Stránku si teraz prezerá 249 ľudí

Dnes si u nás nakúpilo 27 ľudí

POSLEDNÉ NÁKUPY:

- pred chvíľou Petra z Piešťan

- pred 19 sekundami Marián z Partizánskeho

Obrovská akcia, iba dnes 90 EUR  45 EUR

Potvrdzujem! 😉 Účinkuje neuveriteľne rýchlo – prakticky hneď zmizla bolesť kolien, ktorá ma trápia už veľa mesiacov.

Monika, 23 rokov,

Trnava

Wow! W 2 dni „naprawiła” moją zwichniętą kostkę, ból minął i znowu mogę chodzić😉

Alžbeta, 41 rokov

Rimavská Sobota

Úžasne uvoľňuje svaly v oblasti šije a pliec a mojej mame pomáha na migrény

Miroslava, 26 rokov,

Komárno

Po vyskúšaní stoviek metód je tu konečne niečo, čo prinieslo ovocie. Úžasne bojuje proti neuralgii!

Eva, 56 rokov

Stará Ľubovňa

Účinkuje na každú bolesť, nezaťažuje žalúdok ani pečeň

Kamila, 36 rokov,

Námestovo

Používam ju na kŕče v lýtkach a bolesti chrbtice, zachránila ma po zranení pliec. Nedávno mi ju môj známy - špecialista odporučil aj na modriny a kŕčové žily na stehnách.

Tomáš, 43 rokov,

Senec

JE VYNIKAJÚCI! <3

Júlia, 27 rokov

Galanta

V mojom prípade je jediným prípravkom, ktorý ma zbavil reumatických bolestí a dal mi životnú energiu - pri ťažkých stavoch aj pri obyčajnej chrípke. Používame ho s celou rodinou

Milan, 61 rokov,

Ilava

Tento gél je nenahraditeľný pri úderoch, modrinách, zraneniach. Odporúčam!

Alica, 33 rokov,

Bratislava

Odporúčam!!!

Marika, 41 rokov,

Trebišov

Vďaka nej ma prestali trápiť bolesti ganglií a stále sa opakujúce zranenie pliec. Bolesť ustupuje bleskovo 😉

Emil, 49 rokov,

Gabčíkovo

Uľahčuje zaspávanie, pomáha mi uvoľniť sa v prípade ťažkých životných situácií alebo po dni plnom stresu. Skvelé!

Monika, 46 rokov,

Dlhá nad Oravou

Tak to už hej! Nohy nebolia ani neopúchajú, zmizli tiež popraskané cievky. Odporúčam, funguje rýchlejšie ako operácia.

Damián, 54 rokov,

Lúčenec

Stres silno ovplyvňuje môj organizmus, hneď vidím všetko čierne, no táto formula má taký tíšiaci a príjemný účinok, že hneď cítim uvoľnenie 😉

Klaudia, 38 rokov,

Košice

Potvrdzujem, naozaj to funguje. Moje nohy už nie sú také znecitlivené a prestali ma bolieť. V noci už nedostávam kŕče a cez deň si robím dlhé prechádzky a nič ma nebolí!

Marta, 45 rokov

Varín

Najrýchlejšia pomoc pri degeneratívnych ochoreniach a bolesti chrbtice.

Alžbeta, 62 rokov,

Rožňava

Bomba! Povie, iba toľko 😉

Irena, 34 rokov,

Zábiedovo

Po prečítaní týchto komentárov objednávam, kým je ešte akcia; d Držte mi palce!

Tatiana, 23 rokov,

Skalica

A sakra! Nikdy som nepoužíval niečo, čo účinkuje tak rýchlo! Po nehode na bicykli som si natieral bedro aj stehná, bolesti hneď zmizli, modriny sa stratili po 3 dňoch.

Daniel, 44 rokov,

Kriváň

Pomohla mi po zranení zápästia, po týždni som sa mohol vrátiť na ihrisko.

Kristián, 28 rokov,

Topoľčany

Posledné nákupy:

Pani Mária z Košíc, pred 10 minútami

Pani Alžbeta z Malaciek, pred 8 minútami

Helena z Prešova, pred 7 minútami

Posledné nákupy:

Pán Marián z Trenčína, pred 3 minútami

Pán Emil z Ružomberka, pred 5 minútami

Najnovšie nákupy:

pred chvíľou Paulína z Brezy

Najnovšie nákupy:

pred 19 sekundami Alžbeta z Trnavy

Marianna zu Bratislavy, pred 27 sekundami

V súčasnosti je na stránke 249 používateľov

Zdenko Málinec

HIT odporúčaný 4752 špecialistami - tíšiaci gél - odstraňuje bolesť a zápaly za 30 sekúnd!

Čítať ďalej

Vitajte, volám sa Zdenko Málinec a som špecialista v oblasti ortopédie. Prostredníctvom tejto stránky by som Vám chcel predstaviť najväčší úspech môjho života, za ktorý som práve získal nomináciu na prestížne ocenenie Inovácia pre dlhovekosť. Vyvinul som metódu, ktorá umožňuje osobe v každom veku prirodzene a jednoducho odstrániť bolesti, zápaly a opuchy už za 30 sekúnd.

Preto, ak chcete BEZ drahých, bolestivých a riskantných zákrokov:

 • Odstrániť bolesti kĺbov, svalov, chrbtice a šije už za 30 sekúnd
 • Zbaviť sa neuralgie, migrény a napätia
 • Zregenerovať kĺby a šľachy na 97%
 • Zbaviť sa opuchov, modrín a zápalov
 • Zbaviť sa symptómov stresu, preťaženia a nadmernej únavy organizmu
 • Urýchliť regeneráciu po úrazoch, zranenia či nárazoch
 • Zlepšiť cirkuláciu krvi a okysličenie každej bunky organizmu

Vedzte, že toto všetko môžete dnes dosiahnuť bez nehorázne drahých a zdraviu nebezpečných zákrokov vykonávaných ihlou či skalpelom, vďaka čomu sa vyhnete bolestiam, nepríjemným komplikáciám a navyše ušetríte množstvo peňazí. Ak Vás to zaujalo, čítajte ďalej.

Nie je dôležité, či máte 20 rokov a čelíte následkom ťažkého zranenia alebo máte 70 rokov, trápi Vás reuma a každý deň bojujete s bolesťou, kŕčmi či opuchmi.

Pár dôvodov, prečo je moja metóda skvelou alternatívou k invazívnym ošetreniam:

 • vyhnete sa strašným bolestiam nemusíte ísť na operačný stôl pod skalpel alebo ihly
 • nehrozia Vám komplikácie, napríklad: krvné podliatiny, paralýza, neuralgia, poruchy citlivosti, infekcie
 • chránite svoj preťažený organizmus doprajete si celostnú regeneráciu od hlavy po päty už po 1. použití
 • ušetríte desiatky tisíc eur, namiesto toho, aby ste ich míňali na nebezpečné zásahy do tela

Vyvinul som látku, ktorá prirodzene likviduje bolesť a napätie v rôznych častiach tela

Fenomén silne účinných prírodných substancií bol známy už vtedy, keď boli naši prarodičia mladí. Podarilo sa mi zdokonaliť tradičné receptúry, aby tento prostriedok účinkoval silnejšie, rýchlejšie a aby sa ľahšie vstrebával a nezanechával mastné škvrny na pokožke či oblečení. Zloženie je obohatené o výťažok zo šalvie lekárskej, pantenol a flavonoidy a poskytuje neobyčajne široký rozsah účinku. Zlepšuje krvný obeh, odstraňuje bolesti svalov, kĺbov a chrbtice, zmierňuje opuchy, tŕpnutie končatín a pocit „ťažkých nôh“. Likviduje migrény, stres, únavu organizmu. Uvoľňuje svalstvo a zlepšuje spánok. A to je len niekoľko najvýznamnejších účinkov tohto gélu. Od čoho sa to začalo?

Chcel som zachrániť svoje dieťa pred invaliditou

Som vedec a ortopédiou sa zaoberám už viac ako 20 rokov. Myslel som si, že v tejto oblasti ma už nič nemôže prekvapiť. Keď však mala moja dcéra vážnu nehodu, celý svet sa mi otočil hore nohami. Asi ako každý rodič by som dal všetko, aby moje dieťa bolo zdravé a šťastné. Niekoľko mesiacov sme sa však so ženou strachovali o jej život. Našťastie sa lekárom podarilo zachrániť život mojej dcéry, jej pohyblivosť však bola otázna. Po zložení sadry a rehabilitácii prakticky nechodila, trápili ju neuralgie a zápaly kože. Bojovala s ochromujúcou bolesťou, dodnes mám pred očami jej plač a ten hrozný pocit bezmocnosti.

Trvalo to celé mesiace. Snažil som sa jej pomôcť všetkými dostupnými prostriedkami, ale zlepšenie prichádzalo príliš pomaly. Nebolo isté, či bude Majka opäť úplne pohybovo zdatná. Videl som, ako ju trápi skutočnosť, že je pripútaná na lôžko. Predtým to bolo veľmi aktívne dieťa, milovala lezenie a kajakárstvo. Všetko sa to pre ňu v jednej chvíli skončilo. V tej chvíli, keď ju na priechode pre chodcov zrazil opitý šofér, keď sa vracala zo školy. Žiadnemu rodičovi neželám, aby musel prejsť niečím podobným. Nie je nič horšie ako to, keď musíte hľadieť na utrpenie vlastného dieťaťa.

Rozhodol som sa urobiť všetko pre to, aby som vrátil svojej dcére pohyblivosť.

Pred rokmi som sa zaoberal prírodnou medicínou, zúčastnil som sa mnohých sympózií v Ázii a skúmal som tamojšie metódy. Na vlastné oči som videl, ako neuveriteľne môžu fungovať vhodne nakombinované prírodné zložky. Kombinácia výťažkov z bylín, rastlín a éterických olejov zabezpečuje okamžité účinky proti opuchom, bolesti a zápalom - a tiež upokojuje, utišuje a uvoľňuje, pričom tiež odstraňuje bolesti, napätie a problémy so spánkom. Rozhodol som sa spojiť 20 rokov môjho profesionálneho pôsobenia s modernými objavmi v oblasti ortopédie a konať. Dal som si za cieľ vytvoriť najsilnejší, 100% prírodný prípravok na odstránenie bolesti pre osoby v každom veku.

Ako som vymyslel „bioaktívny protizápalový koncentrát“?

Na niekoľko mesiacov som sa zavrel v laboratóriu a úplne som sa odovzdal práci. Chcel som, aby bola moja milovaná dcérka taká, ako predtým: radostná, plná života a nie zničená krutým osudom... Povedal som si: pracuješ v tejto oblasti už celé roky, vyvinul si množstvo prípravkov, ktoré účinkujú proti rôznym problémom... Teraz vymysli niečo, čo rýchlo odstraňuje bolesť a obnovuje organizmus. A tak som začal s intenzívnym výskumom.

Trvalo mi to takmer štyri mesiace plné pokusov a omylov. Dôveroval som múdrosti Matky prírody, svojim vedomostiam, trpezlivosti a pri troche šťastia som rýchlo dosiahol želané výsledky. Mnou vytvorená bioaktívna zmes najsilnejších bylinných a rastlinných výťažkov bleskurýchlo lieči poškodené tkanivá a regeneruje mikroúrazy, pričom stimuluje každú bunku organizmu k náprave - tak pri vytknutých kĺboch, silných nárazoch, ako aj pri degeneratívnej bolesti. Práve vďaka tomu dnes až 649 290 osôb, ktoré používajú tento prípravok, potvrdzuje, že im pomohol zbaviť sa problémov s kĺbmi, svalovice, problémov spojených s artritídou, tenzných a svalových bolestí, svrbenia a podráždenia pokožky, modrín a opuchov.

Po skončení práce v laboratóriu som ihneď odovzdal svoj prípravok na testovanie v medzinárodnom meradle. Jeho účinnosť potvrdili najväčšie výskumné centrá v Európe a Spojených štátoch amerických! Počas tohto testovania bolo dokázané, že môj prípravok zbavuje bolestí a rôznych iných problémov, a to bleskurýchlo.

Keď moja formula prešla všetkými potrebnými testami, začal som ňou natierať svoju dcéru. Prvý účinok, ako som aj predpokladal, sa dostavil hneď - Majka sa po dlhých mesiacoch prvýkrát usmiala a povedala, že bolesť prešla a jej telo je príjemne uvoľnené. V ďalších dňoch som si všimla, že začínajú miznúť rozsiahle modriny a podráždenia a už po týždni moja dcéra vstala z postele! Prakticky zo dňa na deň som videl zlepšenia, sama zvládala čoraz dlhšie vzdialenosti a čoraz lepšie sa pohybovala. Onedlho testy potvrdili to, čo sme už s manželkou videli aj sami - naša dcéra bola opäť úplne pohyblivá.

Vďaka môjmu objavu mala dcérka opäť zdravé nohy a chrbticu a vrátila sa jej aj chuť do života.

Doteraz bola účinná, neinvazívna likvidácia tak silnej bolesti prakticky nemožná. Dnes sa dá vďaka môjmu prípravku nielen odstrániť ochromujúce nepohodlie, ale tiež dosiahnuť regeneráciu buniek!

Nezávislé testy potvrdzujú, že účinnosť mojej formuly v boji proti bolesti a zápalom až v 98% prípadov presiahla očakávania osôb, ktoré ju používali. Znamená to, že gél s priaznivými účinkami pre zdravie dokáže zmierniť aj také bolesti a ťažkosti, ktoré sa Vám zdajú byť neúnosné a veľmi závažné - nedá sa s nimi bojovať bez užívania silných orálne prijímaných liečív. Metódu, ktorú som vyvinul, som nazval Flexicoldin.

Prečo bol môj prípravok nazvaný „prirodzeným reduktorom bolesti“?

MÁ ÚČINNOSŤ VIAC AKO 97 %

Pred

Udreté, opuchnuté, bolestivé a modrinami pokryté končatiny

Po

Opuchy, bolesti a modriny zmizli, nohy sú opäť zdatné ako predtým

Doteraz sa to zdalo nemožné. Prípad mojej dcéry a 649 290 iných osôb, ktoré vďaka mojej metóde opäť nadobudli zdravie a zdarnosť, dokazujú, že je to možné. Ba čo viac, účinnosť novátorskej formuly bola nepochybne potvrdená švajčiarskym výskumným centrom. Ide o svetový objav, ktorý si získal uznanie a obdiv popredných odborníkov v oblasti ortopédie.

JE 100 % BEZPEČNÝ A VEĽMI JEDNODUCHO SA POUŽÍVA

Formula je vyrobená z vysokokvalitných surovín, plná vitamínov, má účinky proti bolesti a zápalom, hreje, uvoľňuje pomocou priaznivých éterických olejov a rastlinných výťažkov. Výskumy potvrdzujú, že účinne zmierňuje bolesti svalov, chrbtice, kĺbov, reumatické bolesti, zmenšuje opuchy, kŕčové žily, pomáha pri zápaloch šliach a kĺbových puzdier a tiež pri slabom prekrvení končatín.

Musíte masť len používať 3-4 x denne a už čoskoro si všimnete, že Vás nič nebolí, pohybujete sa s ľahkosťou, viac spíte a máte viac energie.

URÝCHĽUJE HOJENIE A REGENERÁCIU TKANÍV O 64%

NA BOLESTI SVALOV, MIGRÉNY, NEURALGIE A NESPAVOSŤ

OKAMŽITÝ ÚČINOK - UŽ ZA 30 SEKÚND

100 % PRÍRODNÁ A BEZPEČNÁ METÓDA

IDEÁLNA PRE PRÍPAD ÚRAZU, ZRANENIA A DEGENERATÍVNEJ CHOROBY

UŠETRÍTE AŽ 30 TISÍC €

Ako môžete premeškať takú veľkolepú šancu na zdravie a opätovné nadobudnutie zdatnosti?

Novátorsky gél je nepochybne nevyhnutná v domácej lekárničke. Jeho všestranný účinok bojuje proti celému spektru problémov vo výnimočne krátkom čase a v prípade každého člena rodiny.

Už zakrátko sa aj Vy zbavíte bolesti kĺbov, hlavy, svalov, či ganglií. Zmiernite zápaly, opuchy, účinky nárazov, uvoľníte preťažené telo a myseľ a získate novú dávku životnej energie. To všetko vďaka jednému gélu!

Nič neriskujete!

Využite inovatívny gél, zbavte sa bolesti kĺbov, svalov, chrbtice, pliec, šije a končatín, uvoľnite svoj organizmus a získajte zdravý, pokojný spánok. Skutočne nič neriskujete! Vzhľadom na to, že môj prípravok je úspešný v celosvetovom meradle, získal prestížnu záruku trojitej spokojnosti: originalita, kvalita a spokojnosť.

Trojnásobná záruka spokojnosti

1. Záruka originality - prípravok obsahuje výnimočné aktívne látky prírodného pôvodu, ktoré vedú k odstráneniu zápalov v organizme. Jeho účinok potvrdzujú nezávislé testy. Je to prvá a jediná taká inovatívna formula. Môžete si byť preto istí, že dostanete originálny produkt, ktorý je dostupný iba na tejto webovej stránke.

2. Záruka kvality - vďaka pokročilému výrobnému procesu prírodného prostriedku na odstránenie bolesti prípravok spĺňa najvyššie štandardy kvality a navyše je certifikovaný. Testy potvrdili, že gél nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky a je úplne bezpečný. To všetko preto, aby efekty na 100% splnili Vaše očakávania.

3.Záruka spokojnosti - početné laboratórne a spotrebiteľské testy potvrdzujú výnimočnú účinnosť gélu. Na základe týchto výsledkov si produkt získal uznanie popredných špecialistov z celého sveta, ktorí ho odporúčajú svojim zákazníkom. Experti majú istotu, že sa zbavíte bolesti už za 30 sekúnd.

Masť na každú bolesť je povinná položka vo Vašej lekárničke

O získanie patentu na môj jedinečný objav bojujú veľké americké farmaceutické spoločnosti, ktoré mali možnosť vidieť výsledky môjho prípravku. Keď patent predám ďalej, metóda bude dostupná v celom svete, no určite bude veľmi drahá...

Ešte predtým, ako sa to stane, som sa rozhodol, že ho sprístupním členom zľavového klubu – s 55 % príspevkom To všetko preto, aby sa čo najviac ľudí v krajine zbavilo bolesti a mnohých problémov.

Stačí, že vyplníte 2-minútový formulár, a o pár dní dostanete balík, za ktorý pohodlne zaplatíte kuriérovi alebo poštárovi.

Ďakujem, že ste si našli čas na prečítanie mojej správy. Prajem Vám veľa šťastia v novom živote, v ktorom zabudnete na bolesti a problémy.

Zdenko Málinec

Objednajte si už dnes svoje balenia revolučnej masti Flexicoldin

90 EUR 45 EUR

Objednajte už dnes, ušetrite 45 EUR!
Akcia skončí po dosiahnutí limitu 200 objednávok

Objednávkový formulár
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Posledný krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mail
Adresa doručenia
Krajina
Spôsoby platby
Doručenie
Mastercard Paypal Visa
Ďalši krok
Adresa
icon

Vaša objednávka bola prijatá

product
1x
Flexicoldin + Rýchle spôsoby na známe choroby

Celkom:

45 EUR

Kontaktné údaje

E-mail:
Tel. kontakt:

Adresa

,

Platobná metóda

Dobierka (platba na prevzatí)

Počkajte!

Bola Vám priznaná jednorázová zľava!

Teraz môžete získať súpravu: Flexicoldin + Rýchle spôsoby na známe choroby za cenu zníženú až o 57%

Ponuka sa zobrazila LEN Vám a bude aktívna ešte 15 minút.

CHCEM SVOJU ZĽAVU
57%