Flexihotin Plus

Już w 30 sekund

 • Pokonasz nasilony ból mięśni i stawów
 • Pozbędziesz się dolegliwości reumatycznych
 • Zmniejszysz obrzęki, krwiaki i dyskomfort

9/10 osób deklaruje, że Flexihotin Plus uśmierza ból kręgosłupa, zwiększa sprawność ruchową i koi przeciążone mięśnie już od 1. zastosowania

Ból pleców i uczucie „ciężkich nóg” to już przeszłość

Ból pleców i uczucie „ciężkich nóg” to już przeszłość

Flexihotin Plus zalecono mi przy przewlekłym bólu kręgosłupa i nawracających atakach rwy kulszowej – tabletki przeciwbólowe nie przynosiły ulgi, a do tego zaczęły obciążać mój żołądek. Ta maść okazała się wybawieniem – w kilka chwil po naniesieniu jej na obolałe miejsca czuję przyjemne rozgrzanie i rozluźnienie, ból mija, znika sztywność mięśni i dyskomfort. Dzięki niej wreszcie pozbyłam się bólu pleców i lędźwi, nie męczę się już z opuchlizną nóg, jestem o wiele sprawniejsza ruchowo, a rwa kulszowa przestała dokuczać i już nie nawraca. Wróciłam do pracy w ogródku, jestem sprawna, zdrowa i żaden ból mnie nie ogranicza!

Irena Gliwińska, 52 lata
Dzięki kojącej maści pokonała rwę kulszową, ból kręgosłupa i obrzęki nóg

ZNIECZULA W 30 SEKUND

Flexihotin Plus najczęściej polecany przez specjalistów

Specialist Recommendation

Nazywam się Przemysław Niemczyk i od ponad 12 lat zajmuję się dziedziną ortopedii i reumatologii – pomagam pacjentom uśmierzyć bóle kostno-stawowe, zmniejszyć dolegliwości związane z przeciążeniem mięśni, pokonać ból barków, pleców, łokci, kolan i karku, zatrzymać zmiany reumatologiczne i zwyrodnieniowe oraz zwiększyć sprawność ruchową nawet po kontuzjach, zwichnięciach i złamaniach. Bóle mięśni, sztywność stawów, obrzęki, stany zapalne, czy przewlekłe dolegliwości reumatyczne należy zwalczać szybko, dlatego od prawie 2 lat wraz z zespołem badawczym opracowywaliśmy rozwiązanie, które w trybie natychmiastowym, miejscowo zwalczy nawet najbardziej uporczywy ból.

Zależało mi, aby nowatorska metoda walki z bólem mięśniowym i kostno-stawowym była czymś o wiele silniejszym, niż powszechnie dostępne tabletki przeciwbólowe – których nie zaleca się zwłaszcza przy przewlekłych dolegliwościach, gdyż stosowane zbyt często podrażniają delikatne ściany żołądka i jelit.

Stworzyłem pionierski koncentrat przeciwbólowy i przeciwzapalny, który błyskawicznie znosi ból i przywraca pełen zakres ruchów nawet u osób z artretyzmem, czy reumatyzmem. Koi przeciążone mięśnie, zmniejsza obrzęki i dyskomfort, pobudza krążenie, rozgrzewa i rozluźnia zesztywniałe stawy, a do tego przyspiesza gojenie ran i siniaków. Bez operacji, zastrzyków sterydowych i obciążania żołądka chemią.

Opracowanie tej przeciwbólowej formuły to olbrzymi przełom w obszarze ortopedii, reumatologii i traumatologii, pozwalający na szybkie i skuteczne uśmierzenie bólu mięśni i stawów różnego pochodzenia – bezinwazyjnie, naturalnie i w 100% bezpiecznie, w zaciszu własnego domu.

Jak działa Flexihotin Plus?

USUWA BÓL JUŻ PO 30 SEKUNDACH

Wchłaniając się w miejsce bólu, maść znieczula zakończenia nerwowe i niweluje nawet bardzo silne bóle o charakterze mięśniowym i stawowym. Wyjątkowo szybko uśmierza ból pleców, karku, kolan, nadgarstków, a także łagodzi rwę kulszową, gościec (reumatoidalne zapalenie stawów), czy ból po kontuzjach, stłuczeniach i złamaniach.

ROZGRZEWA I KOI PRZECIĄŻONE MIĘŚNIE

Rozszerzając naczynia krwionośne, Flexihotin Plus poprawia krążenie krwi i przyjemnie rozgrzewa w miejscu bólu, uwalniając od napięć i dyskomfortu. Przyspiesza mikrokrążenie, działa przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie i łagodząco, zwiększa sprawność ruchową, przyspiesza regenerację obciążonych mięśni i stawów już od 1. zastosowania.

PRZYNOSI ULGĘ W ZWYRODNIENIACH STAWÓW

Skoncentrowane ekstrakty roślinne wzbogacone witaminami z grupy B, A, E i C, a także składnikami mineralnymi (cynkiem, żelazem, wapniem, siarką, potasem) sprawiają, że maść poprawia zdolność ruchu w kończynach i kręgosłupie, łagodzi zapalenia stawów i ścięgien, niweluje przykurcze mięśni i jest najczęściej polecany na dolegliwości reumatyczne.

Koncentrat przeciwbólowy Flexihotin Plus pomoże Ci:

 • Usunąć wieczny ból karku, kręgosłupa, barków, czy kolan – już w 30 sekund
 • Złagodzić RZS, rwę kulszową, ból korzonków i napięcia mięśniowe
 • Zmniejszyć obrzęki, stany zapalne, krwiaki i opuchliznę po stłuczeniach, zwichnięciach i kontuzjach
 • Zlikwidować niedyspozycje ruchowe i poprawić sprawność fizyczną
 • Zwalczyć przewlekłe bóle reumatyczne, rozgrzać obolałe mięśnie i stawy
ODBIERZ ROZGRZEWAJĄCĄ MAŚĆ JUŻ TERAZ

Zwalcza ból mięśni i stawów na nieosiągalnym dotąd poziomie pozaszpitalnym

Koniec z nieustającym bólem karku, pleców, dokuczliwym bólem korzonków, sztywnością stawów, czy długo gojącymi się ranami po stłuczeniach, zwichnięciach i kontuzjach. Dzięki innowacyjnej maści przeciwbólowej i przeciwzapalnej pozbędziesz się bólu już w 30 sekund.

 • Skuteczność potwierdzona badaniami

  Skoncentrowana formuła Flexihotin Plus powstała z połączenia starannie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych i wyciągów ziołowych o właściwościach przeciwbólowych, przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych. Działa ściągająco, odkażająco, ma silne właściwości antyseptyczne, pobudza tkanki i komórki do natychmiastowej regeneracji. Stymulując zakończenia nerwów czuciowych, uśmierza ból i koi przeciążone mięśnie już w kilka chwil po zastosowaniu.

 • 100% bezpieczeństwa

  Maść jest w pełni bezpieczna dla osób w każdym wieku – bez względu na przyczynę i stopień nasilenia dolegliwości bólowych. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych, szybko się wchłania, nie wpływa na działanie innych leków i omija żołądek – dzięki czemu nie trujesz organizmu zbędną chemią.

„Flexihotin Plus uwolnił mnie od przewlekłego bólu”

Oni już wypróbowali przełomową maść i pozbyli się niedyspozycji ruchowych

Ewa Kaliszuk, 48 l., Płock

Ból kolan i kręgosłupa był nie do wytrzymania…

Przetestowałam mnóstwo tradycyjnych środków przeciwbólowych, aż zaufany specjalista powiedział: „daj sobie spokój, nie męcz żołądka” i zalecił mi tę rozgrzewającą, przeciwbólową maść. Jest rewelacyjna – posmarowałam nią obolałe kolana, a na kręgosłup naniósł mi ją mąż, wykonując przy tym delikatny masaż. Ulga przyszła natychmiast. Ból ustąpił, kolana przestały trzeszczeć i sprawiać ból przy każdym kroku. Kręgosłup stał się jakby… lżejszy? Wspaniały produkt, stosuję go codziennie i nie męczę się już z bólem nóg i pleców.

Ewa Kaliszuk, 48 l., Płock

Przed kuracją
Po kuracji

Mateusz Jaworski, 34 l., Łódź

Zadziałała od razu!

Często biegam, a do tego trenuję boks. Od ostatniej kontuzji barku mierzyłem się z nawracającym, promieniującym aż do kręgosłupa bólem, który trudno było pokonać nawet najsilniejszymi tabletkami. Gdy na zgrupowaniu fizjoterapeuta polecił mi tę maść, zamówiłem ją jeszcze tego samego dnia. I cóż mogę powiedzieć: wow, to najlepszy produkt przeciwbólowy, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Usunął ból barku już na drugi dzień, zlikwidował obrzęk, zniósł napięcie i zwiększył moją sprawność ruchową. Plecy nie bolą, bark rusza się sprawnie, nic nie boli, nie puchnie – maść jest świetna i polecam ją wszystkim sportowcom, nie tylko po kontuzjach.

Mateusz Jaworski, 34 l., Łódź

Przed kuracją
Po kuracji

Marzena Bednarek, 35 lat, Wrocław

Niezastąpiona przy RZS i silnym bólu stawów

Odkąd przetestowałam tę maść, nie używam na mój reumatyzm już niczego innego. Natychmiast koi poranny ból korzonków, usunęła przykurcze mięśni w nadgarstkach, a do tego uwolniła mnie od opuchlizny kostek i wrażenia ciężkich, ołowianych nóg. Smaruję nią każde obolałe, zesztywniałe miejsce i po paru chwilach przychodzi upragniona ulga. Do tego to przyjemne uczucie rozgrzania, odświeżenia, rozluźnienia. Produkt idealny na nasilone, uporczywe bóle reumatyczne i zwyrodnieniowe – z całego serca polecam.

Urszula Maj, 59 l., Kraków

Przed kuracją
Po kuracji

Maksymalna redukcja bólu od 1. użycia
Co sprawia, że Flexihotin Plus jest tak skuteczny?

Flexihotin Plus to skoncentrowana maść bogata w kilkanaście najcenniejszych wyciągów roślinnych i ziołowych o właściwościach leczniczych i znieczulających w najwyższym możliwym do przyswojenia stężeniu, oraz w olejki eteryczne, sole mineralne, witaminy, przeciwutleniacze i flawonoidy. Badania potwierdzają, że wykazuje silne działanie przeciwkrwotoczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne, a do tego działa na skórę antyseptycznie, rozluźniająco, ściągająco i odkażająco.

Właśnie dlatego znieczulająca maść polecana jest przez wybitnych ortopedów i reumatologów w całej Polsce, jest również najchętniej rekomendowaną metodą uśmierzania nasilonego bólu mięśni i stawów w specjalistycznych klinikach diagnostyki i profilaktyki bólu o różnym pochodzeniu. Flexihotin Plus uśmierza każdy ból zaledwie w 30 sekund – nie ma drugiej podobnej formuły, która działa tak szybko, skutecznie i bezpiecznie w warunkach pozaszpitalnych.

Comparition
Przed kuracją
Comparition
Po kuracji

Dzięki Flexihotin Plus wreszcie ukoisz obolałe mięśnie i stawy:

 • ŁATWO

  Nie potrzebujesz testować kolejnych środków przeciwbólowych, ani czekać w długich kolejkach do gabinetu specjalisty. Sięgasz po formułę, która natychmiast wchłania się bezpośrednio w miejsce bólu i łagodzi dyskomfort, znosi ból, obrzęk i napięcie.

 • SZYBKO

  30 sekund – tyle wystarczy, by poczuć uśmierzenie bólu i przyjemne rozgrzanie, które rozluźnia napięte mięśnie. Możesz nakładać maść nawet 4 razy dziennie w miejscu bólu, by skutecznie zniwelować jego źródło i pozbyć się nawrotów dolegliwości.

Flexihotin Plus to numer 1 na ból, stłuczenia, przeciążenie mięśni i RZS

Tak kompleksowej i skutecznej formuły znieczulającej do użytku prywatnego jeszcze nie było. Flexihotin Plus to niezwykle skuteczny koncentrat przeciwbólowy w formie maści, który zwiększa przepływ krwi w powierzchownych i głębszych tkankach skóry, stymuluje zakończenia nerwowe i błyskawicznie regeneruje tkanki i komórki organizmu. Eliminuje ból, opuchliznę, sztywność mięśni i stawów, działa na skórę ściągająco i odświeżająco, ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwkrwotoczne i przeciwzapalne, i co ważne: omija żołądek i wątrobę, dzięki czemu nie obciąża dodatkowo organizmu. Miejscowe działanie pozwala na ekspresowe uśmierzenie dolegliwości i nasilonego bólu, nawet przy reumatoidalnym zapaleniu stawów u osób w każdym wieku.

Specjalistka w zakresie reumatologii

Dołącz do ponad 129 700 osób, które dzięki Flexihotin Plus pokonały uporczywy ból mięśni i stawów

Przetestuj Flexihotin Plus bez ryzyka

Doskonale wiem, jak przewlekły ból pleców, karku, kolan, łokci, czy barków jest w stanie unieruchomić, odebrać sprawność i dobre samopoczucie. Jestem przekonany, że domowa kuracja maścią Flexihotin Plus pomoże Ci pozbyć się przykrych dolegliwości, dyskomfortu, bólu mięśni i stawów i odzyskać pełną sprawność fizyczną bez żadnych niedyspozycji i ograniczeń. Dlatego składam Ci jasną ofertę – bez kruczków i zbędnych formalności. Jestem pewny, że z pomocą Flexihotin Plus pozbędziesz się nasilonego bólu już po 1. zastosowaniu, a żadne inne środki przeciwbólowe nie będą Ci już potrzebne. Objąłem produkt specjalną gwarancją, składającą się z trzech elementów:

Gwarancja oryginalności

Flexihotin Plus jest jedyną tak skoncentrowaną maścią przeciwbólową i przeciwzapalną dostępną na polskim rynku, z tak wysokim stężeniem aktywnych składników. Jej skuteczność w walce z bólem została udowodniona klinicznie. Oryginalna maść trafi do Ciebie jedynie za pośrednictwem tej strony.

Gwarancja jakości

Unikatowa formuła produktu przeszła szczegółowe badania i jest zgodna z najwyższymi normami jakości. Flexihotin Plus jest certyfikowany i zgodny z wymaganymi standardami. W trosce o Twoje bezpieczeństwo i komfort, Flexihotin Plus ma formę szybko wchłaniającej się maści, która działa miejscowo w obszarze bólu.

Gwarancja zadowolenia

Testy konsumenckie i badania kliniczne potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo maści Flexihotin Plus. Dzięki unikatowej formule produkt zdobył uznanie ortopedów i reumatologów na całym świecie. W 30 sekund możesz skutecznie wyeliminować ból, znieść napięcie oraz ukoić przeciążone mięśnie i stawy.

Wypełnij formularz i już dziś skorzystaj z naszej oferty! U nas płacisz za wyniki, a nie obietnice. To my pokrywamy koszty przesyłki.

Nasza oferta jest wolna od ryzyka. Jeżeli z jakichś powodów kuracja nie przyniosłaby oczekiwanych rezultatów – natychmiast skontaktuj się z nami. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem i pomóc osiągnąć Ci upragnione efekty.

Już dziś skorzystaj z naszych ograniczonych zapasów – tak dobra oferta szybko się nie powtórzy WYPRÓBUJ TERAZ!

Zdobądź Flexihotin Plus taniej o 168 PLN

Odbierz wyjątkowy zestaw:
bestseller ostatnich miesięcy - ebook „Szybkie sposoby na znane choroby” oraz innowacyjną maść Flexihotin Plus

Flexihotin Plus image

317 PLN 149 PLN

Zamów już dziś, zaoszczędź 168 PLN
i otrzymaj w pakiecie e-booka "Szybkie sposoby na znane choroby"

Otrzymujesz książkę

"Szybkie sposoby na znane choroby"

Flexihotin Plus image

Ból oraz inne przypadłości zdrowotne mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie. Niniejsza książka to wszechstronny poradnik ze sprawdzonymi sposobami na „dolegliwości XXI w." Dzięki poradom i wskazówkom, jakie przygotowali nasi medyczni specjaliści, dbanie o kondycję organizmu stanie się łatwiejsze. Bo zdrowie to podstawa.

Formularz zamówienia
Badges
Krok 1
Twoje dane
Krok 2
Ostatni krok
Progress one Progress Two
Lock
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa
Mastercard Paypal Visa
Kolejny krok
Adres
icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Flexihotin Plus + Szybkie sposoby na znane choroby

Do zapłaty:

149 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)

Zaczekaj!

Odbierz jednorazowy rabat!

Zdobądź wyjątkowy zestaw: rewolucyjny produkt Flexihotin Plus + Szybkie sposoby na znane choroby w cenie niższej aż o 62%

Oferta wyświetliła się TYLKO Tobie i będzie aktywna jeszcze przez 15 minut.

Odbieram swoją zniżkę
62%