W tej chwili na stronie jest 249 osób

27 osób dokonało dzisiaj zakupu

OSTATNIO DOKONANE ZAKUPY:

- przed chwilą Paulina z Brzeska

- 19 sekund temu Elżbieta z Krakowa

Wielka promocja, tylko dzisiaj 299 PLN  149.97 PLN

Potwierdzam! Działa niesamowicie szybko – po 9 dniach akurat robiłam rutynowe bada-nia i wyniki sporo lepsze.

Monika, 64l.

Toruń

Wow! Jeszcze 2 tygodnie temu czułam się jak stara baba, nie miałam siły ogarniać ogrodu, a teraz mam energii jak nigdy.

Agnieszka, 51 l.

Radom

Super! Dzięki temu preparatowi w ostatniej chwili odwołałam termin zabiegu udrażniania. Już go nie potrzebuję, angiografia mówi sama za siebie – tętnice czyste

Weronika, 69 l.

Poznań

Po wypróbowaniu setki cudownych środków, w końcu coś co przynosi efekt. Wspaniale działa na problemy kardiologiczne u moich rodziców!

Mariola, 56 l.

Skępe

Wszystkim koleżankom polecam!!! Pozbyłam się boleści w 5 dni.

Agata, 72 l.

Wrocław

Po tym, jak przetestowałam na sobie i sprawdziłam, jak to działa, od razu zamówiłam kolejne 2 opakowania. Dla rodziców i teściów, wszyscy są zachwyceni.

Bogusia, 53 l.

Tarnów

REWELACJA! Mąż od razu poczuł się lepiej.

Julianna, 57 l.

Gdańsk

Ja nigdy nie miałam problemu typu duszności, aż tu nagle okazało się, że moje zawroty głowy i wieczne zmęczenie to też od zatkanych cholesterolem żył i tętnic. Dzięki Ravestinowi czuję się, jakbym miała 30 lat mniej.

Elżbieta, 61 l.

Bydgoszcz

Rok temu czułam się stara i bezużyteczna, własne wnuki mnie męczyły, było mi wstyd. Dziś jestem jak nowo narodzona, zupełnie inny człowiek

Beata, 73 l.

Szczecin

Polecam każdemu!!! Serce jak dzwon ważne w każdym wieku

Danuta, 41 l.

Zakopane

Ja mam genetycznie przechlapane, wszyscy u mnie w rodzinie mają kłopoty a to z sercem, a to cholesterol wysoki. Odkąd stosuję Ravestin, wyniki mi się unormowały, a samopoczucie też dużo lepsze.

Klaudiusz, 49 l.

Inowrocław

Kupiłam dla taty i choć był początkowo oporny, jak to facet, to teraz mi dziękuje i nawet na dansingi zaczął chodzić. ;)

Pola, 46 l.

Włocławek

Nie jestem w stanie trzymać diety, ale jestem w stanie stosować Ravestin. Wyniki mam idealne!

Adam, 62 l.

Lublin

U mnie zadziałało z lekkim opóźnieniem, ale po 5 tygodniach lekarka pochwaliła mnie za wy-niki, myśli, że wdrożyłam dietę.

Agnieszka, 48 l.

Zielona Góra

Sto razy lepszy patent na zdrowie niż łykanie prochów pełnych chemii, a efekty wg mnie lepsze.

Marcin, 65 l.

Wałbrzych

Cudo! Zamówiłam kolejne opakowanie

Ela, 51 l.

Krosno

Już myślałam, że na mnie nie zadziała, ale w końcu po 1,5 miesiąca LDL mam w normie po raz pierwszy od 15 lat

Ola, 58 l.

Białystok

Świetny! Tyle w temacie 😉

Igor, 44 l.

Zambrów

Po przeczytaniu tych komentarzy zamawiam, trzeba korzystać póki jest promocja.

Ewa, 53 l.

Malbork

Działa mega szybko. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.

Agata, 58 l.

Kraków

Stosuję dwa tygodnie i zero zadyszki, kiedy wbiegam na 3 piętro bez windy, więc coś w tym jest. Az dziwne, że to jest takie tanie

Patrycja, 49 l.

Pułtusk

Ostatnio dokonane zakupy:

Pani Maria z Krakowa, 10 minut temu

Pani Elżbieta z Krosna, 8 minut temu

Pani Helena z Brzeska, 7 minut temu

Ostatnio dokonane zakupy:

Pan Marian z Przemyśla, 3 minuty temu

Pan Henryk z Krakowa, 5 minut temu

Najnowsze dokonane zakupy:

przed chwilą Paulina z Brzeska

Najnowsze dokonane zakupy:

19 sekund temu Elżbieta z Krakowa

27 sekund temu Marianna z Przemyśla

Obecnie na stronie jest 249 użytkowników

Już dziś zadbaj o swoją przyszłość i kompleksowo wzmocnij układ sercowo-naczyniowy w 30 dni

Czytaj więcej

Witaj, nazywam się Artur Kondratowicz, jestem specjalistą w dziedzinie biologii molekularnej. Za pośrednictwem tej strony chciałbym przedstawić Ci największe osiągnięcie mojego życia, za które właśnie otrzymałem nominację do prestiżowej nagrody Innowacje Dla Długowieczności. Opracowałem metodę, która zaledwie w 30 dni pozwala niezwykle korzystnie wpłynąć na stan całego układu krwionośnego, naczyń i samego serca, obciążonych groźnymi złogami w postaci blaszek lipidowych.

Dlatego, jeśli chcesz BEZ drogich, bolesnych i ryzykownych zabiegów:

 • realnie wpłynąć na swoje zdrowie i swoją przyszłość, nie wychodząc nawet z domu;
 • szybko poprawić wyniki kluczowych parametrów laboratoryjnych - bez konieczności pilnowania restrykcyjnej diety i sportowego stylu życia;
 • zapewnić sobie efekt udrożnienia i oczyszczenia naczyń krwionośnych ze szkodliwych złogów lipidowych, zarówno przy obciążeniach dziedzicznych jak i nabytych;
 • uelastycznić i wzmocnić delikatne, kruche ścianki naczyń krwionośnych, aby były bardziej odporne na uszkodzenia;
 • przywrócić prawidłowe krążenie krwi, a tym samym umożliwić tkankom odpowiedni przepływ substancji odżywczych i tlenu;
 • pozbyć się kłucia, dolegliwości bólowych w klatce piersiowej i płytkości oddechu, szczególnie po wysiłku;
 • zniwelować męczliwość, poprawić samopoczucie i odmłodzić swój organizm nawet o dobre 10-15 lat w 30 dni;

Wiedz, że dziś możesz to wszystko osiągnąć bez miesięcy oczekiwania w kolejkach, bez horrendalnie drogich usług konsultacyjnych, bez odmawiania sobie ulubionych potraw, bez obciążania organizmu zbyteczną chemią. Możesz nie tylko wspomóc swoje zdrowie, ale też zaoszczędzić czas, energię i pieniądze. Jeśli jesteś zainteresowany - koniecznie przeczytaj, co mam Ci do powiedzenia.

Nie ma znaczenia, czy jesteś 30-latkiem, który miał pecha otrzymać skłonności do nieprawidłowego profilu lipidowego i zatykania naczyń krwionośnych w genach, czy osobą 60+, która przez długie lata „pracowała” na swoje dolegliwości poprzez ciężką, tłustą dietę, brak aktywności fizycznej, używki itp. W obecnej chwili liczy się tylko to, że możesz sobie skutecznie pomóc - z łatwością, w zaciszu własnego domu, bez żadnego ryzyka.

Oto dlaczego moja metoda jest doskonałym wyborem dla Ciebie:

 • Unikasz potwornego bólu nie musisz iść na żaden stół operacyjny, podkładać się pod ostrze skalpela ani instalować wewnątrz ciała sztucznych rurek lub baloników;
 • Unikasz poważnych powikłań oraz skutków ubocznych , związanych z przyjmowaniem pigułek pełnych chemii;
 • Działasz w zgodzie z organizmem zamiast skazywać się na cierpienie i uzależniać organizm od sztucznych „tworów”, wzmacniasz jego naturalne funkcje i sprawiasz, że sam dąży do zdrowia;
 • Oszczędzasz dziesiątki tysięcy złotych, zamiast wydawać je na drogie konsultacje, turnusy w sanatoriach i uzdrowiskach, naszpikowane chemią pigułki czy niebezpieczne ingerencje w ciało.

Opracowałem pionierską formułę, która naturalnie odblokowuje naczynia krwionośne

Serce to jeden z naszych najważniejszych ludzkich organów, a problemy z niedokrwieniem i niedotlenieniem jego tkanek są istną plagą naszych czasów. Wiadomo – mnóstwo stresu, kiepska dieta, siedząca praca, używki. Zaczyna się podstępnie – podwyższony cholesterol to nic innego jak lipidy, czyli coś w rodzaju wosku, który z czasem zaczyna odkładać się w świetle naczyń krwionośnych, przez które płynie krew wraz z substancjami odżywczymi do wszystkich tkanek i narządów – serca, mózgu i mięśni. Naczynia krwionośne ulegają częściowemu zblokowaniu, powodując szereg problemów, m.in. bolesny ucisk po wysiłku, kłucie w okolicach mostka, dezorientację, zawroty głowy. Dlatego należy działać szybko. Zmiana stylu życia na zdrowszy to świetne rozwiązanie, ale – powiedzmy sobie uczciwie - ilu z nas jest w stanie całkowicie wyeliminować szkodliwe czynniki, w tym stres? Dzięki mojej formule być może nareszcie odetchniesz z ulgą i przestaniesz się tak zamartwiać czarnymi scenariuszami. To dyskretne, ale niezwykle solidne wsparcie układu sercowo-naczyniowego każdego dnia.

Rodzinna „klątwa sercowa”

Jak to się stało, że opracowałem eliksir, który troskliwie zadba o Twoje serce i układ naczyniowy, kiedy Ty oddajesz się codziennym obowiązkom? Przede wszystkim, wychowałem się w cudownej rodzinie, w której jednakże wielu członków było obarczonych skłonnościami do problemów związanych z niedokrwieniem, zablokowanymi arteriami, złymi wynikami lipidogramu nawet w młodym wieku, mimo stosunkowo zdrowego stylu życia. Mój ojciec odszedł w wyniku zawału, mama mocno przeżyła tę tragedię, a starszy o 15 lat brat, Adam, bardzo troskliwie się mną od tamtej pory opiekował. Wujkowie i ciocie, kuzyni i kuzynki, z którymi byłem bardzo zżyty od dzieciństwa, co rusz borykali się z przeróżnymi dolegliwościami. Obserwowałem, jak łapią zadyszkę podczas zabaw, np. gry w piłkę z własnymi dziećmi, a potem nagle przyciskają ręce do mostka z grymasem bólu na twarzy. Wiedziałem też, że zarówno ja, jak i mój starszy brat jesteśmy obarczeni tym ryzykiem... Zresztą, to właśnie kłopoty i niedomaganie układu sercowo-naczyniowego są główną przyczyną najgroźniejszych powikłań zdrowotnych w naszym kraju. W pewnym sensie ta świadomość zadecydowała o mojej ścieżce rozwoju zawodowego.

Byłem jeszcze na stażu w Szwecji, kiedy rodzinna „klątwa” dopadła mojego starszego o 15 lat brata. Zaczynało się powoli i podstępnie, ale z roku na rok czuł się coraz gorzej. Wytężyłem wszystkie siły umysłowe, aby wymyślić jakieś złote remedium, które nie wiązałoby się z żadną ingerencją chirurgiczną w ciało ani z obciążaniem organizmu niebezpieczną chemią. Stanąłem na czele przełomowego, międzynarodowego projektu, współpracując z najwybitniejszymi umysłami w tej materii. W międzyczasie sam zostałem mężem i ojcem, więc tym bardziej przerażało mnie, że mógłbym nagle fizycznie zaniemóc jako głowa rodziny, a wręcz przedwcześnie stać się schorowanym staruszkiem, którego męczy nawet wycieczka rowerowa. Ta wizja mnie mroziła, bo stała się już bardzo realna dla mojego starszego brata. Ale – wierzyłem, że skoro jestem badaczem, to uda mi się znaleźć sposób, aby ominąć niebezpieczeństwa wiążące się z niektórymi drastycznymi terapiami, zabiegami sztucznie poszerzającymi światło naczyń i wszelkimi ingerencjami w organizm. Wiem od podstaw, co wpływa i decyduje o zalepieniu naczyń wieńcowych (i nie tylko) cholesterolem, a także - które czynniki wpływają negatywnie na ich elastyczność. Skupiłem się na naturalnym odwracaniu tego procesu.

Chciałem uwolnić rodzonego brata od cierpienia

Adam nigdy nie był typem kanapowca – zawsze w ruchu, zawsze aktywnie spędzał czas. Już jako nastolatek doskonale znał okoliczne trasy górskie - pochodzimy z okolic Podhala i od dziecka mieliśmy mnóstwo możliwości obcowania z naturą, ale dla Adama góry to była prawdziwa pasja. Zdążył zaszczepić ją swoim dwóm synom. Pracował też zresztą jako ratownik górski. Niedokrwienność odezwała się u niego jakoś w okolicach 35. urodzin. Akurat przyjechałem na weekend do domu i ruszyliśmy w naszą ulubioną górską trasę. Wtedy właśnie po raz pierwszy zauważyłem, że zdrowie mojego brata zaczyna poważnie szwankować. Byliśmy na wyjątkowo trudnym fragmencie przełęczy, kiedy Adam nagle upadł, z trudem łapiąc oddech.

Byłem przerażony, wokół nas nie było wtedy żywego ducha, a w domu na Adama czekała żona Agnieszka i dwójka dzieciaków. Na szczęście po chwili odpoczynku udało mu się dojść do siebie, jednak widziałem, że zagryza zęby i próbuje robić dobrą minę do złej gry, maskując duszności i dyskomfort…

Nie pozwoliłem bratu ryzykować, idąc pod skalpel

Później było coraz gorzej, z biegiem lat Adam musiał całkowicie zrezygnować z górskich wędrówek, a także – swojej pracy. Trudność sprawiały mu nawet drobne prace wokół domu. Był zrozpaczony, widziałem, jak gasł w oczach. Niemal całkowicie osiwiał i wyglądał dobre 20 lat starzej, niż wskazywałaby to jego metryka. Agnieszka i dorastający chłopcy także to dostrzegali, a mnie serce pękało. Pilnie jednak pracowałem nad rozwiązaniem i byłem coraz bliżej celu. Adam tymczasem coraz częściej przebąkiwał o pewnej ryzykownej, chirurgicznej interwencji… Nie mogłem do tego dopuścić.

Nie zrozumcie mnie źle – pragnąłem ponad wszystko, aby mój brat odzyskał dawnego siebie i znów był tym aktywnym, niesamowicie pozytywnym człowiekiem zakochanym w wysokich łańcuchach górskich. Ale wiedziałem, że tego typu zabiegi niosą ze sobą ryzyko komplikacji, a ponadto – trzeba je później regularnie powtarzać, a naczynia krwionośne mogą ulec trwałemu uszkodzeniu...

Jak wymyśliłem „antidotum na zablokowane tętnice”?

Jak już wspomniałem, moją życiową misją stało się stworzenie nieinwazyjnego, lecz skutecznego sposobu na czyste, zdrowe, mocne i elastyczne naczynia krwionośne, a co za tym idzie – mocne, zdrowe, dotlenione i odżywione serce oraz inne tkanki i organy. Chciałem, żeby mój ukochany brat była taki, jak kiedyś: radosny i pełen życia, spełniony mąż i ojciec, pasjonat górskich szczytów, a nie zgaszony, osłabiony, cień samego siebie, pogrążony w fizycznym bólu i zdewastowany psychicznie. Powiedziałem sobie: czas ucieka, musisz natychmiast opracować formułę, która uwolni Adama od problemów i ocali go przed podobnym losem, który spotkał tatę… Jego żona i dzieci nie przeżyłyby tego...

Zmobilizowałem wszystkie siły i uruchomiłem wszystkie kontakty, nawet za oceanem. Spędzałem w pracowni dnie i noce, kosztem własnego życia rodzinnego, ale wiedziałem, że było warto. Ufałem mądrości natury, swojej wiedzy, cierpliwości... i dzięki odrobinie szczęścia szybko osiągnąłem pożądane rezultaty. Opracowałem przy asyście swojego zespołu unikalną formułę pomagającą wyraźnie wzmocnić i uelastycznić arterie, Przyznam, że efekty zszokowały mnie samego i moich współpracowników. Z dnia na dzień naszym ochotnikom z grupy testowej poprawiało się nie tylko samopoczucie, ale przede wszystkim – wymierne wyniki. Sprawdzaliśmy drożność kluczowych naczyń krwionośnych i byliśmy zszokowani, jak szybko formuła zmiękczyła blaszki lipidowe na ich ściankach, rozpuściła je i poszerzyła światło naczynia, pozwalając na swobodny przepływ tlenu i substancji odżywczych. To pierwsza i jedyna taka formuła na świecie. Jej skuteczność została potwierdzona przez największe ośrodki badawcze w Europie i Stanach Zjednoczonych! Podczas tych testów formuła naturalnie przywróciła młodzieńczą kondycję układu sercowo-naczyniowego tysiącom ochotników!

Brat początkowo był sceptyczny i nie chciała słyszeć o czymś innym niż radykalne kroki, był już nawet umówiony na konkretny termin zabiegu, a jednak po tygodniu używania formuły nagle zmienił zdanie. Widziałem, że jego oczy z dnia na dzień rozświetlały się nieśmiałą radością i nadzieją. Odzyskiwał siły, w miarę, jak złogi ulegały wypłukiwaniu, a ścianki delikatnych naczyń krwionośnych znów zaczynały być mocne i giętkie. A to był dopiero początek. Po 4 tygodniach usłyszałem dzwonek do drzwi. Za progiem stał promieniejący entuzjazmem Adam z synami, wszyscy ze spakowanym ekwipunkiem na wycieczkę górską. „Idziemy zdobywać szczyty! Nie wiem, jak mam ci dziękować. Czy masz świadomość, że prawdopodobnie ocaliłeś moje życie?”

Dzięki mnie mój brat odzyskał zdrowie i mógł wrócić do swojej pasji, a tym samym odzyskał również energię i radość życia.

Do tej pory skuteczne udrażnianie naczyń krwionośnych bez interwencji chirurgicznych było niemożliwe. Dziś, dzięki mojej formule, możliwe jest nie tylko realne oczyszczenie ich z woskowych złogów, ale także wzmocnienie całego układu krwionośnego wraz z sercem!

Moim wyzwaniem było stworzenie formuły, która miała radykalne zadziałać, ale jednocześnie być w 100% naturalna i bezpieczna. Skutecznie oczyszczać układ krwionośny z zalegających cząstek lipidowych i wzmacniać serce. I dokonałem tego! Opracowałem naturalną formułę, która pozwala poprawić parametry lipidowe i usprawnić cały system naczyniowy w niecałe 30 dni. Zamknąłem formułę w kapsułkach i nadałem nazwę Ravestin.

Dlaczego moja formuła dla zdrowego serca została nazwana „cudownym antidotum na problemy z niedokrwiennością”?

MA PONAD 90% SKUTECZNOŚCI

Przed

Zatory spowodowane blaszkami miażdżycowymi

Po

Wyraźnie zwiększona przepustowość naczyń

Do tej pory wydawało się, że to niemożliwe. Jednak przypadek mojego brata i ponad 27 tysięcy innych osób, które dzięki mojej metodzie odzyskały drożność naczyń krwionośnych dowodzi, że to możliwe. Co więcej, skuteczność formuły Ravestin została bez cienia wątpliwości potwierdzona przez szwajcarski ośrodek badawczy w Genewie. To światowej klasy odkrycie, które zyskało uznanie i podziw najwybitniejszych ekspertów.

JEST W 100% BEZPIECZNA I BARDZO ŁATWA W UŻYCIU

Ravestin zawiera tylko naturalne, bezpieczne i niezwykle skuteczne substancje: m.in. aminokwasy L-argininę , która utrudnia gęstym lipoproteinom HDL osadzanie się na ściankach naczyń krwionośnych oraz L-lizynę, która poprawia metabolizm tłuszczu i trójglicerydów. Zadbałem o to, aby każdy człowiek w potrzebie mógł samodzielnie stosować tę formułę w domu. Ma ona postać wygodnych w dawkowaniu kapsułek. W ten sposób odżywia i regeneruje naczynia krwionośne od wewnątrz, doskonale wzmacniając ich delikatne ścianki, a przy tym wspiera stopniowe zmiękczanie i usuwanie blaszek natury miażdżycowej. Wystarczy pamiętać o jednej dawce dziennie, aby każdego dnia odzyskiwać siły witalne i odsunąć widmo kłopotów naczyniowo-sercowych.

Wszyscy znajomi, rodzina i przyjaciele będą pod wrażeniem Twojej przemiany. W mniej niż 30 dni będziesz mógł cieszyć się dowolnymi aktywnościami, bez obaw, że znów zakręci Ci się w głowie lub poczujesz znajome kłucie.

WSPANIAŁE REZULTATY JUŻ W 30 DNI

OBNIŻENIE SZKODLIWEJ FRAKCJI CHOLESTEROLU

METODA W 100% NATURALNA I BEZPIECZNA

UDROŻNIENIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH

OSZCZĘDNOŚĆ DZIESIĄTEK TYSIĘCY ZŁOTYCH

Jak możesz przegapić szansę na tak spektakularną poprawę zdrowia?

Możesz nadal cierpieć i z trudem łapać oddech po przejściu kilku schodów czy podbiegnięciu do autobusu. Możesz narzekać na uczucie ucisku i kłucie w okolicach mostka po wysiłku fizycznym, niedokrwienność, zasinienie oraz wychłodzenie kończyn, czy trudności z koncentracją. W końcu możesz nawet rozważyć poddanie się drastycznym zabiegom - a potem żałować.

Ale po co, skoro gwarantuję Ci naturalny, szybki, prosty i niedrogi sposób na wzmocnienie swojego serca i naczyń krwionośnych? Wystarczy 30 dni, aby dołączyć do 27 000 zadowolonych osób, które odzyskały świetne parametry zdrowia i doskonałe samopoczucie, a teraz swobodnie cieszą się życiem niezależnie od wieku.

Nic nie ryzykujesz!

Stosując Ravestin zminimalizujesz przykre dolegliwości wynikające z zapchanych cholesterolem naczyń krwionośnych już w 30 dni. Poza tym nic nie ryzykujesz! Odnosząc sukces na skalę światową moja formuła uzyskała prestiżową gwarancję potrójnej satysfakcji: oryginalności, jakości i zadowolenia.

Potrójna gwarancja satysfakcji

1. Gwarancja oryginalności - w formule Ravestin zostały zamknięte starannie dobrane substancje aktywne pochodzenia naturalnego, które powodują stopniowe rozmiękczanie i skruszanie blaszek lipidowych w świetle naczyń krwionośnych. Skuteczność formuły potwierdzają niezależne testy. To pierwsza i jedyna tak innowacyjna metoda. Dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostępny wyłącznie za pośrednictwem tej strony.

2. Gwarancja jakości - dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji naturalnej formuły odblokowującej naczynia krwionośne i wzmacniającej serce, Ravestin spełnia najwyższe standardy jakości i jest certyfikowany. W trosce o Twoje bezpieczeństwo i komfort, formuła ma postać wygodnych do dawkowania kapsułek. Testy potwierdziły, że formuła nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i jest bezpieczna w każdym wieku, a także nie koliduje z innymi przyjmowanymi preparatami. Wszystko po to, aby efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.

3. Gwarancja zadowolenia - liczne testy laboratoryjne i konsumenckie potwierdzają wyjątkową skuteczność formuły Ravestin. W oparciu o te wyniki produkt zyskał uznanie wybitnych specjalistów z dziedziny zdrowia z całego świata, którzy polecają go swoim podopiecznym. Eksperci są pewni, że pozbędziesz się większości przykrych dolegliwości już w 30 dni.

Już dziś zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie z Ravestin - prosto, wygodnie i oszczędnie

Duże amerykańskie i japońskie firmy farmaceutyczne, które miały okazję zobaczyć wyniki mojej formuły, toczą boje o patent mojego odkrycia. Jak już odsprzedam patent, metoda będzie dostępna na całym świecie, ale z pewnością będzie kosztować krocie...

Zanim to nastąpi, postanowiłam udostępnić go na udział w klubie rabatowym – przy 55% dofinansowaniu. Wszystko po to, aby pomóc jak największej ilości osób w moim kraju naturalnie wzmocnić układ sercowo-naczyniowy.

Wystarczy, że w 2 minuty wypełnisz formularz, a za kilka dni otrzymasz przesyłkę, w wygodny sposób płacąc kurierowi lub listonoszowi.

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie mojego przekazu. Życzę Ci dużo radości w nowym życiu, w którym nie będziesz mieć już powodów, aby zamartwiać się o zdrowe serce - własne lub bliskich Ci osób.

Artur Kondratowicz

Odbierz wyjątkowy środek:
bestseller ostatnich miesięcy - książka „Zacznij od zdrowia” oraz przełomowy produkt Ravestin

Zamów już dziś swój zestaw wraz z książką "Zacznij od zdrowia"

299 PLN 149.97 PLN

Zamów swój zestaw już dziś i zaoszczędź 149.03 PLN!
Promocja zakończy się po osiągnięciu limitu 200 zamówień.

Otrzymujesz książkę

"Zacznij od zdrowia"

Sliminzer image

„Zacznij od zdrowia” ta książka to klucz do całościowej i w pełni naturalnej metamorfozy Twojego wyglądu, o jakiej nawet nie śmiałaś marzyć. To może być najlepsza decyzja, jaką dla samej siebie podejmiesz. Doświadczysz na własnej skórze skuteczności metod popartych wiedzą wybitnych specjalistów, które do tej pory zarezerwowane były dla nielicznych. Już wkrótce przekonasz się, że w zaciszu własnego domu jesteś w stanie stworzyć sobie profesjonalne rytuały piękna, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Formularz zamówienia
Badges
TAK! Chcę odebrać swój zestaw: Ravestin + poradnik "Zacznij od Zdrowia". Oznacza to, że mój wybór jest całkowicie bezpieczny, ponieważ produkt pokryty jest potrójną gwarancją. Produkt zostanie dostarczony pod Twoje drzwi kurierem w ciągu kilku najbliższych dni.
0.00 PLN
Mastercard Paypal Visa
Formularz zamówienia
Badges
Krok 1
Twoje dane
Krok 2
Ostatni krok
Progress one Progress Two
Lock
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa
Mastercard Paypal Visa
Kolejny krok
Adres

Podsumowanie zamówienia

Twoje zamówienie
1x Ravestin + poradnik "Zacznij od Zdrowia"
Dane adresowe

Dane kontaktowe

Adres e-mail

Numer kontaktowy

Sposób płatności

Do zapłaty: 149.97 PLN

Dziękujemy za zamówienie!

Zaczekaj!

Odbierz jednorazowy rabat!

Teraz możesz otrzymać zestaw: Ravestin + poradnik "Zacznij od Zdrowia" w cenie niższej aż o 63%

Oferta wyświetliła się TYLKO Tobie i będzie aktywna jeszcze przez 15 minut.

Odbieram swoją zniżkę
63%