W tej chwili na stronie jest 249 osób

27 osób dokonało dzisiaj zakupu

OSTATNIO DOKONANE ZAKUPY:

- przed chwilą Paulina z Brzeska

- 19 sekund temu Elżbieta z Krakowa

Wielka promocja, tylko dzisiaj 317 PLN 149 PLN

PRZEMYSŁAW NIEMCZYK

Pozbędziesz się bólu mięśni i stawów w 30 sekund. Ulga w RZS, bólu karku, kręgosłupa, kolan, w zwyrodnieniach i po kontuzjach

Czytaj więcej

Witaj, Nazywam się Przemysław Niemczyk i mam dziś ogromną przyjemność przedstawić Ci kojący koncentrat przeciwbólowo-przeciwzapalny, za który zostałem nagrodzony na branżowej konferencji New Medic Awards. To formuła, która znosi ból i koi przeciążone mięśnie i stawy już w 30 sekund po aplikacji, uwalniając od wiecznego bólu karku, pleców, czy nasilonego bólu reumatycznego, a także likwiduje obrzęki, uczucie ciężkich nóg, goi krwiaki i siniaki, przyspiesza regenerację po zwichnięciach, stłuczeniach i kontuzjach.

Dlatego jeśli chcesz szybko i BEZ obciążania żołądka chemią:

 • Uśmierzyć ból kręgosłupa, kolan, karku, bioder, barków, czy nadgarstków
 • Złagodzić zwyrodnienia i poprawić sprawność ruchową
 • Zwalczyć rwę kulszową, ból korzonków, RZS (reumatoidalne zapalenie stawów)
 • Pozbyć się wrażenia ciężkich nóg, usunąć obrzęki, żylaki, krwiaki i opuchliznę
 • Wyeliminować bóle mięśniowo-stawowe oraz mrowienie i drętwienie stawów
 • Ukoić przeciążone mięśnie, znieść napięcie i dyskomfort
 • Poprawić krążenie krwi, przyspieszyć regenerację po urazach i zlikwidować stany zapalne

To wiedz, że stworzyłem najsilniejszą formułę do użytku pozaszpitalnego, dzięki której pokonasz ból i dyskomfort błyskawicznie, bezpiecznie i w pełni naturalnie – bez wydawania pieniędzy na kolejne wizyty i środki przeciwbólowe, bez czekania w kolejkach, bez ryzykownych zabiegów i operacji. Nie ma znaczenia ile masz lat, z jak bardzo nasilonym bólem się mierzysz i co jest jego przyczyną – w każdym przypadku do pełnego znieczulenia obolałych miejsc potrzebujesz zaledwie 30 sekund.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, koniecznie czytaj dalej.

Dlaczego ta formuła bije na głowę dotychczasowe metody łagodzenia bólu i dolegliwości mięśniowo-stawowych?

 • NATYCHMIAST ZNIECZULA – wystarczy 30 sekund, by kojący koncentrat przedostał się do powierzchownych i głębszych tkanek skóry i „wyłączył” uporczywy ból
 • NIE NISZCZY ŻOŁĄDKA I JELIT – produkt działa miejscowo – to ważne zwłaszcza przy przewlekłym bólu, kiedy sięganie po środki doustne zaczyna przynosić więcej szkody niż pożytku
 • DZIAŁA PRZECIWZAPALNIE I PRZECIWBAKTERYJNIE – to znacznie więcej niż tylko środek przeciwbólowy. To kompletne panaceum zwalczające źródło 99,8% dolegliwości wywołujących ból stawów, mięśni, kości, czy ścięgien
 • ZWIĘKSZA ZDOLNOŚĆ RUCHOWĄ - produkt już od 1. zastosowania zmniejsza stany zapalne (w tym także RZS), łagodzi obrzęki, poprawia sprawność fizyczną i niweluje ograniczenia ruchowe

Pozbądź się bólu w 30 sekund!

zamów teraz

Opracowałem przełomowy koncentrat kojący, który w 30 sekund uśmierza nawet najbardziej nasilony ból

Dzięki niemu przestaniesz męczyć się z przeszywającym bólem kręgosłupa, barków, karku, czy kolan, pozbędziesz się nieprzyjemnego „przeskakiwania” i sztywności w stawach, uwolnisz się od ataków rwy kulszowej, bólu reumatycznego, nerwobólu, stanów zapalnych i obrzęków po zwichnięciach, złamaniach, urazach i kontuzjach. Ukoisz przeciążone mięśnie, zniwelujesz krwiaki, siniaki, opuchliznę, przestaniesz odczuwać dyskomfort i napięcie w ciele i poprawisz swoją sprawność ruchową. Wszystko dlatego, że stworzona przeze mnie formuła działa miejscowo dokładnie w obszarze bólu - badania potwierdzają, że poprawia krążenie krwi, intensywnie regeneruje uszkodzone tkanki i stymuluje zakończenia nerwowe skóry już po 30 sekundach, przynosząc ulgę, znosząc dyskomfort i ból.

Chciałem pomóc mamie, która przez reumatyzm wciąż chodziła przykurczona i obolała

Od ponad 12 lat pracuję w specjalistycznej klinice na oddziale ortopedii, zajmuję się także dziedziną reumatologii i najzwyczajniej w świecie czułem frustrację, gdy nie byłem w stanie pomóc własnej mamie, która cierpiała na pogłębiający się reumatyzm. Podawanie doustnych środków przeciwbólowych w pewnym momencie zaczęło mijać się z celem – obciążało żołądek, jelita, cały układ trawienny, a ulga była chwilowa. Rok temu do dolegliwości reumatycznych dołączyła jeszcze przepuklina kręgosłupa... Mama nie chciała poddać się operacji, a ja rozumiałem tę decyzję więc jej do tego nie namawiałem – jestem specjalistą, doskonale wiem, z jakimi powikłaniami wiążą się tak inwazyjne zabiegi, jak długo trwa po nich rehabilitacja, ile sprawia to bólu.

Gdy po kolejnym zastrzyku sterydowym mamę wciąż „łupało” w kolanach i plecach, a ból lędźwi i korzonków niemal uniemożliwiał jej wstanie z krzesła, coś we mnie pękło. Zawziąłem się i konsultując się z wybitnymi badaczami z kilku krajów Europy postanowiłem opracować nową, autorską formułę przeciwbólową i przeciwzapalną, która będzie znacznie silniejsza niż powszechnie dostępne tabletki i inne znane dotąd środki. Przysiągłem sobie, że wykorzystam całą swoją wiedzę, doświadczenie i wszystkie dotychczasowe badania kliniczne jakie powstały w tym zakresie, aby doprowadzić do przełomu. Aby już nikt nigdy nie musiał mierzyć się z nasilonym bólem mięśni i stawów, który ogranicza swobodne funkcjonowanie i dzień po dniu odbiera sprawność. „Nie pozwolę na to. Jeszcze będziesz biegać ze swoją wnuczką po parku” – powiedziałem mamie.

Celne uderzenie prosto w miejsce bólu

Ból mięśniowo-stawowy może mieć różne źródło i nasilenie – może pojawić się na skutek zwyrodnień, reumatoidalnego zapalenia stawów, przeciążenia mięśni czy ścięgien, stanów zapalnych, zaburzeń krążenia krwi, może też być wynikiem urazu, zwichnięcia, stłuczenia, czy złamania. Moim celem było opracowanie formuły, która uśmierzy każdy rodzaj bólu – bez względu na jego przyczynę, stopień nasilenia i obszar występowania. Chciałem, by przynosiła ulgę w przepuklinie, przy wysuniętych dyskach, u osób z artretyzmem, z wiecznie bolącym karkiem, przykurczami mięśni, czy u sportowców po kontuzjach. Każdemu, zawsze tak samo błyskawicznie i skutecznie. I tak zrodził się pomysł na recepturę, która już na zawsze odmieni sposób zwalczania bólu mięśniowego i kostno-stawowego – na nieosiągalnym dotychczas poziomie.

Autorska formuła przeciwbólowa i przeciwzapalna

zamów teraz

Jak stworzyłem innowacyjne antidotum na ból, które usuwa niedyspozycje ruchowe, RZS, obrzęki, sztywność kręgosłupa, dyskomfort i stany zapalne?

Badania laboratoryjne trwały kilka miesięcy, a ich końcowy efekt przewyższył nawet moje oczekiwania. Wyekstrahowałem i połączyłem ze sobą najcenniejsze wyciągi roślinne i ekstrakty ziołowe w najwyższym możliwym do przyswojenia stężeniu – w takich ilościach i proporcjach, jakich nie da się znaleźć w żadnym produkcie do użytku pozaszpitalnego na rynku europejskim. To substancje o najsilniejszych właściwościach przeciwbólowych, przeciwzapalnych, przeciwkrwotocznych, przeciwbakteryjnych, przeciwwirusowych, antyoksydacyjnych, rozluźniających, znieczulających i regenerujących – zamknąłem je w formie koncentratu, który przenika w głębokie tkanki skóry – wprost w miejscu bólu.

Stworzyłem rozgrzewającą maść, która znosi nasilony ból mięśniowo-stawowy w pół minuty po naniesieniu jej na obolały obszar. Znieczulając końcówki nerwów czuciowych i rozszerzając naczynia krwionośne, natychmiast przynosi ulgę w bólu i rozpoczyna proces maksymalnej regeneracji tkanek. Dzięki flawonoidom i olejkom eterycznym przyjemnie rozgrzewa i rozluźnia, zmniejsza napięcie w mięśniach i eliminuje dyskomfort ruchowy, więc świetnie nadaje się do masażu. I tak właśnie zastosowaliśmy ją po raz pierwszy u mojej mamy.

Zabrałem mamę do znajomego fizjoterapeuty na masaż pleców, a cały zabieg wzbogacony został opracowaną przeze mnie maścią. Po godzinie moja mama miała łzy w oczach. Powiedziała: „Tomuś, ja teraz w ogóle nie czuję tego okropnego bólu w kręgosłupie, w lędźwiach, szyja przestała mnie ciągnąć – jak to możliwe? Z minuty na minutę czułam jak ból zmniejsza się i znika, zniknął całkowicie!”. Nie mogła uwierzyć i wyginała plecy to w lewo, to w prawo, jakby czekała aż w odpowiedniej pozycji wróci ten ból, bo to przecież niemożliwe, że go nie ma. Mama używa mojej maści regularnie – nie dokuczają już jej bóle korzonków, karku i pleców, żwawiej się porusza, wróciła też do pracy w swoim ukochanym ogródku. Zniknęły przykurcze mięśni i dyskomfort związany z przepukliną. Jest sprawna, zdrowa i szczęśliwa – i nie musi już truć się kolejnymi tabletkami.

Wiedziałem już wtedy, że to będzie przełom na światową skalę. Niezwłocznie zgłosiłem mój patent do testów w ośrodku badawczym w Stanach Zjednoczonych i w Holandii. Podczas tych testów moja formuła uwolniła od przewlekłego bólu mięśni i stawów ponad 19 700 osób i została okrzyknięta „cudownym panaceum na silny ból różnego pochodzenia”.

Dzięki innowacyjnej maści moja mama pozbyła się reumatycznego bólu kręgosłupa, ograniczeń ruchowych i dyskomfortu powodowanego przepukliną.

Do tej pory zwalczanie silnego bólu mięśniowo-stawowego bez zastrzyków było niemożliwe. Dzięki mojej formule usuwasz zarówno nasilony ból, jak i RZS, napięcia mięśni, sztywność kręgosłupa, czy niedyspozycje po urazach

Nie ma wątpliwości, że ta kojąca, znieczulająca maść przeniosła walkę z przewlekłym, mocnym bólem na najwyższy możliwy poziom pozaszpitalny. Udało mi się stworzyć w 100% naturalną i bezpieczną formułę, dzięki której każdy w zaciszu własnego domu i bez żadnych inwazyjnych zabiegów, czy zastrzyków sterydowych zniweluje nawet najbardziej nasilony ból o charakterze mięśniowo-stawowym. Tę rozgrzewającą, przeciwbólową i przeciwzapalną maść nazwałem Flexihotin Plus.

Antidotum na silny ból różnego pochodzenia

zamów teraz

Dlaczego Flexihotin Plus został nazwany „ekstremalnie skutecznym antidotum na uporczywy ból”?

MA PONAD 97% SKUTECZNOŚCI

Przed

Obrzęknięty, obolały staw kolanowy, który trzeszczał i sprawiał ból przy każdym zgięciu

Po

Poprawione ukrwienie kończyny, brak opuchlizny, zniwelowane uczucie ciężkich, ołowianych nóg

Dotychczas uporanie się z bólem reumatycznym, „przeskakiwaniem” w stawach, czy naderwaniem mięśni w warunkach domowych było niemożliwe. Dziś – jak pokazuje przykład mojej mamy i prawie 20-stu tysięcy osób biorących udział w testach – uśmierzenie bólu, pokonanie RZS i dolegliwości mięśniowo-stawowych jest możliwe zaledwie w kilka chwil. Bez żadnych blokad, zastrzyków sterydowych i innych inwazyjnych zabiegów. Nic dziwnego, że to odkrycie zawojowało rynek i zyskało uznanie tak wybitnych ekspertów w zakresie reumatologii, ortopedii i traumatologii.

JEST W 100% BEZPIECZNA I ŁATWA W UŻYCIU

Miejscowe działanie bezpośrednio w obszarze bólu pozwala na natychmiastowe znieczulenie i uśmierzenie dolegliwości – regenerując dokładnie te tkanki, które uległy uszkodzeniu. Maść błyskawicznie się wchłania i uwalnia 100% naturalnych ekstraktów roślinnych i wyciągów ziołowych o najsilniejszych właściwościach przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przeciwkrwotocznych. Rozgrzewa obolałe tkanki, rozluźnia, znosi przykurcze i napięcie mięśni już w 30 sekund.

Jedyne co musisz zrobić, to posmarować obolałe miejsce i w razie potrzeby powtórzyć tę czynność po kilku godzinach – jednak ze względu na maksymalnie silne działanie nie częściej, niż 4 razy dziennie.

BŁYSKAWICZNE UŚMIERZENIE BÓLU – WYSTARCZY 30 SEKUND

ZŁAGODZENIE RZS, SZTYWNOŚCI STAWÓW I NAPIĘCIA MIĘŚNI

POPRAWA RUCHOMOŚCI KOLAN, BARKÓW, KARKU I KRĘGOSŁUPA

W 100% NATURALNY SKŁAD I BEZPIECZNE DZIAŁANIE

ULGA PO STŁUCZENIACH, URAZACH, ZWICHNIĘCIACH I ZŁAMANIACH

PRZYSPIESZONE GOJENIE KRWIAKÓW, SINIAKÓW I STANÓW ZAPALNYCH

Nie możesz przegapić tak wyjątkowej szansy na zdobycie przeciwbólowego koncentratu, który „wyłącza” każdy ból w pół minuty

Możesz wciąż męczyć się z nawracającym bólem karku, pleców, korzonków, kolan, barków, czy mięśni, wydając krocie na kolejne tabletki przeciwbólowe, które niszczą Twój żołądek. Możesz nawet zaczekać kilkanaście miesięcy na inwazyjny zabieg, zgłaszać się po zastrzyki sterydowe, przechodzić długą i żmudną rehabilitację, a wkrótce potem pożałować wydanych pieniędzy.

Tylko po co, skoro gwarantuję Ci naturalną, bezpieczną i spektakularnie skuteczną formułę przeciwbólowo-przeciwzapalną, która uśmierzy nawet najbardziej nasilone bóle mięśniowo-stawowe zaledwie w 30 sekund i poprawi Twoją sprawność fizyczną bez żadnych ryzykownych operacji? Wystarczy regularnie stosować rozgrzewającą maść Flexihotin Plus, by już za kilkanaście dni dołączyć do tysięcy osób, które pozbyły się bólu stawów i mięśni, dyskomfortu, stanów zapalnych i obrzęków. Są zdrowi, nie tracą czasu na przesiadywanie w kolejkach do gabinetu, cieszą się życiem bez bólu i ograniczeń ruchowych. Ty też możesz.

Nic nie ryzykujesz!

Stosując Flexihotin Plus pozbędziesz się bólu mięśni i stawów, opuchlizny, wrażenia ciężkich nóg, niedyspozycji ruchowych i dolegliwości reumatycznych. Poza tym nic nie ryzykujesz! Odnosząc sukces na skalę światową moja formuła uzyskała prestiżową gwarancję potrójnej satysfakcji: oryginalności, jakości i zadowolenia.

Potrójna gwarancja satysfakcji

Gwarancja oryginalności - w maści Flexihotin Plus zostały zamknięte wyjątkowe ekstrakty roślinne i wyciągi ziołowe, które stymulują końcówki nerwowe i rozszerzają naczynia krwionośne, poprawiając krążenie krwi i ułatwiając regenerację uszkodzonych tkanek. Jej skuteczność w likwidacji bólu potwierdzają niezależne testy. To pierwsza i jedyna tak innowacyjna formuła. Dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostępny wyłącznie za pośrednictwem tej strony.

Gwarancja jakości - dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji naturalnego koncentratu kojącego, maść spełnia najwyższe standardy jakości i jest certyfikowana. Testy potwierdziły, że formuła nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i jest bezpieczna. Wszystko po to, aby efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.

Gwarancja zadowolenia - liczne testy laboratoryjne i konsumenckie potwierdzają wyjątkową skuteczność maści Flexihotin Plus. W oparciu o te wyniki produkt zyskał uznanie wybitnych specjalistów ortopedii i reumatologii z całego świata, którzy polecają go swoim podopiecznym. Eksperci są pewni, że pozbędziesz się bólu, dyskomfortu i ograniczeń ruchowych już od 1. zastosowania maści.

Pokonaj ból mięśni i stawów, RZS, dyskomfort, przykurcze i napięcia. Szybko, łatwo i oszczędnie

Duże amerykańskie i japońskie firmy farmaceutyczne, które miały okazję zobaczyć rezultaty działania mojej formuły, starają się o uzyskanie patentu na to odkrycie. Jak już odsprzedam patent, przeciwbólowa maść będzie dostępna na całym świecie, ale z pewnością będzie bardzo droga...

Zanim to nastąpi, postanowiłem więc udostępnić go – przy 55% dofinansowaniu. Wszystko po to, aby pomóc jak największej liczbie osób w kraju pozbyć się nasilonego, przewlekłego bólu.

Wystarczy, że w 2 minuty wypełnisz formularz, a za kilka dni otrzymasz przesyłkę, w wygodny sposób płacąc kurierowi lub listonoszowi.

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie mojej wiadomości. Życzę Ci dużo szczęścia w nowym życiu – w życiu, w którym zapomnisz o bólu mięśni i stawów i z pełną sprawnością ruchową będziesz realizować wszystkie swoje plany i marzenia.

Przemysław Niemczyk

Odbierz wyjątkowy zestaw:
bestseller ostatnich miesięcy - ebook „Szybkie sposoby na znane choroby” oraz innowacyjną maść Flexihotin Plus

Flexihotin Plus

317 PLN 149 PLN

Zamów swój zestaw już dziś i zaoszczędź 168 PLN

Otrzymujesz książkę

"Szybkie sposoby na znane choroby"

ebook image

Ból oraz inne przypadłości zdrowotne mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie. Niniejsza książka to wszechstronny poradnik ze sprawdzonymi sposobami na „dolegliwości XXI w." Dzięki poradom i wskazówkom, jakie przygotowali nasi medyczni specjaliści, dbanie o kondycję organizmu stanie się łatwiejsze. Bo zdrowie to podstawa.

Formularz zamówienia
Badges
Krok 1
Twoje dane
Krok 2
Ostatni krok
Progress one Progress Two
Lock
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa
Mastercard Paypal Visa
Kolejny krok
Adres

POLECAM, ból pleców mija jak ręką odjął!

Paweł,

Bydgoszcz

Maść polecona przez zaprzyjaźnionego fizjoterapeutę – spisuje się rewelacyjnie. Na ból po urazie kolana zadziałała w kilka minut. Ode mnie 10/10.

Teresa,

Lublin

Pomogła mojemu tacie na przewlekły ból biodra i kręgosłupa. Szybka ulga, super się wchłania i nie lepi się. Ja używam jej czasem na obolały kark – też jest ekstra. Zdecydowanie polecam!

Darek,

Suwałki

Najlepszy produkt przeciwbólowy, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Koi korzonki, plecy, nadgarstki przy reumatyzmie, pomaga mi na strzykanie w kolanach. Używam jej też na ból łokci i poranną sztywność stawów. I nie muszę już łykać tony tabletek.

Jolanta,

Rzeszów

Maść bardzo precyzyjna – szybko uśmierza bóle potreningowe i przyspiesza regenerację mięśni.

Aga,

Koszalin

Odkąd mam w apteczce tę maść, nie kupuję już żadnych innych środków przeciwbólowych. Pomaga absolutnie na każdy ból, nawet ten najbardziej nasilony przy rwie kulszowej, czy ostatnio po zwichnięciu kostki. Doskonały produkt.

Rafał,

Nowy Sącz

Naprawdę specjalistyczny produkt – POLECAM

Marta,

Jasło

Bardzo szybko łagodzi ból stawów. Moja mama stosuje tę maść na artetyzm i obolałe kolana, a ja na zesztywniały i bolący kark. Ulga przychodzi w kilka minut.

Joanna,

Poznań

Likwiduje ból i obrzęk nóg już po 1. użyciu. Miałam wiecznie opuchnięte kostki, strzykające kolana, ból w łydkach nawet po krótkim spacerze – a dzięki tej maści wszystkie dolegliwości ustąpiły! Nogi są lekkie, zniknęły obrzęki, kolana zginają się sprawniej. Produkt na szóstkę z plusem!

Sabina,

Katowice

NAJLEPSZY NA SILNY BÓL. Natychmiast znieczula – sprawdził się na medal przy wypadającym dysku i przewlekłym bólu kręgosłupa.

Bartosz,

Tarnów

Na ból reumatyczny to jest mój numer 1. Syn zastosował go po biegu w maratonie, gdy mięśnie nóg bolały i drżały – błyskawicznie uśmierzył ból i napięcie. Ja używam na korzonki i plecy, czasem też na bolące biodro. Zawsze działa bardzo szybko i skutecznie.

Beata,

Jaworzno

Przyjemnie rozgrzewa, rozluźnia, koi ból i usuwa zakwasy. SUPER.

Olga,

Szczecin

Ta maść uratowała mnie po kontuzji kolana. Ból zniknął po kilku minutach, obrzęki zmniejszały się z godziny na godzinę – a po 3 dniach kolano było sprawne jak dawniej!

Piotr,

Gdynia

Żadne tabletki przeciwbólowe nawet nie umywają się do tej maści. Uśmierzyła promieniujący ból lędźwi w parę minut. Kupuję już drugie opakowanie na zapas.

Weronika,

Giżycko

Maść jest REWELACYJNA. Usuwa bóle mięśni i stawów, rozluźnia, likwiduje sztywność i dyskomfort. Działa szybciutko. Polecam.

Renata,

Wrocław

Ostatnio dokonane zakupy:

Pani Maria z Krakowa, 10 minut temu

Pani Elżbieta z Krosna, 8 minut temu

Pani Helena z Brzeska, 7 minut temu

Ostatnio dokonane zakupy:

Pan Marian z Przemyśla, 3 minuty temu

Pan Henryk z Krakowa, 5 minut temu

Najnowsze dokonane zakupy:

przed chwilą Paulina z Brzeska

Najnowsze dokonane zakupy:

19 sekund temu Elżbieta z Krakowa

27 sekund temu Marianna z Przemyśla

Obecnie na stronie jest 249 użytkowników

icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Flexihotin Plus + Szybkie sposoby na znane choroby

Do zapłaty:

149 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)

Zaczekaj!

Odbierz jednorazowy rabat!

Zdobądź wyjątkowy zestaw: rewolucyjny produkt Flexihotin Plus + Szybkie sposoby na znane choroby w cenie niższej aż o 62%

Oferta wyświetliła się TYLKO Tobie i będzie aktywna jeszcze przez 15 minut.

Odbieram swoją zniżkę
62%