Flexavico

Během pouhých 16 minut se ZBAVÍTE BOLESTI POHYBOVÉHO APARÁTU, SVALOVÝCH KŘEČÍ A OMEZENÍ POHYBU

1 208 975 osob potvrdilo, že účinky Flexavico předčily jejich očekávání

„Po 1. použití jsem se zbavil bolesti zad a vrzání v kolenou”

Karolina Jankowska

„Po 1. použití jsem se zbavil bolesti zad a vrzání v kolenou”

Tento přípravek mi pomohl rychle zmírnit chronické bolesti šíje a zad a také odstranil nepříjemné tření a „přeskakování” v kolenou. Nepříjemné pocity zmizely během prvního dne. Dnes - po 7 dnech užívání - již netrpím křečemi a neuralgií, klouby mi již nevrzají a nebolí při každém pohybu, kolena se plynule ohýbají a jsem v dobré fyzické kondici. Pro mě nejlepší prostředek proti bolesti a ztuhlosti kloubů - fenomenální výsledky pocítíte ihned po použití.

Radka Iranová, 49 let
Bolesti kloubů se zbavila díky inovativnímu antidegenerativnímu přípravku

Flexavico - číslo 1 na bolesti kloubů a RA

Jiří Smolík
Jiří Smolík

Jmenuji se Jiří Smolík a již více než 19 let vedu specializovanou ortopedickou kliniku, kde každý den pomáhám novým pacientům s artrózou, degenerací kloubů a revmatickými potížemi postavit se (doslova!) zpět na nohy. Donedávna jsem se věnoval především výzkumu metod zmírnění bolestí pohybového aparátu. Když však postupující artritické změny začaly mého otce téměř úplně upoutávat na lůžko, začal jsem pracovat na přípravku, který by nejen ulevil od bolesti - ale také potlačil degradaci kloubní chrupavky a zmírnil či zvrátil artritidu.

Složení s nejúčinnějšími složkami s analgetickými, protizánětlivými a antiartritickými účinky se ukázalo být průlomem, kterému se ortopedický průmysl 21. století dosud ani nepřiblížil. Laboratorní testy potvrdily, že tento inovativní produkt stimuluje tělo ke zpevnění poškozených kloubů již při 1. použití, zmírňuje bolest, odstraňuje tření mezi klouby a zvyšuje produkci přirozeného kloubního mazu až o 170%.

Během pouhých 16 minut po aplikaci potlačuje degenerativní procesy, zmírňuje bolesti pohybového systému, svalové křeče, napětí a pocit „lupání” v kloubech. Po 14 dnech zvyšuje pohyblivost kloubů až o 57% a umožňuje plynulé a bezbolestné ohýbání kolen, zápěstí i loktů. Zklidňuje namoženou páteř, ulevuje při RA a artróze.

Jsem hrdý na to, že jsem vytvořil účinný všelék na bolesti a dgeneraci kloubů, který působí rychleji, silněji a komplexněji než všechny jiné dostupné prostředky. Jedná se o první takový léčivý přípravek, který v příštích letech zbaví statisíce lidí revmatismu.

Jak funguje Flexavico?

Regeneruje poškozené chrupavky, šlachy a vazy

Regeneruje poškozené chrupavky, šlachy a vazy

Základem unikátního složení účinných látek je kyselina hyaluronová, glukosamin sulfát a kolagen typu II - přirozené stavební kameny pojivové tkáně, které již o 1. dne zvyšují pružnost a ohebnost kloubů, chrání je před oděrem a intenzivně vyživují kloubní chrupavku a brání její degradaci.

Zvyšuje produkci synoviální tekutiny o 170%

Zvyšuje produkci synoviální tekutiny o 170%

Úloha synoviální tekutiny je v pohybovém aparátu nenahraditelná - díky užívání přípravku se její sekrece zvýší až o 170%, takže klouby jsou lépe „promazány”, přestávají se o sebe třít a každý pohyb je plynulý a tlumený. Kloubní plochy jsou chráněny před poškozením a vy můžete volně pohybovat klouby v plném rozsahu.

Posiluje klouby a zmírňuje artritidu

Posiluje klouby a zmírňuje artritidu

Glukosamin obsažený v přípravku má schopnost obnovovat kloubní chrupavku, a tím potlačovat degenerativní procesy a dokonce je zvrátit! Flexavico zklidňuje a regeneruje přetížené klouby již od 1. použití, zmírňuje zánětlivá onemocnění a stavy (včetně RA), snižuje bolest a všechny revmatické a artritické potíže.

Díky antidegenerativnímu přípravku Flexavico:

 • Zmírníte bolesti kloubů a svalů během 16 minut
 • Zbavíte se ztuhlosti kloubů, kloubních kontraktur, neuralgií a pohybových omezení
 • Odstraníte loupání a vrzání v kloubech
 • Zvyšíte pohyblivost kloubů až o 57%
 • Porazíte RA, artritidu i artrózu

Nejúčinější prostředek proti bolestem a lupání v kloubech pro mimonemocniční použití

Už žádná vystřelující bolest šíje, ztuhlost páteře, praskající kolena, záchvaty ischiasu nebo píchání v bederní oblasti. Díky inovativnímu přípravku překonáte bolesti kloubů během pouhých 16 minut.

Flexavico
 • Účinnost potvrzená výzkumy

  Fenomenální účinnost výrobku potvrzují jak klinická pozorování a laboratorní studie, tak i názory více než 1 208 975 spokojených uživatelů. Flexavico doporučilo 4726 odborníků z řad ortopedů a v současné době je nejčastěji doporučovaným prostředkem proti revmatickým a degenerativním bolestem.

 • 100% bezpečnost

  Flexavico se skládá výhradně z přírodních, 100% bezpečných a ověřených účinných látek - přípravek nezatěžuje organismus, nemá žádné vedlejší účinky a mohou ho užívat lidé všech věkových kategorií.

„Otoky, deformace a bolesti kloubů zmizely do 2. dne!”

Lidé, kteří vyzkoušeli Flexavico, hovoří o výsledcích, kterých dosáhli:

Tomáš Rejta

Tomáš Rejta, 52 let, Jihlava

„Už žádné ranní bolesti a ztuhlost zad”

Účinky jsou úžasné - díky Flexavico jsem se konečně zbavil chronických bolestí zad, ráno se neprobouzím ztuhlý a bolavý a nemusím dělat „rozcvičku”. Záda jsou jako nová! Zároveň jsem se zbavil ztuhlosti šíje a bolestí v bederní oblasti, kterými jsem trpěl při změnách počasí. Stačilo 5 dní, abych se vrátil k plné pohyblivosti a přestal se cítit jako nemohoucí stařík. Paráda!

Tomáš Rejta, 52 let, Jihlava

Flexavico
Před léčbou kúrou
Po použití Flexavico
Jolana Dohnalová

Jolana Dohnalová, 41 let, Lanškroun

„Konečně ohýbám koleno bez bolesti”

Ten produkt fungoval okamžitě. Zmírnil bolest v koleni, odstranil otok a ztuhlost, jako by mi doslova „odblokoval” kloub. Již několik hodin po použití jsem byla schopna natáhnout koleno bez bolesti nebo podivného lupání a nemám ani pocit, že by se klouby o sebe třely a nepříjemně vrzaly. Přípravek pomohl i mé matce, která se léta potýkala s revmatismem - ulevil jí během několika dní. Nepostradatelný přípravek v naší rodinné lékárničce!

Jolana Dohnalová, 41 let, Lanškroun

Flexavico
Před léčbou kúrou
Po použití Flexavico
Jitka Prošková

Jitka Prošková, 62 let, Pardubice

„Během 3 dnů mě zbavil revmatických potíží”

Na degenerativní bolesti zápěstí, kyčlí, kolen a zad mi už nic nepomáhalo. Pohybovat se bez pomoci pro mě bylo stále obtížnější a dnes jsem se díky Flexavico dokonce vrátila k jízdě na kole! Je úžasné, jak rychle tento přípravek odstranil bolest a ztuhlost kloubů, s každou hodinou jsem cítila větší pohyblivost v celém těle, přestalo mi lupat v kloubech a přestala mě bolet záda. Po 3 dnech mám pocit, jako by mi někdo sundal ze zad 20kg závaží. Skvělý produkt!

Jitka Prošková, 62 let, Pardubice

Flexavico
Před léčbou kúrou
Po použití Flexavico

Proč je Flexavico tak účinné v boji proti degeneraci?

Není pochyb o tom, že inovativní antidegenerativní přípravek je v současnosti nejlepším a nejrychlejším způsobem, jak opravit poškozené klouby a posílit celý pohybový aparát. Od 1. použití tlumí revmatoidní artritidu a během pouhých 16 minut zmírňuje i silné bolesti zad, kolen, kyčlí, ramen nebo zápěstí. Není divu, že si získal tak obrovskou popularitu mezi ortopedickými odborníky a je oceňován na lékařských konferencích po celé Evropě.

Tak vysoká účinnost Flexavico je dána schopností přípravku intenzivní kloubní neuro-renovace - odstranění defektů kloubního pouzdra nebo bohaté vyplnění mezikloubních prostor synoviální tekutinou nebylo dosud v mimonemocničním prostředí možné. Je to první prostředek, který zajišťuje plnou regeneraci kloubů a zmírňuje pokročilou artritidu u lidí všech věkových kategorií.

Flexavico
Před léčbou kúrou
Flexavico
Po použití Flexavico

Díky Flexavico je udržení zdravých kloubů konečně na dosah:

 • Jednoduché

  Nepotřebujete složité a nákladné operace ani implantace kovových prvků do kloubů. Pouhé 1 použití přípravku denně stačí k zastavení a zvrácení degenerativních procesů a k regeneraci kostí, svalů a kloubů.

 • Rychlé a účinné

  Klinická pozorování potvrzují, že nezvladatelné akutní bolesti kloubů, ztuhlost, necitlivost, otoky a kloubní kontraktury ustupují již po 16 minutách od užití přípravku. Jedná se o nesporný rekord v úlevě od bolesti a zánětu. Již od prvního dne se znatelně zvýší pohyblivost kloubů, zmizí revmatické potíže, zlepší se vaše výkonnost a bolesti pohybového aparátu se stanou minulostí.

Na bolest a lupání kloubů nefunguje nic lépe než Flexavico

Milena Krátká

Tento přípravek pro regeneraci kloubů se výrazně liší od všech výrobků, se kterými se ortopedický průmysl dosud setkal. Jeho účinnost při regeneraci poškozené kloubní chrupavky jak při degeneraci, tak po úrazech a poraněních je přímo fenomenální a odborníci se shodují, že je v současnosti nejúčinnějším lékem na revmatismus, artritidu a degeneraci kloubů. Tvůrce tohoto antidegenerativního přípravku je prý dokonce jistým kandidátem na Nobelovu cenu za medicínu. Přípravek, který uleví od bolesti kloubů během 16 minut a dokáže zvrátit artritické změny bez chirurgického zákroku, je objevem, na který čekal celý svět.

Specialista na ortopedii a rehabilitaci

Milena Krátká

Připojte se k milionu lidí, kteří se zbavili artritidy a RA

Vyzkoušejte Flexavico bez rizika

Moc dobře vím, jak dokáží silné revmatické bolesti a artritida znepříjemnit a ztížit každodenní život. Jsem přesvědčen, že antidegenerativní léčba Flexavico vás zbaví artritických obtíží a obnoví vaši plnou pohyblivost bez jakýchkoli omezení. Proto vám představuji konkrétní nabídku - bez kliček a zbytečného papírování. Jsem přesvědčen, že s přípravkem Flexavico se zbavíte bolestí a vrzání kloubů během pouhých 16 minut po použití. Přípravek je jištěn speciální trojnásobnou zárukou:

Záruka originality

Flexavico je jediný přípravek dostupný na českém trhu, který obsahuje tak vysokou koncentraci glukosamin sulfátu a kyseliny hyaluronové. Jeho účinnost proti bolesti kloubů byla klinicky prokázána. Originální výrobek se k vám dostane pouze prostřednictvím těchto internetových stránek.

Záruka kvality

Unikátní složení účinných látek bylo důkladně testováno a splňuje nejvyšší standardy kvality. Flexavico je certifikovaný výrobek, bezpečný a splňující všechny požadované normy.

Záruka spokojenosti

Spotřebitelské testy a laboratorní studie potvrzují účinnost a bezpečnost přípravku Flexavico. Výrobek si získal uznání vědců, ortopedů a odborníků z celého světa. Můžete si být jisti, že se za 16 minut zbavíte bolesti a ztuhlosti zad, šíje, ramen, kyčlí, beder i kolen. Posílíte celý pohybový aparát a zbavíte se artritidy.

Přidejte se do slevového klubu, vyplňte formulář a využijte speciální nabídku ještě dnes! Nezapomeňte, že platíte za výsledky, ne za sliby. My hradíme náklady na dopravu.

Tato nabídka je bez rizika. Pokud nesplní tato kúra z jakéhokoli důvodu vaše očekávání, neprodleně nás kontaktujte.

Pokusíme se problém co nejrychleji vyřešit a pomoct vám dosáhnout požadovaných výsledků.

Skladové zásoby jsou omezené - využijte této jedinečné příležitosti ještě dnes, než vás předběhne někdo jiný. Tak výhodná nabídka se nebude v brzké době opakovat, VYZKOUŠEJTE NYNÍ!

Získejte Flexavico za účast ve slevovém klubu o 1290 CZK levněji
Flexavico image

2580 CZK 1290 CZK

Objednejte si náramek ještě dnes a ušetřete 1290 CZK a získejte v balíčku e-book „Rychlá řešení na známé choroby“

Získáváte knihu

„Rychlá řešení na známé choroby"

Flexavico image

Bolesti a další zdravotní potíže mohou nepříznivě ovlivnit naši duševní pohodu a každodenní život. Tato kniha je komplexní průvodce s osvědčenými řešeními na „neduhy 21. století“. Díky radám a tipům, které připravili naši lékaři, bude péče o tělesnou kondici jednodušší. Protože zdraví je základ.

Objednávkový formulář
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Poslední krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mailová adresa
ADRESA
Kraj
Způsob platby
Doručení
Mastercard Paypal Visa
Další krok
Adresa
icon

Vaše objednávka byla přijata

product
1x
Flexavico + Rychlá řešení na známé choroby

K zaplacení:

1290 CZK

Kontaktní údaje

E-mailová adresa:
Telefonní číslo:

Údaje o adrese

,

Způsob platby

Dobírka (platba na dobírku)

Počkej!

Dostal jsi jednorázovou slevu!

Teď můžete získat sadu: Flexavico + Rychlá řešení na známé choroby za cenu nižší až o 58%

Nabídka objevila se JENOM Tobě a bude aktivní ještě přes 15 minut.

VYZVEDÁVÁM SVOJI SLEVU
58%