W tej chwili na stronie jest 267 osób

39 osób dokonało dzisiaj zakupu

OSTATNIO DOKONANE ZAKUPY:

- przed chwilą Paulina z Nowego Sącza

- 17 sekund temu Ewa z Katowic

Wielka promocja, tylko dzisiaj 319 PLN  157 PLN

Laura Stępińska

Usuń 99,7% zmarszczek w okolicy oczu i odzyskaj jędrną, jedwabiście gładką i 4x silniej napiętą cerę.

Luksusowy eyelifter przywróci Ci młodzieńczy wygląd, wypełni kurze łapki i worki pod oczami już za 15 h!

Czytaj więcej

Witaj, cudownie, że trafiłaś na tę stronę - bo od niej już tylko krok dzieli Cię od nieskazitelnie pięknej, wygładzonej i aksamitnej skóry bez zmarszczek. Bez postarzających kurzych łapek, sinych worków pod oczami, czy głębokich linii zwanych doliną łez. Zaledwie 15 godzin dzieli Cię od cery 25-latki, bez względu na to ile w rzeczywistości masz lat. Nazywam się Laura Stępińska i jestem kosmetolożką z 19-letnim doświadczeniem w branży beauty, a od 7 lat mam zaszczyt być częścią zespołu Luis Santier - ekskluzywnej marki anti-age wywodzącej się z Francji, która każdego dnia pomaga kobietom cofnąć czas, poprawić urodę i na nowo pokochać swoje odbicie w lustrze. Najnowsze odkrycie Luis Santier - liftingujący płynny diament - zdobył już 6 nagród na konferencjach medycznych, kosmetologicznych i naukowych w Europie, a teraz podbija również rynek amerykański. Zobacz, co może zrobić dla Ciebie

Liftingujący płynny diament Sięgnij po rewolucyjny eyelifter anti-age, jeśli:

 • Chcesz pozbyć się kurzych łapek i postarzających zmarszczek wokół oczu
 • Masz „worki” pod oczami
 • Okolice oczu często są opuchnięte
 • Dostrzegasz sińce i cienie pod oczami
 • Twoja cera utraciła jędrność, pożądane napięcie i sprężystość
 • Chcesz zwiększyć gęstość i spoistość skóry nawet o 87% po 1. zastosowaniu
 • Jesteś gotowa na niebywały efekt wygładzenia skóry i wypełnienia zmarszczek już w 15 h

Warto mieć świadomość że to, o czym właśnie Ci opowiadam, to nie jest kolejny „zwykły” produkt przeciwzmarszczkowy, jakich wiele na drogeryjnych półkach. Mowa tu o kosmetologicznej rewolucji - absolutnie przełomowym serum z peptydami imitującymi działanie babybotoxu, które w ciągu 15 godzin po 1. aplikacji wypełnia najbardziej utrwalone bruzdy, zmarszczki i zagniecenia skóry twarzy ze skutecznością sięgającą 99,7%.

To pionierski, przeciwzmarszczkowy eyelifter nowej generacji, który widocznie wygładza skórę w okolicy oczu i z godziny na godzinę coraz mocniej spłyca zmarszczki nawet u osób po 50., 60., czy 70. roku życia.

Dlaczego to drogocenne serum jest określane jako najsilniejszy reduktor zmarszczek przez 10/10 specjalistów dermatologii?

 • Zastępuje babybotox - i zostało to udowodnione klinicznie. Zawartość w serum unikalnych peptydów naśladujących działanie toksyny botulinowej pozwala wypełnić najgłębsze zmarszczki zaledwie w 15 godzin
 • Wykazuje 99,7% skuteczności w usuwaniu zmarszczek mimicznych, posłonecznych i grawitacyjnych - już w 1. tygodniu pozbędziesz się kurzych łapek, „doliny łez”, worków i cieni pod oczami
 • Przywraca ścieńczonej, pergaminowej i przesuszonej skórze aż o 87% większą gęstość - cera staje się nawilżona, miękka, jedwabiście gładka i spoista
 • Wbudowuje się w strukturę skóry i działa silnie liftingująco - już od 1. aplikacji zwiększa napięcie cery nawet o 50%

Podaruj sobie luksus wiecznej młodości

Tylko pomyśl: budzisz się rano i widzisz w lustrze pełną blasku twarz, której nie szpecą żadne postarzające zmarszczki, promieniujące do policzków kurze łapki, utrwalone linie doliny łez, czy sine worki pod oczami. Nie musisz w pośpiechu przykrywać twarzy podkładem i pudrem, żeby poczuć się lepiej we własnej skórze. Twoje oczy błyszczą, cera jest rozświetlona, aksamitnie gładka, sprężysta i świeża - jakbyś dopiero wczoraj świętowała 25. urodziny. Wszystko dlatego, że od kilku dni stosujesz drogocenne serum anti-age, które liftinguje Twoją skórę z siłą babybotoxu i konsekwentnie odejmuje Ci lat. Oczywiście, czasu nie możesz zatrzymać. Ale oznaki jego upływu na Twojej skórze już tak.

Liftingujące serum spłyca zmarszczki mimiczne w 15 godzin. Jak to możliwe?

We francuskich laboratoriach, szukając idealnych połączeń składników aktywnych o sile anti-age pod kierownictwem Bastiena Bonnet’a, spędziliśmy łącznie 18 miesięcy. Od początku wiedzieliśmy, o co nam chodzi. Mieliśmy konkretny cel, precyzyjnie wytypowaną formułę, która zrewolucjonizuje branżę medycyny estetycznej - pomoże uzyskać efekt wygładzenia skóry, jaki dotąd osiągalny był wyłącznie po inwazyjnych zabiegach wstrzyknięcia botoksu. Gdy pośród 117 przebadanych klinicznie kompozycji składników czynnych nie znaleźliśmy tego, czego szukaliśmy, poszliśmy o krok dalej. Wyprodukowaliśmy innowacyjny, nieistniejący dotąd peptyd samodzielnie - stworzyliśmy składnik, który wypełnia skórę właściwą i przestrzeń między białkami podporowymi skóry - naturalnie i bez wstrzykiwania sztucznych wypełniaczy pod naskórek.

Znając sekwencję aminokwasów, której potrzebowaliśmy - wyprodukowaliśmy peptyd imitujący dokładnie taki proces, jaki chcieliśmy przeprowadzić w skórze. To możliwe dzięki niebywałemu postępowi genetyki, jaki nastąpił w ostatniej dekadzie. Pracuję w branży kosmetologicznej od 19 lat, ale czegoś takiego nigdy wcześniej nie widziałam. Po wyprodukowaniu rewolucyjnego peptydu wiedzieliśmy już doskonale, że to będzie przełom, o którym za kilka lat będziemy czytać w podręcznikach do biologii. Że być może właśnie stworzyliśmy najprawdziwsze serum wiecznej młodości.

Odmładzający eyelifter do zadań specjalnych. Dlaczego moc pionierskiego serum koncentruje się na zmarszczkach wokół oczu?

Skóra w okolicy oczu jest najdelikatniejsza i najcieńsza - jej grubość to zaledwie 0,5 mm, podczas gdy w innych obszarach twarzy grubość skóry wynosi 2 mm. Jest więc 4x cieńsza, a przez to 4x bardziej wrażliwa, podatna na przesuszenie i szybkie utrwalanie linii i zmarszczek wynikających chociażby z mimiki twarzy. Co więcej - skóra w tych rejonach nie ma gruczołów potowych ani łojowych, a jej zdolność do regeneracji jest osłabiona. Z tego powodu kurze łapki i wszelkie zmarszczki wokół oczu pojawiają się najwcześniej, utrwalają się najszybciej i są najtrudniejsze do wypełnienia. Wielu chirurgów nie podejmuje się też wstrzykiwania botoksu w te obszary twarzy, ze względu na bliską odległość gałki ocznej i nerwów, które można naruszyć przy wprowadzaniu igieł.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że żadne inne zmarszczki nie postarzają twarzy tak bardzo, jak kurze łapki, czy dolina łez. Worki pod oczami, zajmujące niekiedy nawet 25% całego obszaru twarzy potrafią skutecznie zrujnować promienny wygląd, a gdy sińce, cienie, pionowe linie biegnące aż do policzka i utrwalona siatka kurzych łapek oplatają centralną część twarzy, to może ona wyglądać nawet na 15-20 lat starszą.

Usuń kurze łapki, „dolinę łez”, worki i cienie pod oczami. Twoja twarz rozpromieni się już po 1. aplikacji

Dalsze prace nad innowacyjną formułą przeciwzmarszczkową potoczyły się błyskawicznie, a efekty jej stosowania zaobserwowane na grupie 200 kobiet w fazie testów klinicznych przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Połączenie unikalnego peptydu zastępującego babybotox z najsilniej stężonym kwasem hialuronowym, aloesem, antyoksydantami, kofeiną, czy niacynamidem zaowocowało stworzeniem najbardziej zaawansowanej kuracji dla skóry z widocznymi oznakami starzenia, jaka kiedykolwiek pojawiła się na rynku produktów anti-age. Aż 199/200 kobiet zmniejszyło widoczność kurzych łapek i zmarszczek mimicznych wokół oczu już po 15 godzinach od pierwszej aplikacji serum, a 98% pań całkowicie pozbyło się sińców i przebarwień pod oczami przed upływem 1 doby. U każdej badanej osoby poziom nawilżenia skóry wzrósł minimum o 89% w ciągu 48 godzin, a gęstość skóry zwiększyła się o ponad połowę już w pierwszym tygodniu kuracji.

Warto podkreślić, że badanie przeprowadzono na kobietach w wieku 31-69 lat - i u każdej z nich efekt silnego napięcia i wygładzenia skóry był tak samo zachwycający. To oznacza, że drogocenne serum liftingujące przywróci Ci nieskazitelnie gładką twarz i wypełni nawet najbardziej utrwalone zmarszczki - bez względu na to ile masz lat.

Sucha, pomarszczona, szara cera? Nigdy więcej, odkąd masz liftingujące serum od Luis Santier

Teraz już pewnie rozumiesz, dlaczego na samym początku powiedziałam: „cudownie, że trafiłaś na tę stronę” - jestem świadoma tego, jak wielką rewolucję w branży kosmetologicznej zapoczątkowaliśmy i jestem niezwykle dumna, że możemy pomóc wszystkim kobietom na świecie odmłodzić swoją twarz, pozbyć się szpecących zmarszczek, bruzd, pionowych linii wokół oczu, kurzych łapek, a nawet blizn, czy uszkodzeń skóry po oparzeniach słonecznych.

Dzięki Éternelle Fine Eyelifter - bo tak nazywa się ten liftingujący płynny diament - nikt już nie musi kłaść się pod skalpel i igły, wydawać tysięcy złotych na inwazyjne zabiegi, po których trzeba męczyć się z bolesną opuchlizną i ranami, powtarzać nakłucia co kilka miesięcy i nieustannie wprowadzać pod skórę sztuczne wypełniacze, które w końcu deformują naturalne rysy twarzy i ograniczają mimikę. Ludzki organizm jest potężną, samoregenerującą się maszyną - wystarczy jedynie dostarczyć mu substancji niezbędnych do stymulacji procesów naprawczych, a rezultaty będą nieporównywalne do żadnych sztucznych metod „naciągania” skóry. Perfekcyjnie odbudowana struktura naskórka, mocne nawilżenie - bez spierzchniętej, suchej, pomarszczonej skóry, o 87% lepsze napięcie cery, większa sprężystość, jedwabista gładkość, wypełnione zmarszczki, ujednolicony koloryt i rozświetlona cera pełna blasku - właśnie takie rezultaty zobaczysz już po 15 godzinach od pierwszej aplikacji i będą to efekty, które - bądź na to gotowa - wprawią Cię w olbrzymie zdumienie, radość i zachwyt.

Stosując serum codziennie rano i wieczorem, wprowadzisz do swojego życia najlepszą pielęgnacyjną rutynę anti-age, która pozwoli Ci zachować elastyczną, sprężystą i maksymalnie gładką skórę twarzy nawet do późnej starości. Najstarsze użytkowniczki liftingującego serum Eternelle miały 68 i 69 lat - po 2-tygodniowej kuracji biologiczny wiek ich skóry cofnął się aż o 16 lat. Nie musisz wierzyć na słowo - spójrz na poniższe zdjęcie:

Udokumentowany rezultat po 14 dniach stosowania liftingującego serum Éternelle Fine Eyelifter - zniknęły kurze łapki i zmarszczki wokół oczu, skóra odzyskała prawidłową spoistość i nawilżenie, jest 4x mocniej napięta, sprężysta i aksamitnie gładka.

Silnie wygładzające serum Eyelift z odmładzającym peptydem - następca babybotoxu i Twoje remedium na idealnie gładką cerę bez zmarszczek w każdym wieku. Sprawdź, jak szybko zlikwidujesz kurze łapki i przywrócisz skórze młodzieńczy blask!

Drogocenny lifting w płynie to kosmetologiczna rewolucja, która uwolni Cię od kompleksów na punkcie swojego wieku i wyglądu. Na własnej skórze sprawdź, jak szybko luksusowe serum anti-age spłyci postarzające Cię linie kurzych łapek, zmarszczki biegnące aż do policzków i worki pod oczami, które odbierają Ci urok i dodają Ci lat. Sięgnij po Éternelle Fine Eyelifter i pozwól wydobyć z Twojej skóry młodość i blask - a już za parę dni na nowo pokochasz swoje odbicie w lustrze.

Eternelle kocha kobiety. Kobiety kochają Eternelle

99,7% SKUTECZNOŚCI W USUWANIU ZMARSZCZEK WOKÓŁ OCZU

Przemiana

Przed

Pani Edyta (52 lata) mierzyła się z licznymi oznakami starzenia skóry - cera była pomarszczona, przesuszona, ziemista i wiotka.

Po

Po 7 dniach kuracji liftingującej Éternelle Fine Eyelifter zmniejszyła się widoczność kurzych łapek, doliny łez i worków pod oczami. Skóra odzyskała właściwe napięcie i gęstość - jest wygładzona i rozświetlona.

„Istna magia”, „nie uwierzyłabym, gdybym sama tego nie zastosowała”, „po 1. nocy z tym cudownym serum spojrzałam w lustro i myślałam, że nadal śnię” - to tylko niektóre opinie zachwyconych kobiet opisujących rezultaty stosowania innowacyjnego serum liftingującego. Pora, abyś i Ty przekonała się o niebywałej skuteczności tego płynnego diamentowego liftingu. Bo choć już jesteś piękna, to kto z nas nie chciałby wyglądać 15 albo i 20 lat młodziej?

HIPOALERGICZNA FORMUŁA I W 100% BEZPIECZNY SKŁAD

Jedwabista konsystencja, która szybko się wchłania i precyzyjnie wypełnia strukturę skóry - bezpieczna nawet dla cery wrażliwej. Piękny zapach, który wprawi Cię w doskonały nastrój i uprzyjemni codzienny rytuał pielęgnacyjny. Elegancka szklana buteleczka, w której zamknięte zostało najprawdziwsze serum wiecznej młodości. Oto luksusowa pielęgnacja anti-age, na jaką zasługujesz.

Przywróć sobie nieskazitelny, młody wygląd - BEZ BOTOKSU, BEZ BÓLU, BEZ KOMPLEKSÓW. Efekt spłycenia kurzych łapek zauważysz już w 15 h po 1. aplikacji, a to będzie dopiero początek!

SPŁYCENIE 99,7% ZMARSZCZEK MIMICZNYCH, GRAWITACYJNYCH I POSŁONECZNYCH
WYPEŁNIENIE KURZYCH ŁAPEK
REDUKCJA WORKÓW I CIENI POD OCZAMI
4X MOCNIEJ NAPIĘTA SKÓRA
O 87% WIĘKSZA GĘSTOŚĆ I SPOISTOŚĆ CERY
EFEKT JAK PO BABYBOTOXIE - BEZ IGIEŁ!

Twoje nowe, piękne życie bez zmarszczek i kompleksów zaczyna się za 3… 2… 1… TERAZ!

Możesz nadal unikać pozowania do zdjęć i spoglądania na siebie w lustrze. Możesz nadal z tęsknotą wspominać młodzieńcze czasy i swoją urodę, która zachwycała wszystkich wokół. Możesz też ją odzyskać - i wreszcie zrobić dla siebie coś fantastycznego! Gwarantuję Ci, że już za 15 godzin Twoja twarz się odmieni - zaczną znikać z niej szpecące zmarszczki pod oczami, powróci blask, jędrność i jedwabista gładkość, która przywoła wspomnienia z czasów, kiedy miałaś 25 lat.

Nie wahaj się ani chwili dłużej. Na wyciągnięcie ręki masz liftingujący płynny diament - rewolucyjne serum przeciwzmarszczkowe, które dzień po dniu będzie cofać oznaki starzenia i biologiczny wiek Twojej skóry - aż pokochasz ją na nowo.

Nic nie ryzykujesz!

Pionierska formuła Éternelle Fine Eyelifter została nagrodzona już na 6 konferencjach kosmetologicznych w Europie i wciąż zyskuje kolejne rekomendacje wybitnych kosmetologów i dermatologów z całego świata. Zyskując na popularności w tak spektakularnym tempie, została objęta prestiżową Potrójną Gwarancją Satysfakcji.

Gwarancja

Potrójna gwarancja satysfakcji

1. Gwarancja oryginalności - liftingujące serum Éternelle Fine Eyelifter to pierwsza i jedyna tak innowacyjna metoda wypełniania zmarszczek, która zastępuje inwazyjny babybotox i spłyca aż 99,7% zmarszczek wokół oczu. Na rynku mogą pojawiać się podróbki tej pionierskiej formuły - masz pewność, że otrzymasz oryginalne serum liftingujący płynny diament składając zamówienie wyłącznie za pośrednictwem tej strony.

2. Gwarancja jakości - w stworzenie tego luksusowego odmładzającego serum byłam zaangażowana osobiście. Cały zespół wybitnych ekspertów dermatologii i kosmetologii z francuskich laboratoriów Luis Santier dopilnował, aby w każdej buteleczce Eternelle zamknięte zostały wyłącznie najwyższej jakości, przebadane dermatologicznie i najsilniej stężone substancje aktywne o działaniu przeciwstarzeniowym. Serum nie powoduje żadnych skutków ubocznych i jest bezpieczne dla skóry wrażliwej i alergicznej. Efekty jego stosowania w 100% spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

3. Gwarancja zadowolenia - liczne badania, testy i obserwacje kliniczne potwierdziły wyjątkową, niespotykaną dotąd skuteczność Éternelle Fine Eyelifter w spłycaniu najbardziej utrwalonych i głębokich zmarszczek w okolicy oczu. Serum jest rekomendowane przez ekspertów branży beauty i zdobywa uznanie kolejnych Instytutów Dermatologicznych w Europie. To prawdziwy przeciwstarzeniowy diament, który podbija serca kobiet.

Skorzystaj z wyjątkowej zniżki dostępnej tylko na tej stronie. -55% NA ORYGINALNE SERUM LIFTINGUJĄCE - nie możesz tego przegapić ❤

Popularne koncerny kosmetologiczne z Europy i Stanów Zjednoczonych nie ukrywają zainteresowania patentem do peptydu, jaki umieściliśmy w tym rewolucyjnym serum liftingującym. Luis Santier nie zamierza odsprzedać tego patentu za żadne pieniądze, jednak rosnąca w niebywałym tempie dystrybucja na kolejne światowe rynki w ekskluzywnej linii sprzedażowej produktów PREMIUM może wkrótce spowodować znaczący wzrost ceny pionierskiego serum…

Zanim tak się stanie, postanowiliśmy udostępnić je w całej Europie w specjalnym klubie rabatowym - z dofinansowaniem wynoszącym aż 55%. Wszystko po to, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o istnieniu tak przełomowej formuły anti-age i bez wydawania fortuny pozbyło się zmarszczek i kompleksów - bo to właśnie o uszczęśliwianie i upiększanie kobiet zawsze nam chodziło.

Wypełnij poniższy formularz, a przesyłka z buteleczką luksusowego serum Éternelle Fine Eyelifter już niebawem zostanie Ci dostarczona pod wskazany adres.

Życzę Ci, byś zawsze czuła się piękna i każdego dnia miała milion powodów do uśmiechu. Jednym z nich niech zawsze będzie Twoje własne odbicie w lustrze ❤

Laura Stępińska
Luis Santier

Odbierz wyjątkowy zestaw:
bestseller ostatnich miesięcy - „Bądź naturalnie piękna” oraz przełomowa formuła Éternelle Fine Eyelifter

Otrzymujesz książkę

"Bądź naturalnie piękna"

Éternelle Fine Eyelifter + Bądź naturalnie piękna

„Bądź naturalnie piękna” to zbiór najlepszych sposobów, które pomogą Ci być zdrową, piękną i atrakcyjną. Podsuwamy wiele sprawdzonych rozwiązań dotyczących urody i różne skuteczne, bezinwazyjne metody wspierania kobiecego wyglądu. Znajdziesz tu najważniejsze informacje, poczynając od pielęgnacji skóry, jogi twarzy, czy problemów z żylakami, po wspieranie aktywności fizycznej, zdrową dietę i bezpieczną suplementację. Dzięki tym poradom poczujesz się młodo i naturalnie, ale przede wszystkim pokochasz nową siebie.

319 PLN 157 PLN

Zamawiając zestaw w tej chwili, oszczędzisz aż 162 PLN!

Promocja zakończy się po osiągnięciu limitu 200 zamówień.

Formularz zamówienia
Badges
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa

Potwierdzam! 😉 usuwa zmarszczki mimiczne niesamowicie szybko!!

Izabela, 36 l.

Zabrze

Wow! To serum naprawdę „wyprasowało” kurze zmarszczki w 4 dni. Jestem w szoku i POLECAM

Jolanta, 43 l.

Białystok

POKOCHAŁAM TO SERUM od 1. użycia >3

Anna, 39 l.

Poznań

Nawilża, usuwa zmarszczki pod oczami, sińce, przebarwienia, a nawet utrwalone bruzdy po oparzeniu słonecznym. REWELACJA

Teresa, 56 l.

Inowrocław

Kobiety polecam!!! Pozbyłam się worków pod oczami w 5 dni! 😉

Urszula, 48 l.

Elbląg

Po tym, jak przetestowałam na sobie i sprawdziłam, jak to serum błyskawicznie wypełnia zmarszczki i jak silnie napina skórę, od razu zamówiłam kolejne 2 opakowania. Dla mamy i siostry, obie są zachwycone!

Beata, 40 l.

Kraków

CUDOWNE SERUM PRZECIWZMARSZCZKOWE! >3

Ilona, 48 l.

Gdańsk

Coś wspaniałego. Kurze łapki i zmarszczki „doliny łez” zniknęły już w pierwszym tygodniu. Twarz nabrała blasku, jest aksamitnie gładka, miękka i ujędrniona. Czuję się młodsza o 20 lat!

Dorota, 59 l.

Kielce

Rzeczywiście wypełnia zmarszczki w kilkanaście godzin. NIEBYWAŁE!

Monika, 34 l.

Jasło

Polecam z całego serca!!!

Danuta, 55 l.

Tomaszów Mazowiecki

Żona wygląda po tym serum jak MILION DOLARÓW 

Robert, 49 l.

Suwałki

Najlepszy produkt przeciwzmarszczkowy jaki istnieje. Działa natychmiast!!

Marianna, 46 l.

Włocławek

Polecam, naprawdę usuwa zmarszczki od 1. aplikacji.

Daria, 54 l.

Lublin

Kupiłam już 3 kolejne opakowania na zapas! Fantastyczne serum, które w 5 dni przywróciło mi piękny, młody wygląd bez tych paskudnych worów pod oczami >3

Agnieszka, 39 l.

Warszawa

Potwierdzam, działa rewelacyjnie. Parę osób pytało mnie już, czy robiłam sobie botoks, haha. Zmarszczki zostały wypełnione, twarz jest gładka, nie ma kurzych łapek wokół oczu, a to wszystko zasługa właśnie tego serum!!

Marta, 45 l.

Nysa

TO JEST HIT! Po 4 dniach już widzę ogromną różnicę na twarzy - zmarszczki znikają, skóra robi się coraz mocniej napięta, nawilżona, gładka i świetlista. Wow!

Barbara, 47 l.

Krosno

Myślałam że to jakiś chwyt marketingowy, ale nie! Cienie pod oczami zmniejszają się z dnia na dzień!!! ❤

Aleksandra, 53 l.

Olsztyn

Bomba! Tyle w temacie 😉

Milena, 37 l.

Katowice

Po przeczytaniu tych komentarzy zamawiam dopóki jest promka ;d Nie mogę się doczekać efektów >3

Alicja, 36 l.

Malbork

Polecam na te najbardziej utrwalone i najgłębsze zmarszczki. Działa niesamowicie.

Justyna, 44 l.

Płock

Stosuję od 2 tygodni i efekt jest spektakularny :O mocno napięta cera, perfekcyjnie gładka, no szok! Buzia wygląda młodziej o 10 lat ;)

Karolina, 35 l.

Sopot

Ostatnio dokonane zakupy:

Pani Maria z Krakowa, 10 minut temu

Pani Elżbieta z Krosna, 8 minut temu

Pani Helena z Brzeska, 7 minut temu

Ostatnio dokonane zakupy:

Pan Marian z Przemyśla, 3 minuty temu

Pan Henryk z Krakowa, 5 minut temu

Najnowsze dokonane zakupy:

przed chwilą Paulina z Brzeska

Najnowsze dokonane zakupy:

19 sekund temu Elżbieta z Krakowa

27 sekund temu Marianna z Przemyśla

Obecnie na stronie jest 249 użytkowników

icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Éternelle Fine Eyelifter + Bądź naturalnie piękna

Do zapłaty:

157 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)