Schudnij nawet 17 kg w 30 dni

Zhubněte do 17 kg za 30 dní

Stačí jen 7 minut denně. Přesně tolik potřebujete, abyste se konečně zbavili odolných kilogramů - bez hladovění a vražedných cvičení!
Stačí jen 7 minut denně. Přesně tolik potřebujete, abyste se konečně zbavili odolných kilogramů - bez hladovění a vražedných cvičení!
Vítejte!
Jmenuji se Jason a ve věku 22 let jsem se proslavil jako tvůrce revolučního způsobu boje s trvalou nadváhou založeného výhradně na jedinečných extraktech přírodního původu. Metoda, kterou jsem vytvořil hlavně s úmyslem pomoci mé sestře, byla rychle oceněna i v mezinárodním měřítku a pomohla již 27 000 lidem. Mezi nimi byly případy, od kterých odborníci dávali ruce pryč a lidé s nadváhou už ztratili veškerou naději... stejně jako paní Alice.  
Vítejte!
Jmenuji se Jason a ve věku 22 let jsem se proslavil jako tvůrce revolučního způsobu boje s trvalou nadváhou založeného výhradně na jedinečných extraktech přírodního původu. Metoda, kterou jsem vytvořil hlavně s úmyslem pomoci mé sestře, byla rychle oceněna i v mezinárodním měřítku a pomohla již 27 000 lidem. Mezi nimi byly případy, od kterých odborníci dávali ruce pryč a lidé s nadváhou už ztratili veškerou naději... stejně jako paní Alice.  
"Tato metoda mi doslova spadla z nebe. Už jsem se chtěla úplně vzdát... než jsem poznala Jasonovu metodu, stihla jsem vyzkoušet skoro všechno. Zázračné diety, po kterých jsem se potácela slabostí, k tomu každodenní mučení v posilovně - samozřejmě brzy ráno nebo pozdě večer, aby nikdo neviděl úsilí trapné tlusté udýchané báby. Efekty? Nula. To bylo nejhorší. Zhroutila jsem se, ale pak jsem narazila na zmínku o nové metodě. Trvalo mi šest týdnů, než jsem shodil zátěž dvou velikostí! Prostě jen tak! Bez jojo.”

Alice,  35 let

Moje metoda, ačkoli byla vyvinuta pro nejtěžší typy nadváhy, funguje dobře i v případech odolného tuku, který se nachází v kritických částech těla, jako jsou břicho, stehna nebo boky, jakož i pro přirozené hubnutí, modelování postavy a snížení celulitidy. Tak tomu bylo u paní Marie. 
„Po dvou těhotenstvích se můj hormonální profil změnil a tloustla jsem hlavně kolem pasu a boků. Často jsem slyšela otázky, ve kterém měsíci těhotenství jsem... Měla jsem obrovské komplexy, které mi bránily jít s manželem do restaurace, odjet na dovolenou atd. Uvažovala jsem o liposukci, naštěstí jsem se včas dozvěděla o této přirozené metodě. Výsledky mě šokovaly - zhubla jsem přesně v těch místech, kde jsem chtěla! Kamarádky nechtějí věřit, že jsem takovou postavu získala přirozeně.”

Marie, 38 let

Pokud tedy:
Pokud tedy:
 • Máte problém s nadváhou nebo sklon k přibírání na váze
 • "Konvenční" metody snižování kilogramů (dieta, cvičení) nepřinášejí očekávané výsledky
 • Trpíte nízkým sebevědomím a necítíte se atraktivní
 • Chcete získat zpět zdravou, štíhlou postavu a sebevědomí
...pokračujte ve čtení toho, co Vám chci sdělit prostřednictvím těchto stránek.

Jedná se o informace, díky nimž konečně splníte své sny o dokonalém těle. Zdravě a přirozeně. Bez ohledu na to, kolik neúspěšných pokusů o zhubnutí máte za sebou.
A co je nejdůležitější, to všechno...
A co je nejdůležitější, to všechno...
 • Bez žádného hladovění, odstranění potravin a počítání kalorií!
 • Bez nucení se k namáhavým cvičením!
 • Bez riskantních a bolestivých zákroků estetické medicíny
„Možná jsem neměl velmi vysoký BMI, ale moje postava měla k ideálu daleko. I když jsem sportoval, nemohl jsem se zbavit toho hrozného vyčnívajícího břicha, které naznačovalo, že nedělám nic jiného, než že ležím na gauči a piju pivo. Bohužel - nebyl jsem atraktivní v očích žen, zejména ve srovnání s kolegy, kteří při tom normálně chodili na pivo. Když mi kamarád doporučil tuto metodu, byl jsem skeptický. Jak se může tuk roztavit pouze z oblasti břicha? A přesto! Za pár týdnů už jsem měl božský obrys pekáče buchet!”

Jano, 28 let

Jak k tomu došlo, že v tak mladém věku jsem vytvořil přirozenou, expresní metodu hubnutí?
Možná začnu od začátku. Od raných let jsem projevoval vážnější a vědecké zájmy než moji vrstevníci, což přirozeně vedlo k pozdějším školním úspěchům v biologii a chemii. Zaměření na vědu mi však nepřineslo přátele ani známé. Ve skutečnosti mojí jedinou skutečnou přítelkyní, se kterou jsem mohl mluvit o všem, byla moje mladší o několik let sestra Kylie. Byla velmi hudebně nadaná, o čemž věděla jen nejbližší rodina. Kylie, bohužel, byla také vylučována z party vrstevníků - kvůli své značné nadváze...
Nikdy nezapomenu, jak se jednou Kylie zamkla na týden ve svém pokoji a zpoza dveří se ozýval tichý pláč. Ustaraná matka jí přinášela tác s jídlem, ale Kylie odmítala jíst. Nechtěla nikoho vidět, ale nakonec mě po dlouhých prosbách pustila dovnitř. Ukázalo se, že se jí všichni ve třídě vysmívali a její nadváhu kladli za vinu jí, protože obecně se věří, že při nadváze stačí přece omezit jídlo.  Měl jsem vztek, protože jsem věděl, že nadváha mé sestry rozhodně nebyla kvůli obžerství! Jedla pravidelně, zdravě a denně sportovala. Nicméně tloustla…
Pohled na slzy mé sestry mě přiměl jednat
Postupem času jsem na škole získával stále více znalostí a začal jsem si jasněji uvědomovat, že nadbytečné kilogramy v tak mladém věku předznamenávají budoucí zdravotní problémy mé milované sestry. S psychikou a sebevědomím to už bylo velmi nahnuté.

Bohužel negativní důsledky nadváhy na sebe nenechaly dlouho čekat. Jednoho dne mi zavolal zoufalý táta, že Kylie vzala sanitka - náhle omdlela a ztratila vědomí. V nemocnici nám bylo řečeno, že srdce Kylie je přetíženo kvůli její nadváze, a pokud nezhubne, mohlo by to pro ni špatně skončit... Bylo jí teprve osmnáct! Byli jsme vyděšení.

Všiml jsem si, že po tomto incidentu něco v mé sestře prasklo, úplně se uzavřela, ztratila energii k životu, téměř se nesmála. Kdysi snila o tom, že bude trénovat svůj hlas a představí světu svou hudbu, ale když jsem jí to připomněl, začala křičet, že všechno je zbytečné, že už nikdy nebude zpívat a nikdy už nevystoupí s takovou tloušťkou. Pochopil jsem, že musím urychleně jednat.  
Přísahal jsem, že udělám cokoliv, abych pomohl mé sestře.
Na vysoké škole jsem se okamžitě zaměřil na problematiku nadváhy, výživy, strategiích hubnutí. Každý den jsem nasával znalosti jako houba a přemýšlel, jak mohu tyto informace realizovat v praxi. Zkoumal jsem výsledky výzkumů, pečlivě analyzoval vlastnosti každé možné látky, která má potenciál rozkládat tukové buňky.

V průběhu let jsem měl příležitost sledovat životní styl Kylie a zaručuji, že to nebyly nutriční chyby nebo lenost, které ji dovedly na hranici silné nadváhy. Jedl jsem pětkrát tolik a nevyhýbal jsem se fastfoodům, ale zůstal jsem hubený, přímo šlachovitý. Moje sestra jezdila každý den na rotopedu, já - žádný sport, nos v knihách.

Instinktivně jsem cítil, že tajemství štíhlé postavy spočívá uvnitř těla, v tempu jeho přirozených procesů. Stále více jsem věděl o metabolismu (bazálním metabolismu), termogenezi (jevu generování tepelné energie v těle) a procesech lipolýzy (spalování tuku). Byl jsem blíž a blíž k identifikaci jedinečných přírodních extraktů, které by byly zahrnuty do koncentrované receptury, která rychle odstraní přebytečný tuk.

Tehdy jsem se dozvěděl o nějaké mezinárodní soutěži pro mladé biology, která by mi umožnila realizovat můj projekt.
Cítil jsem, že jsem na správné cestě
Byla to pro mě skvělá příležitost, seděl jsem po nocích u počítače a analyzoval nejnovější výzkumy a zprávy, abych co nejdříve vylepšil svoji vlastní metodu a pomohl mé sestře překonat nadváhu.

Jak jsem našel správnou cestu? Roky jsem pozoroval lidi, kteří zůstávají štíhlí bez jakéhokoli úsilí a odříkání (jako já), na rozdíl od těch, kteří mohou trávit na běžícím pásu celé hodiny, jíst příslovečný list salátu - a stejně neztratí ani kilo (jako moje sestra a mnoho, mnoho dalších).

- Co o tom rozhodlo? Geny. A konkrétněji - individuální rychlost metabolismu, který disponuje naši energii a rozhoduje, zda bude použita okamžitě nebo uložena ve formě tuku.

- Co s tím můžeme udělat? No právě - šel jsem o krok dále než většina vědců, protože jsem zjistil, že máme reálný vliv na rychlost metabolismu.

To je pravda. Zatímco geny mohou určovat naši rychlost metabolismu, existují určité látky, které jsou schopny zcela změnit náš metabolický profil. Bezpečně a přirozeně. Jako bychom přepnuli naše tělo do režimu turbo spalování a pohodlně se usadili na pohovce...
"Tato receptura mě zachránila a - v jistém smyslu - i mé manželství. Testoval jsem desítky diet a různých programů na hubnutí - vše bylo marné. Viděl jsem stín znechucení v očích manželky, když se dívala na mé tlusté tělo. Sama měla postavu puberťačky i přes narození tří dětí, takže mi to bylo o to víc líto. Tato metoda změnila vše - cítil jsem a viděl jsem, jak se mé záhyby zmenšují a oblečení se uvolňuje. Dnes můj vztah prožívá druhé mládí, a já taky. Děkuji!"

Petr, 48 let

  Chtěl jsem uvést své závěry do praxe co nejdříve. Na soutěži bylo třeba prezentovat výzkumným pracovníkům a investorům nejvíce inovativní a slibné řešení problému nadváhy v západních společnostech. Vítězství bylo spojeno se silnou finanční a materiální podporou pro vítězný projekt. To byla moje šance.

Receptura, kterou jsem vytvořil, měla být co nejúčinnější, ale také jednoduchá a snadno použitelná. Moje receptura musela být snadno použitelná, aby ji mohli všichni, bez ohledu na to, zda mají obezitu 1., 2. nebo 3. stupně, bez problémů používat. Přišel jsem s myšlenkou uzavření vysoce koncentrovaných extraktů ve formě malých, snadno polykatelných tobolek.

Byl jsem krůček od cíle. Připravil jsem 170stránkový projekt podpořený výzkumem, možnými k dosažení výsledky kúry a úplnou dokumentaci své práce. Byl jsem si jist, že takový inovativní přístup ke snižování hmotnosti, založený na podpoře přirozených funkcí těla, je přesně to, co lidé s nadváhou nyní potřebují, včetně mé sestry. Překypoval jsem hrdostí, radostí a nadějí...
Nemohl jsem to vydržet, volal jsem Kylie. Abych řekl pravdu - celý projekt jsem dosud držel v tajnosti, dokud jsem nenašel metodu, která má podle mého názoru šanci fungovat a být průlomem. Nesměle jsem se zeptal, co si o tom všem myslí. Reakce mé sestry předčila všechna moje očekávání... Málem se rozplakala ze vzrušení a radosti, že pro ni dělám tolik!
Den, který určil budoucnost přirozeného hubnutí 
Konečně přišel den soutěže. Při pohledu na dav a konkurenci mě opustila odvaha a sebedůvěra... Ruce se mi třásly a můj hlas se chvěl, když jsem prezentoval své objevy skupině nejvýznamnějších odborníků, expertů a vážených investorů. Zdálo se, že jejich vážné a kritické tváře naznačují, že moje metoda je nepřesvědčila ani v nejmenším…

DOSLOVA NIKDO se k mému stánku nepřiblížil. Když vše skončilo, začal jsem sbírat materiály a připravovat se na návrat. Při východu ke mně přiběhl nějaký muž, vypadal velmi nadšeně. Chtěl prodiskutovat podrobnosti smlouvy, protože - bez ohledu na výsledek soutěže - má o mou metodu obrovský zájem! Po chvíli za mnou přiběhl další investor s podobnou nabídkou. Byl jsem v šoku!

Ukázalo se, že moje receptura dobyla veletrh, vyhrál jsem soutěž a můj projekt získal plnou podporu. Bylo to jako sen. Dostal jsem k dispozici tým špičkových odborníků, kvalifikovaných technologů a nejmodernější vybavení. Nečekali jsme ani den - rozdělil jsem tým na specializované složky a práce začaly okamžitě.

Po mnoha pokusech, testech a analýzách jsme byli schopni reprodukovat výsledky předpokládané v mém projektu. Abych řekl pravdu, ukázalo se, že tyto skutečné výsledky jsou ještě lepší, než jsem předpokládal. Za 18 dní jsme vytvořili konečnou verzi synergického komplexu na hubnutí a každou jeho porci jsme uzavřeli do malé kapsle.

K tesům se přihlásilo 2260 lidí ve věku 25-70 let. Stačí říct, že…  
Celých 89% účastníků hlásilo snížení hmotnosti o 12-16 kg za pouhých 6 týdnů! Podotýkám, že žádný z nich nedržel dietu ani necvičil.
Moje metoda měla impozantní úspěch!
PŘED:
nadváha, slabý metabolismus, tělo zničeno dietami
PO:
snížení hmotnosti, zrychlený metabolismus, bez počítání kalorií
Zde je shrnutí, které jsme připravili společně s výzkumným týmem:

 • snížení objemu tukové tkáně v průměru o 64% za 6 týdnů používání receptury u 2001 účastníků
 • vymodelování postavy v citlivých oblastech u 59% dobrovolníků
 • výrazné zlepšení pohody a zvýšení energie u 91% účastníků již v prvních dnech použití receptury
"Kdo by si pomyslel, že po padesátce ze mě bude ještě taková kočka! Kolik diet jsem už vyzkoušela. Bohužel jsem se kvůli svému zdraví rozhodla neomezovat kalorie, protože jsem v obchodě dvakrát omdlela. To není pro mě. Sport s mými problémy s klouby také nepřicházel v úvahu. A přesto mě nadváha trápila... Až dcera mě přemluvila, abych zkusila novou metodu. Kilogramy letěly dolů jako blázen a já jsem se cítila skvěle po celou dobu! Od té doby, co jsem zhubla, slyším spoustu komplimentů.”

Jana, 50 let

Moje radost z výsledků byla úžasná, ale nejvíc mi záleželo na urgentním podání receptury mé sestře. Poslal jsem jí kúru vypočítanou na 8 týdnů. Za pár dní volala plná emocí, že právě dostala balíček a začíná dobrodružství. Zpočátku jsem od ní neměl žádnou zpětnou vazbu... Za dva týdny zavolala. Její hlas se hroutil... Ze vzrušení! Řekla, že se nikdy necítila lépe a kalhoty že jí sklouzávají z boků! Zhubla osm kilo - bez námahy, jen tak. Po měsíci Kylie shodila celých 15 kilo. Říkala, že zase začíná myslet na hudební studia! Oba jsme brečeli štěstím.
Výsledky získané mým týmem byly potvrzeny dalšími nezávislými středisky. Od té doby se o mé metodě začalo hodně mluvit, celosvětově už pomohla 24 000 lidem. Byla nazvána jedinou tak účinnou a neinvazivní strategií pro boj s nadváhou. Žádné cvičení, žádné hladové diety, žádné radikální zákroky.
1903 CZK
970
CZK
přirozeně a rychle
stačí jedna kapsle denně
bez drastických opatření
100% bezpečnost
funguje bez ohledu na příčinu nadváhy
bez hladu a slabosti
Nyní i Vy se můžete vypořádat s přetrvávající nadváhou a splnit své sny o lehčí postavě i do 21 dnů
Bez ohledu na to, kolik neúspěšných pokusů o dietu a tréninků máte za sebou, Vám moje metoda pomůže vyrovnat se s nechtěnými kilogramy nejjednodušším, nejpřirozenějším a nejbezpečnějším způsobem. Její účinnost potvrzují názory tisíců spokojených lidí a výsledky analýz mnoha nezávislých výzkumných center.

Moje metoda je univerzální, protože za nadměrné ukládání tuků je zodpovědný zpomalený metabolismus. Receptura, kterou jsem vyvinul:

 • Je velmi pohodlná při používání – stačí pamatovat vzít si jednu kapsli denně.
 • Je naprosto přirozená a bezpečná pro tělo nezatěžuje jemný trávicí trakt.
 • Má speciální, trojitou záruku - originality, kvality a spokojenosti. Díky tomu si můžete být jisti, že obdržíte produkt, který splňuje nejvyšší možné standardy.
"S takovými zárukami jsem neváhala ani minutu. Myslela jsem si, že při mých hormonálních otřesech a po čtyřicítce nebudu schopna uspokojivě zhubnout, zvláště tak jednoduchým a neinvazivním způsobem, no ale - jsem nadšená! Díky této metodě mám nyní lepší postavu než ve svých dvaceti letech. Líbím se sama sobě a znovu se cítím atraktivní.” 

Dana, 45 let

Objevte sílu Burnrizer... Extrémně snadno a levně!   
Jak získat přístup k receptuře Burnrizer? Je to velmi jednoduché. Vyplnění formuláře Vám nebude trvat déle než dvě minuty a svůj produkt získáte do dvou dnů. Tento způsob je také nejúspornější. Proč?

Díky použití nejnovějších výrobních technologií a prvotřídních extraktů je zřejmé, že tento produkt nemůže být zařazen na nejnižší cenovou hladinu.  Velmi jsem však chtěl dát příležitost používat svou metodu všem lidem za nejvíce přijatelnou cenu. Podařilo se mi vyjednat slevu 50% na recepturu Burnizer, která je k dispozici pouze prostřednictvím těchto stránek.
"Moje žena a já jsme už byli unaveni svou nadváhou a tím, že jsme vnímáni jako pár tlusťochů. Začali jsme běhat, ale moje kolena rychle odmítla poslouchat, stejně jako páteř mé ženy. Jeden odborník navrhl, že bychom měli nejprve zhubnout a ulehčit kloubům, a až pak začít s pohybem. Jak ale zhubnout bez cvičení? No právě - ukázalo se, že je to možné! Díky nové přírodní metodě jsme snadno a bez odříkání shodili kila. Kamarádi nechtěli věřit svým očím.”

Lukáš, 33 let

Děkuji, že jste si našli čas na seznámení se s mojí recepturou. Jsem přesvědčen, že už brzy Vám pomůže získat vysněnou, lehkou a zdravou postavu a také sebedůvěru. Přesně tak, jak se to podařilo mé milované sestře, pro kterou se proměna váhy ukázala být zlomovým okamžikem v životě a dala jí odvahu realizovat sny v životě - dnes Kylie sbírá první úspěchy jako zpěvačka. Vy můžete také. Pouze jedno rozhodnutí Vás dělí od lepšího zítřka... Hodně štěstí!
Jason
Získejte Burnrizer za účast ve slevovém klubu levněji o 933 CZK
Počet kusů k dispozici v aktuální dávce
0
1
1
1903 CZK 970 CZK
Objednejte už dnes a ušetříte 933 CZK.
Jakmile je limit 170 objednávek vyčerpán, akce skončí.
Objednávkový formulář
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Poslední krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mailová adresa
ADRESA
Kraj
Způsob platby
Doručení
Mastercard Paypal Visa
Další krok
Adresa

Podsumowanie zamówienia

Vaše objednávka
1x Burnrizer
Údaje o adrese

Kontaktní údaje

E-mailová adresa

Číslo telefonu

Způsob platby

Do zapłaty: 970 CZK

Dziękujemy za zamówienie!

Počkej!

Dostal jsi jednorázovou slevu!

Teď můžeš získat Voucher + Burnrizer v ceně nižší až o 62%

Nabídka objevila se JENOM Tobě a bude aktivní ještě přes 15 minut.

VYZVEDÁVÁM SVOJI SLEVU
62%