Nicosadio

Już za 72 godziny ZGASISZ OSTATNIEGO PAPIEROSA
I NA STAŁE RZUCISZ PALENIE

99/100 osób przestaje odczuwać chęć zapalenia już w 3. dobie

Śmierdzące fajki, kaszel palacza, pożółkłe zęby - to już przeszłość

Adam Pieńkowski

Śmierdzące fajki, kaszel palacza, pożółkłe zęby - 
to już przeszłość

Paliłem papierosy od 17. roku życia, kilka razy próbowałem to rzucić, ale nieudolnie. Dopiero ta formuła pomogła mi skończyć z paleniem szybko i skutecznie - już na drugi dzień nie miałem ochoty na dymka, a po 3-4 dniach całkowicie odstawiłem papierosy i nie palę ich do dziś. Przestałem cuchnąć papierosami, nie mam porannych ataków kaszlu, lepiej mi się oddycha, a w portfelu co miesiąc zostaje 500-600 zł. Rewelacja!

Adam Pieńkowski, 43 lata
Dzięki innowacyjnym plastrom anty-nikotynowym rzucił palenie i oszczędził już 4 tys. zł

Najskuteczniejszy sposób, by uwolnić się od nałogu nikotynowego - zdaniem 99/100 ekspertów

Wiktor Milewski
Wiktor Milewski

Nazywam się Wiktor Milewski i od ponad 16 lat pomagam ludziom uzależnionym od palenia papierosów rzucić ten paskudny, trujący i wyniszczający nałóg. Codziennie przyjmuję do ośrodka ludzi, którzy przez uzależnienie od nikotyny nabawiają się zaostrzenia astmy, zapalenia płuc, wrzodów żołądka, chorób dziąseł, początków osteoporozy oraz najgorszego - nowotworu płuca, przełyku, języka, czy trzustki.

Wiem, jak wiele osób chce pozbyć się tego nałogu, ale nie potrafi go pokonać. Wiem, jak często próby zerwania z paleniem kończą się po kilku dniach wypaleniem całej paczki papierosów na raz. Dlatego dziś chcę przedstawić Ci przełomową formułę, która całkowicie zmienia rozkład sił w nierównej dotąd walce z uzależnieniem. To produkt, dzięki któremu już za 72 godziny uwolnisz się od nałogu nikotynowego i przestaniesz czuć niemożliwą do pohamowania chęć sięgnięcia po papierosa.

Opracowanie tej formuły to mój największy zawodowy sukces i jestem dumny, że dzięki niej średnio 37 kolejnych osób w Polsce każdego dnia skutecznie rzuca palenie - nawet jeśli palili od 20, czy 30 lat. Gwarantuję Ci, że Ty również już za 3 dni bez żalu zgasisz ostatniego papierosa w swoim życiu.

I najważniejsze: to metoda, która uwolni Cię od nałogu nikotynowego bez frustrujących skutków ubocznych, przez które wiele osób nie daje rady wytrwać w swoim postanowieniu. Rzucisz palenie bez przybrania na wadze, bólu głowy, rozdrażnienia, nerwowości i irytacji, bez zaparć, problemów ze snem, czy koncentracją. Pozbędziesz się kaszlu palacza, zażółceń zębów i dłoni, Twoje ubrania i włosy przestaną być przesiąknięte smrodem tytoniu, odzyskasz wyraźny smak i lepszy węch, zminimalizujesz ryzyko nowotworu płuc i zaczniesz oszczędzać nawet 700 zł tygodniowo.

Jak działa Nicosadio?

Pomaga rzucić palenie

Pomaga rzucić palenie

Testy kliniczne przeprowadzone na grupie 1200 osób potwierdziły, że plastry anty-nikotynowe wzbogacone olejkami eterycznymi zwalczają chęć sięgnięcia po papierosa już w ciągu 72 godzin od 
1. zastosowania. Niwelują jednocześnie uczucie stresu, lęku, niepokoju, czy irytacji - towarzyszące odstawieniu nikotyny.

Odtruwa organizm z nikotyny i toksyn

Odtruwa organizm z nikotyny i toksyn

Dzięki naturalnym olejkom - miętowemu i eukaliptusowemu - oraz substancjom lotnym takim jak: mentol, cyneol, octan metylu, limonen - plastry wykazują intensywne działanie antynikotynowe i aromaterapeutyczne. Oczyszczają organizm zatruty nikotyną, harmonizują układ nerwowy, usprawniają pracę żołądka i jelit, poprawiają sprawność umysłową i koncentrację.

Chroni przed powrotem do nałogu

Chroni przed powrotem do nałogu

Nowoczesne plastry Nicosadio skutecznie zwalczają uciążliwe objawy odstawienia nikotyny, dzięki czemu nie odczuwasz niepokoju, drażliwości, spadku nastroju, bezsenności, ani stresu - i nie masz ochoty z powrotem sięgnąć po papierosy. Olejki eteryczne działają relaksująco, rozluźniająco i uspokajająco, a same plastry mają bardzo przyjemny, kojący, zmysłowy zapach.

Nicosadio

Stosuj anty-nikotynowe plastry Nicosadio, aby:

 • Szybko i na stałe rzucić palenie papierosów
 • Pozbyć się kaszlu palacza, zażółceń zębów, 
  nieprzyjemnego zapachu z ust
 • Uwolnić się od nałogu i zmniejszyć ryzyko nowotworu płuc, 
  języka, czy trzustki
 • Oszczędzić nawet 500-700 zł miesięcznie
 • Poprawić wygląd cery, unormować ciśnienie krwi, 
  oczyścić zatrute płuca, odzyskać lepszy smak i węch

Pierwsze takie połączenie właściwości
anty-nikotynowych i aromaterapeutycznych

Podejmij tę ostatnią próbę porzucenia nałogu - żadna kolejna nie będzie Ci potrzebna, bo plastry Nicosadio wykazują rekordowe 99% skuteczności i pozwalają zwalczyć uzależnienie od nikotyny bez stresu, złości, czy przybrania dodatkowych kilogramów. 
U 99/100 osób chęć na zapalenie mija całkowicie i bezpowrotnie już w ciągu 72 h - u Ciebie będzie tak samo.

Nicosadio
 • Potwierdzona skuteczność

  Innowacyjne plastry powstały przy współpracy z wybitnymi specjalistami 
  z Klinik Leczenia Uzależnień w 4 miastach w Polsce. Ich skoncentrowane właściwości anty-nikotynowe, odtruwające, relaksujące i rozluźniające pomagają pokonać nałóg i zwalczyć ochotę na „dymka” szybko i skutecznie - możesz mieć pewność, że już w 3. dobie poczujesz się wolny/a od nałogu. 
  I będzie to wspaniałe uczucie.

 • 100% naturalnych składników

  Trucie się kolejnymi toksynami i chemią to ostatnie, czego potrzebuje Twój organizm skrajnie zanieczyszczony nikotyną. Nicosadio tworzą wyłącznie naturalne substancje i olejki eteryczne, są wśród nich mentol, limonen, flawonoidy, składniki łagodzące stres, subtelnie stymulujące układ nerwowy, antynikotynowe i odświeżające.

Palili po 2 paczki dziennie, 
dziś mają czyste płuca i pełny portfel ↓

Osoby, które dzięki Nicosadio uwolniły się z sideł nałogu, dzielą się sukcesami:

Mariola Walczak

Mariola Walczak, 51 lat, Białystok

„Śmierdzą, są drogie, niszczą zdrowie i urodę. Rzuciłam papierosy w 3 dni!”

Pół życia spędziłam z papierosem w dłoni - ostatnio przerzuciłam się na „modne” e-papierosy chcąc chyba oszukać samą siebie, że to bardziej eleganckie, mniej szkodliwe palenie. A to przecież bzdura. Dopiero po rzuceniu palenia uświadomiłam sobie, jak śmierdziały moje ubrania, włosy, dłonie… Jak szarą i ziemistą miałam cerę, jak słabą miałam kondycję. Te plastry uwolniły mnie od nałogu nikotynowego zaledwie w 3 dni - po prostu obudziłam się rano i nie miałam ochoty zapalić! Dziś papierosy mogłyby dla mnie w ogóle nie istnieć - ta metoda jest rewelacyjna!

Mariola Walczak, 51 lat, Białystok

Nicosadio
Przed rzuceniem palenia
Po kuracji
anty-nikotynowej Nicosadio
Paweł Maciejuk

Paweł Maciejuk, 44 lata, Kraków

„Już nie palę. Wystarczyły 2 dni, by pokonać ten wstrętny nałóg”

Paliłem od 23 lat - nic wcześniej nie było w stanie odwieść mnie od papierosów. Dopiero te plastry - niepozorne, malutkie, o odświeżającym zapachu - stłumiły mój głód nikotynowy już po 2 dniach! Po prostu nie mam ochoty na papierosa, wręcz śmierdzą mi o wiele bardziej. Odzyskałem lepszy smak, mocniejszy węch, lepiej mi się oddycha i moja żona bardzo się cieszy, że już nie musi całować się z popielniczką. Świetny produkt, polecam!

Paweł Maciejuk, 44 lata, Kraków

Nicosadio
Przed rzuceniem palenia
Po kuracji
anty-nikotynowej Nicosadio
Radosław Wilk

Radosław Wilk, 38 lat, Poznań

„Oszczędzam 570 zł miesięcznie i nie truję dymem papierosowym swoich dzieci”

Rzucenie palenia było najlepszą decyzją w moim życiu i wiem, że nie udałoby mi się to, gdyby nie Nicosadio. Próbowałem wcześniej już chyba wszystkiego, a na pewno tych najpopularniejszych reklamowanych środków - efekty były marne. Te plastry skutecznie hamują chęć sięgnięcia po papierosa, a przy tym łagodzą nerwowość, poirytowanie i stres związany z wychodzeniem z nałogu. Dzięki nim nie palę już 5 miesięcy, oszczędzam spore sumy, poprawiłem zdrowie i nie smrodzę papierochami w domu, który jest przecież oazą dla mnie, żony i naszych dzieci.

Radosław Wilk, 38 lat, Poznań

Nicosadio
Przed rzuceniem palenia
Po kuracji
anty-nikotynowej Nicosadio

Nicosadio hamuje głód nikotynowy
już od 1. użycia

Nieważne, czy palisz tradycyjne papierosy, czy papierosy elektryczne. Nie ma znaczenia, czy z nałogiem zmagasz się od kilkunastu / kilkudziesięciu lat, czy popalasz okazjonalnie od 2-3 lat. W każdym przypadku plastry anty-nikotynowe z naturalnymi olejkami eterycznymi zmniejszą fizyczną i psychiczną chęć sięgnięcia po papierosa już w ciągu pierwszych 72 godzin.

Wystarczy że nakleisz plaster na ubranie, najlepiej w okolicy klatki piersiowej, a skoncentrowane składniki aktywne będziesz czuć i wdychać przez cały dzień - przedostając się przez tkanki dróg oddechowych do Twojego organizmu szybko zablokują uporczywy głód nikotynowy, zniwelują napięcie towarzyszące porzucaniu uzależnienia i już w 3. dobie skutecznie uwolnią Cię od tego szkodliwego nałogu. Prawda, że proste?

Nicosadio
Płuca palacza
przed zastosowaniem Nicosadio
Nicosadio
Po 3 tygodniach
od rzucenia palenia

RZUĆ PALENIE bez stresu i bez przybrania na wadze. 
Pokonanie nałogu z Nicosadio jest:

 • Łatwe

  Nie musisz szukać pomocy u terapeuty leczenia uzależnień, odwiedzać gabinetów, wydawać pieniędzy na konsultacje i kolejne nieskuteczne preparaty, po których i tak prędzej czy później wracasz do palenia. Plastry są banalnie proste w użyciu i uwalniają Cię od nałogu przez 24 h na dobę.

 • Szybkie i skuteczne

  W plastrach Nicosadio dostajesz kompleksowe, wielowymiarowe wsparcie w zwalczaniu nałogu: od prawidłowej stymulacji neuroprzekaźników odpowiedzialnych dotąd za aktywowanie obszaru „nagrody” w mózgu, gdy sięgasz po papierosa, aż po niwelowanie złości, rozdrażnienia, stresu, bólu głowy, czy napadów wilczego głodu po rzuceniu papierosów. Wygrywasz z uzależnieniem już po 3 dniach i nie masz ochoty do niego wracać.

Formuła polecana przez terapeutów z Kliniki Leczenia Uzależnień

Karol Maćkowiak

Plastry anty-nikotynowe Nicosadio zostały skonstruowane przez doświadczonych specjalistów i stanowią skuteczną terapię odwykową od nikotyny dla osób uzależnionych od palenia papierosów, e-papierosów, fajki, cygara, żucia tytoniu, czy używania tabaki. Dzięki starannie wyselekcjonowanym substancjom, plastry zwalczają chęć sięgnięcia po papierosa i ułatwiają wytrwanie w abstynencji nikotynowej, łagodząc skutki uboczne związane z odstawieniem, takie jak: kołatanie serca, nadmierny apetyt, frustracja, irytacja, napięcie, migreny, spadek nastroju, czy bezsenność. Już po 3 dobach oczyszczają organizm palacza z nikotyny i trujących substancji smolistych, rozluźniają i hamują głód nikotynowy.

Instruktor ds. terapii uzależnień

Karol Maćkowiak

Dołącz do 17900 kobiet i mężczyzn w Polsce, 
którzy rzucili palenie z Nicosadio

Przetestuj plastry Nicosadio bez ryzyka

To zrozumiałe, że po wielu latach palenia i po nieudanych próbach zerwania z nałogiem, możesz odczuwać frustrację i niepokój na samą myśl o odrzuceniu papierosów. Gwarantuję Ci jednak, że już za 72 godziny podziękujesz sobie za tę decyzję - przekonasz się, jak szybko stracisz ochotę na zapalenie papierosa i nie odczujesz przy tym załamania nastroju, rozdrażnienia, napadów głodu, bólu i zawrotów głowy, wahań ciśnienia, czy trudności z koncentracją. Pozbędziesz się problemów z oddychaniem, kaszlu, szarej cery, brzydkiego zapachu ciała i włosów, poprawi się stan Twojego uzębienia i dziąseł.
Sprawdź, bo nic nie ryzykujesz - produkt został objęty specjalną, potrójną gwarancją:

Gwarancja oryginalności

Nicosadio to plastry łączące właściwości anty-nikotynowe z mocą naturalnej aromaterapii - są wyjątkowym produktem dostępnym na polskim rynku. Ich skuteczność w zwalczaniu nałogu nikotynowego potwierdzają tysiące byłych palaczy i specjaliści ds. terapii uzależnień. Oryginalne plastry otrzymasz wyłącznie za pośrednictwem tej strony.

Gwarancja jakości

Unikatowa formuła Nicosadio przeszła szczegółowe testy kliniczne i laboratoryjne, jest certyfikowana i zgodna z najwyższymi normami jakości. Jest przesyłana w dyskretnym opakowaniu, plastry są bezpieczne w użyciu, nie wymagają bezpośredniego kontaktu ze skórą - nie wywołują więc żadnych alergii, podrażnień, czy skutków ubocznych.

Gwarancja zadowolenia

Testy konsumenckie potwierdzają wyjątkową skuteczność plastrów Nicosadio. Dzięki wyjątkowej formie i imponującym działaniu produkt zdobył już uznanie tysięcy Polaków. Ty również już za 3 doby uwolnisz się od nałogu nikotynowego i z pomocą specjalistycznych plastrów na stałe pokonasz chęć sięgnięcia po papierosa.

Wypełniając poniższy formularz, dołączasz do Klubu Rabatowego i w prezencie powitalnym od razu korzystasz ze specjalnej, promocyjnej oferty!

Płacisz za efekt, a nie za obietnice. To my pokrywamy koszty przesyłki.

Ta oferta jest wolna od ryzyka. Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać.

Produkt w ofercie specjalnej szybko się wyprzedaje, dlatego nie zwlekaj z jego przetestowaniem. WYPRÓBUJ TERAZ!

Ostatnie sztuki w polskim magazynie!

Zdobądź plastry anty-nikotynowe Nicosadio za uczestnictwo w Klubie Rabatowym taniej o 168 PLN
Nicosadio image

317 PLN 149 PLN

Zamów teraz i oszczędź 168 PLN

Otrzymujesz książkę

"Szybkie sposoby na znane choroby"

Ból oraz inne przypadłości zdrowotne mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie. Niniejsza książka to wszechstronny poradnik ze sprawdzonymi sposobami na "dolegliwości XXI w.". Dzięki poradom i wskazówkom, jakie przygotowali nasi medyczni specjaliści, dbanie o kondycję organizmu stanie się łatwiejsze. Bo zdrowie to podstawa.

Formularz zamówienia
Badges
Krok 1
Twoje dane
Krok 2
Ostatni krok
Progress one Progress Two
Lock
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa
Mastercard Paypal Visa
Kolejny krok
Adres
icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Nicosadio + Szybkie sposoby na znane choroby

Do zapłaty:

149 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)

Zaczekaj!

Odbierz jednorazowy rabat!

Zdobądź wyjątkowy zestaw: rewolucyjny produkt Nicosadio + Szybkie sposoby na znane choroby w cenie niższej aż o 62%

Oferta wyświetliła się TYLKO Tobie i będzie aktywna jeszcze przez 15 minut.

Odbieram swoją zniżkę
62%