Ulga
w 8 minut
Krzysztof Rączkowski
Poprawisz możliwość słyszenia nawet 4-krotnie i uwolnisz się od wydawania pieniędzy na kolejne aparaty słuchowe – efekt potwierdzony przez ponad 13 tys. użytkowników
Poprawisz możliwość słyszenia nawet 4-krotnie i uwolnisz się od wydawania pieniędzy na kolejne aparaty słuchowe – efekt potwierdzony przez ponad 13 tys. użytkowników
Dzień dobry,
Nazywam się Krzysztof Rączkowski i jestem ekspertem w dziedzinie audiologii oraz nanotechnologii. W niniejszym artykule chciałbym zaprezentować wyniki moich ostatnich badań, związanych z działaniem ośrodka słuchu. Cała ta historia ma swój początek w tym, że udało mi się opracować inteligentny, audialny wzmacniacz słuchu, który pozwala na 4-krotne zwiększenie możliwości dobrego słyszenia i wyostrzenie wrażliwości ucha na ludzką mowę nawet o 95% - bez drażniących szumów, szelestów i gwizdów, które często pojawiają się podczas stosowania tradycyjnych aparatów.
Dzień dobry,

Nazywam się Krzysztof Rączkowski i jestem ekspertem w dziedzinie audiologii oraz nanotechnologii. W niniejszym artykule chciałbym zaprezentować wyniki moich ostatnich badań, związanych z działaniem ośrodka słuchu. Cała ta historia ma swój początek w tym, że udało mi się opracować inteligentny, audialny wzmacniacz słuchu, który pozwala na 4-krotne zwiększenie możliwości dobrego słyszenia i wyostrzenie wrażliwości ucha na ludzką mowę nawet o 95% - bez drażniących szumów, szelestów i gwizdów, które często pojawiają się podczas stosowania tradycyjnych aparatów.
Jeśli chcesz:
Jeśli chcesz:
 • zwiększyć słyszalność nawet 4-krotnie już podczas pierwszego zastosowania mojej metody
 • uzyskać nawet 3-krotnie większy zakres dźwięku w dużych przestrzeniach nawet o 86%
 • zwiększyć wrażliwość ucha na ludzką mowę, tak, abyś mógł słyszeć nawet szepty, czy głosy dochodzące z oddali
 • zwiększyć czytelność wysłuchanych wypowiedzi nawet o 93%
 • lepiej rozumieć wiadomości w radiu i telewizji oraz osobę, z którą rozmawiasz przez telefon
 • zredukować szumy uszne zakłócające dobre słyszenie i spokojny sen
 • zmniejszyć o 80% zaburzenia występujące w ośrodkach słuchowych w mózgu
 • zyskać spokój i móc normalnie funkcjonować w ciągu dnia
Możesz to uzyskać w krótkim czasie i dzięki temu cieszyć się życiem na nowo! Wystarczy, że przeczytasz to, co chcę Ci powiedzieć w tym artykule. Nie ma kompletnie znaczenia, ile masz lat i jak długo masz problemy ze słuchem.
Nie ma znaczenia, czy twój ubytek słuchu jest łagodny, czy większego kalibru. Wiedz, że w ciągu dosłownie kilku minut możesz słyszeć lepiej i wyraźniej!
Oto powody, dla których moja metoda jest doskonałą alternatywą dla innych, tradycyjnych metod, takich, jak wszechobecne na rynku aparaty:
Oto powody, dla których moja metoda jest doskonałą alternatywą dla innych, tradycyjnych metod, takich, jak wszechobecne na rynku aparaty:
 • możesz nie tylko poprawić słyszenie, ale również zredukować dokuczliwe szumy uszne, których inne metody często nie są w stanie zniwelować
 • zapomnisz o uczuciach wstydu i dyskomfortu, które zdarza Ci się odczuwać, gdy inni zauważą, co nosisz w uchu – moja metoda jest dyskretna i praktycznie niewidoczna dla ludzkiego oka
 • przyczynia się do uruchomienia naturalnych procesów naprawczych w obrębie tkanek, nawet tych mocniej uszkodzonych
 • uchronisz się przed podrażnieniami i odczuciem, że sprzęt, z którego korzystasz, nie jest dobrze dopasowany do Twojego ucha
 • zaoszczędzisz pieniądze, zamiast wydawać je na niewydajne, niesprawdzone sposoby
Opracowałem inteligentny, audialny wzmacniacz słuchu
Dzięki temu najnowocześniejszemu urządzeniu zapomnisz o problemach, które doskwierają Ci codziennie z powodu niedostatecznie dobrego słyszenia. Zwiększanie głośności podczas oglądania programu w telewizji, udawanie, że rozumiesz, co ktoś do Ciebie mówi – to wszystko może odejść w zapomnienie, a Ty będziesz cieszyć się słyszeniem tego, co mówią bliscy przy rodzinnym stole, sąsiadka spotkana w sklepie, pani z okienka na poczcie. Będziesz cieszyć się dobrym odbiorem dźwięków z telewizji, radia, dźwięków wydawanych przez ptaki i szumu fal. A to wszystko bez denerwującego szelestu, gwizdu, szumów, bez dyskomfortu i wstydu spowodowanego tym, że inni widzą, co nosisz w uchu.
Wszystko dzięki temu, że udało mi się, razem z moim zespołem, opracować przełomowy wzmacniacz słuchu. To ultranowoczesne, praktycznie niewidoczne dla ludzkiego oka urządzenie wywołuje drgania, dzięki którym do Twojego ucha mogą dotrzeć wyostrzone, wzmocnione dźwięki. To wzmocnienie nawet 4-krotnie większe, które sprawia, że ludzka mowa i inne odgłosy, w tym również te dochodzące z oddali, nie będą już dla Ciebie problemem. Jak to zrobiłem?
Chciałem pomóc mamie w odzyskaniu komfortu słyszenia
Wraz z wiekiem coraz więcej osób ma kłopoty ze słuchem - w rozmowach z najbliższymi, sąsiadami, podczas wizyt w urzędach. Coraz trudniej nam usłyszeć i zrozumieć, co mówi druga osoba, dlatego coraz częściej unikamy kontaktu z ludźmi, zwiększamy poziom dźwięku na pilocie od telewizora. Jednocześnie nie chcemy rozmawiać o tym z rodziną, bo sami nie chcemy stać się problemem. To historia wielu ludzi, ale to również historia mojej mamy, która w związku z coraz gorszym słyszeniem zaczęła powoli izolować się od bliskich.
Zanim całkowicie przestała brać aktywny udział w rozmowach z nami, często prosiła o powtórzenie tego, co się do niej mówi. Wciąż pytała: czy możesz powtórzyć, bo nie słyszę. Z dnia na dzień było coraz gorzej. Podczas zjazdów rodzinnych była obecna duchem, ale nie słowem - siedziała, uśmiechała się i tylko kiwała głową. Przez to, że miała problemy ze zrozumieniem nas, stawała się coraz bardziej zamknięta w sobie, poirytowana i smutna. Nie chciała z nami o tym rozmawiać, długo nie chciała też przyznać się sama przed sobą, że nie jest dobrze. Mnie też trudno mi o tym mówić, gdy widziałem, jak się męczyła. Niestety to się też przekładało na życie poza domem - kilkakrotnie oszukano ją w sklepie i zapłaciła więcej, ponieważ nie usłyszała ceny.
Wiele metod, które wypróbowała, rujnowały jej zdrowie
Mama za nic nie chciała się zgodzić na założenie czegokolwiek na ucho. Mówiła, że nie potrzebuje, że nie chce, że głupio jej z tym wychodzić do ludzi. Po prostu się wstydziła. Dwa razy próbowała z różnymi urządzeniami, ale było to dla niej niewygodne i wcale nie eliminowało problemu.
Były też tabletki i krople, ale to również nie przynosiło oczekiwanych efektów. Miałem wręcz wrażenie, że to pogarsza sprawę. Gdy zobaczyłem siatkę pełną tych medykamentów, przestraszyłem się. Wiedziałem, że niektóre z tych produktów zostały stworzone tylko po to, aby łudzić takie osoby, jak moja mama, marzeniami o powrocie do pełnego zdrowia.
Jak wymyśliłem patent na lepsze słyszenie?
Chciałem i musiałem pomóc mojej mamie w odzyskaniu lepszego samopoczucia i słuchu. Chciałem, żeby czuła się dobrze ze sobą i żeby mogła być, jak to sama mówiła, „babcią z prawdziwego zdarzenia”.
Wtedy powiedziałem sobie: Człowieku, przecież jesteś naukowcem! Dlaczego by nie opracować wzmacniacza słuchu nowej generacji, który będzie praktycznie niewidoczny w uchu i przyczyni się do usprawnienia procesu lepszego słyszenia? I wtedy zacząłem badania, które prowadzę od ponad 9 miesięcy. Znajomość audiologii i nanotechnologii oraz odrobina szczęścia szybko zaowocowały – udało mi się opracować innowacyjny wzmacniacz słuchu z systemem, który pomaga usłyszeć więcej nawet w najtrudniejszych sytuacjach akustycznych. Nazwałem go Licustin. Wyposażyłem go w miniaturowy nanoprocesor audio, który działa w inteligentny sposób – wyostrza dźwięki słyszane nawet z oddali oraz pozwala rozpoznać kierunek, z którego nadchodzą. Jednocześnie tłumi niepotrzebne szumy i hałas, który uniemożliwia zrozumienie mowy. Natychmiast skierowałem go na testy na dużą skalę. Jego skuteczność oraz wydajność została potwierdzona przez największe ośrodki badawcze w Europie i USA! Okazało się, że podczas testów Licustin pozwolił tysiącom osób poprawić słyszenie i wyeliminować szumy uszne.
Gdy okazało się, że Licustin przynosi wymierne rezultaty, natychmiast przekazałem go do wypróbowania mamie. Praktycznie od razu po nałożeniu zaczęła wyraźniej słyszeć. I, co ważne, nie było widać, że ma cokolwiek w uchu. Nikt, kompletnie nikt nie zwrócił na to uwagi. Mama była przeszczęśliwa, a my, powiem szczerze, zaskoczeni, gdy nagle przestała prosić o pogłośnienie telewizora.
Raz, gdy z nią rozmawiałem, spytała się: Dlaczego tak krzyczysz? Przecież dobrze słyszę.
A my, cóż, długo nie mogliśmy się odzwyczaić od tego, żeby przestać głośno mówić. Kiedyś to była konieczność, a dziś, gdy mama słyszy lepiej, nie ma już takiej potrzeby.
Byłem naprawdę wzruszony, gdy mama powiedziała mi:„ Synu, nie wiem, jak Ci dziękować. Dzięki Tobie mój świat wygląda tak, jak dawniej. Słyszę wyraźnie Ciebie, moje wnuki. Słyszę prawie tak, jak za czasów młodości!
Dlaczego mój inteligentny system audiologiczny nazywany jest
„najlepszym patentem na słuch”?
ZWIĘKSZA SŁYSZALNOŚĆ - NAWET 4-KROTNIE
Niektórzy uważają, że to cud. Ja uważam, że to efekt połączenia doświadczenia z zaawansowaną technologią i najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie audiologii. Skuteczność działania Licustinu potwierdza przypadek mojej matki i historie ponad 13 tysięcy osób, którzy dzięki mojej metodzie odzyskali komfort lepszego, wyraźniejszego słyszenia. Ponadto, amerykańskie centrum badawcze w Houston udowodniło w niezależnych testach, że Licustin pomaga w dochodzeniu dźwięków do ucha wewnętrznego bez przeszkód. Jest to odkrycie światowego kalibru, które zyskało uznanie i podziw wielkich specjalistów w dziedzinie audiologii i laryngologii.
JEST BEZPIECZNY I ŁATWY W UŻYCIU
Kiedy z dumą zademonstrowałem mojej mamie parę magnetycznych wkładek przygotowanych specjalnie dla niej, dosłownie wyśmiała mnie… Trudno jej się dziwić – idea, że wkładki do butów mogą realnie przynieść ulgę w tak okropnym cierpieniu, jakiego doświadczała, wydawała się zaiste szalona. Po dłuższych perswazjach mama dała się jednak namówić na wypróbowanie mojego wynalazku. Pomogłem jej umieścić wkładki w obuwiu i przygotować się do krótkiego spaceru w okolicy naszego rodzinnego domu. Mama poleciła mi zaczekać w ogrodzie, a sama ruszyła w drogę. Kiedy po dwudziestu minutach nie wróciła, zacząłem się naprawdę niepokoić. W tym samym momencie usłyszałem ten jej radosny, zaraźliwy śmiech… Krzyczała już od furtki, że to musi być prawdziwy cud!
Obsługa Licustinu jest banalnie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk włączający działanie wzmacniacza i zamocować urządzenie wewnątrz ucha. Następnie można dowolnie dostosowywać dźwięk do odpowiedniego poziomu – w tym celu należy użyć małego pokrętła, które pełni funkcję regulatora głośności. To urządzenie zaprojektowane tak, aby możliwe stało się odbieranie nawet niskich tonów, szeptów, a jednocześnie tłumić hałas dochodzący np. z ulicy. Działa inteligentnie, ponieważ rozpoznaje poszczególne dźwięki oraz kierunek, z jakich dochodzą. Tym sposobem wzmacnia również pracę mózgu.
Walka z bólem i schorzeniami jeszcze nigdy nie była równie wygodna, a zarazem skuteczna. Już po 28 dniach możesz być zupełnie innym człowiekiem – bez twarzy wykrzywionej bólem, bez rezygnowania z ulubionych zajęć z powodu dyskomfortu w poruszaniu się.
378 PLN
189
PLN
Tylko teraz
Lepsze słyszenie
Łatwość stosowania
Rozumienie niskich tonów
Możliwość słyszenia w hałasie i z daleka
Ochrona i wzmocnienie ośrodka słuchowego
Oszczędność pieniędzy
Nie zmarnuj szansy na lepsze słyszenie
Możesz nadal zamykać się przed rodziną i znajomymi. Możesz nadal borykać się z irytującymi szumami, gwizdami, szmerami w uszach. Możesz dalej pogłaśniać telewizor i radio, udawać, że doskonale rozumiesz, co mówią. Ale po co, skoro możesz mieć dyskretny i ultranowoczesny system wspierający Twój słuch każdego dnia? Dołącz do ponad 13 tysięcy zadowolonych użytkowników Licustinu, których życie odmieniło się.
Nic nie ryzykujesz!
Używając Licustinu zapomnisz o denerwujących nawykach, przestaniesz ukrywać się przed znajomymi, a dobre, wyraźniejsze słyszenie będzie w Twoim zasięgu. Niczego nie ryzykujesz! Licustin, jako urządzenie, które polecają najlepsi specjaliści od audiologii, otrzymał prestiżową gwarancję potrójnej satysfakcji: oryginalności, jakości i satysfakcji.
Potrójna gwarancja satysfakcji
Gwarancja oryginalności
Licustin jest jednym z największych osiągnięć nowoczesnej technologii. Jest wyposażony w innowacyjny, nanoprocesor audio, który pomaga odbierać nawet najcichsze dźwięki. Ponadto działa w inteligentny, intuicyjny sposób - wyostrza to, co chcemy usłyszeć oraz pozwala rozpoznać kierunek, z którego ten dźwięk pochodzi. Trudno znaleźć taki system w tradycyjnych urządzeniach dostępnych na rynku. Oryginalny wzmacniacz słuchu jest dostępny tylko za pośrednictwem tej strony.
Gwarancja jakości
Urządzenie otrzymało wiele certyfikatów i jest chronione wieloma patentami, a niezwykła precyzja wykonania zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Licustin ma kształt małego, dyskretnego i dopasowującego się do ucha urządzenia, które działa natychmiast po użyciu. W przeciwieństwie do konwencjonalnych urządzeń, wzmacniacz słuchu redukuje szumy uszne, gwizdy i trzaski. Wszystko po to, aby korzystanie z niego było wygodne i całkowicie bezpieczne, a efekty używania go spełnił Twoje oczekiwania.
Gwarancja satysfakcji
Liczne testy konsumenckie potwierdzają wysoką wydajność i skuteczność aparatu Licustin. Na podstawie tych wyników zyskał on uznanie najlepszych specjalistów od słuchu z całej Europy, którzy codziennie polecają go innym. Są przekonani, że korzystanie z urządzenia pozwoli nawet 4-krotnie wzmocnić słuch, dzięki czemu możesz usłyszeć nawet tych, którzy mówią cicho i niewyraźnie.
Potrójna gwarancja satysfakcji
1. Gwarancja oryginalności - Licustin jest jednym z największych osiągnięć nowoczesnej technologii. Jest wyposażony w innowacyjny, nanoprocesor audio, który pomaga odbierać nawet najcichsze dźwięki. Ponadto działa w inteligentny, intuicyjny sposób - wyostrza to, co chcemy usłyszeć oraz pozwala rozpoznać kierunek, z którego ten dźwięk pochodzi. Trudno znaleźć taki system w tradycyjnych urządzeniach dostępnych na rynku. Oryginalny wzmacniacz słuchu jest dostępny tylko za pośrednictwem tej strony.
2. Gwarancja jakości - Urządzenie otrzymało wiele certyfikatów i jest chronione wieloma patentami, a niezwykła precyzja wykonania zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Licustin ma kształt małego, dyskretnego i dopasowującego się do ucha urządzenia, które działa natychmiast po użyciu. W przeciwieństwie do konwencjonalnych urządzeń, wzmacniacz słuchu redukuje szumy uszne, gwizdy i trzaski. Wszystko po to, aby korzystanie z niego było wygodne i całkowicie bezpieczne, a efekty używania go spełnił Twoje oczekiwania.
3. Gwarancja satysfakcji - Liczne testy konsumenckie potwierdzają wysoką wydajność i skuteczność aparatu Licustin. Na podstawie tych wyników zyskał on uznanie najlepszych specjalistów od słuchu z całej Europy, którzy codziennie polecają go innym. Są przekonani, że korzystanie z urządzenia pozwoli nawet 4-krotnie wzmocnić słuch, dzięki czemu możesz usłyszeć nawet tych, którzy mówią cicho i niewyraźnie.
Wypróbuj nową metodę zwiększania jakości słuchu
Duże korporacje w USA i Japonii dosłownie walczą o patent na mój inteligentny wzmacniacz słuchu. Kiedy sprzedam patent, wzmacniacz będzie dostępny na całym świecie, ale z pewnością będzie bardzo drogi.
Zanim to się stanie, postanowiłem najpierw udostępnić go – z 50% dofinansowaniem . Wszystko po to, aby pomóc w lepszym słyszeniu jak największej liczbie osób w moim kraju.
Właśnie dlatego zachęcam do skorzystania z okazji! Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić formularz w ciągu 2 minut, a po kilku dniach otrzymasz przesyłkę.
Dziękuję Ci za poświęcenie czasu na przeczytanie tego artykułu. Życzę powodzenia w nowym życiu, w którym będziesz cieszyć się lepszym, a także rozmawiać i słyszeć wszystkich wokół siebie bez żadnych problemów!
Krzysztof Rączkowski
babcia
„Wreszcie jestem babcią w pełni!
Ile to razy słyszałam w piaskownicy, jak na placu zabaw inne dzieci pytały mojego wnuczka: Leon, a czemu Twoja babcia tak źle słyszy? Czułam się wtedy źle, bo wiedziałam, że mają rację… Ale źle mi było nie tylko z tym – mój aparat wystawał mi z ucha i powodował, że się wstydziłam pokazywać ludziom. Nie wiedziałam, co mam z tym robić. Na szczęście dowiedziałam się o Licustinie. Przekonało mnie to, że jest dyskretny i faktycznie mało co go widać. Tak wielu moich znajomych go chwaliło, że i ja postanowiłam spróbować. Już od pierwszego użycia wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę. Nic mi nie wylatuje z ucha, a i słyszenie się poprawiło. Czuję się dużo lepiej z tym, że mam Licustin i mogę spełniać się w roli babci.”
Krystyna Ziębek, 56 lat, Krosno
babcia
„Łatwy i wygodny
To niewiarygodne, ale ja się czuję, jakbym doznała jakiegoś cudu. Po prostu wkładam Licustin do ucha i już, gotowe. Wydaje się to nierealne, ale naprawdę to działa. Używam tego nie tylko ja, ale również moja siostra i szwagierka. Nie muszę już wydawać kroci i wymieniać psujących się aparatów.”
Elżbieta Węc, 65 lat, Wejherowo
„Żona już się o mnie nie martwi
Licustin sprawił, że wreszcie słyszę wyraźniej. Po prostu lepiej. Moja żona strasznie się o mnie martwiła, ale teraz już nie musi. Wiem, że jej przeszkadzało to, że cały czas biorę głośniej na ten telewizor, a teraz już odetchnęła z ulgą, bo wszystko wróciło do normy.”
Wojciech Nocoń, 51 lat, Olsztyn
„Odzyskałam pewność siebie
Problemy ze słuchem pojawiły się u mnie jakieś 4 lata temu. Pracuję na kasie w markecie, mam stały kontakt z klientami, więc gorsze słyszenie było problemem. Nie chciałam stracić tej pracy, ale zaczęłam się obawiać, że to jak najbardziej realne. Na początku nie wierzyłam, że tak małe urządzenie może coś zdziałać, a jednak. Okazało się, że Licustin pomaga mi w normalnych funkcjonowaniu i widmo zwolnienia odeszło ode mnie.”
Edyta Olszewska, 34 lata, Grodzisk Mazowiecki
„Wreszcie czuję się rozumiany
Lata pracy w fabryce części do maszyn wpłynęły bardzo źle na mój słuch. Najgorsze były właśnie te głośne maszyny, które sprawiały, że nawet po powrocie do domu człowiek nie mógł normalnie spać, tylko ciągle ten szum w uszach. Znajomi nie rozumieli mojego problemu, myśleli, że zmyślam. Potem zaczęli się niepokoić, że słyszę jakieś głosy, a to w ogóle nie było tak. Gdy wypróbowałem Licustin, od razu poczułem różnicę. Dzięki niemu uwolniłem się od tych uporczywych dźwięków.”
Piotr Makuch, 45 lat, Warszawa
„Licustin bardzo dobrze się nosi
Wystarczy nacisnąć przycisk, zamocować na uchu i od razu działa. Jest bardzo lekki, dobrze leży, bardzo szybko się do niego przyzwyczaiłem. Do tego mam aż 3 rozmiary nakładek, dzięki czemu jeszcze łatwiej dopasować do ucha. W ogóle tego nie czuć w uchu i co najważniejsze nie widać, nie rzuca się to w oczy, tak jak przy moim ostatnim aparacie, który wystawał za ucho i wstydziłem się to nosić.”
Tomasz Plich, 39 lat, Braniewo
„Pieniądze nie wyrzucone w błoto
Jak nieraz pokazało mi życie, nie zawsze rzeczy drogie muszą być dobre w działaniu. Mój ostatni aparat kosztował mnie słono, a już po 2 miesiącach musiałam go wymienić. Licustin przekonał mnie ceną i tym, że miał bardzo dobre opinie, również u moich znajomych. Nie zawiodłam się – już po pierwszym nałożeniu słyszałam wyraźniej, dźwięki były wzmocnione i wyostrzone. To było totalne zaskoczenie, ale i radość. Że wreszcie znalazłam coś dla siebie, co dobrze działa i stać mnie na to.”
Anna Wasilewska, 49 lat, Zarzecze
„Jak dla mnie jedyna skuteczna metoda
Próbowałam różnych sposobów na lepsze słyszenie i cały czas się rozczarowywałam. Bo ileż można walczyć i to na różne sposoby. W przypadku Licustinu byłam raczej sceptycznie nastawiona – bo czemu nagle to miałoby zadziałać? Trzeba było mi zrobić zdjęcie, jak pierwszy raz założyłam Licustin. Wielki szok! Słyszę dobrze i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.”
Beata Marzec, 42 lata, Grudziądz
„Wreszcie jestem babcią w pełni!
Ile to razy słyszałam w piaskownicy, jak na placu zabaw inne dzieci pytały mojego wnuczka: Leon, a czemu Twoja babcia tak źle słyszy? Czułam się wtedy źle, bo wiedziałam, że mają rację… Ale źle mi było nie tylko z tym – mój aparat wystawał mi z ucha i powodował, że się wstydziłam pokazywać ludziom. Nie wiedziałam, co mam z tym robić. Na szczęście dowiedziałam się o Licustinie. Przekonało mnie to, że jest dyskretny i faktycznie mało co go widać. Tak wielu moich znajomych go chwaliło, że i ja postanowiłam spróbować. Już od pierwszego użycia wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę. Nic mi nie wylatuje z ucha, a i słyszenie się poprawiło. Czuję się dużo lepiej z tym, że mam Licustin i mogę spełniać się w roli babci.”
Krystyna Ziębek, 56 lat, Krosno
babcia
„Łatwy i wygodny
To niewiarygodne, ale ja się czuję, jakbym doznała jakiegoś cudu. Po prostu wkładam Licustin do ucha i już, gotowe. Wydaje się to nierealne, ale naprawdę to działa. Używam tego nie tylko ja, ale również moja siostra i szwagierka. Nie muszę już wydawać kroci i wymieniać psujących się aparatów.”
Elżbieta Węc, 65 lat, Wejherowo
dziadek
„Żona już się o mnie nie martwi
Licustin sprawił, że wreszcie słyszę wyraźniej. Po prostu lepiej. Moja żona strasznie się o mnie martwiła, ale teraz już nie musi. Wiem, że jej przeszkadzało to, że cały czas biorę głośniej na ten telewizor, a teraz już odetchnęła z ulgą, bo wszystko wróciło do normy.”
Wojciech Nocoń, 51 lat, Olsztyn
pani
„Odzyskałam pewność siebie
Problemy ze słuchem pojawiły się u mnie jakieś 4 lata temu. Pracuję na kasie w markecie, mam stały kontakt z klientami, więc gorsze słyszenie było problemem. Nie chciałam stracić tej pracy, ale zaczęłam się obawiać, że to jak najbardziej realne. Na początku nie wierzyłam, że tak małe urządzenie może coś zdziałać, a jednak. Okazało się, że Licustin pomaga mi w normalnych funkcjonowaniu i widmo zwolnienia odeszło ode mnie.”
Edyta Olszewska, 34 lata, Grodzisk Mazowiecki
dziadek
„Wreszcie czuję się rozumiany
Lata pracy w fabryce części do maszyn wpłynęły bardzo źle na mój słuch. Najgorsze były właśnie te głośne maszyny, które sprawiały, że nawet po powrocie do domu człowiek nie mógł normalnie spać, tylko ciągle ten szum w uszach. Znajomi nie rozumieli mojego problemu, myśleli, że zmyślam. Potem zaczęli się niepokoić, że słyszę jakieś głosy, a to w ogóle nie było tak. Gdy wypróbowałem Licustin, od razu poczułem różnicę. Dzięki niemu uwolniłem się od tych uporczywych dźwięków.”
Piotr Makuch, 45 lat, Warszawa
pan
„Licustin bardzo dobrze się nosi
Wystarczy nacisnąć przycisk, zamocować na uchu i od razu działa. Jest bardzo lekki, dobrze leży, bardzo szybko się do niego przyzwyczaiłem. Do tego mam aż 3 rozmiary nakładek, dzięki czemu jeszcze łatwiej dopasować do ucha. W ogóle tego nie czuć w uchu i co najważniejsze nie widać, nie rzuca się to w oczy, tak jak przy moim ostatnim aparacie, który wystawał za ucho i wstydziłem się to nosić.”
Tomasz Plich, 39 lat, Braniewo
babcia
„Pieniądze nie wyrzucone w błoto
Jak nieraz pokazało mi życie, nie zawsze rzeczy drogie muszą być dobre w działaniu. Mój ostatni aparat kosztował mnie słono, a już po 2 miesiącach musiałam go wymienić. Licustin przekonał mnie ceną i tym, że miał bardzo dobre opinie, również u moich znajomych. Nie zawiodłam się – już po pierwszym nałożeniu słyszałam wyraźniej, dźwięki były wzmocnione i wyostrzone. To było totalne zaskoczenie, ale i radość. Że wreszcie znalazłam coś dla siebie, co dobrze działa i stać mnie na to.”
Anna Wasilewska, 49 lat, Zarzecze
pani
„Jak dla mnie jedyna skuteczna metoda
Próbowałam różnych sposobów na lepsze słyszenie i cały czas się rozczarowywałam. Bo ileż można walczyć i to na różne sposoby. W przypadku Licustinu byłam raczej sceptycznie nastawiona – bo czemu nagle to miałoby zadziałać? Trzeba było mi zrobić zdjęcie, jak pierwszy raz założyłam Licustin. Wielki szok! Słyszę dobrze i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.”
Beata Marzec, 42 lata, Grudziądz
Odbierz wyjątkowy zestaw:
bestseller ostatnich miesięcy - ebook "Szybkie sposoby na znane choroby!"
oraz przełomowy produkt Licustin.
378 PLN  189 PLN
Zamów swój zestaw już dziś
i zaoszczędź 189 PLN i otrzymaj w pakiecie e-booka „Szybkie sposoby na znane choroby”

Otrzymujesz książkę

"Szybkie sposoby na znane choroby!"

licustin image

Ból oraz inne przypadłości zdrowotne mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie. Niniejsza książka to wszechstronny poradnik ze sprawdzonymi sposobami na „dolegliwości XXI w." Dzięki poradom i wskazówkom, jakie przygotowali nasi medyczni specjaliści, dbanie o kondycję organizmu stanie się łatwiejsze. Bo zdrowie to podstawa.

Formularz zamówienia
Badges
Krok 1
Twoje dane
Krok 2
Ostatni krok
Progress one Progress Two
Lock
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa
Mastercard Paypal Visa
Kolejny krok
Adres

Nikt nie traktował poważnie mojej udręki, byłam zbywana, że to przecież tylko szumy uszne. Kto doświadczył ten wie, jaki to koszmar. Dziś wiem, że istnieje proste i skuteczne rozwiązanie. Nareszcie odzyskałam spokój w głowie...

Krystyna,

Nowy Sącz

Przez te gwizdy w uszach można było oszaleć. Nie mogłem się skupić na pracy, myliłem się w obliczeniach, byłem stale poirytowany i nieprzyjemny dla najbliższych... Jak dobrze, że to już minęło!

Artur,

Sopot

Przerażało mnie, że zaczynam tracić kontakt z rodziną, nie rozumiem co mówią do mnie ludzie. Było mi wstyd, izolowałam się, unikałam kontaktów. Nie wiem, co by się ze mną stało, gdybym nie spróbowała tej metody. Słyszę wszystko głośno i wyraźnie!

Maria,

Wrocław

Moje kłopoty ze słuchem zaczęły się po zwykłej, jesiennej infekcji. Myślałam, że to minie, ale było coraz gorzej. Nic nie pomagało. Zaufany przyjaciel rodziny polecił mi tę metodę. Jak ręką odjąć! Niesamowita ulga…

Anna,

Kluczbork

Męczyłem się z tym kilka lat, żałuję, że tak długo nie dałem się namówić na spróbowanie tego produktu. Poprawa nastąpiła po kilku dniach zaledwie, a byłem bardzo sceptyczny. Nareszcie funkcjonuję normalnie…

Michał,

Lublin

Nie doceniamy błogiej ciszy i bezbłędnego słuchu, dopóki nie zaczną się problemy. Szumy uszne potrafią zakłócić nasze własne myśli, nie rozumiemy szeptu, a nawet rozmowy.

Grażyna,

Jasło

Szumy uszne? Nie życzę nikomu. Ciągły, uporczywy gwizd w tle. W ciągu pół roku nasilił się tak bardzo, że omal nie spowodowałam wypadku na drodze... To mną wstrząsnęło. Na szczęście ten produkt szybko rozwiązał problem - mój słuch jest idealny.

Agnieszka,

Jaworzno

Odzyskałam normalny kontakt z własnym mężem! Wcześniej izolował się, włączał radio na pełen głośnik. To przez te kłopoty ze słyszeniem i te zakłócenia. Dał się synowi namówić na ten produkt i od razu - inny człowiek!

Barbara,

Sandomierz

Co tu dużo mówić, trzeba samemu spróbować i się przekonać, że to naprawdę działa. Długo zwlekałem, ale stwierdziłem, że nie zamierzam być przygłuchawym i rozkojarzonym trzydziestolatkiem!

Piotr,

Rybnik

Coś tak prostego wybawiło mnie od długiego koszmaru, na który nawet specjaliści bezradnie rozkładali ręce. Jestem w pozytywnym szoku. Nie przypuszczałam, że tak zaawansowane szumy uszne można odwrócić. Czuję się cudownie…

Jadwiga,

Poznań

Ostatnie zakupy:

Paulina z Brzeska, przed chwilą

Ostatnie zakupy:

Elżbieta z Krakowa, 19 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Marianna z Przemyśla, 13 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Maria z Krakowa, 28 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Elżbieta z Krosna, 8 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Helena z Brzeska, 32 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Marian z Przemyśla, 15 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Henryk z Krakowa, 18 sekund temu

icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Licustin + Szybkie sposoby na znane choroby

Do zapłaty:

189 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)

Zaczekaj!

Odbierz jednorazowy rabat!

Zdobądź wyjątkowy zestaw: rewolucyjny produkt Licustin + Szybkie sposoby na znane choroby w cenie niższej aż o 61%

Oferta wyświetliła się TYLKO Tobie i będzie aktywna jeszcze przez 15 minut.

Odbieram swoją zniżkę
61%