Audiovico

ZA 1 MĚSÍC SE ZBAVÍTE
ŠELESTI V UŠÍCH,
ZLEPŠÍTE SVŮJ SLUCH
A NÁSLEDNĚ TAKÉ PAMĚŤ AŽ O 67 %

9/10 zákazníků potvrzuje, že
Audiovico splnil jejich očekávání

Audiovico

Naslouchátka skončila v odpadkovém koši!

„Můj boj s šelestí v uších trval několik let a zkoušela jsem různé metody. Lékaři mi však bohužel nedokázali pomoci. Choulostivé otázky typu „Promiňte, můžete to zopakovat?”, „Prosím?” mě provázely každý den. Přivedlo mě to až k depresi. Neustálé pískání v uších mi neumožňovalo soustředit se na jakoukoliv činnost, o spánku už nemluvě. Moje známá mi doporučila Audiovico. Již po 7 dnech užívání tohoto přípravku veškeré obtíže zmizely. Ulevilo se mi. Konečně jsem mohla normálně fungovat.”

Jarmila z Trutnova, 65 let
užívá Audiovico 2 týdny

Formule Audiovico doporučená odborníky

Audiovico

Dobrý den, jmenuji se Přemysl Kopecký a pracuji jako laryngolog již 25 let. Každý den mám co do činění s osobami, které mají větší nebo menší potíže se sluchem. Bohužel, každý čtvrtý člověk, který dovršil věku 18 let, má potíže s šelestí v uších a se zhoršeným sluchem. Tyto obtíže často doprovázejí problémy s pamětí a soustředěním, nedostatek spánku a občas dokonce i deprese a nervová zhroucení. Díky inovativní metodě, která je již nějakou dobu dostupná v ČR, je možné vyléčit šelest v uších a zlepšít sluch až o 85 %.

Konečně mohu doporučit produkt, který představuje alternativu naslouchátkům a terapii zpomalující ztrátu sluchu. Díky této ultramoderní a neobyčejně účinné metodě se moji pacienti mohou již půl roku těšit ze skvělého sluchu.

Řeč je o Audiovico, jehož složky přírodního původu nejenže odstraňují šelest v uších a vracejí sluch, ale také pomáhají obnovit celé sluchové ústrojí. Klinické studie prokázaly, že se jedná o nejúčinnější metodu pro léčbu šelesti v uších, jaká kdykoliv vznikla.

Podívejte se, jak unikátní složení Audiovico změní váš život

Audiovico Audiovico Audiovico
ZLEPŠENÍ SLUCHU

Moderní výrobní metoda a unikátní kombinace složek (zinek, výtažek z jinanu dvoulaločného a květů aksamitníku vzpřímeného, vitaminy B6/B12) rychle a účinně regeneruje a obnovuje sluchové ústrojí. Fungování sluchových orgánů, které jsou každodenně vystaveny nadměrnému hluku, se s rostoucím věkem zhoršuje. V důsledku toho dochází k postupné ztrátě sluchu. Nejvíce jsou zhoršením sluchu ohroženy osoby, které žijí ve velkých městech a pohybují se na místech, kde hladina intenzity zvuku překračuje 85 decibelů. Ještě donedávna nebylo možné ztracený sluch získat zpět, ale díky moderní formuli Audiovico nejenže zastavíte zhoršování sluchu, ale také zlepšíte váš sluch až o 85 %.

PŘÍRODNÍ A BEZPEČNÁ LÉČBA

Díky patentovanému výrobnímu postupu, k němuž má práva pouze jedna společnost na světě, je léčba nejen neobyčejně efektivní, ale zároveň také bezpečná. Složky obsažené v Audiovico pocházejí z organického zemědělství a procházejí cyklickými kontrolami zaměřenými na kvalitu i bezpečnost. Účinnost léčby byla potvrzena v mnoha studiích provedených v České republice i v jiných zemích na celém světě. Testy prokázaly, že tento moderní způsob léčby nevyvolává vedlejší příznaky a může ho používat každý - bez ohledu na věk.

LEPŠÍ PAMĚŤ A ZVÝŠENÁ INTELIGENCE

Výzkumy provedené vědci ze Stanfordovy univerzity na osobách starších 40 let prokazují, že terapie využívající Audiovico má pozitivní vliv na krátkodobou i dlouhodobou paměť. Schopnost rychlejšího zapamatování a osvojení informací se zvýšila o 75 % a zkoumané osoby se dokázaly v mžiku oka začít soustředit a reagovat na pokládáné otázky. Léčba Audiovico nejenže lepšila jejich paměť a soustředění, ale také zvýšila jejich duševní schopnosti.

To vy rozhodujte o tom, kdy uslyšíte šelest! Léčba Audiovico:

  • účinně odstraňuje šelest v uších
  • rychle obnovuje sluchové ústrojí
  • zlepšuje sluch a paměť až o 85 %
  • zastaví progresi zhoršování sluchu
  • zlepší paměť a soustředění o 150 %
  • zaručí dlouhý a regenerující spánek

„Šelesti v uších jsem se nemohla zbavit 5 let... Díky Audiovico se mi podařilo získat zpět můj dřívější život! Konečně mohu normálně fungovat a věnovat se každodenní činosti bez mrzutosti a podráždění!”

Lidé, kteří vsadili na Audiovico, hovoří o svých výsledcích:

Lucie, 45 let dorota

„Užívám Audiovico necelé 3 měsíce, ale již po 1. týdnu jsem si všimla značných změn. Díky tomuto přípravku jsem se zbavila zvonění v uších a sluch se mi zlepšil o 100 %. Nechodím už podrážděná a konečně se mohu pořádně vyspat. Doporučuji Audiovico každému, kdo má potíže se sluchem a šelestí v uších - opravdu to funguje!”

Matěj, 27 let piotr

„Šelest v uších mi byla diagnostikována velmi brzy, bylo mi tehdy 27. Tato prokletá nemoc mě trápila více než 3 roky. Lékař za lékařem krčil rameny a já jsem toho měl už opravdu dost. To neustálé hučení mě přivádělo k šílenství. Na štestí mi moje holka koupila Audiovico. Již 2 týdny od zahájení užívání šelest odezněla a ohromně se mi ulevilo. Lituji pouze toho, že mi trvalo až 3 roky, než jsem se dostal ke Audiovico a zbavil se těch zvuků jednou provždy!”

Ondřej, 63 let monika

„Potíže se šelestí v uších jsou v mojí rodině dědičné. Ačkoliv jsem byl na ORL mnohokrát, nebyli mi schopni pomoci. Pištělo mi v uších 30 let. Dříve jsem s tím dokázal žít, ale po 60. narozeninách se můj sluch zásadně zhoršil. Kvůli špatnému sluchu v kombinaci s pískáním jsem neslyšel, co mi lidé říkali. Moje dcera mi pak řekla o Audiovico. Již po 1 týdnu užívání se můj sluch podstatně zlepšil a šelest v uších zmizela. Až tomu nemohu uvěřit, že jsem na ten den musel čekat více než 30 let. Doporučuji.”

Proč je Audiovico tak účinný?

staw
Srovnání aktivity oblastí mozku odpovídajících za příjem a zpracování zvuků ze vzdálenosti 5 metrů před a po léčbě Audiovico.

Inovativní terapie Audiovico působí v mnoha rovinách, díky čemuž vyřeší mnoho problémů zároveň. Jako jediný přípravek na trhu rychle, bezpečně a bez vedlejších účinků eliminuje šelest v uších a zlepšuje sluch. Výrobci Audiovico byli nominováni na letošní cenu Pharmacy Business Awards! Díky nim je léčba dostupná pro každého - bez ohledu na věk.

Audiovico obsahuje maximální koncentraci zinku, jinanu dvoulaločného a aksamitníku vzpřímeného (z toho lutein a zeaxanthin), díky čemuž zlepšuje sluch až o 85% již po jednom týdnu užívání. Účinně eliminuje šelest v uších, zlepšuje paměť a soustředení.

Ode dneška je konečně likvidace šelesti v uších:

Otestujte Audiovico bez rizika

Vím, jak šelest v uších dokáže ovlivnit váš každodenní život a také to, jak se cítíte. Znám však jednu jednoduchou a efektivní terapii, která vám snadno pomůže zbavit se těchto nepříjemných obtíží. Proto vám teď dávám jasnou nabídku - bez žádných háčků.

Jsem si jist, že díky Audiovico během měsíce zlepšíte váš sluch až o 85 % a zbavíte se šelesti v uších jednou provždy. Na výrobek poskytuji speciální záruku, která má tři roviny:

Záruka originality

Audiovico je jediný produkt, který obsahuje tak vysokou koncentraci účinných látek. Jeho účinnost při boji s šelestí v uších byla prokázána klinickými testy. Jedná se o nejúčinnější přípravek na šelest v uších na trhu. Originální výrobek se k vám dostane pouze prostřednictvím těchto internetových stránek.

Záruka kvality

Unikátní složení výrobku prošlo přísnými testy a splňuje nejvyšší jakostní standardy. Audiovico je certifikován v souladu s GMP. V zájmu vaší bezpečnosti a pohodlí byly složky Audiovico zabaleny do snadno polykatelné kapsle, která chrání produkt před působením světla.

Záruka spokojenosti

Spotřebitelské testy a klinická hodnocení potvrzují účinnost a bezpečnost přípravku Audiovico. Díky unikátnímu složení si přípravek získal uznání audiologů a laryngologů na celém světě. Během měsíce eliminuje šelest v uších a zlepší váš sluch.

Přidej se do slevového klubu, vyplň formulář a využij naši nabídku ještě dnes! U nás platíte za výsledky, nikoliv za sliby. My hradíme náklady na dopravu.

Naše nabídka je bez rizika. Pokud by z nějakého důvodu kúra nepřinesla očekávané výsledky, okamžitě nás kontaktuj. Pokusíme se problém co nejrychleji vyřešit a pomoct Ti dosáhnout požadovaných výsledků.

Využij naše omezené zásoby ještě dnes – tak dobrá nabídka se nebude brzo opakovat, VYZKOUŠEJ JI NYNÍ

Objednejte ještě dnes a odeberte e-book „Rychlá řešení na známé choroby“

Audiovico

2380 CZK 1190 CZK

Získáváte knihu

"Rychlá řešení na známé choroby"

"Rychlá řešení na známé choroby" Bolesti a další zdravotní potíže mohou nepříznivě ovlivnit naši duševní pohodu a každodenní život. Tato kniha je komplexní průvodce s osvědčenými řešeními na „neduhy 21. století“. Díky radám a tipům, které připravili naši lékaři, bude péče o tělesnou kondici jednodušší. Protože zdraví je základ.

Objednávkový formulář
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Poslední krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mailová adresa
ADRESA
Kraj
Způsob platby
Doručení
Mastercard Paypal Visa
Další krok
Adresa

Nikdo nebral vážně moje trápení, nechtěli to se mnou řešit s tím, že je to jen šumění v uších. Ten kdo to zažil tak vím co to obnáší. Dneska vím, že existuje jednoduché řešení. Konečně získala jsem zpátky klid v hlavě...

Kristína,

Nový Jičín

Přes to hviždění v uších jsem mohl zešílet. Nemohl jsem se soustředit na práci, dělal jsem chyby ve výpočtech a nonstop jsem byl naštvaný a nepříjemný pro svoje okolí... Jsem velmi rád, že je to už minulostí!

Adam,

Cheb

Děsilo mě, že začínám ztrácet kontakt s rodinou, že nerozumím co lidi říkají. Stydila jsem se a izolovala jsem se. Nevím co by se mnou byly, kdybych nevyzkoušela tuto metodu. Slyším vše hlasitě a čistě!

Marie,

Olomouc

Moje problémy se sluchem se začaly po jedné podzimní infekci. Myslela jsem se, že to přejde. Ale nic nepomáhalo. Blízký rodinný přítel doporučil mi tuto metodu. A najednou přišla úleva! Neskutečné zlepšení...

Anna,

Karviná

Trápil jsem se s tím pár let, je mi líto, že tak dlouho jsem se nechal překecávat na vyzkoušení tohoto produktu. Zlepšení se objevilo po pár dnech a to jsem byl hodně skeptický. Konečně můžu normáně fungovat...

Michal,

Brno

Neceníme si ticha a klidu bez šumění dokud nezačnou nám tyto problémy. Šumění v uších dokážou překážet i myšlenkám a navíc nerozumím ani šepot nebo řeč.

Gabriela,

Kladno

Šumění v uších? Nikomu to nepřeju. Neustálý a otravný piskot v pozadí. V průběhu půl roku zesílíl tak moc, že skoro jsem udělala autonehodu... To mě probudilo. Naštěstí tento produkt rychle funguje a vyřešil problém - můj sluch je nyní ideální.

Andrea,

Havířov

Obnovila jsem normální kontakt se svým manželem! Předtím se izoloval a zapnul rádio na plný reproduktor. Byly to potíže se sluchem a hlukem. Nechal se přemluvit svým synem k použití tohoto produktu a hned - jiný muž!

Barbara,

Praha

Co na to říct, musíte to sami vyzkoušet a uvidíte, že to opravdu funguje. Dlouho jsem otálel, ale rozhodl jsem se, že nebudu hluchý a roztržitý 30letý!

Petr,

Rybník

Něco tak jednoduchého mě zachránilo před dlouhou noční můrou, nad kterou i specialisté bezmocně roztahovali ruce. Jsem v pozitivním šoku. Nikdy jsem si nemyslel, že tak pokročilý tinnitus lze zvrátit. Cítím se báječně...

Hedvika,

Tábor

Poslední nákup:

před chvílí Pavla z Vlachova Březí

Poslední nákup:

před 19 vteřinami Alžběta z Olomouce

Poslední nákup:

před 27 vteřinami Marie z Miličína

Poslední nákup:

Paní Marta z Pardubic, před 10 minutami

Poslední nákup:

Paní Alžběta z Aše, před 8 minutami

Poslední nákup:

Paní Helena z Třince, před 7 minutami

Poslední nákup:

Pan Marián z Ústí nad Orlicí, před 3 minutami

Poslední nákup:

Pan Ondřej z Brna, před 5 minutami

icon

Vaše objednávka byla přijata

product
1x
Audiovico + Rychlá řešení na známé choroby

K zaplacení:

1190 CZK

Kontaktní údaje

E-mailová adresa:
Telefonní číslo:

Údaje o adrese

,

Způsob platby

Dobírka (platba na dobírku)

Počkej!

Dostal jsi jednorázovou slevu!

Teď můžete získat sadu: Audiovico + Rychlá řešení na známé choroby za cenu nižší až o 60%

Nabídka objevila se JENOM Tobě a bude aktivní ještě přes 15 minut.

VYZVEDÁVÁM SVOJI SLEVU
60%