Momentálně je na stránce 249 lidí

Dnes nakoupilo 27 lidí

NEDÁVNÉ NÁKUPY:

- před chvílí Martin z Karviné

- před 19 vteřinama Tomáš z Chebu

Skvělá akce, jen dnes 2380 CZK  1190 CZK

Potvrzuji! 😉 Funguje neuvěřitelně rychle - praktické, bolesti kolen, které mě trápily už několik měsíců, jsou pryč.

Monika, 23 l.,

Brno

Páni! Za 2 dny mi "opravila" vyvrtnutý kotník, bolest je pryč a můžu zase chodit😉

Aneta, 41 l.

Hradec Králové

Báječně uvolňuje svaly kolem krku a ramen, mamince pomáhá na migrény

Milena, 26 l.,

Pardubice

Po vyzkoušení stovek metod konečně něco, co funguje. Je skvělý na odstranění neuralgie!

Eva, 56 l.

Mikulov

Působí při jakékoliv bolesti a nezatěžuje žaludek a játra

Kamil, 36 l.,

Praha

Používám na křeče v lýtkách a bolesti páteře a také se ukázalo jako spása po úrazu ramene. A nedávno mi ho doporučil můj kamarád specialista na modřiny a křečové žíly na stehnech.

Tomáš, 43 l.

Havířov

REVELAČNÍ! <3

Julie, 27 l.

Beroun

V mém případě je to jediný lék, který odstraňuje revmatické bolesti a dodává vitalitu - při těžších stavech a běžných nachlazeních. Používáme to s celou mojí rodinou

Marian, 61 l.,

Hranice

Tato mast je nepostradatelná na modřiny, modřiny a zranění. Doporučuji!

Alice, 33 l.,

Praha

Doporučuji!!!!

Marie, 41 l.,

Praha

Díky tomu mě přestalo trápit trhání kořínků a opakující se kontuze ramene. Bolest odezní, jak odnesl rukou 😉

Emil, 49 l.,

Mladá Boleslav

Usnadňuje usínání, pomáhá mi uvolnit se v těžkých životních situacích nebo po náročném dni. Skvělý!

Monika, 46 l.,

Ostrava

A já to chápu! Nohy nebolí ani neotékají, zmizely i prasklé cévy, doporučuji, funguje to rychleji než operace.

Daniel, 52 l.

Liberec

Stres na moje tělo působí hodně, vše se hned drolí a tato mast je tak uklidňující a příjemná, že se hned cítím uvolněně 😉

Klaudie, 38 l.

Kladno

Potvrzuji, funguje to. Nohy už netrpí a už mě nebolí. V noci už křeče nedostávám a přes den zase chodím dlouhé trasy a nic mě nebolí!

Marta, 45 l.

Opava

Nejrychlejší podpora při degeneraci a bolestech páteře.

Zdeňka, 52 l.

Praha

Boží! Tolik k tématu 😉

Izabela, 34 l.,

Olomouc

Po přečtení těchto komentářů objednávám až do vypršení času; d Držte mi palce!

Tatiana, 23 l.,

Beroun

Sakra! Nikdy jsem nepoužil něco, co funguje tak rychle! Po nehodě na kole jsem si namazal bok a stehna, bolest okamžitě ustoupila a modřiny po 3 dnech zmizely.

David, 44 l.

Třinec

Pomohla mi po zranění zápěstí a po týdnu jsem se mohl vrátit na hřiště.

Kristian, 28 l.,

Opava

Nedávno uskutečněné nákupy:

Paní Marie z Kladna, před 10 minuty

Paní Kateřina z Karviné, před 10 minuty

Paní Helena z Jablunkova, 7 minut

Nedávno uskutečněné nákupy:

Pán Martin z Hranic na Moravě, 3 minut

Pán Tomáš z Prahy, 5 minut

Nedávno uskutečněné nákupy:

před chvílí Pavlína z Kutné Hory

Nedávno uskutečněné nákupy:

před 19 vteřinama Eliška z Opavy

před 27 vteřinama Martina z Chebu

V současné době je na webu 249 uživatelů

Zigmunt Majevský

HIT doporučený 4 752 specialisty: zklidňující mast – odstraňuje bolest a zánět za 30 sekund!

Přečtěte si více

Vítej, jmenuji se Zigmunt Majevský, jsem specialista v oboru ortopedie. Prostřednictvím této stránky bych vám rád představil svůj největší životní úspěch, za který jsem právě získal nominaci na cenu Medical Innovation. Vyvinul jsem metodu, která umožňuje lidem všech věkových kategorií odstranit bolest, záněty a otoky přirozeným a jednoduchým způsobem za pouhých 30 sekund

Proto, pokud nechcete žádné drahé, bolestivé a riskantní ošetření:

 • Odstraňte bolesti kloubů, svalů, páteře a krku za 30 sekund
 • Odstraňte neuralgii, migrény a napětí
 • Regeneruje klouby a šlachy v 97 %
 • Zbavte se otoků, modřin a zánětů
 • Snižte příznaky stresu, přetížení a vyčerpání organismu
 • Urychlit regeneraci po úrazech, pohmožděninách a pohmožděninách
 • Zlepšit cirkulaci a lepší okysličení každé buňky těla

Vězte, že toho všeho dnes dosáhnete bez děsivě drahých a zdraví nebezpečných ošetření jehlou nebo skalpelem, a tím – předejdete bolestem, nepříjemným komplikacím a navíc ušetříte spoustu peněz. Pokud vás to zajímá - určitě čtěte dál.

Nezáleží na tom, jestli je vám 20 let a bojujete s těžkým úrazem nebo 70 let, každý den vás trápí revma a bolesti obličeje, křeče a otoky.

Zde je důvod, proč je moje metoda skvělou alternativou k invazivní léčbě:

 • Vyhnete se mučivým bolestem nemusíte chodit na operační stůl, dávat se pod čepel skalpelu nebo propichovat jehlami
 • Nehrozí vám komplikace jako: hematomy, paralýza, neuralgie, senzorické poruchy, infekce
 • Ušetříte přetížené tělo zajistíte si holistickou regeneraci od hlavy až k patě již od prvního použití
 • Ušetříte desítky tisíc zlotých, místo abyste je utratili za nebezpečné zásahy do těla

Vyvinul jsem vzorec, který přirozeně zmírňuje bolest a napětí v různých částech těla

Fenomén vysoce účinných přírodních látek znali již v mládí našich praprarodičů. Podařilo se mi vylepšit tradiční receptury tak, že přípravek působí tvrději, rychleji a snadněji se vstřebává, aniž by zanechával mastné skvrny na kůži nebo oblečení. Složení obohacené o extrakt ze šalvěje, panthenol a flavonoidy má extrémně široké spektrum účinků. Zlepšuje krevní oběh, odstraňuje bolesti svalů, kloubů a páteře, snižuje otoky, necitlivost a pocit „těžkých nohou“. Odstraňuje migrény, stres a únavu. Uvolňuje svaly a tělo a zlepšuje spánek. A to jsou jen některé z nejdůležitějších účinků této masti. kde to začalo?

Chtěl jsem zachránit své dítě před invaliditou

Jsem vědec a ortopedií se zabývám přes 20 let. Myslel jsem si, že mě na tomto tématu už nemůže nic překvapit. Když však moje dcera utrpěla vážnou nehodu, celý můj svět se obrátil vzhůru nohama. Jako asi každý rodič bych dal všechno, kdyby moje dítě žilo ve zdraví a štěstí. Bohužel jsme několik měsíců žili s manželkou ve strachu o její život. Naštěstí se lékařům podařilo zachránit život mé dcery, ale její účinnost byla zpochybněna. Po sundání sádry a rehabilitaci stále prakticky nechodila, trpěla neuralgií a záněty kůže. Čelila paralyzující bolesti a dodnes si pamatuji její pláč a ten hrozný pocit bezmoci.

Trvalo to měsíce. Snažil jsem se jí pomoci všemi dostupnými prostředky, ale zlepšení přicházelo příliš pomalu. Nebylo jisté, zda se Mája někdy vrátí do plné kondice. Viděl jsem, jak ji mučí upoutaná na lůžko. Předtím byla velmi aktivní dítě, milovala lezení a jízdu na kajaku. Vše pro ni v mžiku skončilo. Ve chvíli, kdy ji opilý řidič narazil do bezpečnostních pásů, když se vracela ze školy. Nepřeji žádnému rodiči, aby si tím prošel. Není nic horšího, než vidět trpět své vlastní dítě.

Rozhodl jsem se udělat vše pro to, abych obnovil kondici své dcery

Před pár lety jsem se zabýval přírodní medicínou, účastnil se mnoha sympozií v Asii a zkoumal tam vyvinuté metody. Na vlastní oči jsem viděl, jak úžasně správně složené, přírodní ingredience mohou fungovat. Kombinace rostlinných extraktů, bylin a esenciálních olejů poskytuje okamžité účinky proti otokům, analgetické a protizánětlivé účinky - a také uklidňuje, zklidňuje a uvolňuje, odstraňuje bolesti z napětí a problémy se spánkem. Rozhodl jsem se spojit 20 let svých profesních zkušeností s moderními objevy v oblasti ortopedie a aktu. Dal jsem si za cíl vytvořit nejsilnější, 100% přírodní prostředek proti bolesti pro lidi všech věkových kategorií.

Jak jsem přišel na "bioaktivní protizánětlivý koncentrát"?

Zavřel jsem se na pár měsíců do laboratoře a dal se do práce. Chtěl jsem, aby moje milovaná dcera byla jako kdysi: radostná a plná života a ne zpustošená krutým osudem... Říkala jsem si: sedíte v tomto oboru léta, vyvinuli jste mnoho přípravků, které účinně bojovat s různými nemocemi ... rychle odstraňuje veškerou bolest a obnovuje tělo. A tak jsem zahájil intenzivní výzkum.

Trvalo mi to skoro čtyři měsíce pokusů a omylů. Důvěřoval jsem moudrosti přírody, svým znalostem, trpělivosti a s trochou štěstí jsem rychle dosáhl kýžených výsledků. Mnou vytvořená směs nejsilnějších bylinných a rostlinných výtažků okamžitě opravuje poškozené tkáně a regeneruje mikroúrazy, stimuluje každou buňku těla k samoopravě – dokonce i při výronech, silných pohmožděninách a velkých otocích. Díky tomu dnes až 649 290 lidí užívajících drogu potvrzuje odstranění potíží s klouby, bolestmi, onemocněními z artritidy, napětím a bolestmi svalů, zmírnění svědění a podráždění kůže, modřin a otoků.

Po ukončení práce v laboratoři jsem okamžitě předložil svého agenta k testování v mezinárodním měřítku. Jeho účinnost byla potvrzena největšími výzkumnými centry v Evropě a Spojených státech. Během těchto testů bylo prokázáno, že vzorec bleskově zmírňuje bolest a různé nemoci.

Když moje mast prošla všemi potřebnými testy, začala jsem ji dceři natírat. První efekt se podle očekávání dostavil hned – Maja se poprvé po mnoha měsících usmála a řekla, že bolest je pryč a její tělo je příjemně uvolněné. V následujících dnech jsem si všimla, že rozsáhlé modřiny a podráždění začaly mizet a po týdnu dcera vstala z postele! Přes noc bylo vidět zlepšení, sama překonávala delší a delší vzdálenosti a pohybovala se stále efektivněji. Brzy poté testy potvrdily to, co jsme již viděli u mé ženy - naše dcera znovu získala plnou kondici.

Dcera díky mému objevu znovu získala funkční nohy a páteř a tím i vůli žít.

Až dosud nebylo možné takto pokročilou bolest neinvazivním způsobem úspěšně odstranit. Dnes je díky mému vzorci možné nejen odstranit paralyzující nepohodlí, ale také regenerovat buňky!

Nezávislý výzkum potvrzuje, že analgetická a protizánětlivá účinnost mnou vytvořené masti v 98 % případů překonala očekávání lidí, kteří ji používají. To znamená, že pro-zdravotní mast je schopna překonat i ty bolesti a neduhy, které se vám nyní zdají být extrémně nepříjemné a vážné - dokonce nemožné je zmírnit bez užívání silných perorálních léčiv. Mnou vyvinutou metodu jsem nazval Flexicoldin Plus.

Proč byl můj vzorec pojmenován „Přírodní prostředek na snížení bolesti“?

MÁ VÍCE NEŽ 97% ÚČINNOST

Před

Pohmožděné, oteklé, bolavé a pohmožděné končetiny

Po

Otoky, bolest a modřiny jsou pryč a nohy jsou zpět ve své bývalé kondici

Až dosud se to zdálo nemožné. Případ mé dcery a dalších 649 290 000 lidí, kteří díky mé metodě získali zpět své zdraví a kondici, však dokazuje, že to možné je. A co víc, účinnost inovativní masti nepochybně potvrdilo švýcarské výzkumné centrum. Jedná se o objev světové úrovně, který si získal uznání a obdiv předních ortopedických specialistů.

JE 100% BEZPEČNÝ A VELMI SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ

Mast bohatá na vitamíny, vytvořená z nejkvalitnějších surovin, kombinuje působení analgetického a protizánětlivého činidla s hřejivým, relaxačním účinkem přátelských esenciálních olejů a rostlinných extraktů. Výzkumy potvrzují, že účinně ulevuje od bolestí svalů, páteře, kloubů, revmatických bolestí, zmírňuje otoky, křečové žíly, pomáhá při zánětech šlach a kloubních pouzder a také ischemii končetin.

Stačí přípravek používat 3/4 denně a brzy si všimnete, že vás nic nebolí, lehce se pohybujete, lépe spíte a máte více energie.

RYCHLEJTE HOJENÍ A REGENERÁCI TKÁNÍ O 64%

PŘI BOLESTI SVALŮ, MIGRÉNĚ, NERBONII A NESLAVOSTI

OKAMŽITÉ ÚČINKY - ZA 30 SEKUND

100% PŘIROZENÁ A BEZPEČNÁ METODA

IDEÁLNÍ PRO ÚRAZY, ÚRAZY A DEGENERACE

ÚSPORA AŽ 30 TISÍC CZK

Jak si můžete nechat ujít tak velkolepou šanci na zdraví a kondici?

Není pochyb o tom, že inovativní mast nesmí chybět v každé domácí lékárničce. Jeho všestranné působení bojuje s celým spektrem neduhů v extrémně krátkém čase pro každého člena rodiny.

Brzy vás také zbaví bolestí kloubů, hlavy, svalů nebo trhání kořínků. Zbavíte se zánětů, otoků, modřin, uvolníte přetížené tělo i mysl a získáte novou dávku vitality. A to vše díky jedné masti!

Nic neriskujete!

Používáním inovativní masti se zbavíte bolestí kloubů, svalů, páteře, ramen, krku a končetin, ulevíte svému tělu a získáte zdravý, klidný spánek. Navíc nic neriskujete! Moje receptura byla úspěšná v celosvětovém měřítku a získala prestižní trojí záruku spokojenosti:

Trojnásobná záruka spokojenosti

1. Záruka originality - receptura obsahuje unikátní aktivní látky přírodního původu, které odstraňují záněty v těle. Jeho účinnost je potvrzena nezávislými testy. Toto je první a jediný takový inovativní vzorec. Proto si můžete být jisti, že obdržíte originální produkt dostupný výhradně prostřednictvím této webové stránky.

2. Záruka kvality - díky pokročilému výrobnímu procesu přírodní receptury, která odstraňuje bolest, splňuje přípravek nejvyšší standardy kvality a je certifikován. Testy potvrdily, že mast nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a je bezpečná. To vše proto, aby efekty splnily vaše očekávání na 100 %.

3. Záruka spokojenosti - četné laboratorní i spotřebitelské testy potvrzují mimořádnou účinnost masti. Na základě těchto výsledků si produkt získal uznání od vynikajících specialistů z celého světa, kteří jej doporučují svým zákazníkům. Odborníci jsou si jisti, že se zbavíte bolesti za pouhých 30 sekund.

Mast na každou bolest nesmí chybět ve vaší lékárničce

Velké americké farmaceutické firmy, které měly možnost vidět výsledky masti, bojují o patent mého objevu. Poté, co patent prodám, bude metoda dostupná po celém světě, ale rozhodně bude velmi drahá...

Předtím jsem se rozhodl ji zpřístupnit ve slevovém klubu - s 55% dotací. To vše proto, aby se co nejvíce lidí v zemi zbavilo bolesti a mnoha nemocí.

Stačí vyplnit formulář za 2 minuty a za pár dní obdržíte balíček, pohodlně zaplatíte kurýrovi nebo pošťákovi.

Děkuji, že jste si našli čas na přečtení mé zprávy. Přeji vám hodně štěstí v novém životě, kde zapomenete na bolesti a neduhy.

Zigmunt Majevský

Získejte průlomovou mast Flexicoldin Plus:
objednejte si balení revoluční masti Flexicoldin Plus ještě dnes

2380 CZK 1190 CZK

Objednejte si balení ještě dnes a ušetřete 1190 CZK!
Akce bude ukončena po dosažení limitu 200 objednávek

Objednávkový formulář
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Poslední krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mailová adresa
ADRESA
Kraj
Způsob platby
Doručení
Mastercard Paypal Visa
Další krok
Adresa
icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Flexicoldin Plus

Do zapłaty:

1190 CZK

Kontaktní údaje

E-mailová adresa:
Nr telefonu:

Údaje o adrese

,

Způsob platby

COD (Płatność przy odbiorze)

Počkej!

Dostal jsi jednorázovou slevu!

Teď můžeš získat Voucher + Flexicoldin Plus v ceně nižší až o 60%

Nabídka objevila se JENOM Tobě a bude aktivní ještě přes 15 minut.

VYZVEDÁVÁM SVOJI SLEVU
60%