GWARANTOWANE
Uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch nawet w 2 tygodnie – efekt potwierdzony badaniami

Sylwia

Wreszcie udało się pokonać ten Tinnitus!

Żeby nie skłamać, na szumy uszne stosowałam już 2 rodzaje tabletek oraz specjalny aparat słuchowy sprowadzony z Niemiec. Nic nie pomogło – szmery cały czas mi towarzyszyły, dzień i w nocy. Nie słyszałam dobrze, nie mogłam spać, skupić się, pracować. Myślałam, że zwariuję. Gdy zaczęłam stosować Audiovico, poprawę zauważyłam już po kilku dniach. Przeszkadzające dźwięki zaczęły powoli zanikać, a po 2 tygodniach całkowicie ustały. Lekarz stwierdził, że słuch poprawił mi się o 60%. Wreszcie mogę normalnie żyć.”

Agnieszka z Łodzi, 39 lat
Po 2 tygodniach stosowania formuły Audiovico całkowicie wyeliminowała szumy uszne

Witaj,

TK

Nazywam się Tomasz Kaczmarczyk i od ponad 10 lat zajmuję się tworzeniem rozwiązań pozwalających wyeliminować szumy uszne za pomocą medycyny naturalnej. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że schorzenie to w znacznym stopniu utrudnia codzienne funkcjonowanie. Ogromne problemy ze słuchem, zmniejszona zdolność koncentracji, bóle głowy, napięcie i rozdrażnienie, a nawet nerwica i depresja – codziennie spotykam się z takimi przypadkami u osób nim dotkniętych.

Wiele osób przychodzi do mnie z informacją uzyskaną od innych specjalistów, że najprawdopodobniej będą musieli już zawsze z tym żyć. Dla takich osób mam bardzo dobrą wiadomość:

Wcale nie musisz przyzwyczajać się do tych uciążliwych dźwięków. Opracowano bowiem metodę, która niweluje wszelkie szumy, szmery, trzaski, dzwonienie, dudnienie i piski w uszach nawet w 2 tygodnie. Co najważniejsze, jest to naturalna metoda, która nie wymaga przechodzenia skomplikowanych, bolesnych zabiegów obciążonych ryzykiem niebezpiecznych powikłań.

Powodzenia,

TK

Stosując tę metodę, nawet przy głośnych szumach i sporym ubytku słuchu możesz:

 • „wyłączyć” przeszkadzające dźwięki – znaczne postępy już w ciągu pierwszych 2-3 dni
 • Zacząć słyszeć wyraźnie i bez zakłóceń w ciągu 2 tygodni
 • Zregenerować i wzmocnić komórki nerwu słuchowego nawet 3 razy bardziej
 • Ochronić uszy przed nadmiernym hałasem i innymi czynnikami zewnętrznymi, negatywnie wpływającymi na narząd słuchu

Formuła ta jest tak skuteczna, gdyż działa na 3 płaszczyznach jednocześnie:

 • ZWALCZA PRZECZULICĘ SŁUCHOWĄ

  Działanie innowacyjnej metody koncentruje się w pierwszej kolejności na oddzielaniu standardowych, świadomie słyszalnych dźwięków od tych, które słyszy wyłącznie osoba zmagająca się z problemem szumów usznych. Następnym etapem jest stopniowa neutralizacja wszelkich zakłócających słyszenie szumów, aż po ich całkowity zanik.

 • POPRAWIA JAKOŚĆ SŁUCHU

  Składniki aktywne zawarte w formule szybko redukują zakłócenia występujące w układzie słuchowym i usprawniać przepływ krwi przez naczynia krwionośne znajdujące się w części ucha wewnętrznego. To wszystko przekłada się na 3-krotnie lepszą jakość słuchu.

 • OCHRANIA UKŁAD SŁUCHOWY

  Formuła ta intensywnie wzmacnia kanał doprowadzający fale dźwiękowe do błony bębenkowej, zapobiegając uszkadzaniu komórek ucha wewnętrznego pod wpływem czynników zewnętrznych (np. hałasu) - dzięki temu układ słuchowy znajduje się pod stałą ochroną i jest odporny na zakłócenia.

Kazimierz

“100% zmiana

Z tego wszystkiego noce były najgorsze. Nie szło usnąć przez ten ciągły szum. Miewałem chwile, gdy zastanawiałem się, czy aby wszystko ze mną w porządku. Normalni ludzie nie słyszą non stop jakichś dziwnych dźwięków… Pomogła mi wnuczka, która przeczytała gdzieś o skutecznym działaniu Audiovicou. To było jak manna z nieba – już po 3 dniach szumy ustały. Właśnie mija miesiąc i badania wykazały poprawę słuchu o 60%. Niebywałe!”

Kazimierz Racławski, 65 lat

Wysoka skuteczność Audiovicou to zasługa najsilniej stężonych ekstraktów pochodzenia roślinnego, witamin oraz najcenniejszych minerałów, zamkniętych w małej kapsułce:

Oto składniki, które zamknięto w każdej kapsułce:

 • EKSTRAKT Z LIŚCI MIŁORZĘBU DWUKLAPOWEGO

  EKSTRAKT Z LIŚCI MIŁORZĘBU DWUKLAPOWEGO

  Przeciwdziała niedokrwieniu tkanek w obrębie ucha wewnętrznego, wspomaga łagodzenie pisku i szumu w uszach, wpływa na stopniową poprawę słuchu.

 • CYNK

  Cynk

  Pomaga utrzymać prawidłową czynność nerwów, wykazuje również właściwości oksydacyjne i przeciwzapalne – przyczynia się do redukcji stresu oksydacyjnego w obrębie ślimaka (struktury odgrywającej istotną rolę w przekształcaniu wibracji w dźwięki)

 • WITAMINY B6 I B12

  Witaminy B6 i B12

  Taka kombinacja witamin o silnych właściwościach przeciwutleniających to skuteczna ochrona przed skutkami wzmożonego hałasu – hamuje produkcję wolnych rodników w komórkach ucha wewnętrznego.

 • EKSTRAKT Z KWIATÓW AKSAMITKI WZNIESIONEJ (W TYM LUTEINA I ZEAKSANTYNA)

  Magnez

  Bezcenne źródło m.in. flawonoidów i karotenoidów - stosowanych w łagodzeniu zaburzeń słuchu i wzroku oraz wspomagających pracę układu nerwowego. Poprawia jakość snu, wspomaga koncentrację i wspiera wyciszanie dźwięków fantomowych (słyszanych tylko w głowie).

Dzięki formule Audiovico eliminacja szumów usznych wreszcie jest:

 • SKUTECZNE

  Za sprawą starannie wyselekcjonowanych składników o wyjątkowo wysokim stężeniu, zakłócające słyszenie dźwięki redukowane są już w ciągu 2-3 dni. W ciągu 14 dni możesz słyszeć 3-krotnie lepiej.

 • ZDROWA I BEZPIECZNA

  Audiovico to wyłącznie naturalne składniki, a w tym najwyższe stężenie dobroczynnych ekstraktów z liści miłorzębu dwuklapowego. To również poprawa słuchu bez przedłużających się badań audiologicznych i skomplikowanych zabiegów. Wystarczy jedna tabletka dziennie!

Jak w oszczędny sposób zamówić Audiovico?

Najwyższej jakości składniki preparatu nie są łatwe do pozyskania, szczególnie czysty, wysoko stężony ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego, który stosowany był od wieków w tradycyjnej medycynie słuchu. Dlatego też produkt ten nie może być tani.

Certyfikowany i skuteczny preparat Audiovico jest dostępny w specjalnym zestawie, który w jednorazowym rabacie kosztuje 139 PLN

Później cena ta podskoczy.

NIEZBĘDNA UWAGA

W celu zamówienia preparatu Audiovico, postępuj według poniższych wskazówek. Pamiętaj, że ilość opakowań jest ograniczona, dlatego aby uzyskać gwarancję zakupu, możesz dokonać płatności z góry.

Wypełnij formularz zamówienia znajdujący się na dole strony.

Audiovico trafi w Twoje ręce po 2-3 dniach. Potem już Ty oceniasz.

Chociaż ja jestem osobiście przekonany, że ta satysfakcja będzie. Prawdę mówiąc, spodziewam się zachwytu z Twojej strony. Myślę, że wyeliminujesz szum uszny w ciągu kilku dni, a pół miesiąca wystarczy, aby znacznie poprawić słyszenie.

Odbierz wyjątkowy zestaw:
bestseller ostatnich miesięcy - ebook "Szybkie sposoby na znane choroby" oraz przełomowy produkt Audiovico.

278 PLN 139 PLN

Zamów swój zestaw już dziś i zaoszczędź 139 PLN i otrzymaj w pakiecie e-booka „Szybkie sposoby na znane choroby”

Otrzymujesz książkę

"Szybkie sposoby na znane choroby!"

Audiovico

Ból oraz inne przypadłości zdrowotne mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie. Niniejsza książka to wszechstronny poradnik ze sprawdzonymi sposobami na „dolegliwości XXI w." Dzięki poradom i wskazówkom, jakie przygotowali nasi medyczni specjaliści, dbanie o kondycję organizmu stanie się łatwiejsze. Bo zdrowie to podstawa.

Formularz zamówienia
Badges
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa

Nikt nie traktował poważnie mojej udręki, byłam zbywana, że to przecież tylko szumy uszne. Kto doświadczył ten wie, jaki to koszmar. Dziś wiem, że istnieje proste i skuteczne rozwiązanie. Nareszcie odzyskałam spokój w głowie...

Krystyna,

Nowy Sącz

Przez te gwizdy w uszach można było oszaleć. Nie mogłem się skupić na pracy, myliłem się w obliczeniach, byłem stale poirytowany i nieprzyjemny dla najbliższych... Jak dobrze, że to już minęło!

Artur,

Sopot

Przerażało mnie, że zaczynam tracić kontakt z rodziną, nie rozumiem co mówią do mnie ludzie. Było mi wstyd, izolowałam się, unikałam kontaktów. Nie wiem, co by się ze mną stało, gdybym nie spróbowała tej metody. Słyszę wszystko głośno i wyraźnie!

Maria,

Wrocław

Moje kłopoty ze słuchem zaczęły się po zwykłej, jesiennej infekcji. Myślałam, że to minie, ale było coraz gorzej. Nic nie pomagało. Zaufany przyjaciel rodziny polecił mi tę metodę. Jak ręką odjąć! Niesamowita ulga…

Anna,

Kluczbork

Męczyłem się z tym kilka lat, żałuję, że tak długo nie dałem się namówić na spróbowanie tego produktu. Poprawa nastąpiła po kilku dniach zaledwie, a byłem bardzo sceptyczny. Nareszcie funkcjonuję normalnie…

Michał,

Lublin

Nie doceniamy błogiej ciszy i bezbłędnego słuchu, dopóki nie zaczną się problemy. Szumy uszne potrafią zakłócić nasze własne myśli, nie rozumiemy szeptu, a nawet rozmowy.

Grażyna,

Jasło

Szumy uszne? Nie życzę nikomu. Ciągły, uporczywy gwizd w tle. W ciągu pół roku nasilił się tak bardzo, że omal nie spowodowałam wypadku na drodze... To mną wstrząsnęło. Na szczęście ten produkt szybko rozwiązał problem - mój słuch jest idealny.

Agnieszka,

Jaworzno

Odzyskałam normalny kontakt z własnym mężem! Wcześniej izolował się, włączał radio na pełen głośnik. To przez te kłopoty ze słyszeniem i te zakłócenia. Dał się synowi namówić na ten produkt i od razu - inny człowiek!

Barbara,

Sandomierz

Co tu dużo mówić, trzeba samemu spróbować i się przekonać, że to naprawdę działa. Długo zwlekałem, ale stwierdziłem, że nie zamierzam być przygłuchawym i rozkojarzonym trzydziestolatkiem!

Piotr,

Rybnik

Coś tak prostego wybawiło mnie od długiego koszmaru, na który nawet specjaliści bezradnie rozkładali ręce. Jestem w pozytywnym szoku. Nie przypuszczałam, że tak zaawansowane szumy uszne można odwrócić. Czuję się cudownie…

Jadwiga,

Poznań

Ostatnie zakupy:

Paulina z Brzeska, przed chwilą

Ostatnie zakupy:

Elżbieta z Krakowa, 19 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Marianna z Przemyśla, 13 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Maria z Krakowa, 28 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Elżbieta z Krosna, 8 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Helena z Brzeska, 32 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Marian z Przemyśla, 15 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Henryk z Krakowa, 18 sekund temu

icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Audiovico + Szybkie sposoby na znane choroby

Do zapłaty:

139 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)