Éternelle. Roky hloubkového výzkumu komplexních potřeb zralé pleti vedly k neobvyklému, modernímu složení, které se přesně zaměřuje na příčiny stárnutí.

PROBLÉM:

Proč Tvoje kosmetiky ukázaly se být zklamáním?

 • Bezcenné složení, plné plniv a konzervantů
 • Nedostatek nebo pouze stopy účinných látek
 • Příliš povrchní akce a žádné efekty
 • Nutnost kupovat mnoho různých produktů
 • Podráždění, zarudnutí, suchost 
  (tradiční retinol)
ŘEŠENÍ:

Co odlišuje Éternelle od jiné dermokosmetiky?

 • Bohatý nutriční superkomplex s více jak 
  10 ingrediencí, žádné zbytečné "náplně"
 • Až 4 vybrané, silně koncentrováne 
  aktivní složky
 • Hluboké fungování potvrzené vědecky
 • Všechno, co pokožka potřebuje uzavřené 
  v jedné sklenici
 • Dokonalé efekty v 100% bez vedlejších účinků a podráždění

ŘEŠENÍ

Ano, chci vyzkoušet formuli číslo 1 na trhu proti stárnutí

OBJEDNEJ TEĎ
POZNEJ SÍLU VÝJIMEČNÝCH SLOŽEK ÉTERNELLE:

SYTENOL® A BAKUCHIOL

Sytenol A Bakuchiol, uznávaný jako nejinovativnější kosmetická složka roku 2020 je rostlinným ekvivalentem retinolu, známého jako nejúčinnější látka proti stárnutí, ale Bakuchiol má tu výhodu, že zcela postrádá vedlejší účinky tradičních retinoidů, jako je podráždění, suchost, pálení a zarudnutí. Zlepšuje pevnost a napětí zralé pleti, redukuje sluneční a hormonální zabarvení, vyrovnává tón pleti, minimalizuje póry a bojuje se všemi nedokonalostmi. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku.

ingredientSYTENOL® A BAKUCHIOL - STÁHNI REPORT O EFEKTIVITĚ SLOŽKY >>

DOLCÉVIA®

Čistý, přírodní, rostlinný glykosid získaný ze stévie (Stevia Rebaudiana), má za úkol jemně uvolňovat mimické svaly, které mimovolně napínáme, zabraňujeme jejich trvalým mikrokontrakcím a tím - vzniku a prohlubování linek, vrásek a rýh. Vyhlazený, uvolněný obličej okamžitě získá veselejší, přátelštější a mladistvější vzhled - jasné účinky se dostaví již v prvních dnech! Na rozdíl od botoxu je účinek extrémně přirozený a jemný, a co je důležitější - nemá žádné vedlejší účinky.

ingredientDOLCÉVIA® - STÁHNI REPORT O EFEKTIVITĚ SLOŽKY >>

STEROCARE™

Další skvělá složka v prevenci stárnutí pleti. Je založen na extraktu z květu červeného jetele. Díky bohatosti isoflavonů působí na pokožku podobně jako přírodní estrogeny, které s věkem začínají chybět, čímž je pokožka tenká a suchá. Sterocare™ zvyšuje hustotu pokožky, hloubkově obnovuje její strukturu, díky čemuž jsou vrásky výrazně mělčí a vyplněné. Pomáhá udržovat hydrataci v hlubších vrstvách pokožky, díky čemuž je hladká a pružná.

ingredientSTEROCARE™ - STÁHNI REPORT O EFEKTIVITĚ SLOŽKY >>

EARLY BOOST

Přírodní taurin získaný z rostliny Jania Rubens - je látka s nesrovnatelně silným energizujícím potenciálem a eliminující známky únavy. Ale to není vše – tato složka je nezbytným tkáňovým biostimulantem, výrazně zvyšuje úroveň hloubkové hydratace pokožky a ovlivňuje počet, délku a biologickou aktivitu fibroblastů, kožních buněk odpovědných za přirozenou produkci elastinu, kolagenu a kyseliny hyaluronové. Silná podpůrná vlákna eliminují ochabnutí obličejových tkání, krásně vymezí ovál brady a pozvednou tváře.

ingredientEARLY BOOST - STÁHNI REPORT O EFEKTIVITĚ SLOŽKY >>

POZNEJ VÍCE SLOŽEK

Působení těchto 4 silných aktivních látek doplňuje kolagen, kyselina hyaluronová, vitamín E, bambucké máslo, extrakt z brusinek a jablečný extrakt*.

DÍKY SPOLEČNOSTI ÉTERNELLE SE OBRÁCENÍ BIOLOGICKÝCH HODIN KOŽOVÝCH HODIN NIKDY NESTALO:
medal

PŘÍRODNÍ A BEZPEČNÉ

Éternelle obsahuje pouze pečlivě vybrané a testované složky, které nezpůsobují alergie, podráždění ani vedlejší účinky.

medal

JEDNODUCHÉ A POHODLNÉ

Éternelle je průlomová receptura založená na nejnovějších kosmetologických objevech. Mohou jej používat ženy všech věkových kategorií, v pohodlí domova.

medal

EFEKTIVNÍ

Síla Éternelle spočívá v jejím skutečném omlazujícím účinku, potvrzeném četnými studiemi, a ne v marketingové skořápce.

Je to šokující, ale vše nasvědčuje tomu, že nyní můžete dosáhnout efektů těch nejlepších kosmetických salonů a klinik v pohodlí domova! Bez jehel, bez utrpení, bez utrácení jmění za celý arzenál různých prostředků a léčby.

Nečekej, využij svoji šanci na krásu bez věku!

OBJEDNEJ TEĎ

2680 CZK 1480 CZK

Objednej dneska a ušetři 1200 CZK

Objednávkový formulář
Badges
ANO! Chci získat Voucher + Eternelle. To znamená, že moje volba je naprosto bezpečná, protože produkt je pokryt trojitou zárukou spokojenosti. Zboží bude doručeno k vašim dveřím kurýrem v příštích několika dnech.
0.00 CZK
Mastercard Paypal Visa
Objednávkový formulář
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Poslední krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mailová adresa
ADRESA
Kraj
Způsob platby
Doručení
Mastercard Paypal Visa
Další krok
Adresa

* - Bibliografie:

Kyselina hyaluronová::
Syed Nasir Abbas Bukhari, Nur Liyana Roswandi, Muhammad Waqas, Haroon Habib, Fahad Hussain, Shahzeb Khan, Muhammad Sohail, Nor Amlizan Ramli, Hnin Ei Thu, Zahid Hussain - Hyaluronic acid, a promising skin rejuvenating biomedicine: A review of recent updates and pre-clinical and clinical investigations on cosmetic and nutricosmetic effects

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30287361/

Kolagen:
Patricia M B G Maia Campos, Maisa Oliveira Melo, Francine Celise Siqueira César - Topical application and oral supplementation of peptides in the improvement of skin viscoelasticity and density

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30834689/

Vitamin E:
Jens J Thiele , Sherry N Hsieh, Swarna Ekanayake-Mudiyanselage - Vitamin E: critical review of its current use in cosmetic and clinical dermatology

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16029671/

Máslo Shea:
Tzu-Kai Lin , Lily Zhong , Juan Luis Santiago - Anti-Inflammatory and Skin Barrier Repair Effects of Topical Application of Some Plant Oils

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29280987/

Extrakt z brusinky
Nina Poljšak, Samo Kreft, Nina Kočevar Glavač - Vegetable butters and oils in skin wound healing: Scientific evidence for new opportunities in dermatology

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31657094/

Extrakt z jablek:
Saima Jadoon, Sabiha Karim, Muhammad Hassham Hassan Bin Asad, Muhammad Rouf Akram, Abida Kalsoom Khan, Arif Malik, Chunye Chen, Ghulam Murtaza - Anti-Aging Potential of Phytoextract Loaded-Pharmaceutical Creams for Human Skin Cell Longetivity

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26448818/

Na zázraky moc nevěřím a spoléhám na osvědčenou kosmetiku, ale účinky Éternelle předčily má nejdivočejší očekávání. Téměř všechny kuřácké vrásky jsou pryč!

Antonie

Praha

Díky Éternelle vypadá můj obličej znovu mladě! Tento krém si poradila i se lví vráskou. Úžasné!

Kateřina

Zábřej na Moravě

Opět cítím se být krásnou 😊 Když se dívám do zrcadla tak se nepoznávám

Eliška

Pardubice

Potvrzuji, že žádná jiná metoda nemá takový účinek. Stejně jako facelift pouze ve sklenici. Epické!

Anička

Ostrava

Tato jednoduchá metoda dělá opravdové zázraky. Moje kamarádky si myslely, že nechala jsem si udělat botox!

Kristýna

Havířov

Je mi líto, že jsem to neobjevil dřív. Funguje velmi rychle a hlavně v oblastí očí

Markéta

Ústí

Na co je mi retinol když mám přírodní bakuchiol. Od doby kdy používá Éternelle, myslím se, že není důvod používat chemií.

Aneta

Brandýs n. Labem

Kdyby ne Éternelle tak zanedlouho bych vypadala jako 50-ti léta žena. A mám 30 let!

Olga

Liberec

Jak se tak na sebe dívám tak se mi zdá že moje pokožka se omladila o 15 let

Kamila

Hradec Králové

Bála jsem se stárnutí ale teď když mám Éternelle, tak utíkající čas mi nepřijde až tak strašný!

Kateřina

Hranice

Já mám největší radost z toho, že zbavila jsem se pytlů pod očima

Gabriela

Praha

Dlouhé čáry na čele mě znepokojovaly. Dnes jsou pryč a vděčím za to Éternelle!

Nataša

Tábor

Moje přítelkyně často vypadala naštvaně a byly to vlastně vrásky. Nevím, jak se to stalo, ale když to začala používat, už si nikdo nepamatuje její vztek na její tváři

Adam

Praha

Za 3 týdny jsem dosáhla efektu, který mi všichni přátelé závidí. Žádné návštěvy klinik!

Emilie

Brno

Myslel jsem, že moje žena utratila všechny naše úspory za botox, ale ukázalo se, že na odstranění vrásek stačí jeden krém. Takový efekt bez skalpelu!

Vladimír

Cheb

Žilky, pytle pod očima a dokonce obvislá kůže na krku - toto všechno zmizelo!

Nikola

Modřice

Nejvíc mě těší, že to vše jde bez laserů, injekcí a bez efektu umělého obličeje jako po botoxu

Jitka

Praha

Tento krém opravdu funguje! Brázdy u úst jsou úplně pryč!

Dominika

Třinec

Šok, jak se tento krém dokáže změnit. Nedávno jsem slyšel, že manželka a dcera vypadají jako sestry

Pavel

Karviná

Poslední nákup:

před chvílí Pavla z Vlachova Březí

Poslední nákup:

před 19 vteřinami Alžběta z Olomouce

Poslední nákup:

před 27 vteřinami Marie z Miličína

Poslední nákup:

Paní Marta z Pardubic, před 10 minutami

Poslední nákup:

Paní Alžběta z Aše, před 8 minutami

Poslední nákup:

Paní Helena z Třince, před 7 minutami

Poslední nákup:

Pan Marián z Ústí nad Orlicí, před 3 minutami

Poslední nákup:

Pan Ondřej z Brna, před 5 minutami

Podsumowanie zamówienia

Vaše objednávka
1x Eternelle
Údaje o adrese

Kontaktní údaje

E-mailová adresa

Číslo telefonu

Způsob platby

Do zapłaty: 1480 CZK

Dziękujemy za zamówienie!

Počkej!

Dostal jsi jednorázovou slevu!

Teď můžeš získat Voucher + Eternelle v ceně nižší až o 56%

Nabídka objevila se JENOM Tobě a bude aktivní ještě přes 15 minut.

VYZVEDÁVÁM SVOJI SLEVU
56%