W tej chwili na stronie jest 249 osób

27 osób dokonało dzisiaj zakupu

OSTATNIO DOKONANE ZAKUPY:

- przed chwilą Marta z Lipna

- 19 sekund temu Patryk z Poznania

Wielka promocja, tylko dzisiaj 317 PLN 149 PLN

Zygmunt Majewski

HIT polecany przez 4 752 specjalistów: kojąca opaska stabilizująco-magnetyczna – usuwa ból i stany zapalne kolan już nawet w ciągu 15 minut!

Czytaj więcej

Witaj, nazywam się Zygmunt Majewski, jestem specjalistą w dziedzinie ortopedii. Za pośrednictwem tej strony chciałbym przedstawić Ci największe osiągnięcie mojego życia, za które właśnie otrzymałem nominację do nagrody Innowacje Medyczne. Opracowałem metodę, która pozwala osobie w każdym wieku w naturalny i prosty sposób zlikwidować ból kolan, stany zapalne, obrzęki i problemy z układem ruchu.

Dlatego, jeśli chcesz BEZ drogich, bolesnych i ryzykownych zabiegów:

 • Zlikwidować bóle stawów kolanowych i odciążyć mięśnie, kręgosłupa i bioder już nawet w 15 minut
 • Usunąć nerwobóle, nadwerężenia i skutki kontuzji sportowych
 • Zregenerować stawy i ścięgna w 97%
 • Pozbyć się obrzęków, opuchnięć i stanów zapalnych kolan
 • Zniwelować objawy fizycznego przeciążenia i przemęczenia układu ruchu
 • Przyspieszyć regenerację kolan po urazach, kontuzjach, stłuczeniach
 • Usprawnić krążenie i lepsze dotlenienie na poziomie komórkowym

Wiedz, że dziś możesz to wszystko osiągnąć bez horrendalnie drogich i niebezpiecznych dla zdrowia zabiegów przy pomocy igły bądź skalpela, a co za tym idzie – możesz uniknąć bólu, przykrych komplikacji i w dodatku zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Jeśli jesteś zainteresowany/a – koniecznie czytaj dalej.

Nie ma znaczenia, czy masz 20 lat i zmagasz się z ciężką kontuzją, czy masz 70 lat, dokucza Ci reumatyzm i codziennie mierzysz się z bólem kolan, skurczami i obrzękami.

Oto dlaczego moja metoda jest doskonałą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów:

 • Unikasz potwornego bólu nie musisz iść na stół operacyjny, podkładać się pod ostrze skalpela czy nakłuwać igłami
 • Nie grożą Ci powikłania, takie jak: krwiaki, paraliż, nerwobóle, zaburzenia czucia, infekcje
 • Ratujesz przeciążony organizm zapewnisz sobie holistyczną regenerację od stóp do głów już od 1. użycia
 • Oszczędzasz dziesiątki tysięcy złotych, zamiast wydawać je na niebezpieczne ingerencje w ciało

Opracowałem formułę, która naturalnie likwiduje ból i napięcia w różnych częściach ciała

Fenomen silnie działającego pola magnetycznego był znany już w czasach starożytnych. Udało mi się udoskonalić tradycyjne metody, aby mój wynalazek działał mocniej, szybciej i był komfortowy w stosowaniu. Konstrukcja wyposażona w magnesy o mocy 1600 Gaussów została wzmocniona dobroczynnym minerałem, turmalinem i posiada niezwykle szeroki zakres działania. Poprawia krążenie tkanek, usuwa bóle stawów kolanowych, poprawia ułożenie kręgosłupa, niweluje obrzęki, drętwienie oraz uczucie „ciężkich nóg”. Dynamicznie koryguje postawę całego ciała i przechwytuje mikroprzeciążenia. A to tylko kilka z najważniejszych efektów działania tej opaski. Od czego to się zaczęło?

Chciałem uratować moje dziecko od kalectwa

Jestem naukowcem i zajmuję się ortopedią już ponad 20 lat. Myślałem, że nic już nie może mnie zaskoczyć w tym temacie. Jednak, gdy moja córka uległa groźnemu wypadkowi, cały mój świat stanął na głowie. Jak chyba każdy rodzic oddałbym wszystko, byleby moje dziecko żyło w zdrowiu i szczęściu. Niestety przez kilka miesięcy razem z żoną żyliśmy w strachu o jej życie. Na szczęście lekarzom udało się uratować życie mojej córeczki, ale jej sprawność stanęła pod znakiem zapytania. Już po zdjęciu gipsów i rehabilitacji nadal praktycznie nie chodziła, dokuczały jej nerwobóle i stany zapalne skóry. Mierzyła się z paraliżującym bólem, do tej pory pamiętam jej płacz i to okropne poczucie bezsilności.

To trwało miesiącami. Starałem się jej pomóc wszystkimi dostępnymi środkami, ale poprawa przychodziła zbyt wolno. Nie było pewności, czy Maja kiedykolwiek wróci do pełnej sprawności. Widziałem, jak przykucie do łóżka ją męczy. Wcześniej była bardzo aktywnym dzieckiem, uwielbiała wspinaczkę i spływy kajakowe. To wszystko skończyło się dla niej w jednej chwili. W momencie, gdy pijany kierowca potrącił ją na pasach, kiedy wracała ze szkoły. Nie życzę żadnemu rodzicowi, aby przez to przechodził. Nie ma nic gorszego niż patrzenie na cierpienie własnego dziecka.

Postanowiłem zrobić wszystko, aby przywrócić sprawność mojej córce

Kilka lat temu zajmowałem się tradycyjną medycyną chińską, byłem uczestnikiem wielu sympozjów w Azji i badałem opracowane tam metody. Na własne oczy widziałem, jak niesamowicie mogą działać komponenty o odpowiednim nasileniu pola magnetycznego. Połączenie silnie regenerującego tkanki pola magnetycznego z kojącym działaniem turmalinu zapewnia błyskawiczne działanie przeciwobrzękowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne – a także uspokaja, koi i rozluźnia, eliminując bóle napięcioweczy dolegliwości związane z przetrwałymi kontuzjami sportowymi. Postanowiłem połączyć 20 lat mojego doświadczenia zawodowego z nowoczesnymi odkryciami w dziedzinie ortopedii i działać. Postawiłem sobie za cel, aby stworzyć najsilniejszy, w 100% naturalny reduktor bólu dla osób w każdym wieku.

Jak wymyśliłem „bioaktywny stabilizator przeciwzapalny”?

Na kilka miesięcy zamknąłem się w pracowni i całkowicie oddałem się swojej misji. Chciałem, żeby moja ukochana córka była taka jak kiedyś: radosna i pełna życia, a nie zdewastowana przez okrutny los… Powiedziałam sobie: siedzisz od lat w tej dziedzinie, opracowałeś wiele konstrukcji stabilizujących, które skutecznie zwalczają problemy z układem ruchu... Teraz wymyśl coś, co szybko likwiduje wszelki ból i jednocześnie odnawia uszkodzone tkanki. I tak rozpocząłem intensywne badania.

Zajęło mi to prawie cztery miesiące prób i błędów. Zaufałem mądrości natury, swojej wiedzy, cierpliwości i dzięki odrobinie szczęścia szybko odniosłem pożądane rezultaty. Stworzona przeze mnie unikalna konstrukcja dynamicznie stabilizująca najważniejsze stawy człowieka, czyli kolana, została wzbogacona potężnym polem magnetycznym i turmalinem, przez co błyskawicznie naprawia uszkodzone tkanki i regeneruje mikrourazy, stymulując każdą komórkę do autonaprawy – nawet przy zwichnięciach, mocnych stłuczeniach i obszernych obrzękach. To właśnie dzięki temu dziś, aż 649 290 osób stosujących opaskę potwierdza pozbycie się problemów ze stawami kolanowymi, dolegliwości wynikających z artretyzmu, bóli napięciowych i mięśniowych, ustąpienie „skrzypienia”, siniaków oraz obrzęków.

Po skończeniu pracy natychmiast zgłosiłem mój projekt do testów na międzynarodową skalę. Jego skuteczność została potwierdzona przez największe ośrodki badawcze w Europie i Stanach Zjednoczonych. Podczas tych testów udowodniono, że opaska biomagnetyczna uwalnia od bólu kolan i różnego rodzaju pochodnych schorzeń w błyskawicznym czasie.

Kiedy moja opaska przeszła wszystkie potrzebne testy, zacząłem stosować ją u mojej córki. Pierwszy efekt, tak jak przewidywałem, przyszedł od razu – Maja uśmiechnęła się pierwszy raz od wielu miesięcy i powiedziała, że ból minął, a jej ciało jest przyjemnie rozluźnione. W następnych dniach zauważyłem, że zaczynają znikać rozległe sińce i opuchnięcia, a już po tygodniu moja córka wstała z łóżka! Praktycznie z dnia na dzień było widać poprawę, pokonywała sama coraz dłuższe dystanse i coraz sprawniej się poruszała. Niedługo potem badania potwierdziły to, co już sami z żoną widzieliśmy – nasza córka odzyskała całkowitą sprawność.

Dzięki mojemu odkryciu moja córcia odzyskała sprawne nogi i kręgosłup, a tym samym wróciły jej chęci do życia.

Do tej pory skuteczna nieinwazyjna likwidacja tak zaawansowanego bólu była niemożliwa. Dziś dzięki mojej konstrukcji łączącej mechaniczną korektę struktur stawowych z silnie regenerującym polem magnetycznym możliwe jest nie tylko usunięcie paraliżującego dyskomfortu, ale i regeneracja komórek!

Niezależne badania potwierdzają, że przeciwbólowa i przeciwzapalna skuteczność stworzonej przeze mnie opaski aż w 98% przypadków przewyższyła oczekiwania stosujących ją osób. To oznacza, że prozdrowotna opaska na kolano jest w stanie zniwelować nawet te bóle i dolegliwości, które wydają Ci się teraz niezwykle uciążliwe i poważne – wręcz niemożliwe do złagodzenia bez zażywania silnych doustnych farmaceutyków. Opracowaną przeze mnie opaskę nazwałem Ortezan.

Dlaczego moja opaska została nazwana „naturalnym reduktorem bólu”?

MA PONAD 97% SKUTECZNOŚCI

Przed

Stłuczone, spuchnięte, obolałe i pokryte siniakami kolana

Po

Opuchlizna, ból i siniaki zniknęły, stawy wróciły do dawnej sprawności

Do tej pory wydawało się, że to niemożliwe. Jednak przypadek mojej córki i 649 290 tysięcy innych osób, które dzięki mojej metodzie odzyskały zdrowie i sprawność, udowadnia że to możliwe. Co więcej, skuteczność nowatorskiej opaski została bez cienia wątpliwości potwierdzona przez szwajcarski ośrodek badawczy. To światowej klasy odkrycie, które zyskało uznanie i podziw wybitnych specjalistów ds. ortopedii.

JEST W 100% BEZPIECZNA I BARDZO ŁATWA W UŻYCIU

Stworzona z najwyższej jakości materiałów, wzbogacona potężnym regeneracyjnym polem magnetycznym opaska łączy działanie mechanicznego, dynamicznego stabilizatora struktur stawowych z efektem przeciwzapalnym, przeciwbólowym, stymulującym bioodnowę tkanek na poziomie komórkowym. Badania potwierdzają, że skutecznie łagodzi bóle stawów kolanowych, likwiduje tarcie i „skrzypienie” w stawach, pomaga w stanach zapalnych ścięgien i torebek stawowych, a także przy urazach sportowych.

Jedyne, co Ty musisz zrobić, to nosić tę wygodną opaskę przez co najmniej kilka godzin dziennie, a już wkrótce zauważysz, że nic Cię nie boli, z łatwością się poruszasz, lepiej funkcjonujesz i masz więcej energii.

PRZYSPIESZA GOJENIE I REGENERACJĘ TKANEK O 64%

NA BÓL, ARTRETYZM, URAZY

NATYCHMIASTOWE EFEKTY – ULGA JUŻ W 15 MINUT

METODA W 100% NATURALNA I BEZPIECZNA

IDEALNA PRZY KONTUZJACH, URAZACH I ZWYRODNIENIACH

OSZCZĘDNOŚĆ NAWET 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Jak możesz przegapić tak spektakularną szansę na zdrowie i sprawność?

Nie ulega wątpliwości, że nowatorska opaska to obowiązkowa pozycja dla wszystkoch osób borykających się z bólem kolan i kręgosłupa, ale nie tylko. Jej wszechstronne działanie zwalcza całe spektrum dolegliwości w wyjątkowo krótkim czasie, niezależnie od wieku i przyczyny kłopotów związanych z układu ruchu.

Już wkrótce Ty również uwolnisz się Cię od bólu stawów kolanowych, zesztywnienia, tarcia, nadwyrężenia mięśni. Złagodzisz stany zapalne, obrzęki, stłuczenia, rozluźnisz przeciążone ciało i tym samym umysł oraz zyskasz nową dawkę sił witalnych. A to wszystko dzięki niezwykle komfortowej, elastycznej opasce!

Nic nie ryzykujesz!

Stosując innowacyjną opaskę, pozbędziesz się bólu stawów kolanowych, a zarazem mięśni, kręgosłupa i bioder, odciążysz swój układ ruchu i odzyskasz codzienny komfort. Poza tym nic nie ryzykujesz! Odnosząc sukces na skalę światową, moja metoda uzyskała prestiżową gwarancję potrójnej satysfakcji: oryginalności, jakości i zadowolenia.

Potrójna gwarancja satysfakcji

1. Gwarancja oryginalności - w opasce zostały zamknięte wyjątkowo potężne, ale zarazem w pełni bezpieczne magnesy, które powodują likwidację stanów zapalnych w stawach kolanowych. Jej skuteczność potwierdzają niezależne testy. To pierwsza i jedyna tak innowacyjna konstrukcja. Dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostępny wyłącznie za pośrednictwem tej strony.

2. Gwarancja jakości - dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji opaski usuwającej ból, spełnia ona najwyższe standardy jakości i jest certyfikowana. Testy potwierdziły, że zastosowana technologia nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i jest bezpieczna. Wszystko po to, aby efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.

3. Gwarancja zadowolenia - liczne testy laboratoryjne i konsumenckie potwierdzają wyjątkową skuteczność opaski. W oparciu o te wyniki produkt zyskał uznanie wybitnych specjalistów z całego świata, którzy polecają go swoim klientom. Eksperci są pewni, że uwolnisz się od bólu już w rekordowo krótkim czasie.

Opaska na każdy ból kolana to niezbędnik w Twojej apteczce

Duże amerykańskie firmy oferujące profesjonalny sprzęt ortopedyczny, które miały okazję zobaczyć wyniki opaski, toczą boje o patent mojego odkrycia. Jak już odsprzedam patent, metoda będzie dostępna na całym świecie, ale na pewno będzie bardzo droga...

Zanim to nastąpi, postanowiłem udostępnić ją – przy 55% dofinansowaniu. Wszystko po to, aby pomóc jak największej liczbie osób w kraju pozbyć się uporczywego bólu kolan i wielu pochodnych problemów.

Wystarczy, że w 2 minuty wypełnisz formularz, a za kilka dni otrzymasz przesyłkę, w wygodny sposób płacąc kurierowi lub listonoszowi.

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie mojego przekazu. Życzę Ci dużo szczęścia w nowym życiu, w którym zapomnisz o bólu i schorzeniach.

Zygmunt Majewski

Odbierz wyjątkowy zestaw:
przełomowy stabilizator Ortezan + bestseller ostatnich miesięcy –
książka „Szybkie sposoby na znane choroby”

317 PLN 149 PLN

Zamów swoje opakowanie już dziś i zaoszczędź zaoszczędź 168 PLN!
Promocja zakończy się po osiągnięciu limitu 200 zamówień

Otrzymujesz książkę

"Szybkie sposoby na znane choroby"

Sliminzer image

Ból oraz inne przypadłości zdrowotne mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie. Niniejsza książka to wszechstronny poradnik ze sprawdzonymi sposobami na „dolegliwości XXI w." Dzięki poradom i wskazówkom, jakie przygotowali nasi medyczni specjaliści, dbanie o kondycję organizmu stanie się łatwiejsze. Bo zdrowie to podstawa.

Formularz zamówienia
Badges
Krok 1
Twoje dane
Krok 2
Ostatni krok
Progress one Progress Two
Lock
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa
Mastercard Paypal Visa
Kolejny krok
Adres

Potwierdzam! 😉 Działa niesamowicie szybko – praktyczne od razu zniknął ból kolana, który męczył mnie od kilku miesięcy.

Monika, 23 l.,

Bełchatów

Wow! W 2 dni „naprawił” moje obolałe od wielu lat kolano, ból minął i znowu mogę chodzić😉

Agnieszka, 41 l.

Radom

Cudownie rozluźnia cały układ ruchu i kręgosłup, a mojej mamie pomaga nawet na staw biodrowy bo stabilizuje postawę

Milena, 26 l.,

Kutno

Po wypróbowaniu setki metod, w końcu coś co przynosi efekt. Wspaniale likwiduje przetrwałe bóle po kontuzjach!

Ewa, 56 l.,

Opole

Działa na każdy ból, a do tego nie obciąża żołądka i wątroby jak piguły

Kama, 36 l.,

Nieszawa

Stosuję na moje problematyczne kolana, ale opaska okazała się też zbawieniem po urazie kręgosłupa. A niedawno znajomy specjalista polecił mi ją również na zesztywnienie miednicy.

Tomek, 43 l.,

Słupsk

REWELACJA! <3

Julia, 27 l.

Gdańsk

W moim przypadku to jedyna metoda, która działa na bóle reumatyczne i dodaje mi sił do normalnego funkcjonowania – spacerów, pracy w ogrodzie. Stosujemy z żoną i obydwoje jesteśmy zachwyceni.

Marian, 61 l.,

Iława

Ta opaska jest niezastąpiona też przy stłuczeniach, siniakach i kontuzjach. Polecam!

Alicja, 33 l.,

Bydgoszcz

Polecam!!!

Mariola, 41 l.,

Ełk

Dzięki temu przestałem męczyć się z rwaniem w korzonkach i nawracającymi problemami odcinka lędźwiowego. Ból mija jak ręką odjął 😉

Emil, 49 l.,

Gniezno

Ułatwia normalne funkcjonowanie niezależnie od problemów z układem ruchu. Nie tylko na kolana. Świetne!

Monika, 46 l.,

Drobin

No i to rozumiem! Nogi nie bolą i nie puchną, zniknęły również bóle mięśniowe. Polecam, działa szybciej niż operacja.

Darek, 54 l.,

Lublin

Przy nawracających po dawnym wypadku problemach z kolanem, od razu psychika mi siada, a ta opaska działa tak kojąco i przyjemnie, że od razu czuję się zrelaksowana i sprawna 😉

Klaudia, 38 l.,

Gdynia

Potwierdzam, działa. Moje nogi przestały drętwieć i boleć. W nocy nie dopadają mnie już skurcze, a w dzień znów chodzę na długie dystanse i nic mnie nie boli!

Marta, 45 l.

Wałbrzych

Najszybsze wsparcie przy zwyrodnieniach i bólu kręgosłupa.

Agnieszka, 62 l.,

Rypin

Bomba! Tyle w temacie 😉

Iga, 34 l.,

Zambrów

Po przeczytaniu tych komentarzy zamawiam dopóki jest promka ;d Trzymajcie kciuki!

Tatiana, 23 l.,

Sanok

O cholera! Nigdy nie stosowałem czegoś, co działa tak szybko! Po wypadku na rowerze od razu polecił mi to znajomy – jestem w szoku, jak szybko tkanki się zregenerowały.

Darek, 44 l.,

Karnkowo

Pomogła mi po kontuzji kolana, po tygodniu mogłem już wrócić na boisko.

Krystian, 28 l.,

Giżycko

Ostatnio dokonane zakupy:

Pani Maria z Krakowa, 10 minut temu

Pani Elżbieta z Krosna, 8 minut temu

Pani Helena z Brzeska, 7 minut temu

Ostatnio dokonane zakupy:

Pan Marian z Przemyśla, 3 minuty temu

Pan Henryk z Krakowa, 5 minut temu

Najnowsze dokonane zakupy:

przed chwilą Paulina z Brzeska

Najnowsze dokonane zakupy:

19 sekund temu Elżbieta z Krakowa

27 sekund temu Marianna z Przemyśla

Obecnie na stronie jest 249 użytkowników

icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Ortezan + Szybkie sposoby na znane choroby

Do zapłaty:

149 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)

Zaczekaj!

Odbierz jednorazowy rabat!

Zdobądź wyjątkowy zestaw: rewolucyjny produkt Ortezan + Szybkie sposoby na znane choroby w cenie niższej aż o 62%

Oferta wyświetliła się TYLKO Tobie i będzie aktywna jeszcze przez 15 minut.

Odbieram swoją zniżkę
62%