Po czterdziestce zaczęły mi trzeszczeć kolana. Zdecydowanie za młody wiek, by funkcjonować jak starowinka! Próbowałam różnych rozwiązań, ale tylko Ortezan załatwił sprawę u podstaw problemu. Polecam.

Hanna,

Radom

Mam trzech synów, zawsze starałem się aktywnie spędzać z nimi czas i nauczyć ich porządnej gry w piłkę. Po wypadku miałem wielki problem ze stawem kolanowym, nic nie pomagało. Dopiero Ortezan wyzwolił mnie raz na zawsze od dyskomfortu...Chłopcy znów mają trenera!

Grzegorz,

Świnoujście

Kiedy poszłam do specjalisty, wyśmiał mnie, pytając retorycznie, czego oczekuję od własnych stawów po sześćdziesiątce? Czyli co - mam się zaszyć w domu i zwijać z bólu przy każdym kroku? Wnuczka poleciła mi Ortezan i znów śmigam jak młoda kozica!

Danuta,

Jelenia Góra

Co za ulga... Nie do opisania. Zważywszy, że w najgorszych momentach łykałam tabletki przeciwbólowe jak cukierki, bo nie mogłam wytrzmać. Nareszcie powrót do normalności, stawy nie bolą i wątroba odpocznie od tej całej chemii. Polecam Ortezan!

Stefania,

Elbląg

Mieszkam sama, rodzina daleko, zresztą nie chcę być dla nich ciężarem... Muszę sobie jakoś radzić. Odkąd sąsiadka poleciła mi od serca Ortezan, nie ma porównania. Sama wszystko wokół domu zrobię, na zakupy spacerem pójdę. Naturalny pomocnik dla stawów!

Józefa,

Ropczyce

Zobowiązałam się pomóc córce przy bliźniakach, ale dopadły mnie dolegliwości związane z kolanami. Myślałam, że nie dam rady zaprowadzać ich i odbierać z przedszkola, ale dzięki Ortezan udało się! Ból i sztywność minęły jak ręką odjąć.

Sabina,

Chrzanów

Nie stać mnie na drogie serie zabiegów ani na rehabilitację w specjalnych ośrodkach. Zresztą, to pomaga tylko na chwilę... Odkąd mam Ortezan, czuję się jak młody bóg. Mimo siedemdziesiątki na karku. Polecam z całego serca...

Mariusz,

Tomaszów Mazowiecki

Ogród działkowy to moja pasja, zwłaszcza teraz, na emeryturze. Niestety, kolana dają się we znaki... Odkąd jednak stosuję Ortezan za radą mojej siostry, nic mi nie chrupie, nie trzeszczy, nie boli. Mogę pracować bez stresu o kontuzję.

Cecylia,

Wałbrzych

Warto samemu przetestować i ocenić. Dla mnie rewelacja. Najważniejsze, że naturalnie i bez chemii, bez żadnych operacji. Po prostu ulga w bólu, żadnej sztywności, żadnego strzykania przy zginaniu kolan.

Paweł,

Bytom

Odmłodzenie o kilkadziesiąt lat, tak się czuję dzięki Ortezan. Moi rówieśnicy już ledwo powłóczą nogami, a ja nawet w górach ostatnio byłam - uwielbiam długie wędrówki, samo zdrowie. Polecam zadbać o stawy jak ja.

Karolina,

Końskie

Ostatnie zakupy:

Paulina z Brzeska, przed chwilą

Ostatnie zakupy:

Elżbieta z Krakowa, 19 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Marianna z Przemyśla, 13 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Maria z Krakowa, 28 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Elżbieta z Krosna, 8 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Helena z Brzeska, 32 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Marian z Przemyśla, 15 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Henryk z Krakowa, 18 sekund temu

Ulga
w 8 minut
Marcin Niedziałek
Trwała ulga w bólu kolan już w 28 dni - efekt potwierdzony niezależnymi badaniami
Trwała ulga w bólu kolan już w 28 dni - efekt potwierdzony niezależnymi badaniami
Witaj,

Nazywam się Marcin Niedziałek i jestem ekspertem, specjalistą w dziedzinie magnetoterapii i neuromodulacji. Na łamach niniejszej strony pragnę przedstawić Ci swoje największe osiągnięcie - moją autorską, naturalną metodę zwalczania bólu i dolegliwości w obrębie stawów kolanowych bez udziału chemicznych medykamentów i inwazyjnych procedur. Wystarczy nawet 28 dni, aby zapomnieć o bólu kolan!
Witaj,

Nazywam się Marcin Niedziałek i jestem ekspertem, specjalistą w dziedzinie magnetoterapii i neuromodulacji. Na łamach niniejszej strony pragnę przedstawić Ci swoje największe osiągnięcie - moją autorską, naturalną metodę zwalczania bólu i dolegliwości w obrębie stawów kolanowych bez udziału chemicznych medykamentów i inwazyjnych procedur. Wystarczy nawet 28 dni, aby zapomnieć o bólu kolan!
Jeśli chcesz naturalnie, BEZ udziału szkodliwej chemii:
Jeśli chcesz naturalnie, BEZ udziału szkodliwej chemii:
 • wyeliminować chroniczny ból kolan niemal natychmiast po wdrożeniu mojej metody
 • usprawnić procesy regeneracji mięśni, ścięgien i więzadeł nawet o 86%
 • usprawnić pracę układu ruchu i odzyskać 100% sprawności
 • pozbyć się drętwienia i sztywności stawowej, odzyskując płynny zakres ruchów
 • zapobiegać zwyrodnieniom, poprawiając stabilność stawów i więzadeł
 • mieć 3 razy więcej energii i znów cieszyć się życiem
Wiedz, że teraz to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Bez żadnej szkodliwej chemii, bolesnych zastrzyków, skomplikowanych zabiegów. Już teraz w pełni naturalnie i bezpiecznie możesz uwolnić się nawet od przewlekłego bólu kolan - zarówno natury reumatycznej jak i artretycznej.
Nie jest ważne, w jakim jesteś wieku i od jak dawna cierpisz. Nie musisz wydawać setek czy tysięcy złotych na wizyty u specjalistów ani łykać toksycznych dla wątroby i nerek medykamentów. Zapomnij o kolejnym rozczarowaniu nieskutecznymi sposobami na ból. Wystarczy nawet jedynie 28 dni, aby wyeliminować problemy z kolanami.
Ta przełomowa metoda pozwala osiągnąć upragnione rezultaty bez stosowania szkodliwych substancji i drażniących maści:
Ta przełomowa metoda pozwala osiągnąć upragnione rezultaty bez stosowania szkodliwych substancji i drażniących maści:
 • pozwala zniwelować obrzęki, bolesność i sztywność kolan niemal natychmiast po zastosowaniu
 • jest 100% przyjazna ciału i nie obciąża organizmu toksycznymi substancjami chemicznymi
 • przyczynia się do uruchomienia naturalnych procesów naprawczych w obrębie tkanek, nawet tych mocniej uszkodzonych
 • pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, dotychczas marnowanych na nieefektywne maści i medykamenty
 • jest banalnie prosta w stosowaniu
Opracowałem tę naturalną metodę, aby szybko uwolnić Cię od uporczywego bólu i dyskomfortu trzeszczących kolan, pozwalając cieszyć się pełną sprawnością.
Dzięki temu rozwiązaniu wreszcie będziesz mógł zapomnieć o naszpikowanych chemią medykamentach. Będziesz mógł się zająć tym wszystkim, co dotychczas uniemożliwiał ból i dyskomfort w kolanach przy każdej próbie ruchu. Jazda na rowerze, taniec, długie spacery, piesze wycieczki, aktywności z przyjaciółmi i rodziną – to wszystko znów będzie dla Ciebie dostępne.
Poznasz to wspaniałe uczucie pełnej mobilności fizycznej, z jakim od tej pory będziesz się co rano budził – żadnego grymasu bólu na twarzy, a w zamian – dobry humor i energia przez cały dzień. Zredukujesz przewlekłe stany zapalne w stawach, odzyskasz codzienny komfort. Bez zbędnego wysiłku, bólu, szkodliwych tabletek, maści, zastrzyków. Wszystko to dzięki mojej innowacyjnej metodzie biomagnetycznej. Chcesz wiedzieć, jak ona powstała?
Chciałem przywrócić sprawność mojej mamie
Zwyrodnienia i kontuzje naszych największych stawów, czyli kolan, dotyczą nawet co trzeciej osoby w wieku 30-90 lat. Nic dziwnego, skoro kolana są jednocześnie najbardziej obciążonymi każdego dnia stawami. Mikrouszkodzenia chrząstek i więzadeł kumulują się latami, a my często ignorujemy pierwsze sygnały dyskomfortu, jakimi są „strzykanie”, sztywność, czy obrzęki.
Niestety, podobnie było u mojej mamy. Zaczęło się od sztywności kolan i „niewinnego” trzeszczenia, blokowania i „przeskakiwania” rzepki podczas ruchu. Z wiekiem zaczęła mieć coraz gorsze problemy z bólem i codziennym funkcjonowaniem. Wcierała coraz to nowe maści (niektóre mocno ją uczulały), łykała coraz mocniejsze środki przeciwbólowe i… jej radość życia gasła z dnia na dzień. Pielęgnowanie ukochanego ogrodu stało się ponad jej siły. Wyzwaniem było nawet wejście do wanny, aby wziąć kąpiel.
Niebezpieczeństwo otworzyło mi oczy
Zmiany chondromalacyjne w stawach kolanowych zaczęły coraz bardziej przeszkadzać jej w normalnych funkcjonowaniu, np. wyjściu na zakupy. Specjaliści rozkładali bezradnie ręce, tłumacząc, że chondropatia to normalny problem podeszłego wieku… Podeszłego? Moja mama była przecież energiczną, 60-letnią kobietą. Najgorsze jest to, że zdegenerowane kolana zaczęły realnie zagrażać jej życiu! Pewnego dnia, kiedy podjechałem zabrać ją na badania, moja mama przechodząc przez ulicę upadła, a rozpędzony samochód cudem zdążył wyhamować! Byłem przerażony.
Pomagając jej wstać zauważyłem, że z jej torebki wysypały się przeróżne medykamenty przeciwbólowe, niektóre – bardzo silne. Domyśliłem się wówczas, skąd u mojej mamy tak nasilone ostatnio problemy z żołądkiem, jelitami, wątrobą i nerkami… Przecież takich chemicznych środków przeciwbólowych nie wolno brać ciągle, bo niszczą i zatruwają organizm!
Dlatego postanowiłem, że poświęcę dosłownie wszystko, ale znajdę rozwiązanie i uwolnię moją mamę od tego koszmarnego cierpienia. Jako specjalista w dziedzinie magnetoterapii i neuromodulacji mogę wykorzystać moje doświadczenie i wiedzę, aby uratować ją, i miliony innych ludzi od paraliżującego bólu kolan.
Jak opracowałem naturalne remedium na ból kolan?
Współpracowałem przy tworzeniu wielu rozwiązań dotyczących rozmaitych schorzeń i wiedziałem, że mama ma dolegliwości ze strony wątroby i układu trawiennego od notorycznego przyjmowania silnych medykamentów, więc proponowanie jej kolejnej niszczącej organizm chemii nie wchodziło nawet w rachubę…
Zacząłem prowadzić intensywne poszukiwania najlepszej metody, będącej w stanie odwrócić postępującą degenerację chrząstek i więzadeł kolanowych. Doszedłem do tego, że najbardziej obiecująca jest obecnie magnetoterapia oraz niezbędne w tej sytuacji wsparcie i stabilizowanie stawu rzepkowo-udowego. Priorytetem była maksymalna skuteczność, ale i bezpieczeństwo stosowania. W ten sposób opracowałem przełomowy, biomagnetyczny stabilizator stawu kolanowego.
Natychmiast zaaranżowałem badania w niezależnych ośrodkach. Pogłębione testy na szeroką skalę wypadły wręcz oszałamiająco dobrze – poprawę zadeklarowało aż 98% z kilku tysięcy uczestników! Nie mogłem się doczekać, aby przedstawić przełomową metodę mojej mamie.
Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania
Kiedy z dumą zademonstrowałem mojej mamie parę magnetycznych wkładek przygotowanych specjalnie dla niej, dosłownie wyśmiała mnie… Trudno jej się dziwić – idea, że wkładki do butów mogą realnie przynieść ulgę w tak okropnym cierpieniu, jakiego doświadczała, wydawała się zaiste szalona. Po dłuższych perswazjach mama dała się jednak namówić na wypróbowanie mojego wynalazku. Pomogłem jej umieścić wkładki w obuwiu i przygotować się do krótkiego spaceru w okolicy naszego rodzinnego domu. Mama poleciła mi zaczekać w ogrodzie, a sama ruszyła w drogę. Kiedy po dwudziestu minutach nie wróciła, zacząłem się naprawdę niepokoić. W tym samym momencie usłyszałem ten jej radosny, zaraźliwy śmiech… Krzyczała już od furtki, że to musi być prawdziwy cud!
Pokazałem mamie, jak łatwo umieszcza się opaskę biomagnetyczną na kolanie. Ostrożnie zrobiła kilka kroków, a upewniwszy się, że opaska dobrze ją stabilizuje – zaczęła coraz odważniej spacerować po domu. Uważnie obserwowałem jej twarz, na której grymas bólu ustępował pełnemu niedowierzania uśmiechowi radości. W ciągu kilku dni mama, niezwykle podekscytowana, pokazała mi swoje kolana, z których ustępowała opuchlina i obrzęk!

Następny tydzień mama spędziła, przywracając swój ukochany ogród do stanu świetności. Jednak największym szokiem było dla mnie to, że pewnego dnia odwiedziła nas… na rowerze! Szczęśliwa, roześmiana, oznajmiła: „Synu, Twój wynalazek jest naprawdę niesamowity! Czuję się młodsza o dobre 20 lat, nic mnie już nie boli. Dziękuję, dostałam drugie życie. Koniecznie musisz to przedstawić światu!”
Do tej pory chondropatie, czyli różne zmiany zwyrodnieniowe kolan uchodziły za praktycznie nieuniknione (zwłaszcza u sportowców i osób starszych) i niemożliwe do zregenerowania. Dzisiaj za pomocą mojej biomagnetycznej opaski stabilizującej nie tylko można całkowicie zniwelować ból, ale wręcz odwrócić proces zużycia stawu kolanowego.
Nadeszła pora, aby krótko wyjaśnić, jak dokładnie działa mój przełomowy biomagnetyczny stabilizator kolana. Proces ten jest dość skomplikowany, ale postaram się wyjaśnić go w sposób jasny i zrozumiały dla osoby niebędącej naukowcem.
Wyeliminuj ból i zregeneruj stawy kolanowe naturalnie
Stawy kolanowe zużywają się z wiekiem, ale na ich degenerację składają się także mikrouszkodzenia powodowane przez nadwagę, ciężką pracę fizyczną, długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej, podnoszenie ciężkich przedmiotów, uprawianie sportu, kontuzje i siniaki. Stopniowo gładka i elastyczna chrząstka, odpowiedzialna za ochronę kości przed tarciem podczas ruchu, zaczyna się „ścierać” i staje się coraz cieńsza, nie mogąc już chronić kości przed bezpośrednim pocieraniem o siebie. Mówiąc wprost – nasze kolana zaczynają przypominać nienaoliwiony zawias, który trzeszczy i skrzypi podczas pracy. W tym momencie jesteśmy już o krok od poważnej degeneracji i stanu zapalnego, obrzęków i okropnego bólu.
Niestety, tkanka chrzęstna i płyn maziowy nie mają zdolności do odnawiania się. Oznacza to, że (w przeciwieństwie do innych komórek w ludzkim ciele) nie mogą samodzielnie wrócić do stanu wyjściowego, w związku z tym - potrzebują zewnętrznej „pomocy”.

Dlatego właśnie postanowiłem połączyć w mojej metodzie trzy kluczowe cele - wyeliminowania bólu, umożliwienia odbudowy uszkodzonych stawów kolanowych oraz ich ochrony przed przyszłymi uszkodzeniami. I – udało się! Odniosłem sukces! Opracowałem Ortezan - unikalny rodzaj biomagnetycznej opaski stabilizującej dla stawu kolanowego, opartej o potężną regeneracyjną moc magnesów o mocy 500 Gaussów.

Impulsy magnetyczne natychmiast przenikają tkanki i obszary bólu i neutralizują międzykomórkowe sygnały bólowe, dzięki czemu nie odczuwasz już przykrych dolegliwości. Ponadto, stymulują mikrocyrkulację krwi i limfy, co stymuluje i przyspiesza procesy naprawcze nawet o ok. 300%. Wystarczy regularnie używać opaski, aby regeneracja odbywała się 24 godziny na dobę. Czy jakakolwiek inna metoda zapewnia takie spektrum ochrony naszych stawów? Nie musisz robić nic szczególnego – po prostu noś Ortezan i funkcjonuj normalnie, a w tym czasie Twoje kolana będą się stopniowo regenerować, uwalniać od przewlekłych stanów zapalnych, obrzęków, opuchnięć. W ciągu 28 dni pozbędziesz się dyskomfortu – trwale.
Dlaczego mój biomagnetyczny stabilizator kolan jest uważany za przełom w przywracaniu zdrowia kolan?
Ortezan TO PONAD 98% SKUTECZNOŚCI W ODCIĄŻANIU I REGENERACJI TKANEK STAWU KOLANOWEGO

PRZED

ból zniszczonego stawu kolanowego, postępujące zwyrodnienia, stany zapalne, obrzęki

PO

stabilizacja stawu, pobudzenie regeneracji tkankowej, ulga od dyskomfortu i bólu

Jedno jest pewne – to, co wygląda na cud, jest tak naprawdę kwestią fizyki i biologii. Moja metoda okazała się zdrowotnym punktem zwrotnym dla kilkunastu tysięcy osób już w ciągu dwóch miesięcy od udostępnienia jej. Efektywność pola magnetycznego w połączeniu ze stabilizacją stawu rzepkowo-udowego została potwierdzona nie tylko przez osoby, którym przyniosła ulgę, ale także przez niezależne testy i ekspertów. Ortezan jest niezwykle prostą, skuteczną i sprawdzoną metodą, wyznaczającą przełomowy kierunek w nieinwazyjnej walce z bólem i zwyrodnieniami kolan.
100% bezpieczeństwa i komfortu stosowania
Potrójna gwarancja satysfakcji
Stosowanie stabilizującej opaski biomagnetycznej Ortezan jest bardzo proste - wystarczy wyjąć ją z opakowania i umieścić na stawie kolanowym, dopasowując opaskę do swojego rozmiaru. I to wszystko! Teraz każdy krok będzie Cię stopniowo uwalniał od bólu i dyskomfortu, a także wzmacniał Twoje stawy kolanowe.
Walka z bólem i dyskomfortem jeszcze nigdy nie była tak wygodna, a jednocześnie skuteczna. Już po 28 dniach możesz być zupełnie innym człowiekiem – bez twarzy wykrzywionej bólem, bez rezygnowania z ulubionych zajęć z powodu dyskomfortu w poruszaniu się.
Walka z bólem i dyskomfortem jeszcze nigdy nie była tak wygodna, a jednocześnie skuteczna. Już po 28 dniach możesz być zupełnie innym człowiekiem – bez twarzy wykrzywionej bólem, bez rezygnowania z ulubionych zajęć z powodu dyskomfortu w poruszaniu się.
298 PLN
149
PLN
Tylko teraz
regeneracja stawu kolanowego
Łatwość stosowania
Oszczędność tysięcy złotych
Eliminacja bólu
bezpieczeństwo i naturalność
wzmocnienie i ochrona stawów
powrót do sprawności
Nie przegap jedynej takiej szansy na trwałe pozbycie się bólu
Ty wybierasz. Możesz nadal wstawać każdego dnia pozwalając, aby ból i dyskomfort okradały Cię z normalnego funkcjonowania i radości życia. Możesz łykać coraz większe dawki zatruwających Twój organizm chemikaliów, albo wydawać mnóstwo pieniędzy na nieskuteczne procedury. Możesz także naturalnie wesprzeć swoje stawy kolanowe i pozwolić im się zregenerować z systemem biomagnetyczno-stabilizującym Ortezan.
Nic nie ryzykujesz!
Z biomagnetyczną opaską stabilizującą Ortezan możesz pozbyć się przewlekłego bólu już w 28 dni. Nic nie ryzykujesz – osobiście pokładam tak wielkie zaufanie w skuteczność swojego produktu, że objąłem go specjalną, potrójną gwarancją.
Potrójna gwarancja satysfakcji
Gwarancja oryginalności
W biomagnetycznym stabilizatorze kolana Ortezan zastosowano moc magnetoterapii o niezwykłej skuteczności przeciwbólowej i przeciwzapalnej. Jego efektywność w stabilizowaniu stawu kolanowego i zwalczaniu bólu potwierdzają badania kliniczne. Takie rozwiązanie jest unikalne na rynku. Oryginalny produkt otrzymasz wyłącznie za pośrednictwem tej strony.
Gwarancja jakości
Dzięki zaawansowanej technologii produkcji biomagnetyczny stabilizator Ortezan spełnia najwyższe standardy jakości. Moc pola magnetycznego została dopasowana tak, aby była bardzo efektywna, ale jednocześnie w pełni bezpieczna dla organizmu. Wszystko po to, aby rezultaty działania wkładek w 100% spełniały Twoje oczekiwania.
Gwarancja satysfakcji
Testy konsumenckie potwierdzają wysoką skuteczność stabilizatora biomagnetycznego Ortezan. Na podstawie uzyskanych wyników stabilizator zdobył uznanie także wśród renomowanych specjalistów. Podobnie jak ja, są przekonani, że już po 28 dniach odczujesz długotrwałą ulgę w bólu.
Potrójna gwarancja satysfakcji
1. Gwarancja oryginalności - W biomagnetycznym stabilizatorze kolana Ortezan zastosowano moc magnetoterapii o niezwykłej skuteczności przeciwbólowej i przeciwzapalnej. Jego efektywność w stabilizowaniu stawu kolanowego i zwalczaniu bólu potwierdzają badania kliniczne. Takie rozwiązanie jest unikalne na rynku. Oryginalny produkt otrzymasz wyłącznie za pośrednictwem tej strony.
2. Gwarancja jakości - Dzięki zaawansowanej technologii produkcji biomagnetyczny stabilizator Ortezan spełnia najwyższe standardy jakości. Moc pola magnetycznego została dopasowana tak, aby była bardzo efektywna, ale jednocześnie w pełni bezpieczna dla organizmu. Wszystko po to, aby rezultaty działania wkładek w 100% spełniały Twoje oczekiwania.
3. Gwarancja satysfakcji - Testy konsumenckie potwierdzają wysoką skuteczność stabilizatora biomagnetycznego Ortezan. Na podstawie uzyskanych wyników stabilizator zdobył uznanie także wśród renomowanych specjalistów. Podobnie jak ja, są przekonani, że już po 28 dniach odczujesz długotrwałą ulgę w bólu.
Pożegnaj ból i zregeneruj kolana z biomagnetycznym stabilizatorem Ortezan – szybko, bezpiecznie i ekonomicznie
Ze względu na spektakularne efekty stabilizatora biomagnetycznego Ortezan o mój produkt walczą aktualnie czołowe korporacje ze świata. Wówczas mój produkt będzie dostępny na całym świecie, ale jego cena nie będzie tak korzystna.
Zanim to się stanie, postanowiłem udostępnić je najpierw w przedsprzedaży przy 50% dofinansowaniu, aby jak najwięcej osób miało okazję skorzystać ze stabilizatora.
Zamówienie systemu stabilizującego Ortezan w jednorazowej promocji jest bardzo proste. Aby otrzymać własny stabilizator, nie musisz wysyłać pieniędzy przez Internet ani płacić kartą. Wystarczy, że wypełnisz formularz w ciągu 2 minut, a już w ciągu kilku dni otrzymasz przesyłkę, którą możesz wygodnie zapłacić kurierowi lub listonoszowi.
Dziękuję, że poświęciłeś czas na przeczytanie mojego raportu. Mam nadzieję, że już wkrótce rozpoczniesz nowe życie dzięki mojej biomagnetycznej opasce stabilizującej – bez bólu, ciesząc się każdym dniem. Powodzenia!
Marcin Niedziałek
„Koniec z bólem kolana”
„Borykałam się z tym okropnym bólem, odkąd pamiętam. Zaczęło się od uczucia przeskakiwania rzepki, z czasem ból stał się nieznośny, aż miałam mroczki przed oczami… Pudełko pigułek przeciwbólowych w wersji najmocniejszej było moim najlepszym przyjacielem - w domu, w pracy, na wyjazdach wakacyjnych… Z Ortezanem zapomniałam o bólu i tabletkach. Czuję się młodsza o dobre 10 lat i tak sprawna, jak nigdy!”
Magdalena J., 45 lat, Przemyśl
„Rewelacyjny produkt”
„Opaskę Ortezan zamówiła sobie moja sąsiadka, która ma wielkie problemy ze stawem kolanowym. Przyznam, że nigdy nie przyszłoby mi do głowy spróbować czegoś takiego, ale gdy opowiadała mi o efektach, tj. eliminacji bólu niemal od razu i obrzęków w kilka dni, zamówiłam opaski sobie i mężowi. Jesteśmy bardzo zadowoleni – koniec z wiecznie sztywnymi, trzeszczącymi stawami i bólem.”
Marta K., 62 lata, Wałbrzych
„Nareszcie mogę jeździć na rowerze”
„Mój ból kolan miał jedną przyczynę – przez długie lata byłem gruby. Kiedy wreszcie udało mi się schudnąć, kolana pozostały zniszczone, obolałe… Marzyłem o powrocie do miejskich wycieczek rowerowych, ale dyskomfort był zbyt duży. Wszystko zmieniło się, kiedy zacząłem stosować Ortezan. Zupełnie, jakbym dostał nowe kolana, to niesamowite!”
Sebastian T., 39 lat, Brzesko
„Ortezan działa ekspresowo”
„Kupiłem z myślą o stabilizacji stawu kolanowego podczas chodzenia, ale ku mojemu zdziwieniu już po kilku godzinach noga przestała mnie boleć tym okropnym, rwącym bólem. W ciągu kilku dni pobyłem się dolegliwości, która była moją zmorą od wielu, wielu lat. Już nie potrzebuję żadnych tabletek ani maści. Ortezan jest bezkonkurencyjny.”
Patryk R., 58 lat, Gdańsk
„Znowu jestem sprawna”
„Mimo młodego wieku moim problemem był koszmarny ból w kolanie w związku z przebytą jakiś czas temu kontuzją. Od zawsze uprawiałam dużo sportu, kocham ruch. Niestety, przez zdegenerowane kolano musiałam sobie odpuścić. Ortezan polecił mi mój dawny trener. Byłam w szoku, kiedy po raz pierwszy od kilku lat nie czułam żadnego blokowania ani bólu. Zamierzam stopniowo wracać do sportu.”
Edyta B., 24 lata, Toruń
„Najlepsza rzecz”
„Co tu dużo mówić, to jest najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek kupiłem w celach zdrowotnych. Pracuję na budowie i mimo że nie jestem staruszkiem, moje stawy kolanowe coraz częściej się buntowały od przeciążeń… Odkąd noszę te opaski – cisza i spokój. Zero dyskomfortu, czuję się pewnie i stabilnie. Rewelacja.”
Jacek W., 44 lata, Opole
„Ekspresowa regeneracja po urazach”
„Jakiś czas temu miałam poważny wypadek i uszkodziłam sobie rzepkę. Teoretycznie wszystko się zagoiło, ale kolano dawało o sobie znać w najmniej oczekiwanych momentach, np. na wyjeździe, kiedy musiałam łykać silne pigułki przeciwbólowe. Do wypróbowania biomagnetycznej opaski Ortezan namówiła mnie siostra. Przyznam szczerze, że odzyskałam święty spokój. Kolano jest tak zdrowe, jak przed urazem. Szkoda, że nie znałam tego produktu wcześniej!”
Paulina Z., 51 lat, Racibórz
„Obowiązkowe dla każdego seniora”
„Odkąd syn sprezentował mi te opaski stabilizujące, nie rozstaję się z nimi. Namówiłam wszystkie koleżanki do zakupu, ponieważ to, jak Ortezan działa na stawy kolanowe, jest niesamowite. Śmigam sama spacerkiem na działkę i nic mnie nie boli, nie sztywnieje. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam u lekarza po receptę na środki przeciwzapalne i przeciwbólowe.”
Jadwiga G., 70 lat, Jarosław
„Odzyskałem sprawność"
„Jestem bezdzietnym wdowcem i mieszkam samotnie z dala od centrum miasta. Po zakupy jeździłem rowerem. Niestety, kolano coraz bardziej dawało mi się we znaki… Pewnego dnia opuchlizna, obrzęk. Syn sąsiada, sympatyczny chłopak, polecił mi Ortezan. Jest sportowcem i powiedział, ze ta opaska go uratowała. Pomógł mi ją nawet zamówić. Tej ulgi nie da się opisać… W ciągu tygodnia wsiadłem na rower i do dziś nie mam żadnych problemów.”
Stanisław T., 62 lat, Zamość
„Koniec z bólem kolana”
„Borykałam się z tym okropnym bólem, odkąd pamiętam. Zaczęło się od uczucia przeskakiwania rzepki, z czasem ból stał się nieznośny, aż miałam mroczki przed oczami… Pudełko pigułek przeciwbólowych w wersji najmocniejszej było moim najlepszym przyjacielem - w domu, w pracy, na wyjazdach wakacyjnych… Z Ortezanem zapomniałam o bólu i tabletkach. Czuję się młodsza o dobre 10 lat i tak sprawna, jak nigdy!”
Magdalena J., 45 lat, Przemyśl
„Rewelacyjny produkt”
„Opaskę Ortezan zamówiła sobie moja sąsiadka, która ma wielkie problemy ze stawem kolanowym. Przyznam, że nigdy nie przyszłoby mi do głowy spróbować czegoś takiego, ale gdy opowiadała mi o efektach, tj. eliminacji bólu niemal od razu i obrzęków w kilka dni, zamówiłam opaski sobie i mężowi. Jesteśmy bardzo zadowoleni – koniec z wiecznie sztywnymi, trzeszczącymi stawami i bólem.”
Marta K., 62 lata, Wałbrzych
„Nareszcie mogę jeździć na rowerze”
„Mój ból kolan miał jedną przyczynę – przez długie lata byłem gruby. Kiedy wreszcie udało mi się schudnąć, kolana pozostały zniszczone, obolałe… Marzyłem o powrocie do miejskich wycieczek rowerowych, ale dyskomfort był zbyt duży. Wszystko zmieniło się, kiedy zacząłem stosować Ortezan. Zupełnie, jakbym dostał nowe kolana, to niesamowite!”
Sebastian T., 39 lat, Brzesko
„Ortezan działa ekspresowo”
„Kupiłem z myślą o stabilizacji stawu kolanowego podczas chodzenia, ale ku mojemu zdziwieniu już po kilku godzinach noga przestała mnie boleć tym okropnym, rwącym bólem. W ciągu kilku dni pobyłem się dolegliwości, która była moją zmorą od wielu, wielu lat. Już nie potrzebuję żadnych tabletek ani maści. Ortezan jest bezkonkurencyjny.”
Patryk R., 58 lat, Gdańsk
„Znowu jestem sprawna”
„Mimo młodego wieku moim problemem był koszmarny ból w kolanie w związku z przebytą jakiś czas temu kontuzją. Od zawsze uprawiałam dużo sportu, kocham ruch. Niestety, przez zdegenerowane kolano musiałam sobie odpuścić. Ortezan polecił mi mój dawny trener. Byłam w szoku, kiedy po raz pierwszy od kilku lat nie czułam żadnego blokowania ani bólu. Zamierzam stopniowo wracać do sportu.”
Edyta B., 24 lata, Toruń
„Najlepsza rzecz”
„Co tu dużo mówić, to jest najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek kupiłem w celach zdrowotnych. Pracuję na budowie i mimo że nie jestem staruszkiem, moje stawy kolanowe coraz częściej się buntowały od przeciążeń… Odkąd noszę te opaski – cisza i spokój. Zero dyskomfortu, czuję się pewnie i stabilnie. Rewelacja.”
Jacek W., 44 lata, Opole
„Ekspresowa regeneracja po urazach”
„Jakiś czas temu miałam poważny wypadek i uszkodziłam sobie rzepkę. Teoretycznie wszystko się zagoiło, ale kolano dawało o sobie znać w najmniej oczekiwanych momentach, np. na wyjeździe, kiedy musiałam łykać silne pigułki przeciwbólowe. Do wypróbowania biomagnetycznej opaski Ortezan namówiła mnie siostra. Przyznam szczerze, że odzyskałam święty spokój. Kolano jest tak zdrowe, jak przed urazem. Szkoda, że nie znałam tego produktu wcześniej!”
Paulina Z., 51 lat, Racibórz
„Obowiązkowe dla każdego seniora”
„Odkąd syn sprezentował mi te opaski stabilizujące, nie rozstaję się z nimi. Namówiłam wszystkie koleżanki do zakupu, ponieważ to, jak Ortezan działa na stawy kolanowe, jest niesamowite. Śmigam sama spacerkiem na działkę i nic mnie nie boli, nie sztywnieje. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam u lekarza po receptę na środki przeciwzapalne i przeciwbólowe.”
Jadwiga G., 70 lat, Jarosław
„Odzyskałem sprawność"
„Jestem bezdzietnym wdowcem i mieszkam samotnie z dala od centrum miasta. Po zakupy jeździłem rowerem. Niestety, kolano coraz bardziej dawało mi się we znaki… Pewnego dnia opuchlizna, obrzęk. Syn sąsiada, sympatyczny chłopak, polecił mi Ortezan. Jest sportowcem i powiedział, ze ta opaska go uratowała. Pomógł mi ją nawet zamówić. Tej ulgi nie da się opisać… W ciągu tygodnia wsiadłem na rower i do dziś nie mam żadnych problemów.”
Stanisław T., 62 lat, Zamość
Odbierz wyjątkowy zestaw:
bestseller ostatnich miesięcy - książka „Szybkie sposoby na znane choroby”
oraz przełomowy produkt Ortezan.
Zamów już dziś swój zestaw wraz z książką "Szybkie sposoby na znane choroby"
298 PLN  149 PLN
Zamów swój zestaw już dziś i zaoszczędź 149 PLN!

Otrzymujesz książkę

"Szybkie sposoby na znane choroby"

Ortezan image

„Szybkie sposoby na znane choroby” to poradnik, dzięki któremu poznasz najlepsze naturalne sposoby na poradzenie sobie z bólem i chorobami różnego rodzaju. Na podstawie najnowszych badań medycznych i wniosków przygotowaliśmy najskuteczniejsze porady związane ze wzmocnieniem odporności, bólem mięśni, dbaniem o wzrok, słuch i zdrowy sen. Z niniejszej publikacji dowiesz się, jak uporać się z nawracającymi migrenami, troszczyć się o serce i jelita, a także jak pokonać stres oraz radzić sobie ze stanami depresyjnymi i lękowymi. Mamy nadzieję, że dzięki informacjom, które przygotowaliśmy, łatwiej będzie dbać o siebie i pokonywać zarówno drobne, jak i poważniejsze choroby.

Formularz zamówienia
Badges
Krok 1
Twoje dane
Krok 2
Ostatni krok
Progress one Progress Two
Lock
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa
Mastercard Paypal Visa
Kolejny krok
Adres
icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Ortezan + poradnik "Poznaj szybkie sposoby na znane choroby"

Do zapłaty:

149 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)

Zaczekaj!

Odbierz jednorazowy rabat!

Teraz możesz otrzymać zestaw: Ortezan + poradnik "Poznaj szybkie sposoby na znane choroby" w cenie niższej aż o 60%

Oferta wyświetliła się TYLKO Tobie i będzie aktywna jeszcze przez 15 minut.

Odbieram swoją zniżkę
60%