PÓŁ ROKU TEMU JEJ WŁASNA TWARZ POSTARZAŁA 
JĄ O 20 LAT, RUJNUJĄC ŻYCIE I KARIERĘ.
DZIŚ MA WSZYSTKO – PIĘKNO, SUKCES I MIŁOŚĆ

Jeszcze niedawno wszyscy zgadywali, że jest w wieku emerytalnym. Odkąd jej skórę odmienił ekskluzywny „nocny lifting bez skalpela”, wizualny wiek jej twarzy to 35-40 lat.

  • przed
  • po

W 30 dni, a raczej nocy, uzyskała tak silne wygładzenie i napięcie cery, że wygląda młodziej niż większość 
30-latek. MAGIA SKALPELA? NIE, TO CUD MOLEKULARNEJ BIOKOSMETOLOGII I DROGOCENNYCH SKŁADNIKÓW

Historia Małgorzaty, choć trudno w to uwierzyć, zaczęła się od wielkiego dramatu. Nagła menopauza, rozstanie z mężem, ogromny wieloletni stres związany z prowadzeniem własnej firmy, coraz większe trudności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów biznesowych, utrata poczucia własnej wartości. Długotrwałe silne nerwy i presja oraz zmiany hormonalne bardzo mocno wpłynęły na wygląd Małgorzaty i dołożyły jej niekorzystnych zmian na twarzy, na punkcie której i tak miała już wcześniej wiele kompleksów z racji przebarwień. Gdy kobieta myślała, że już nic jej dobrego w życiu nie czeka, nagle otrzymała od losu szansę, która odmieniła nie tylko jej twarz, ale też przywróciła wewnętrzną moc i sprawczość, otwierając nowe możliwości w życiu prywatnym i w interesach. Dziś jest prawdziwą ikoną bizneswoman, której żadne wyzwania nie są straszne.

Aby zrozumieć, jak ogromny wpływ na nasze życie ma coś tak „błahego” jak wygląd, wystarczy wysłuchać zwierzeń Małgosi:

„Rozkręciłam swoją markę od zera, latając po świecie, biorąc czynny udział w targach i konferencjach, zdobywając najtrudniejsze kontakty. Miałam imponujące doświadczenie i realną wartość do zaoferowania, ale… no cóż. Odkąd menopauza zrujnowała mi twarz, stałam się niewidzialna. Przestałam mieć siłę przebicia na tle młodych przebojowych bossgirls. Koniec małżeństwa, koniec kariery… Byłam u kresu sił, bliska podłożenia się pod ostrze skalpela, aby choć częściowo odzyskać młodość. Na szczęście moja zaufana specjalistka kosmetologii dała mi znać o naborze do przełomowych testów luksusowej formuły odmładzającej nocą…”

Małgorzata miała 52 lata, kiedy jej życie doszło do punktu zwrotnego.

Nazywam się Edvard Nielsen i od 14 lat zarządzam zespołem innowacji w Centrum Molekularnej Medycyny Estetycznej. Do zgłębienia zagadnień związanych z przeciwstarzeniem zmobilizowała mnie ukochana żona. Gabrielle to w moich oczach najpiękniejsza kobieta na świecie, poznałem ją, kiedy miała zaledwie 21 lat. Niestety na skutek przedwczesnej menopauzy byłem naocznym świadkiem bezlitosnych przemian na pięknej twarzy mojej żony, a co gorsza – byłem świadkiem całkowitej utraty pewności siebie kobiety, która była mi najdroższa. Naturalne przywrócenie jej młodzieńczego piękna stało się moją misją, zakończoną spektakularnym sukcesem. Okazało się, że moje odkrycie miało zrewolucjonizować kosmetologiczne kuracje przeciwzmarszczkowe i rynek anti-age na niewyobrażalnym dotychczas poziomie.

Wykorzystując najnowocześniejszą technologię inteligentnych nanocząsteczek i fakt 10x efektywniejszej nocnej regeneracji skóry, mój zespół opracował intensywnie liftingujący krem z silnie skoncentrowanym kompleksem drogocennego nanokoidalnego złota, cząsteczek kawioru i aminokwasów kolagenowych. Już w 14 nocy bogato odżywcza formuła odbudowuje gęstość skóry, napina zwiotczałe partie i przywraca jej pożądaną spoistość oraz jędrność, a co najważniejsze: realnie zagęszcza sieć włókien strukturalnych, spłycając aż do 79% zmarszczek i redukując nawet 76% obwisów. To spektakularny efekt, który jest możliwy wyłącznie dzięki zastosowaniu składników najwyższej jakości. U 248/250 biorących udział w testach kobiet kuracja zatrzymała i odwróciła proces starzenia tkanki skórnej, w widoczny sposób zwiększając napięcie i elastyczność, likwidując plamy i wykwity, rozświetlając ją i przywracając młodzieńczy wygląd w ciągu 30 dni.

Efekty po 30 zastosowaniach nocnej kuracji inteligentnie modelującej są porównywalne z efektem inwazyjnej wolumetrii i liftingu.

Luksusowa nocna formuła odmładzająca:

Zapewnia jedwabiście gładką, 3x mocniej napiętą i świetlistą cerę już po 48 h

Redukuje do 67% zmarszczek mimicznych już po 14 użyciach

Unosi i definiuje kontury twarzy, przywracając jej wyrazistość

Intensywnie zagęszcza skórę i zwiększa jej sprężystość nawet o 89%

Eliminuje podwójny podbródek i podnosi obwisłe policzki

Ujednolica koloryt cery i likwiduje brązowe przebarwienia

Cofa biologiczny i wizualny wiek skóry nawet o 15-20 lat

Jak dobrze, że tu trafiłaś

Dowiesz się, jak odzyskać młodzieńczy wygląd, urok, blask i pewność siebie – w każdym wieku

*MagicTouch* → efekt retuszu i maksymalnego liftingu owalu twarzy
SKONCENTROWANE DZIAŁANIE JUŻ OD 
1. ZASTOSOWANIA

Pamiętam panią Małgorzatę. Zgłosiła się do mojego gabinetu po 14 dobach stosowania luskusowego kremu na noc ze złotem i kawiorem, a ja zobaczyłem zupełnie odmienioną, odmłodzoną, piękną kobietę. Nie kryła podekscytowania uzyskanymi rezultatami, choć chyba obawiała się, że będą one chwilowe. Mówiła: „To naprawdę niesamowite, proszę spojrzeć, znikają nawet najciemniejsze przebarwienia sprzed wielu lat, obwisłe fałdy skóry unoszą się. To aż nie do wiary… to zbyt piękne, aby było prawdziwe.” Dotykała się ostrożnie po twarzy, przeglądała w lustrze, jakby bała się, że ten piękny obraz za chwilę zniknie. Muszę przyznać, że u pani Małgorzaty efekt był jeszcze bardziej spektakularny, niż prognozowaliśmy na podstawie laboratoryjnych symulacji.

  • przed
  • po

Wiedziałem, że nowatorska technologia nanocząsteczek złota i kawioru połączona z moimi autorskimi badaniami i współczesną wiedzą na temat tych najsilniejszych substancji przeciwstarzeniowych może przynieść cudowne efekty, ponieważ zmiany zachodziły wewnątrz skóry, a nie na powierzchni. Doskonale wiedziałem, że szeroko reklamowane popularne kremy dostępne na półkach w drogeriach nie są tak naprawdę dostosowane do realnych potrzeb skóry 40, 50 i 60-latek, dlatego wiele kobiet ma poczucie bycia oszukaną przez przemysł kosmetyczny, a co gorsza – wierzy w nieuchronność procesów starzenia twarzy... Nie pozostało mi nic innego, jak udostępnić jak najszerzej moją wyjątkową formułę przywracającą młodzieńcze funkcje skóry. Rezultaty powiedzą więcej niż jakiekolwiek słowa czy reklama.

Jestem dumny, że w naszym kremie mogliśmy wykorzystać pełnię potencjału najsilniejszych poznanych substancji przeciwstarzeniowych. Dzięki temu właśnie staliśmy się świadkami największego przełomu w zakresie naturalnej medycyny estetycznej – jesteśmy w stanie zaktywizować komórki skóry na poziomie jej najgłębszych warstw. W tym już nawet nie chodzi o wygładzanie powierzchownych zmarszczek, ale o całkowitą przebudowę struktury skóry na podobieństwo skóry młodej, około 20-letniej. To przywracanie spoistości i gęstości skóry na poziomie dotychczas nieosiągalnym, lub osiągalnym wyłącznie inwazyjnymi zabiegami.

Małgorzata – najpiękniejsza bizneswoman po 50-tce

Zanim dowiesz się więcej na temat tej drogocennej formuły liftingującej, wróćmy na chwilę do Małgorzaty. Gdy zakończyła pełny tryb testów pilotażowych ekskluzywnego odmładzania bez skalpela, w jej życiu zmieniło się wszystko. Poczuła, że właśnie wkracza w najlepszy czas i swój najlepszy wiek! Podczas rozprawy sądowej jej eks-mąż z wrażenia nie był w stanie wykrztusić ani słowa, natomiast jego prawnik poddał się praktycznie bez walki i po wszystkim zaprosił Małgorzatę na kolację. Małgorzata poza chwilową satysfakcją wygrała jednak znacznie więcej. Stała się twarzą prestiżowej międzynarodowej konferencji „Biznes po 50” i notowania jej marki wystrzeliły w górę. Inwestorzy, promotorzy i partnerzy sami tłoczyli się w kolejce, by zamienić z nią choć słowo. Podczas targów w Singapurze poznała swoją nową miłość. Jak sama mówi, życie ją rozpieszcza i jest dla niej słodkie!

Pełna energii, młodzieńczej witalności, uśmiechu, inspirująca dla mnóstwa kobiet, uwielbiana przez swojego mężczyznę. Spełniło się jej największe marzenie, otworzyły się przed nią nowe możliwości, a kompleksy na punkcie „starczej twarzy” odeszły w zapomnienie. Niebawem świętuje swoje 53 urodziny, a większość nowo poznawanych osób jest przekonana, że ma maksymalnie 30-33 lata. Jej historia ma wyjątkowy happy-end i jest dowodem na to, że w XXI wieku nic już nie jest niemożliwe.

Małgorzata podczas zasłużonych wakacji w Monako

Podbój kosmosu, drukowanie ludzkich organów... Dlaczego akurat cofanie biologicznego i wizualnego wieku skóry miałoby być niemożliwe?

Poniżej wyjaśnię Ci jeszcze dokładniej działanie tego ekskluzywnego kremu na noc i z pewnością za chwilę zrozumiesz, dlaczego wcale nie potrzebujesz potencjalnie niebezpiecznej toksyny botulinowej i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, by odzyskać i zachować młodzieńczy, promienny wygląd... nawet do 90-tki!

Kosztowny super-kompleks Éternelle Gold Night
→ już w 30 nocy podda całkowitej metamorfozie Twoją skórę na każdym poziomie.
JAK TO MOŻLIWE?

Zmarszczki to trwałe zagięcia skóry w formie bruzd, fałd i linii na skutek utraty nawilżenia, utraty naturalnej podpory z ciasno splecionej sieci włókien kolagenu i elastyny, a także w wyniku działania czynników zewnętrznych, jak promienie UV, zanieczyszczenia powietrza etc. Za wewnętrzne czynniki sprzyjające starzeniu należy także uznać zmiany hormonalne wynikające z menopauzy. Kobiety odnotowują drastyczny spadek elastyczności, nawilżenia i gładkości cery. Staje się ona także podatna na wszelkie przebarwienia pigmentacyjne. By zlikwidować te niekorzystne symptomy, należy w pierwszej kolejności uruchomić w tkance podskórnej proces intensywnej nocnej odbudowy i rewitalizacji. I to właśnie był punkt wyjścia do stworzenia silnie liftingującego kremu na noc.

Zasługujesz na najwyższą jakość pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. ZASŁUGUJESZ NA Éternelle Gold Night, który w 30 dni wydobędzie z Twojej twarzy piękno, młodość i atrakcyjność

Już od 1. aplikacji liftingującej formuły na noc…

→ Dzięki wykorzystaniu tzw. nocnego potencjału regeneracji już od pierwszych chwil w Twojej skórze dzieje się magia. Między godziną 24:00 a 4:00 rano przemiany komórkowe są nawet aż 10-krotnie szybsze. Głęboko penetrujące skórę nanocząsteczki złota koloidalnego i kawioru stymulują tkanki skóry do maksymalnej regeneracji i bioodnowy. Zapoczątkowany zostaje proces zagęszczania sieci strukturalnych skóry głębokiej.

→ Dochodzi do uzupełnienia naturalnego kolagenu, elastyny oraz poziomu nawodnienia kwasem hialuronowym, co skutkuje natychmiastowym wypełnieniem skóry i przywróceniem jej sprężystej objętości w dotyku, zwiększeniem gęstości i spoistości nawet o 55% już po 14 zastosowaniach na noc. Zwiotczała, cienka, pergaminowa skóra zaczyna odzyskiwać aksamitną miękkość i blask, cera staje się jednolita, wzmocniona, odżywiona, świetlista i niezwykle gładka.

→ Następuje gruntowna wymiana komórek na każdym poziomie tkanki skórnej. Przebarwienia pigmentacyjne, plamy, zaczerwienienia a nawet znamiona wyraźnie bledną. Wygładzone zostają odkształcenia, pofałdowania i odgniecenia w obrębie oczu, ust, nosa, czoła, policzków oraz na szyi. Znikają opuchlizny, obrzęki, obwisy, oznaki zmęczenia. Owal twarzy staje się wyraźnie napięty i zdefiniowany. Cera odzyskuje młodzieńczy, zdrowy blask i świeży koloryt.

Jesteś piękna wewnętrznie i młoda duchem.
Dlaczego nie pokazać tego na zewnątrz?

4 wyselekcjonowane substancje o najwyższej skuteczności przeciwstarzeniowej

Działanie tych 4 potężnych substancji aktywnych uzupełniają: kwas mlekowy, witamina A, gliceryna, laktoza.

Marzysz o młodym wyglądzie, nieskazitelnej cerze bez zmarszczek?
Te składniki w 30 nocy odejmą z Twojej twarzy nawet 20 lat:

ZŁOTO NANOKOIDALNE

Jego cząsteczki oddziałują na twarz jak naturalny lifting, sprawiają, że dojrzała skóra odzyskuje jędrność i staje się pięknie rozświetlona od środka. Dla Twojej twarzy jest jak niewidzalna, niewyczuwalna, ultra-elastyczna "tarcza", od której odbijają się zanieczyszczenia, toksyny i wolne rodniki. Dodatkowo dzięki właściowościom antybakteryjnym złoto nanokoidalne jest doskonałe przy zwalczaniu wyprysków oraz trądziku u dorosłych osób.

EKSTRAKT Z KAWIORU

Luksusowy i rzadki składnik domowej pielęgnacji. Używany jest wyłącznie w preparatach najwyższej jakości. Kosmetolodzy mawiają o nim, że działa niczym zastrzyk energii dla poszarzałej, zmęczonej cery. I polecają go zamiast botoksu! Intensywnie modeluje, odbudowuje i na nowo definiuje owal twarzy, uwypuklając jej rysy. Działa silnie liftingująco i ujędrniająco na całą twarz, podbródek i szyję. Przywraca gęstość oraz zwartą strukturę skóry. Redukuje efekt opadających policzków (tzw. „chomiki” i „marionetki”), a także zmarszczki na twarzy i szyi, widocznie też zmniejszając tzw. „kurze łapki”.

AMINOKWASY KOLAGENOWE

Precyzyjnie namierzają i uzupełniają ubytki we włóknach kolagenowych w głębki skóry. To właśnie dzięki celowanemu działaniu tego składnika kuracja Éternelle Gold Night nazywana jest przez specjalistów dermatologii "inteligentną pielęgnacją". Odnowione i wzmocnione pasma kolagenu działają na skórę jak naturalne rusztowanie. Nie pozwalają jej się zapadać (stąd zmarszczki!) ani utracić jędrności. W rezultacie twarz wygląda na młodszą o średnio 15 lat - bez jednego dźgnięcia igłą.

OLEJ Z NASION MAKADAMII

Orzechy, z których pozyskiwany jest ten kosztowny olej, są uważane za najdroższe na świecie. Sam ekstrakt zyskał sobie tytuł "płynnego złota". W kuracji Éternelle Gold Night ma on postać mikrocząsteczek, które są błyskawicznie wchłaniane przez skórę, nie pozostawiając na niej tłustego filmu. Olej z nasion makadamii chroni przed promieniowaniem UV, działa wybielająco na istniejące plamy pigmentacyjne i przeciwdziała fotostarzeniu. Dzięki przeciwzapalnym flawonoidom wyraźnie zmniejsza zaczerwienienia różnego rodzaju, w tym związane z trądzikiem różowatym czy nadmierną ekspozycją na słońce.

Badania potwierdzają 97,6% skuteczności w zwalczaniu:

plam posłonecznych i hormonalnych

utrwalonych zmarszczek mimicznych

drobnych linii i głębokich bruzd

zmian grawitacyjnych, tzw. chomików

worków pod oczami i „kurzych łapek”

poziomych zmarszczek na szyi

podrażnień i zaczerwienień

niedoskonałości na powierzchni cery

suchości, szorstkości i niezdrowego kolorytu

Gwarantuję, że dzięki tej inteligentnej formule pokochasz siebie na nowo

TWOJA TWARZ JUŻ NIGDY NIE ZDRADZI TWOJEGO WIEKU

Jesteś wyjątkową kobietą i już sam fakt, że czytasz te informacje dowodzi tego, jak bardzo jesteś dla samej siebie dobra - chcesz pielęgnować swoje piękno i zależy Ci na wydobyciu ze swojego wnętrza wszystkiego, co najatrakcyjniejsze. Przekonasz się, że metryka nie ma tu nic do rzeczy.

Pomogę Ci w Twojej spektakularnej przemianie. Oddaję w Twoje ręce najsilniejszy skoncentrowany eliksir o działaniu przeciwzmarszczkowym, liftingującym i maksymalnie odmładzającym skórę twarzy. Wartościowy krem anti-age, które cofnie biologiczny i wizualny wiek Twojej skóry o 15-20 lat zaledwie po 30 zastosowaniach w ramach domowej, nieinwazyjnej, nocnej kuracji.

W moich oczach nie ma równych i równiejszych. Lepszych i gorszych, bogatszych i biedniejszych. Uznałem, że moją misją jest rozpowszechnienie tej formuły na skalę światową. Tak, aby każda kobieta mogła zatrzymać młodość i każdego dnia z uśmiechem patrzeć w lustro.

Zamawiając silnie odmładzający krem Éternelle Gold Night o maksymalnej skuteczności przeciwstarzeniowej, otrzymujesz POTRÓJNĄ GWARANCJĘ bezpiecznego zakupu:

Gwarancja Oryginalności – składając zamówienie bezpośrednio na tej stronie, masz gwarancję, że trafi do Ciebie oryginalny produkt.

Gwarancja Jakości – składniki aktywne kremu spełniają najwyższe standardy jakości, są w 100% antyalergiczne i bezpieczne dla Twojej skóry. Potwierdzają to testy laboratoryjne i szereg badań klinicznych.

Gwarancja Zadowolenia – testy konsumenckie i ponad 127 900 odmłodzonych w mojej klinice kobiet to dla Ciebie gwarancja 100% zadowolenia ze stosowania produktu.

Badania kliniczne potwierdzają, że aż 496/500 kobiet testujących luksusową kurację odmładzającą na noc zauważyło u siebie wyraźne:

spłycenie zmarszczek i głębokich bruzd

rozjaśnienie plam i przebarwień pigmentacyjnych

ujędrnienie skóry i przywrócenie wyrazistości rysom twarzy

już w pierwszych 14 dniach stosowania. 98% z nich przyznaje, że skóra stała się jedwabiście gładka, miękka, doskonale nawilżona, koloryt wyrównał się,

a owal twarzy został perfekcyjnie wymodelowany – kontury są wyraźniejsze, policzki uniesione, a skóra bardziej zwarta i napięta.

Dołącz do prawie 128 tysięcy kobiet, które dzięki tej jakościowej formule przeciwstarzeniowej wygładziły zmarszczki, poprawiły kształt twarzy, odzyskały świeży młodzieńczy wygląd i aksamitnie gładką twarz już w 30 dni.

Muszę przyznać, że wszystkie przypadki i historie kobiet z mojej praktyki zawodowej wiążą się dla mnie z dużym wzruszeniem. Dzięki swojej pracy każdego dnia mogę obserwować, jak odmłodzona twarz jest w stanie odmienić całe życie, jak potęguje poczucie własnej wartości i samoakceptację kobiet w każdym wieku. Najstarsza kobieta, jaka pojawiła się w mojej klinice, to 88-letnia Elisabeth. U niej również bez trudu odwróciliśmy oznaki starzenia skóry i osiągnęliśmy efekt liftingu, po którym twarz Elisabeth wyglądała jak twarz zadbanej i wypielęgnowanej 60-latki. To kolejny dowód na to, że w nowoczesnej bio-kosmetologii nie ma rzeczy niemożliwych.

Powodzenia.

Odbierz wyjątkowy zestaw:
bestseller ostatnich miesięcy - „Bądź naturalnie piękna” oraz przełomowa formuła Éternelle Gold Night

Otrzymujesz książkę

"Bądź naturalnie piękna"

Éternelle Gold Night + Bądź naturalnie piękna

„Bądź naturalnie piękna” to zbiór najlepszych sposobów, które pomogą Ci być zdrową, piękną i atrakcyjną. Podsuwamy wiele sprawdzonych rozwiązań dotyczących urody i różne skuteczne, bezinwazyjne metody wspierania kobiecego wyglądu. Znajdziesz tu najważniejsze informacje, poczynając od pielęgnacji skóry, jogi twarzy, czy problemów z żylakami, po wspieranie aktywności fizycznej, zdrową dietę i bezpieczną suplementację. Dzięki tym poradom poczujesz się młodo i naturalnie, ale przede wszystkim pokochasz nową siebie.

319 PLN 157 PLN

Zamów swój zestaw już dziś i zaoszczędź 162 PLN.

Formularz zamówienia
Badges
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa

Dzięki temu produktowi na noc moja twarz znów wygląda pięknie! A już myślałam, że będę musiała pójść na jakiś bolesny zabieg.

Kasia

Zawiercie

Znów czuję się młodo i atrakcyjnie 😊 Gdy patrzę w lustro to nie rozpoznaję siebie

Janina

Suwałki

Nigdy nie wierzę w cuda, wszędzie szukam ingerencji skalpela, ale efekty po tym kremie przerosły moje najśmielsze oczekiwania...

Michalina

Katowice

Żadna inna metoda nie da tak oszałamiającego efektu. Zupełnie jak lifting z tubki. Genialny produkt!

Klara

Bytom

Nie przypuszczałam że odmładzanie może być tak proste nawet po 60. Znajome myślały, że zrobiłam sobie botoks!

Krystyna

Wieluń

Żałuję, że dopiero teraz go odkryłam. Działa bardzo szybko szczególnie na okolice podbródka...

Beata

Łowicz

Już nigdy nie sięgnę po drażniącą chemię. Przebarwienia zniknęły!

Barbara

Tomaszów Mazowiecki

Gdyby nie ten krem, wkrótce wyglądałabym chyba starzej od swojej mamy!

Hanna

Łoniów

Jak tak na siebie patrze to wydaje mi się że wyglądam młodziej o dobre 15 lat.

Beata

Świnoujście

Panicznie bałam się starzenia ale widząc efekty po swojej mamie i babci, już się nie obawiam.

Olga

Tarnów

Ostatnie zakupy:

Paulina z Brzeska, przed chwilą

Ostatnie zakupy:

Elżbieta z Krakowa, 19 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Marianna z Przemyśla, 13 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Maria z Krakowa, 28 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Elżbieta z Krosna, 8 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Helena z Brzeska, 32 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Marian z Przemyśla, 15 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Henryk z Krakowa, 18 sekund temu

icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Éternelle Gold Night + Bądź naturalnie piękna

Do zapłaty:

157 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)