Bezpečný nákup
99 EUR 47 EUR
Akcia sa končí za:  00 : 36 : 00
Zahaľte sa do krémovej nežnosti, ktorú si zaslúžite
S ÉTERNELLE ZA 14 DNÍ
 • ZJEMNÍTE VRÁSKY
 • ZLEPŠÍTE KONTÚRY TVÁRE
 • VAŠA POKOŽKA BUDE MAŤ MLADISTVÝ LESK
PRED
Po
99 EUR 47 EUR
OBJEDNAŤ TERAZ
„TO JE SKUTOČNÝ LIFTING W DÓZE”

„Dobrých 30 rokov som spájala bytie manželkou a matkou s náročnou odbornou prácou na univerzite. Žiaľ, neustály zhon a nedostatok času pre seba sa negatívne podpísali na mojom vzhľade – jedného dňa som s hrôzou zistila, že zo zrkadla sa na mňa pozerá zničená starena! Cítila som sa zle vo svojej koži a začala som zvažovať radikálne riešenie – lifting. Našťastie som Éternelle objavila včas. Takéto zloženie za takú cenu nikde inde nenájdete. Výsledky ma šokovali - tvár vyzerá o 20 rokov mladšie! Nedávno si ma skupina študentiek pomýlila s jednou z nich!"

PRED
Po
ANNA FRIDRICHOVÁ, 51 ROKOV, BRATISLAVA

Áno, chcem sa presvedčiť, ako rýchlo moja tvár omladne

OBJEDNAŤ TERAZ
PROBLÉM
RIEŠENIE
PROBLÉM:
 • Úzkostlivo sledujete na tvári známky 
  starnutia
 • Vo svojom vnútri sa cítite oveľa mladšie, , 
  než vyzeráte
 • Vedomie vlastného vzhľadu vám bráni uskutočniť vaše sny
 • Namiesto, aby ste sa tešili zo života, myslíte na to, 
  že vaša krása nevyhnutne pominie
 • Vaša tvár pôsobí dojmom sivej, smutnej 
  a unavenej
 • Myslíte si, že kozmetika pôsobí veľmi slabo a povrchne
 • Bojíte sa drastických estetických zákrokov, 
  bolesti a umelého efektu
RIEŠENIE:
 • Namiesto plytvania peniazmi na drahé liečby, 
  stavte na niečo, čo naozaj funguje
 • Už za 28 dní budú ľudia na váš vek reagovať s nedôverou
 • Opäť sa budete cítiť krásne a príťažlivo vo svojej koži, tieto chvíle oceníte aj na sebe
 • Už po 7 dňoch pravidelného používania uvidíte 
  svieži, mladistvý efekt 
  a veselý vzhľad
 • Presvedčíte sa, že správna receptúra dokáže 
  vrátiť stratené sebavedomie a radosť zo života
 • Vyhnete sa fyzickej nepohode, zdravotným rizikám 
  a neistote spojenej s účinkom invazívnej liečby

RIEŠENIE

OKOM ODBORNÍKA:

Prvé vrásky sa objavujú okolo 25. roku života. Väčšina žien po 35. narodeninách s obavami spozoruje lavínu nepriaznivých procesov na ich tvári. Medzitým - žijeme stále dlhšie, sme vyšportovaní, profesionálne aj spoločensky aktívni. Chceme, aby telo nasledovalo ducha a všetky zmeny sú obzvlášť citlivé pre ženy – dnešné 40, 50 a 60-ročné ženy sa chcú stále cítiť žensky, krásne a príťažlivo.

Mechanizmy vedúce k tvorbe vrások sú komplikované, ale jedno majú spoločné - deštrukciu podporných štruktúr kože, čím brada stráca výraz, padajú líca a viečka, tvoria sa vačky pod očami a povrch pokožky stráca lesk, farbu a pružnosť.

Našťastie, úspechy výskumníkov pri zvrátení biologického veku pokožky sú dnes skutočne pôsobivé. Je vysoká pravdepodobnosť, že skalpel a ihly sa čoskoro stanú minulosťou! To všetko vďaka výberu niekoľkých priekopníckych účinných látok prírodného pôvodu, ktoré poskytujú veľkolepé výsledky omladenia.

Práve ony, starostlivo vybrané a spojené synergickým efektom, sú súčasťou revolučnej receptúry Éternelle, ktorá dobýja zahraničné trhy a chystá sa dobyť srdcia slovenských žien. Osobne som presvedčený, že máme dočinenia s novou érou prirodzeného anti-agingu.

Čítať viac

DANIEL MATUŠÁK, 
EXPERT SKIN RENEW INSTITUTE

PREČO SI ZAMILUJETE RECEPTÚRU ÉTERNELLE?

pre slávny bakuchiol, číslo jeden medzi anti-age zložkami

pre komplex unikátnych účinných látok

98% bezpečné, čisté a prírodné zloženie

pre príjemnú, jemne zmyselnú vôňu

pre jemne obklopujúcu, krémovú textúru

za to, že je 100% netestovaný na zvieratách a predovšetkým
- za REÁLNE VÝSLEDKY, ktoré ocenilo už viac ako 76 598 žien

9/10 ŽIEN POTVRDZUJE, ŽE ICH ŽIVOT SA ZMENIL K LEPŠIEMU VĎAKA ÉTERNELLE

Pridajte sa k tisíckam žien, ktoré sú nadšené účinkom Éternelle:

opinion

„SKVELÝ”

stars

“Som kozmetoholička a s dcérkou vždy testujeme nejaké novinky... Ešte nikdy mi nič neprinieslo také výsledky ako Éternelle. Nič, dokonca ani invazívne zákroky ako injekcie! Tvár je spevnená, líca a čelo hladké a vrásky okolo očí... Počkať, aké vrásky okolo očí ?? ;-)"

opinion

„VŠETKO SÚHLASÍ”

stars

„Bola som skeptická, ale Éternelle plní svoje sľuby. Hlavne sa mi vrátil taký žiarivý, energický vzhľad - z tváre mi vyžaruje mladistvý lesk. Moje kolegyne z práce si ma doberajú otázkami, aký janý zákrok som podstúpila. Nič lepšie nepoznám!"

opinion

„MôJ HIT”

stars

“Priznám sa, že som si urobila zásoby Éternelle, pretože si neviem predstaviť, že by mi na toaletnom stolíku chýbal. Pri troch deťoch som sa trochu zanedbávala. Donedávna som vyzerala ako vlastná mama, až som sa hanbila vyjsť niekam medzi ľudí, lebo môj manžel je veľmi pekný. Éternelle bola trefa do čierneho – mladnem v pohodlí domova, bez skalpela. Úžasné!"

opinion

„SOM ZA”

stars

„V skutočnosti vidíte rozdiel oveľa skôr, ako deklaruje výrobca. Napriek veľkým ryhám pri ústach som po dvoch týždňoch vyzerala o desať rokov mladšie. Svokra žartuje, že čoskoro budem vyzerať mladšie ako ona. Éternelle odporúčam všetkým ženám!"

opinion

„DÁVAM 11/10!”

stars

“Som veľmi náročná a v kozmetike je pre mňa najdôležitejšie zloženie a etická výroba, pretože milujem zvieratá. Plus, samozrejme, účinok! Receptúra Éternelle splnila moje očakávania na 100%. Póry a jemné vrásky sú preč, pleť ako hodváb. Vyhodila som podkladovú bázu aj korektor!"

POZRIEŤ VIAC RECENZIÍ

POZRIEŤ VIAC RECENZIÍ

Ak už máte dosť prereklamovaných a drahých krémov, ktoré pre Vašu pleť nič konkrétne nerobia, dôverujte odborníkom z renomovaných francúzskych laboratórií a zamerajte sa na cielenú, profesionálnu bio-obnovu svojej pleti pomocou Éternelle. Roky hĺbkového výskumu nad komplikovanými potrebami zrelej pleti vyústili do mimoriadnej modernej receptúry, ktorá sa presne zameriava na príčiny starnutia.

PROBLÉM:

Prečo bola Vaša kozmetika sklamaním?

 • Bezcenné zloženie, plné plnív a konzervantov
 • Chýbajúce aktívne látky alebo ich stopové množstvo
 • Príliš povrchný účinok a žiadne výsledky
 • Potreba kupovať veľa rôznych produktov
 • Podráždenie, začervenanie, vysušenie
  (tradičný retinol)
RIEŠENIE:

Čo odlišuje Éternelle od inej dermokozmetiky?

 • Bohatý nutričný super komplex s vyše 
  10 zložkami, žiadne zbytočné „vyplňovače“
 • Až 4 vybrané, vysoko koncentrované 
  súčinných látok
 • Hĺbkový účinok potvrdený vedecky
 • Všetko, čo pokožka potrebuje je zavorené 
  v jednej dóze
 • Perfektné výsledky 100% bez vedľajších účinkov a podráždenia

RIEŠENIE

Áno, chcem vyskúšať receptúru č. 1 na trhu anti‑aging

OBJEDNAŤ TERAZ
SPOZNAJTE 
SILU VÝNIMOČNÝCH ZLOŽIEK ÉTERNELLE:

SYTENOL® A BAKUCHIOL

Uznaný ako najinovatívnejšia kozmetická zložka roku 2020. Sytenol A Bakuchiol je rastlinným ekvivalentom retinolu, ktorý je známy ako najsilnejšia látka proti starnutiu, ale Bakuchiol má tú výhodu, že je úplne zbavený vedľajších účinkov tradičných retinoidov, ako je podráždenie, suchosť, pálenie a začervenanie. Zlepšuje pevnosť a napätie zrelej pleti, redukuje pigmentové škvrny spôsobené slnkom či hormónmi, vyrovnáva tón pleti, minimalizuje póry a bojuje proti všetkým nedokonalostiam. Dokonca je vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku.

ingredientSYTENOL® A BAKUCHIOL - STIAHNITE SI REPORT O ÚČINNOSTI 
ZLOŽKY >>

DOLCÉVIA®

Čistý, prírodný, rastlinný glykozid získaný zo stévie (Stevia Rebaudiana), Jeho úlohou je jemne uvoľniť mimické svaly, ktoré mimovoľne napíname, čím bránime ich trvalým mikrokontrakciám a tým - vzniku a prehlbovaniu liniek, vrások a rýh. Vyhladená, oddýchnutá tvár okamžite nadobudne veselší, priateľskejší, mladistvejší vzhľad – viditeľné účinky sa dostavia už v prvých dňoch! Na rozdiel od botoxu je účinok mimoriadne prirodzený a jemný, a čo je dôležitejšie – nemá žiadne vedľajšie účinky.

ingredientDOLCÉVIA® - STIAHNITE SI REPORT O ÚČINNOSTI 
ZLOŽKY >>

STEROCARE™

Ďalšia skvelá zložka v prevencii starnutia pleti. Jej základom je extrakt z kvetov červenej ďateliny. Pre bohatosť izoflavónov pôsobí na pokožku podobne ako prirodzené estrogény, ktoré začínajú vekom chýbať, čím sa pokožka stáva tenšou a suchšou. Sterocare ™ zvyšuje hustotu pokožky, hĺbkovo obnovuje jej štruktúru, vďaka čomu sú vrásky výrazne plytšie a vyplnené. Pomáha udržiavať hydratáciu v hlbších vrstvách pokožky, vďaka čomu je hladká a pružná.

ingredientSTEROCARE™ - STIAHNITE SI REPORT O ÚČINNOSTI 
ZLOŽKY >>

EARLY BOOST

Prírodný taurín získaný z rastliny Jania Rubens - je látka s neporovnateľne silným energizujúcim potenciálom a eliminujúcou známky únavy. To však nie je všetko – táto zložka je nevyhnutným tkanivovým biostimulantom, výrazne zvyšuje úroveň hĺbkovej hydratácie pokožky a ovplyvňuje počet, dĺžku a biologickú aktivitu fibroblastov, kožných buniek zodpovedných za prirodzenú tvorbu elastínu, kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Silné podporné vlákna eliminujú ochabnutie tkanív tváre, krásne tvarujú ovál brady a dvíhajú líca.

ingredientEARLY BOOST - STIAHNITE SI REPORT O ÚČINNOSTI 
ZLOŽKY >>

SPOZNAJTE VIAC ZLOŽIEK

Účinok týchto 4 silných aktívnych zložiek doplňujú kolagén, kyselina hyalurónová, vitamín E, bamucké maslo, výťažok z brusníc a výťažok z jabĺk*.

VĎAKA ÉTERNELLE VRÁTENIE BIOLOGICKÝCH HODÍN KOŽE EŠTE NIKDY NEBOLO TAK:
medal

PRÍRODNÉ A BEZPEČNÉ

Éternelle obsahuje iba starostlivo vybrané a testované zložky, ktoré nespôsobujú alergie, podráždenie ani vedľajšie účinky.

medal

JEDNODUCHÉ A POHODLNÉ

Éternelle je prelomová receptúra ​​založená na najnovších kozmetologických objavoch. Môžu ho používať ženy všetkých vekových kategórií, v pohodlí domova.

medal

EFEKTÍVNE

Sila Éternelle spočíva v jej skutočnom omladzujúcom účinku potvrdenom mnohými štúdiami a nie v marketingovej škrupine.

Je to šokujúce, ale všetko nasvedčuje tomu, že účinky najlepších kozmetických salónov a kliník teraz môžete dosiahnuť aj v pohodlí domova! Bez ihiel, bez utrpenia, bez míňania peňazí na celý arzenál rôznych prípravkov a liečby.

Neváhajte, využite svoju šancu na krásu bez veku!

OBJEDNAŤ TERAZ

99 EUR 47 EUR

Objednajte si dnes a ušetrite 52 EUR

Objednávkový formulár
Badges
ÁNO! Chcem získať Voucher + Eternelle za členstvo v zľavovom klube. To znamená, že môj výber je úplne bezpečný, pretože na výrobok sa vzťahuje trojnásobná záruka. Tovar bude doručený k Vašim dverám kuriérom v priebehu niekoľkých dní.
0.00 EUR
Mastercard Paypal Visa
Objednávkový formulár
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Posledný krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mail
Adresa doručenia
Krajina
Spôsoby platby
Doručenie
Mastercard Paypal Visa
Ďalši krok
Adresa

* - Bibliografia:

Kyselina hyalurónová:
Syed Nasir Abbas Bukhari, Nur Liyana Roswandi, Muhammad Waqas, Haroon Habib, Fahad Hussain, Shahzeb Khan, Muhammad Sohail, Nor Amlizan Ramli, Hnin Ei Thu, Zahid Hussain - Hyaluronic acid, a promising skin rejuvenating biomedicine: A review of recent updates and pre-clinical and clinical investigations on cosmetic and nutricosmetic effects

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30287361/

Kolagén:
Patricia M B G Maia Campos, Maisa Oliveira Melo, Francine Celise Siqueira César - Topical application and oral supplementation of peptides in the improvement of skin viscoelasticity and density

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30834689/

Vitamín E:
Jens J Thiele , Sherry N Hsieh, Swarna Ekanayake-Mudiyanselage - Vitamin E: critical review of its current use in cosmetic and clinical dermatology

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16029671/

Bambucké maslo:
Tzu-Kai Lin , Lily Zhong , Juan Luis Santiago - Anti-Inflammatory and Skin Barrier Repair Effects of Topical Application of Some Plant Oils

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29280987/

Ekstrakt z żurawiny:
Nina Poljšak, Samo Kreft, Nina Kočevar Glavač - Vegetable butters and oils in skin wound healing: Scientific evidence for new opportunities in dermatology

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31657094/

Výťažok z jabĺk:
Saima Jadoon, Sabiha Karim, Muhammad Hassham Hassan Bin Asad, Muhammad Rouf Akram, Abida Kalsoom Khan, Arif Malik, Chunye Chen, Ghulam Murtaza - Anti-Aging Potential of Phytoextract Loaded-Pharmaceutical Creams for Human Skin Cell Longetivity

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26448818/

Na zázraky veľmi neverím a spolieham sa na overenú kozmetiku, no účinky Éternelle predčili moje najdivokejšie očakávania. Takmer všetky fajčiarske vrásky sú preč!

Anna

Sereď

Vďaka Éternelle vyzerá moja tvár opäť mlado! Tento krém si dokonca poradil aj s levou vráskou. Úžasné!

Katka

Žilina

Cítim sa opäť krásna 😊 Keď sa pozriem do zrkadla, nespoznávam sa

Emília

Bratislava

Potvrdzujem, že žiadna iná metóda nemá taký účinok. Úplne ako lifting, len v tégliku. Geniálne!

Alžbeta

Košice

Takáto jednoduchá metóda robí zázraky. Moji priatelia si mysleli, že mám botox!

Kristína

Prešov

Banujem, že som to neobjavila skôr. Pôsobí veľmi rýchlo, najmä okolo očí

Beáta

Nové Mesto

Načo mi je retinol, keď mám prírodný bakuchiol. Odkedy používam Éternelle, myslím si, že po chémii sa neoplatí siahať.

Aneta

Piešťany

Keby nebolo Éternelle, čoskoro by som vyzerala ako 50-ročná žena. A to mám 30 rokov!

Hana

Malacky

Keď sa tak na seba pozerám, zdá sa mi, že moja pleť je omladená o 15 rokov

Kamila

Nové Zámky

Bála som sa starnutia, ale teraz, keď mám Éternelle, ma ten čas nedesí!

Oľga

Trnava

Najväčšiu radosť mám z toho, že som sa zbavila vačkov pod očami

Jana

Nitra

Pozdĺžne čiary na čele mi robili starosti. Dnes sú preč a vďačím za to Éternelle!

Edita

Galanta

Moja priateľka sa často vyzerala nahnevane a boli to vlastne vrásky. Neviem, ako sa to stalo, ale keď to začala používať, nikto jej už nevytýka hnev na tvári

Anton

Gabčíkovo

Za 3 týždne som dosiahla výsledok, ktorý mi všetky kamarátky závidia. Bez akýchkoľvek návštev kliník!

Emília

Vrútky

Myslel som si, že moja žena minula všetky naše úspory na botox, no ukázalo sa, že na odstránenie vrások stačí jeden krém. Takýto efekt bez skalpela!

Vladimír

Radošiná

Vrásky okolo očí, vačky pod očami a dokonca aj ochabnutá koža okolo krku – to všetko je preč!

Júlia

Veľké Kapušany

Najviac ma teší, že toto všetko je možné bez laserov, injekcií a bez efektu umelej tváre ako po botoxe

Amélia

Brezno

Tento krém naozaj funguje! Brázdy pri ústach sú úplne preč!

Dorota

Šaštín

Neuveriteľné, ako tento krém dokáže zmeniť. Nedávno som počul, že manželka a dcéra vyzerajú ako sestry

Pavol

Bratislava

Posledné nákupy:

predchvíľou Paulína z Bratislavy

Posledné nákupy:

pred 19 sekundami Anna zo Serede

Posledné nákupy:

pred 27 sekundami Martina z Košíc

Posledné nákupy:

Pani Mária z Nitry, pred 10 minútami

Posledné nákupy:

Pani Helena z Galanty, pred 8 minútami

Posledné nákupy:

Pani Hana z Trnavy, pred 7 minútami

Posledné nákupy:

Pán Marián z Prešova, pred 3 minútami

Posledné nákupy:

Pán Andrej z Popradu, pred 5 minútami

Podsumowanie zamówienia

Twoje zamówienie
1x Eternelle
Dane adresowe

Dane kontaktowe

E-mail

Telefonický kontakt

Sposób płatności

Do zapłaty: 47 EUR

Dziękujemy za zamówienie!

Počkajte!

Bola Vám priznaná jednorázová zľava!

Teraz môžete získať Voucher + Eternelle za cenu nižšiu až o 58%

Ponuka sa zobrazila LEN Vám a bude aktívna ešte 15 minút.

CHCEM SVOJU ZĽAVU
58%