Schudnij nawet 17 kg w 30 dni

Schudnij nawet 17 kg w 30 dni

Wystarczy tylko 7 minut dziennie. Dokładnie tyle potrzebujesz, aby wreszcie pozbyć się opornych kilogramów – bez głodowych diet i morderczych ćwiczeń!
Wystarczy tylko 7 minut dziennie. Dokładnie tyle potrzebujesz, aby wreszcie pozbyć się opornych kilogramów – bez głodowych diet i morderczych ćwiczeń!
Witaj!
Mam na imię Jason i w wieku 22 lat zasłynąłem jako twórca rewolucyjnego sposobu walki z uporczywą nadwagą, opartego wyłącznie na unikalnych ekstraktach pochodzenia naturalnego. Metoda, którą stworzyłem głównie z intencją pomocy mojej siostrze, szybko została doceniona w skali międzynarodowej i pomogła już 27 000 osobom. Wśród nich były przypadki gdzie specjaliści rozkładali ręce, a osoby na nadwagą straciły już całą nadzieję… tak jak pani Alicja. 
Witaj!

Mam na imię Jason i w wieku 22 lat zasłynąłem jako twórca rewolucyjnego sposobu walki z uporczywą nadwagą, opartego wyłącznie na unikalnych ekstraktach pochodzenia naturalnego. Metoda, którą stworzyłem głównie z intencją pomocy mojej siostrze, szybko została doceniona w skali międzynarodowej i pomogła już 27 000 osobom. Wśród nich były przypadki gdzie specjaliści rozkładali ręce, a osoby na nadwagą straciły już całą nadzieję… tak jak pani Alicja. 
„Ta metoda spadła mi dosłownie z nieba. Już miałam się całkowicie poddać… Zanim poznałam metodę Jasona, zdążyłam chyba wypróbować wszystko. Cudowne diety, po których zataczałam się z osłabienia, do tego codzienne katowanie się treningami na siłowni – oczywiście wczesnym rankiem lub późnym wieczorem, żeby nikt nie widział wysiłków żenującej zdyszanej grubaski. Efekty? Zero. To było najgorsze. Załamałam się, ale wtedy trafiłam na wzmiankę o nowej metodzie. Wystarczyło 6 tygodni, abym zrzuciła balast dwóch rozmiarów! Tak po prostu! Bez jo-jo.”

Alicja, 35 lat

Moja metoda, choć opracowana z myślą o najbardziej trudnych do zrzucenia rodzajach nadwagi, świetnie sprawdza się także w przypadkach opornej tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w newralgicznych partiach ciała jak np. brzuch, uda czy tzw. boczki, jak również dla naturalnego wysmuklenia, wymodelowania sylwetki i zredukowania cellulitu. Tak było u pani Małgorzaty.
„Po dwóch ciążach zmienił mi się profil hormonalny i tyłam głównie w okolicy talii i bioder. Często słyszałam pytania, w którym miesiącu ciąży jestem… Miałam z tego powodu gigantyczne kompleksy, które powstrzymywały mnie przed wyjściem z własnym mężem do restauracji, wyjazdem na wakacje itd. Rozważałam liposukcję, na szczęście w porę dowiedziałam się o tej naturalnej metodzie. Rezultaty mnie zszokowały – zeszczuplałam dokładnie z tych miejsc, z których chciałam! Koleżanki nie chcą mi uwierzyć, że uzyskałam taką figurę naturalnie.”

Małgorzata, 38 lat

Jeśli zatem:
Jeśli zatem:
 • Masz problem z nadmierną masą ciała lub skłonności do przybierania na wadze
 • „Zwykłe” metody redukcji kilogramów (dieta, ćwiczenia) nie przynoszą oczekiwanych rezultatów
 • Cierpisz na niską samoocenę i nie czujesz się atrakcyjnie
 • Pragniesz odzyskać zdrową, smukłą lekką sylwetkę i pewność siebie
… nie przestawaj czytać tego, co mam Ci do przekazania za pośrednictwem tej strony.

To informacje, dzięki którym nareszcie spełnisz swoje marzenia o idealnym ciele. Zdrowo i naturalnie. Niezależnie od tego, ile nieudanych prób odchudzania masz za sobą.
A co najważniejsze, wszystko to …
A co najważniejsze, wszystko to …
 • Bez głodówek, eliminowania produktów i liczenia kalorii!
 • Bez zmuszania się do forsownych ćwiczeń fizycznych!
 • Bez ryzykownych i bolesnych zabiegów medycyny estetycznej!
„Może nie miałem bardzo wysokiego BMI, ale moja sylwetka pozostawiała wiele do życzenia, Mimo uprawiania sportu za nic nie mogłem pozbyć się tego okropnego, wystającego brzucha, który sugerował, że nic nie robię poza leżeniem na kanapie i piciem piwa. Niestety - nie byłem atrakcyjny w oczach kobiet, zwłaszcza w zestawieniu z kolegami, którzy bez większego wysiłku uzyskiwali fajny sześciopak. Kiedy kumpel polecił mi tę metodę, byłem sceptyczny. Jakim cudem tłuszcz miałby stopnieć tylko z okolicy brzucha? A jednak! Po kilku tygodniach miałem już boski zarys tzw. kaloryfera!”

Jacek, 28 lat

Jak to się stało, że w tak młodym wieku stworzyłem naturalną, ekspresową metodę wyszczuplania?
Zacznę może od początku. Od wczesnych lat wykazywałem bardziej poważne i naukowe zainteresowania niż moi rówieśnicy, co naturalnie przełożyło się na późniejsze szkolne sukcesy w zakresie biologii i chemii. Moje skupienie na nauce nie przysparzało mi jednak przyjaciół ani znajomych. W zasadzie moją jedyną prawdziwą przyjaciółką, z którą mogłem porozmawiać o wszystkim, była moja młodsza o kilka lat siostra, Kylie. Bardzo utalentowana muzycznie, o czym wiedziała tylko najbliższa rodzina. Kylie niestety również mocno doświadczała koleżeńskiego ostracyzmu – z racji swojej znacznej nadwagi…

Nigdy nie zapomnę, jak pewnego razu Kylie zamknęła się na tydzień w swoim pokoju i zza drzwi dobiegał cichy płacz. Zmartwiona mama przynosiła jej tacę z posiłkami, ale Kylie odmawiała jedzenia. Nie zamierzała nikogo widzieć, ale ostatecznie po wielu prośbach wpuściła mnie. Okazało się, że wszyscy w klasie wyśmiewają ją i uważają, że sama jest sobie winna, bo w powszechnym przekonaniu wystarczy przecież ograniczyć jedzenie. Byłem wściekły, bo doskonale wiedziałem, że nadwaga mojej siostry absolutnie nie wynika z obżarstwa! Jadła regularnie, zdrowo i codziennie ćwiczyła. Mimo tego, tyła…
Widok łez mojej siostry zmobilizował mnie do działania
Z czasem, zdobywając na studiach coraz większą wiedzę, zacząłem wyraźniej zdawać sobie sprawę, że nadprogramowe kilogramy w tak młodym wieku zwiastują w przyszłości wielkie kłopoty zdrowotne u mojej ukochanej siostry. Z psychiką i samooceną już było bardzo krucho.

Niestety, negatywne konsekwencje nadwagi nie kazały na siebie długo czekać. Pewnego dnia dostałem telefon od zrozpaczonego taty, że Kylie zabrało pogotowie – nagle zasłabła i straciła przytomność. W szpitalu powiedziano nam, że serce Kylie jest zbyt obciążone z powodu jej nadwagi i jeśli nie schudnie, może się to dla niej bardzo źle skończyć… Ona miała dopiero 18 lat! Byliśmy przerażeni.

Zauważyłem, że po tym incydencie coś w mojej siostrze pękło, całkowicie zamknęła się w sobie, straciła energię do życia, prawie się nie śmiała. Kiedyś marzyła o szkoleniu głosu i przedstawieniu światu swojej muzyki, ale gdy przypomniałem jej o tej pasji, wykrzyczała, że to wszystko nie ma sensu, że nigdy już nie będzie śpiewać i nigdy nigdzie nie wystąpi z taką tuszą. Zrozumiałem, że musiałem pilnie działać.
Poprzysiągłem sobie, że zrobię wszystko, aby pomóc mojej siostrze
Na studiach od razu skoncentrowałem się na zagadnieniu nadwagi, żywienia, strategiach redukcji wagi. Każdego dnia chłonąłem wiedzę jak gąbka i zastanawiałem się, jak mogę te informacje wdrożyć w życie. Wertowałem badania, skrupulatnie analizowałem właściwości każdej możliwej substancji, mającej potencjał rozbicia komórek tłuszczowych.

Przez lata miałem możliwość obserwowania stylu życia Kylie i gwarantuję, że to nie błędy żywieniowe czy lenistwo doprowadziły ją na skraj potężnej nadwagi. Ja jadłem pięć razy więcej i nie stroniłem od fast foodów, a pozostawałem szczupły, wręcz żylasty. Moja siostra codziennie jeździła na rowerku stacjonarnym, ja – zero sportu, nos w książkach.

Instynktownie czułem, że tajemnica szczupłej sylwetki tkwi wewnątrz organizmu, w tempie jego naturalnych procesów. Wiedziałem coraz więcej o metabolizmie (podstawowej przemianie materii), termogenezie (zjawisku generowania energii cieplnej w organizmie) i procesach lipolizy (spalania tkanki tłuszczowej). Byłem coraz bliżej wytypowania unikalnych, naturalnych ekstraktów, które weszłyby w skład skoncentrowanej formuły ekspresowo likwidującej nadmiar tłuszczu.

Wtedy dowiedziałem się o pewnym międzynarodowym konkursie dla młodych biologów, który pozwoliłby mi zrealizować mój projekt.
Czułem, że jestem na dobrym tropie
To było dla mnie wielką szansą, nocami siedziałem przed komputerem, analizując najnowsze badania i doniesienia, aby jak najszybciej udoskonalić swoją autorską metodę i pomóc mojej siostrze pokonać nadwagę.

Jak wpadłem na właściwy trop? Latami obserwując osoby, które pozostają smukłe bez żadnego wysiłku i wyrzeczeń (jak ja), w kontraście do tych, którzy mogą godzinami wyciskać poty na bieżni, żywić się przysłowiowym liściem sałaty - a i tak nie schudną ani kilograma (jak moja siostra i wielu, wielu innych).

- Co o tym decydowało? Geny. A konkretnie – osobnicze tempo metabolizmu, dysponującego naszą energią i rozstrzygającego o tym, czy zostanie ona spożytkowana od razu, czy odłoży się w formie tłuszczu.

- Co można z tym zrobić? No właśnie – tutaj poszedłem o krok dalej, niż większość badaczy, ponieważ odkryłem, że na tempo metabolizmu mamy realny wpływ.

Zgadza się. O ile geny mogą determinować nasze tempo przemiany materii, to istnieją pewne substancje, które są w stanie całkowicie zmienić nasz profil metaboliczny. Bezpiecznie i naturalnie. Zupełnie tak, jakbyśmy przełączyli nasz organizm na tryb turbo spalania, siedząc wygodnie na kanapie…
„Ta formuła ocaliła mnie i - w pewnym sensie – moje małżeństwo. Przetestowałem dziesiątki diet i najróżniejszych programów odchudzających – wszystko na nic. Widziałem cień obrzydzenia w oczach żony, kiedy patrzyła na moje otłuszczone ciało. Ona sama miała figurę nastolatki mimo urodzenia trójki dzieci, więc tym bardziej było mi przykro. Ta metoda zmieniła wszystko – czułem i widziałem, jak moje fałdy się kurczą, a ubrania stają się luźne. Dziś mój związek przeżywa drugą młodość, ja także. Dziękuję!”

Piotr, 48 lat

Pragnąłem jak najszybciej wcielić swoje wnioski w czyn. Na konkursie należało zaprezentować badaczom i inwestorom najbardziej pionierskie i obiecujące rozwiązania problemu nadwagi w społeczeństwach zachodnich. Wygrana wiązała się z potężnym wsparciem finansowym i merytorycznym dla projektu zwycięzcy. To była moja szansa.

Formuła, którą stworzyłem, musiała być maksymalnie skuteczna, ale również prosta i wygodna w stosowaniu. Moja formuła musiała być prosta do stosowania tak aby każdy, bez względu czy posiada otyłość I, II czy III stopnia mógł ją bez problemu stosować. Wpadłem na pomysł zamknięcia wysoko stężonych ekstraktów w formie niewielkich, łatwych do połknięcia kapsułek.

Byłem o krok od celu. Przygotowałem 170 stronicowy projekt poparty badaniami, możliwymi do osiągnięcia rezultatami kuracji oraz pełną dokumentację swojej pracy. Uważałem, że tak innowatorskie podejście do zagadnienia redukcji masy ciała, oparte na wspieraniu naturalnych funkcji organizmu jest dokładnie tym, czego potrzebują teraz ludzie z nadwagą, w tym moja siostra. Rozpierała mnie duma, radość i nadzieja…

Nie wytrzymałem - zadzwoniłem do Kylie. Prawdę mówiąc – wcześniej utrzymywałem całe przedsięwzięcie w tajemnicy, dopóki nie znalazłem metody, która ma w mojej opinii wszelkie szanse zadziałać i okazać się przełomem. Nieśmiało zapytałem, co o tym wszystkim sądzi. Reakcja mojej siostry przeszła moje najśmielsze oczekiwania… Prawie popłakała się ze wzruszenia i radości, że tyle dla niej robię!
Dzień, który zadecydował o przyszłości naturalnego odchudzania
W końcu przyszedł dzień konkursu. Na widok tłumów i konkurencji odwaga i pewność siebie mnie opuściły… Ręce mi się trzęsły, a głos drżał, kiedy prezentowałem swoje odkrycia przed gronem najwybitniejszych specjalistów, ekspertów i cenionych inwestorów. Ich poważne twarze i krytyczne miny zdawały się sugerować, że moja metoda nie przekonuje ich w najmniejszym stopniu…

DOSŁOWNIE NIKT nie zbliżył się do mojego stanowiska. Po wszystkim, zacząłem pakować materiały i szykować się do powrotu. Przy wyjściu podbiegł do mnie pewien mężczyzna, wydawał się bardzo podekscytowany. Chciał omówić szczegóły kontraktu, ponieważ on – niezależnie od wyniku konkursu – jest wybitnie zainteresowany moją metodą! Za chwilę podbiegł do mnie kolejny inwestor z podobną propozycją. Byłem w szoku!

Okazało się, że moja formuła szturmem podbiła targi, wygrałem konkurs i mój projekt zyskał pełne wsparcie. To było jak sen. Miałem do własnej dyspozycji zespół światowej klasy ekspertów, wykwalifikowanych technologów, najnowocześniejszą aparaturę. Nie zwlekaliśmy ani dnia – podzieliłem ekipę na wyspecjalizowane zadaniowo podzespoły i prace ruszyły natychmiast.

Po wielu próbach, testach i analizach udało nam się odtworzyć wyniki założone w moim projekcie. Prawdę mówiąc, te realne rezultaty okazały się nawet lepsze, niż śmiałbym przypuszczać. W 18 dni stworzyliśmy ostateczną wersję synergicznego kompleksu odchudzającego i zamknęliśmy każdą jego porcję w malutkiej kapsułce.

Do testów zgłosiło się 2260 osób w wieku 25-70 lat. Dość powiedzieć, że…
Aż 89% uczestników odnotowało spadek wagi rzędu 12-16 kg w ciągu zaledwie 6 tygodni! Zaznaczam, że żaden z nich nie stosował dodatkowo diety ani wysiłku fizycznego.
Moja metoda odniosła spektakularny sukces!
Przed
nadwaga, słaby metabolizm,
ciało zniszczone dietami
Po
redukcja masy ciała, przyspieszony metabolizm, bez liczenia kalorii
Oto podsumowanie, które przygotowaliśmy wraz z zespołem badawczym:

 • zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej średnio o 64% w ciągu 6 tygodni stosowania formuły u 2001 uczestników
 • wymodelowanie sylwetki w newralgicznych strefach u 59% ochotników
 • zauważalna poprawa samopoczucia i wzrost energii u 91% uczestników już w pierwszych dniach stosowania formuły
„Kto by przypuszczał, że po pięćdziesiątce zrobi się ze mnie jeszcze taka laska! Ileż to ja diet przetestowałam. Niestety, przez mój stan zdrowia zdecydowałam się nie kombinować z ograniczaniem kalorii, bo dwa razy zdarzyło mi się zasłabnąć w sklepie. To nie dla mnie. Sport przy moich problemach ze stawami również nie wchodził w grę. A jednak nadwaga mi przeszkadzała… Dopiero córka namówiła mnie do wypróbowania nowej metody. Kilogramy leciały jak szalone, a ja czułam się świetnie cały czas! Odkąd zeszczuplałam, dostaję mnóstwo komplementów.”

Jadwiga, 50 lat

Moja radość z uzyskanych wyników była niesamowita, ale najbardziej zależało mi na pilnym udostępnieniu formuły mojej siostrze. Przesłałem jej kurację wyliczoną na 8 tygodni. Zadzwoniła po kilku dniach, pełna emocji, że właśnie otrzymała paczkę i rozpoczyna przygodę. Początkowo nie miałem od niej wiadomości zwrotnej… Po upływie dwóch tygodni zadzwoniła. Głos jej się łamał… Ze wzruszenia! Powiedziała, że nigdy nie czuła się lepiej, a spodnie zsuwają jej się z bioder! Schudła aż 8 kg – bez żadnego wysiłku, ot tak. Po miesiącu Kylie zrzuciła aż 15 kg. Powiedziała, że znów zaczyna myśleć o studiach muzycznych! Popłakaliśmy się ze szczęścia obydwoje.
Uzyskane przez mój zespół wyniki zostały potwierdzone przez inne niezależne ośrodki. Od tamtej pory o mojej metodzie zrobiło się naprawdę głośno, pomogła już 24 000 osób na całym świecie. Została okrzyknięta jedyną tak skuteczną i nieinwazyjną strategią walki z nadwagą. Bez katowania się ćwiczeniami, bez głodowych diet, bez drastycznych zabiegów.
Naturalnie i szybko
wystarczy jedna kapsułka dziennie
bez drastycznych środków
100% bezpieczeństwa
działa niezależnie od przyczyny nadwagi
bez głodu i osłabienia
Teraz Ty także możesz rozprawić się z uporczywą nadwagą i spełnić marzenia o lżejszej sylwetce nawet w ciągu 21 dni
Niezależnie od tego, ile masz za sobą nieudanych podejść do diet i treningów, moja metoda pomoże Ci rozprawić się z niechcianymi kilogramami w możliwie najprostszy, naturalny i bezpieczny sposób. Jej skuteczność potwierdzają opinie tysięcy zadowolonych osób i wyniki analiz wielu niezależnych ośrodków badawczych.

Moja metoda jest uniwersalna, ponieważ za każde nadmierne odkładanie się tkanki tłuszczowej odpowiada zahamowany metabolizm. Formuła, którą opracowałem:

 • Jest niezwykle komfortowa w stosowaniu – wystarczy pamiętać o jednej kapsułce dziennie.
 • Jest całkowicie naturalna i bezpieczna dla organizmu, nie obciąża delikatnego przewodu pokarmowego.
 • Posiada specjalną, potrójną gwarancję - oryginalności, jakości i satysfakcji. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz produkt spełniający najwyższe możliwe standardy.
„Mając takie gwarancje, ani przez moment się nie wahałam. Myślałam, że przy moich zawirowaniach hormonalnych i po czterdziestce nie dam rady zadowalająco schudnąć, zwłaszcza w tak prosty i nieinwazyjny sposób, tymczasem – jestem zachwycona! Dzięki tej metodzie mam obecnie lepszą figurę, niż jako dwudziestokilkulatka. Podobam się sobie i znów czuję się atrakcyjna.”

Danuta, 45 lat

Poznaj moc Burnrizer… Wyjątkowo łatwo i tanio!
Jak uzyskać dostęp do formuły Burnrizer? To niezwykle proste. Wypełnienie formularza zajmie Ci nie więcej niż dwie minuty, a swój produkt otrzymasz w ciągu dwóch dni. Ten sposób jest również najbardziej oszczędny. Dlaczego?

Z uwagi na zastosowanie najnowszych technologii produkcji i wysokiej klasy ekstraktów, oczywistym jest, że produkt ten nie może plasować się na najniższej półce cenowej. Bardzo jednak zależało mi na umożliwieniu skorzystania z mojej metody wszystkim rodakom w możliwie przystępnej cenie. Udało mi się wynegocjować 57% zniżki na formułę Burnizer, dostępną jedynie za pośrednictwem tej strony.
„Mieliśmy z żoną już dosyć swojej nadwagi i bycia postrzeganymi jako para grubasów. Zaczęliśmy uprawiać jogging, ale moje kolana szybko odmówiły posłuszeństwa, podobnie jak żonie kręgosłup. Pewien specjalista zasugerował, że najpierw powinniśmy schudnąć i odciążyć stawy, a dopiero potem wziąć się za ruch. Tylko jak schudnąć bez ćwiczeń? No właśnie – okazuje się, że to możliwe! Dzięki nowej naturalnej metodzie z łatwością i bez wyrzeczeń zrzuciliśmy kilogramy. Znajomi przecierali oczy ze zdumienia.”

Łukasz, 33 lata

Dziękuję za Twój czas poświęcony na zapoznanie się z moją formułą. Jestem przekonany, że już wkrótce pomoże Ci ona uzyskać wymarzoną, lekką i zdrową sylwetkę, jak również pewność siebie. Dokładnie tak, jak udało się to mojej ukochanej siostrze, dla której metamorfoza wagowa okazała się punktem zwrotnym w życiu i dała jej odwagę do spełniania marzeń – dziś Kylie odnosi pierwsze sukcesy jako wokalistka. Ty też tak możesz. Tylko jedna decyzja dzieli Cię od lepszego jutra… Powodzenia!
Jason

Odbierz wyjątkowy zestaw:
bestseller ostatnich miesięcy - książka "Pokonać gen otyłości!"
oraz przełomowy produkt BurnRizer

Sliminzer image
Zamów dzisiaj i zdobądź
książkę "Pokonać gen
otyłości"
Sliminzer image

317 PLN 137 PLN

Zamów swój zestaw już dziś i zaoszczędź 180 PLN

Otrzymujesz książkę

"Pokonać gen otyłości"

Sliminzer image

„Pokonać gen otyłości. Cała prawda o odchudzaniu” to przystępne kompendium wiedzy dla wszystkich osób dążących do lżejszej i smuklejszej sylwetki. Niezależnie od tego, czy jest to pierwsze, czy kolejne podejście do odchudzania – dzięki informacjom z książki z łatwością ominiemy najpopularniejsze błędy i pułapki, a ponadto zyskamy rzetelne podstawy wiedzy na temat komponowania posiłków i doboru odpowiedniej aktywności fizycznej dla naszych potrzeb. Ta książka pokazuje, że droga do najlepszej wersji siebie nie musi być pełna bólu i wyrzeczeń – wręcz przeciwnie, może stać się świeżym i satysfakcjonującym sposobem na życie.

Formularz zamówienia
Badges
Krok 1
Twoje dane
Krok 2
Ostatni krok
Progress one Progress Two
Lock
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa
Mastercard Paypal Visa
Kolejny krok
Adres

„Koleżanki pocą się na siłowni i obsesyjnie liczą kalorie, a ja? Ja wypoczywam na kanapie przy ulubionym serialu, jem wszystko normalnie i chudnę szybciej, niż ona. Kto wygrywa? JA.”

Julia,

Koszalin

„Ostatnimi czasy strasznie przytyłam, zajadałam emocje związane z rozwodem... Przyjaciółka poleciła mi ten produkt. Wyśmiałam ją na początku, ale schudłam prawie 15 kg bez wyrzeczeń.”

Teresa,

Warszawa

„Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, ale to jakby wytapia z człowieka cały zbędny tłuszcz. Opona hodowana latami rozpuściła się w ciągu paru tygodni.”

Hanna,

Jasło

„Z początku myślałam, że co to za straszna chemia w tym musi być. A tu same naturalne składniki. Szok. Efekty mówią same za siebie.”

Barbara,

Jelenia Góra

„Po sterydach została mi koszmarna nadwaga, wyglądałam jak hipopotam i byłam załamana. Nienawidzę ćwiczyć i głodować. Ten produkt mnie wyratował - zrzuciłam calutką nadwyżkę.”

Urszula,

Radom

„Ja akurat z tych, co lubią ruch. Tylko za nic na świecie nie mogłam się pozbyć boczków. Okropny tłuszcz wylewał się ze spodni. Ten produkt działa dokładnie tam, gdzie trzeba! Wreszcie mam talię!”

Katarzyna,

Gdynia

„Przekonałem się do tego produktu widząc, co zrobiły z moją żoną - jest super laską, jak w wieku 20 lat. Cały piwny brzuch zszedł po miesiącu, a nie kiwnąłem palcem.”

Piotr,

Białystok

„Schudłem 18 kg w 6 tygodni, nie patrząc specjalnie na żadne diety czy inne treningi. Po prostu samo się zrzuciło. Czuję się świetnie i mam energię do życia.”

Andrzej,

Grudziądz

„Nie przypuszczałem, że jest tak banalny sposób na pozbycie się ciąży spożywczej dla facetów. Nic nie robisz, a bęben znika. Nareszcie podobam się kobietom.”

Robert,

Zakopane

„Smukła i zgrabna po urodzeniu trójki dzieci prawie rok po roku? Ależ tak. Przy trójce urwisów nie mam czasu na ważenie, mierzenie, tabelki kalorii. Ta metoda to zbawienie dla zabieganych mam.”

Weronika,

Zamość

Ostatnie zakupy:

Paulina z Brzeska, przed chwilą

Ostatnie zakupy:

Elżbieta z Krakowa, 19 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Marianna z Przemyśla, 13 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Maria z Krakowa, 28 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Elżbieta z Krosna, 8 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Helena z Brzeska, 32 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Marian z Przemyśla, 15 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Henryk z Krakowa, 18 sekund temu

Podsumowanie zamówienia

Twoje zamówienie
1x Burnrizer + poradnik "Pokonaj gen otyłości"
Dane adresowe

Dane kontaktowe

Adres e-mail

Numer kontaktowy

Sposób płatności

Do zapłaty: 137 PLN

Dziękujemy za zamówienie!

Zaczekaj!

Odbierz jednorazowy rabat!

Teraz możesz otrzymać zestaw: Burnrizer + poradnik "Pokonaj gen otyłości" w cenie niższej aż o 69%

Oferta wyświetliła się TYLKO Tobie i będzie aktywna jeszcze przez 15 minut.

Odbieram swoją zniżkę
69%