V této chvíli je na stránce 262 uživatelů

27 osob dneska koupilo

Nejnovější nákupy:

- před chvíli Pavlína z Mělníka

- před 19 vteřinama Daniela z Brna

Velká akce, jenom dneska 2680 CZK  1480 CZK

Potvrzuji! 😉 Funguje neskutečně rychle - po 9 dnech změnila jsem A na B.

Monika, 24 l.

Cheb

Páni! Před dvěma týdny jsem měla místo prsou listy a dnes jsou zaoblená, plná a vystouplá jako nikdy předtím

Alice, 41 l.

Rožnov

Stop! Díky tomuto séru jsem na poslední chvíli zrušila operaci poprsí. Už to nepotřebuji, protože konečně mám svůj sen, krásnou C

Veronika, 29 l.

Karviná

Po vyzkoušení stovek krémů konečně něco, co funguje. Úžasně zvedne a zpevní poprsí!

Marie, 56 l.

Olomouc

Holky doporučuji!!! Zbavila jsem se komplexů za 5 dní ;)

Izabela, 36 l.

Karviná

Poté, co jsem to na sobě otestovala a zkontrolovala, jak to funguje, jsem si hned objednala další 2 balení. Pro moji sestru a kamarádky jsou oba potěšeni.

Kamila, 43 l.

Třinec

BOŽÍ! <3

Julie, 27 l.

Hradec Králové

S velikostí jsem nikdy problém neměla, ale vadily mi obrovské strie. Po 8 dnech zmizely a pleť je hladká, jako bych byla o 30 let mladší.

Jana, 61 l.

Liptov

Před rokem jsem implantáty vyndala, protože měly hrozný tvar a na dotek byly divné. Po tomto séru mám konečně požadovanou velikost bez operace noční můry

Beáta, 33 l.

Letohrad

Doporučují baby!!!

Daniela, 41 l.

Žamberk

Prsa tak stojí, že nepotřebuji podprsenku! ;d

Klaudie, 39 l.

Liberec

Rozvodněté halušky změnily se na pevné prsa 20-ti leté. Skvělý výrobek!

Denisa, 46 l.

Česká Lípa

V obvodu poprsí mi přibylo 9 cm. Jsou tak krásné, že se pořád koukám; d <3

Barbara, 32 l.

Rakovník

U mě to fungovalo s mírným zpožděním, ale po měsíci mi prsa narostla o 2 velikosti, přesně jak jsem chtěla 😉

Zdeňka, 38 l.

Klatovy

Neudělá z prsou umělé balonky jako implantáty, ale úžasně je zakulatí a zvětší.

Gabriea, 45 l.

Tábor

Boží! Objednala jsem další balíček, abych ještě trošku zvětšila 😉

Eliška, 31 l.

Děčín

Už jsem myslela, že mi to nepůjde, ale nakonec jsem po 1,5 měsíci musela všechny podprsenky vyměnit za větší

Tereza, 26 l.

Jičín

Bomba! Asi tolik k tomu řeknu 😉

Kristína, 34 l.

Kolín

Po přečtení těchto komentářů objednávám až do vypršení času akce; d Držte mi palce!

Eva, 23 l.

Příbram

Sakra! Funguje to super rychle. Balení jsem musela napůl ukončit, protože C kelímek mi vyhovuje.

Petra, 44 l.

Praha

Používám ho 2 týdny a efekt je úžasný. Je zvláštní, jak je to levné

Patricie, 29 l.

Rokycany

Poslední nákupy:

Paní Marie z Benešova, před 10 minutama

Paní Eliška z Jihlavy, před 8 minutama

Paní Helena z Telče, před 7 minutama

Poslední nákupy:

Pan Marian z Mladé Boleslavy, před 3 minutama

Pan Tomáš z Ostravy, před 5 minutama

Nejnovější nákupy:

před chvíli Pavlína z Mělníka

Nejnovější nákupy:

před 19 vteřinama Daniela z Brna

před 27 vteřinama Martina z Jablunkova

V tento moment na stránce je 249 osob

+2 rozměry za 28 dní

Teresa Adams

Krásné, plné a zvednuté poprsí bez implantátů za 28 dní - lákavě zvětšená prsa a přirozený push-up efekt

Přečtěte si více

Vítej, jmenuji se Teresa Adams, jsem specialistkou v oboru molekulární biologie. Prostřednictvím této stránky bych vám ráda představila největší úspěch mého života, za který jsem právě získala nominaci na Revolutions of Natural Beauty. Vyvinul jsem metodu, která každé ženě umožňuje přirozeným a jednoduchým způsobem zvětšit a zvednout ňadra a za 28 dní se zbavit případných komplexů na pozadí poprsí.

Proto, pokud chcete BEZ drahých, bolestivých a riskantních zákroků:

 • realisticky zvětšit Vaše ňadra až o dvě velikosti a dodat jim okouzlující kulatý tvar
 • zlepšit hustotu pokožky dekoltu a poprsí o 98% - jako po sérii profesionálních estetických ošetření
 • zajistit účinek zpevnění a zvednutí prsou, zejména po dlouhé laktaci nebo procesu hubnutí
 • hydratovat, vyžívit a hluboce regenerovat i tu nejvíc unavenou a poškozenou pokožku
 • zkrášlit a barevně sjednotit jemnou pokožku poprsí – snížit zabarvení, zesvětlit prasklé kapiláry, strie a jiné nedokonalosti
 • omladit vzhled své postavy i o dobrých 10-15 let za 28 dní
 • zbavit se komplexů souvisejících s plynutím času, krmením dětí, hormonálními změnami nebo hubnutím a cítit se opět přitažlivě a žensky

Vězte, že toto všechno dnes dosáhnete bez děsivě drahých a zdraví nebezpečných ošetření jehlou či skalpelem, a tím předejdete bolestem, nepříjemným komplikacím, umělým efektům a navíc ušetříte spoustu peněz. Pokud vás to zajímá, určitě si přečtěte, co vám mám říct.

Nezáleží na tom, zda jste 25letá žena, které matka příroda nepřidala k ženským atributům, nebo zralá žena, která není spokojená s tím, jak čas, období laktace nebo hubnutí unavily její prsa. Věda prokázala, že se můžete stát bohyní ženských tvarů za 28 dní, 100% přírodně!

Zde je důvod, proč je moje metoda skvělou alternativou k liftingu prsou a implantátům:

 • vyhnete se mučivé bolesti nemusíte chodit na operační sál, jít tzv. pod skalpel nebo se nechat propichovat jehlami
 • vyhnete se závažným komplikacím , jako jsou: odmítnutí umělých implantátů tělem, nekróza tkání a poruchy imunitního systému
 • působíte v harmonii se svým tělem místo abyste trpěli nevzhlednými jizvami a dopřáli svým prsům umělý efekt trčících balonů, získáte krásný, jemný a přirozený efekt zvětšení;
 • ušetříte desítky tisíc korun místo toho , abyste je utratili za nebezpečné zásahy do těla.

Vyvinula jsem průkopnický vzorec, který přirozeně zvětšuje poprsí

Díky ní budou Tvoje komplexy konečně zapomenuty – navždy. Přestaneš se hanebně mačkat a kupovat si ty strašné, mohutné, mohutné push-up podprsenky. Ve skutečnosti nebudeš potřebovat žádný druh podprsenky, protože Tvoje prsa se zvednou a zpevní. Budeš sebevědomá, začneš přitahovat potěšené mužské pohledy a užívat si spoustu komplimentů. To vše díky tomu, že jsem vyvinula profesionální formuli, která opravdu funguje a zbavuje ženy komplexů. Jak víš, velikost a tvar prsou je dán především objemem tukové tkáně. Složka Volufiline ™, obsažená ve vzorci, který jsem vytvořila, umožňuje bezpečný růst tukové tkáně v prsou, díky čemuž jsou výjimečně plná a atraktivní - bez ohledu na věk, váhu, krmení dětí atd. Jak jsem to udělala?

Chtěl jsem svou sestru osvobodit od komplexů prsou

Podle nejnovějších výzkumů je pouze 18 % žen starších 30 let v Evropě spokojeno s velikostí, tvarem a celkovým vzhledem svých prsou. Ač se to může zdát absurdní, narazil jsem na statistiky, které říkají, že komplexy ženských prsou mohou způsobit až 38 % rozvodů! Vycházíme-li z toho, že ňadra byla po staletí považována za jeden z nejdůležitějších atributů ženskosti, není již divu, že ženy, které jsou skromnější nebo pociťují nepříznivé změny vzhledu svých prsou, začínají postrádat sebevědomí a smysl pro sebevědomí. přitažlivost. Stanou se přecitlivělými, šíleně žárlivými na své muže, frustrovanými a nešťastnými. Vyhýbají se fyzické intimitě, která je pro jejich partnery tak důležitá.

Já jsem taky žena, takže o tom něco vím. A jelikož jsem také výzkumník, uvědomuji si, nebezpečí některých drastických terapií, léčebných postupů a zásahů do těla. Od základu vím, co určuje velikost a tvar ženských prsou a které faktory negativně ovlivňují jejich pevnost. Začala jsem hledat řešení na toto téma, protože jsem chtěla sestře pomoci. Monika je moje o rok mladší sestra. Máme roky velmi blízké vztahy, podporujeme se a milujeme se velmi silnou sesterskou láskou. Společně jsme uložili babičky na pískoviště, připravili se na první rande a půjčili si oblečení a kosmetiku na líčení. Tento sourozenecký vztah je skutečný poklad a já vím, že máme štěstí, že máme jeden druhého.

Proto jsem se nemohla dívat, jak moje sestra trpí

Monika totiž nikdy neměla typicky ženskou postavu – na to byla příliš hubená. V pubertě vycpávala podprsenky ponožkami. Po svatbě a porodu dvojčat výrazně přibrala, ale její ňadra stále moc nepůsobila, navíc měla strie a povislá v důsledku dlouhodobého kojení. Pak začaly její problémy v manželství. Hned jsem věděla, že je něco špatně. Monika se začala hrbit, nosit pytlovité, nahromaděné oblečení. Vypadala jako svůj stín. Přiznala se mi, že už manžela nepřitahuje a že se nejspíš vídá se svou asistentkou. Srdce mi puklo, když jsem se podívala na svou milovanou sestru – propadla zoufalství, považovala se za ošklivou a nepřitažlivou. Svěřila se mi, že zvažuje zvětšení prsou silikonovými implantáty. Byla jsem zničená!

Ale nejhorší bylo, že těsně poté, co děti měly třetí narozeniny se tenhle parchant, můj švagr, rozhodl odstěhovat. Odešel od mé sestry pro nějakou 25letou sekretářku s DD velikostí. Monika strašně trpěla. Nejprve plakala a křičela a pak zmlkla a uzavřela se do sebe. Přiznala se, že se nemohla dívat na své nahé tělo, zejména na svá ňadra, která přirovnávala k ... visícím ponožkám. Nechtěla jsem to slyšet, ale když jsem se podívala na její tenkou halenku, pochopila jsem, co tím myslela...

Nedovolila jsem sestře, aby si lehla pod skalpel

Monika se na tuto operaci zvětšování a zvedání zafixovala. Denně porovnávala názory a ceny klinik na internetu. Od té doby, co manžel odešel, to pro ni nebylo finančně jednoduché. Když začala uvažovat o tom, že si na tuto operaci vezme půjčku, něco se ve mně zlomilo. Zvýšila jsem na ni hlas – uvědomuje si, jaká je to strašná bolest, že bude mít týdny otoky a modřiny, ošklivou jizvu, která jí zůstane navždy. Pominu náklady a riziko komplikací. Jak se bude starat o děti, když ji bude všechno bolet? Ale nic se k ní nedostalo. Objednala si termín operace... Naštěstí čekací doba byla 4 měsíce, takže jsem měla ještě šanci přijít na řešení. Nemohla jsem dopustit, aby moje sestra udělala takovou hloupost. Rozhodla jsem se, že jí musím pomoci jinak.

Nechápejte mě špatně - dobře vím, že ženy si zaslouží krásu, štěstí a lásku! Ženy by měly být hrdé na svá těla a užívat si života! To je myšlenka, která mě vedla při práci na přirozené metodě zvětšení a liftingu prsou, přirozené a bezpečné pro zdraví.

Jak jsem přišla na "protijed na poprsí komplexy"?

Mým posláním se tedy stalo vytvořit neinvazivní, ale účinný způsob, jak rozbít bohyni. Přála jsem si, aby moje milovaná sestra byla jako kdysi: radostná a plná života a ne zpustošená svými vlastními komplexy... Říkala jsem si: sedíš v tomto oboru léta, vyvinula jsi mnoho přípravků, které účinně bojujte s různými neduhy ... teď vymysli něco, co zvětší poprsí a FUNGUJE! A tak jsem začala svůj intenzivní výzkum...

Trvalo mi to skoro tři měsíce pokusů a omylů. Strávila jsem dny a noci ve svém ateliéru. Důvěřovala jsem moudrosti přírody, svým znalostem, trpělivosti...a s trochou štěstí jsem rychle dosáhla kýžených výsledků. Vyvinula jsem unikátní vzorec, který pomáhá viditelně zvětšit, vyplnit a zpevnit poprsí a také zlepšit jeho tvar a modelovat lákavé křivky. Do krému jsem zařadila pouze přírodní aktivní látky, díky kterým se přípravek chová jako přirozený rám pro poprsí: obaluje, podpírá a tlačí ňadra dopředu. Přiznám se, že mě samotné účinky šokovaly. Den za dnem se poprsí viditelně zakulacuje a zvedne a pokožka se stává hustší a jednotnější. Díky tomu vše probíhá zcela přirozeným způsobem: žádné invazivní ošetření, žádné umělé zvedání, žádná dlouhá, bolestivá rekonvalescence. Toto je první a jediný takový vzorec na světě. Okamžitě jsem to předložila k testování v mezinárodním měřítku. Jeho účinnost byla potvrzena největšími výzkumnými centry v Evropě a Spojených státech! Během těchto testů přirozeně se měnící složení poprsí vrátilo krásné tvary a sebevědomí tisícům dobrovolníků!

Sestra byla zprvu skeptická a o odložení operace nechtěla ani slyšet, ale po týdnu používání umělé výživy najednou změnila názor. Viděla jsem, jak se její oči rozzářily opravdovou radostí a nadějí. Přes noc získávala zpět své ženské křivky! A to byl jen začátek. Po 3 týdnech si moje sestra na zahradní párty volně oblékla svůj tenký top: „Terezo, to opravdu dělá zázraky! Budeš si brát výdělky z klinik kosmetické chirurgie! Ani si neuvědomuješ, kolik žen na světě budete mít! Nevím, jak ti poděkovat...“ - Monika plakala radostí a já také.

Moje sestra díky mně získala zpět atraktivní vzhled a tím i energii a radost ze života.

Až dosud bylo účinné zvětšení a zvedání prsou bez jehel nebo skalpelu nemožné. Dnes je - díky mému vzorci - možné prsa nejen skutečně zakulatit, ale i zpevnit!

Mojí výzvou bylo vytvořit vzorec, který by měl mít radikální účinek, ale zároveň být 100% přírodní a bezpečný. Účinně vyplňte struktury prsou a dodejte jim chutný tvar. A udělala jsem to! Vyvinula jsem přírodní recepturu, která vašim prsům umožní znovu získat hustotu a pevnost hodnou mladé bohyně za méně než 28 dní. Uzavřela jsem tento vzorec do krému na prsa a pojmenovala Ovashape BUST.

Proč byl můj vzorec na zkrášlení prsou nazýván „zázračným lékem na ženské komplexy“?

MÁ VÍC JAK 90% ÚSPĚŠNOST

PŘED

Ochablé, ploché, bez tvaru

Po

Pevné, plné, "samonosné" poprsí

Až dosud se to zdálo nemožné. Nicméně případ mé sestry a 14 000 dalších žen, které díky mé metodě znovu získaly své lahodné a chutné tvary, dokazuje, že to možné je. Navíc, účinnost Ovashape BUST nepochybně potvrdilo francouzské výzkumné centrum v Lyonu. Jde o objev světové úrovně, který si získal uznání a obdiv předních odborníků v kosmetologii, dermatologii a estetické medicíně.

JE 100% BEZPEČNÝ A MÁ VELMI SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ

Ovashape BUST obsahuje pouze přírodní, bezpečné a extrémně účinné látky: vč. Volufiline ™, nazývaný "neinjekční výplni" a přírodní extrakty se silnými zpevňujícími vlastnostmi. Ujistila jsem se, že tuto formuli může každá žena používat doma sama. Má formu krému, který je příjemný na každodenní použití. Tímto způsobem hydratuje, vyživuje a vyplňuje prsa zevnitř, a dokonale uspokojuje potřeby jemné pokožky - i citlivé nebo alergické. Krém stačí nanést na vyčištěnou pleť poprsí a dekoltu, abyste viděli, jak se den po dni poprsí zakulacuje, mizí laxní efekt a pleť se stává mladistvě zářivou.

Všichni Tví přátelé, rodina a přátelé budou ohromeni Tvoji proměnou. Za necelých 28 dní si budeš moci vychutnat úžasné komplimenty typu „jsi krásná a urostlá jako bohyně“.

VĚTŠÍ, PLNÉ, SVĚTLEJŠÍ A ZVEDENÉ POPRSÍ

SKVĚLÉ VÝSLEDKY ZA UŽ 28 DNÍ

100% PŘIROZENÁ A BEZPEČNÁ METODA

ZNATELNĚ VĚTŠÍ OBJEM POPRSÍ

EFEKT JAKO PO PROFESIONÁLNÍM ZÁKROKU

ÚSPORA DOKONCE 120000 KČ

Jak můžeš promeškat šanci na tak velkolepou proměnu?

Stále můžeš trpět komplexy způsobenými nevábným dekoltem. Můžeš si také koupit a nosit tlusté a tuhé push-up podprsenky, které jsou zaříznuté do těla a nepohodlné. Koneckonců můžeš dokonce uvažovat o drastické operaci - a pak litovat vynaložených peněz, znetvořujících jizev a umělého, komického efektu ...

Ale proč, když vám garantuji přirozený, rychlý, jednoduchý a levný způsob jak zachránit své ženské atributy? 28 dní stačí k tomu, abyste se připojili ke 14 000 spokojeným uživatelkám Ovashape BUST, které odstranily komplexy a užívají si plná, zvednutá a pevná ňadra.

Nic neriskuješ!

Používáním Ovashape BUST odstraníš známky plynoucího času, kojení dítěte a radikálního hubnutí za pouhých 28 dní. Kromě toho nic neriskuješ! Vzhledem k tomu, že je moje receptura úspěšná v celosvětovém měřítku, získala prestižní záruku trojí spokojenosti: originalitu, kvalitu a spokojenost.

Trojitá garance spokojenosti

1. Garance originality - Receptura Ovashape BUST obsahuje unikátní aktivní látky přírodního původu, které postupně zvětšují objem tukové tkáně v prsou. Jeho účinnost při zvětšování a zakulacení prsou je potvrzena nezávislými testy. Toto je první a jediný takový inovativní vzorec. Proto si můžete být jisti, že obdržíte originální produkt dostupný výhradně prostřednictvím této webové stránky.

2. Garance kvality - Díky pokročilému výrobnímu procesu přírodní receptury, která zdůrazňuje poprsí, splňuje Ovashape BUST nejvyšší standardy kvality a je certifikován. V zájmu vaší bezpečnosti a pohodlí má složení formu krému, který je příjemný na každodenní použití. Testy potvrdily, že složení nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a je bezpečné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a alergické. To vše proto, aby efekty splnily vaše očekávání na 100%.

3. Garance spokojenosti - Četné laboratorní a spotřebitelské testy potvrzují výjimečnou účinnost Ovashape BUST. Na základě těchto výsledků si produkt získal uznání od vynikajících kosmetologických specialistů z celého světa, kteří jej doporučují svým klientům. Odborníci si jsou jisti, že se komplexů souvisejících se vzhledem poprsí zbavíte za 28 dní.

Zvětši a zvedni svá prsa za 28 dní s recepturou Ovashape BUST rychle, snadno a ekonomicky

Velké americké a japonské farmaceutické společnosti, které měly možnost vidět výsledky mého vzorce, bojují o patent mého objevu. Poté, co patent prodám, bude metoda dostupná po celém světě, ale rozhodně bude velmi drahá...

Předtím jsem se rozhodla jej zpřístupnit pro účast ve slevovém klubu – s 55% dotací. To vše proto, aby se co nejvíce žen v zemi zbavilo svých komplexů.

Vše, co musíš udělat, je vyplnit formulář za 2 minuty, a za pár dní obdržíš balíček, pohodlně zaplatíš kurýrovi nebo pošťákovi.

Děkuji, že sis našla čas na přečtení mé zprávy. Přeji Ti hodně štěstí v novém životě, ve kterém zapomeneš na své komplexy a budeš se na sebe hrdě dívat do zrcadla.

Teresa Adams

2680 CZK 1480 CZK

Objednejte ještě dnes a ušetři 1200 CZK!
Akce bude ukončena po dosažení limitu 200 objednávek.

Objednávkový formulář
Badges
ANO! Chci získat Voucher + Ovashape Bust. To znamená, že moje volba je naprosto bezpečná, protože produkt je pokryt trojitou zárukou spokojenosti. Zboží bude doručeno k vašim dveřím kurýrem v příštích několika dnech.
0.00 CZK
Mastercard Paypal Visa
Objednávkový formulář
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Poslední krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mailová adresa
ADRESA
Kraj
Způsob platby
Doručení
Mastercard Paypal Visa
Další krok
Adresa

Podsumowanie zamówienia

Vaše objednávka
1x Ovashape Bust
Údaje o adrese

Kontaktní údaje

E-mailová adresa

Číslo telefonu

Způsob platby

Do zapłaty: 1480 CZK

Dziękujemy za zamówienie!

Počkej!

Dostal jsi jednorázovou slevu!

Teď můžeš získat Voucher + Ovashape Bust v ceně nižší až o 56%

Nabídka objevila se JENOM Tobě a bude aktivní ještě přes 15 minut.

VYZVEDÁVÁM SVOJI SLEVU
56%