Urovico

100% kontroli nad pęcherzem W 48 h pozbędziesz się krępującego popuszczania i uwolnisz się od nietrzymania moczu

9/10 osób potwierdza, że naglące parcie na pęcherz znika już po
1. zastosowaniu

„Bieganie do WC co 5 minut to już przeszłość!”

Edyta Rychlińska

„Bieganie do WC co 5 minut to już przeszłość!”

Nietrzymanie moczu potwornie uprzykrzało mi życie – bałam się wyjść choćby na dłuższy spacer, wszędzie poza domem panicznie wypatrywałam toalety. Do tego ten strach o mimowolne zmoczenie bielizny i krępującą wpadkę… Mam dopiero 39 lat i nie chciałam chodzić w pieluchomajtkach! Ten preparat uwolnił mnie od NTM, wszystkich lęków i uporczywych dolegliwości zaledwie w 2 dni! Zniknął świąd, ból i pieczenie podczas wizyt w WC, nie czuję już ciągłego parcia na pęcherz, nie łapią mnie infekcje intymne i nie popuszczam – wreszcie żyję normalnie!

Edyta Rychlińska, 39 lat
Dzięki innowacyjnej formule pokonała problem nietrzymania moczu już w drugiej dobie

Urovico uszczelnia pęcherz od 1. zastosowania

Dariusz Sawicki
Dariusz Sawicki

Nazywam się Dariusz Sawicki i od 14 lat prowadzę specjalistyczną Klinikę Urologii Ogólnej, do której każdego miesiąca zgłaszają się setki osób potrzebujących wsparcia w krępującym nietrzymaniu moczu i innych dolegliwościach ze strony układu moczowego. Wstyd, zażenowanie, bezsilność – to uczucia, które towarzyszą im najczęściej i które eliminujemy już od 1. dnia kuracji przeciw NTM. Komfort i poczucie bezpieczeństwa moich pacjentów są dla mnie absolutnym priorytetem – dlatego przez ostatnie 3 lata pracowałem nad przełomową metodą zwalczania NTM, którą można stosować w domowym zaciszu. Bez krępujących wizyt w gabinecie, bez inwazyjnych zabiegów.

Muszę przyznać, że jej skuteczność przerosła oczekiwania moje i całego zespołu badawczego. Stworzyliśmy rewolucyjną formułę uszczelniająca pęcherz, regenerującą wszystkie tkanki budujące układ moczowy i przywracającą 100% kontroli nad prawidłowym odruchem oddawania moczu – już w ciągu 48 godzin.

To oznacza, że każdy – również Ty – już za dwa dni zapomnisz o naglącym parciu na pęcherz, swędzeniu, pieczeniu, infekcjach intymnych i o mimowolnych wyciekach moczu. Jestem dumny, że mogę przedstawić Ci tę formułę właśnie teraz.

To ultra-skuteczny uszczelniacz pęcherza, który natychmiast blokuje niekontrolowane popuszczanie moczu i zwalcza każdy rodzaj NTM – bez operacji urologicznej.

Jak działa Urovico?

Zwalcza problem nietrzymania moczu

Zwalcza problem nietrzymania moczu

Badania wykazały, że preparat już po 48 godzinach odnawia błonę śluzową cewki moczowej, czyniąc ją bardziej szczelną i sprężystą, wzmacnia mięśnie dna miednicy i skutecznie blokuje mimowolne, niekontrolowane wycieki moczu. Urovico wykazuje 100% skuteczności w zwalczaniu każdego rodzaju NTM – wysiłkowego, naglącego i z przepełnienia. To koniec wstydliwych mokrych wpadek i bezwiednego moczenia bielizny.

Łagodzi infekcje intymne, ból, pieczenie i dyskomfort

Łagodzi infekcje intymne, ból, pieczenie i dyskomfort

Preparat uelastycznia i regeneruje tkanki budujące pęcherz, cewkę i cały układ moczowy oraz podnosi ogólną odporność organizmu – zapewnia ochronę przeciwzapalną i przeciwbakteryjną, oczyszcza drogi moczowe z bakterii przylegających do ścianek, chroni również przed przerostem prostaty u mężczyzn. Już od 1. dnia eliminuje ból, swędzenie, pieczenie i dyskomfort podczas korzystania z WC, zapobiega nawracającym infekcjom i zapaleniu pęcherza.

Wspomaga pracę nerek i likwiduje nadreaktywność pęcherza

Wspomaga pracę nerek i likwiduje nadreaktywność pęcherza

Wyniki badań pokazują, że po domowej kuracji czas wytrzymania z pełnym pęcherzem wydłuża się nawet o 1,5 godziny, a wrażenie nieustającego, naglącego parcia na pęcherz, po którym oddaje się zaledwie parę kropli moczu – znika bezpowrotnie. Poprawa pracy nerek, zwiększone napięcie mięśni układu moczowego, natychmiastowa ulga, przespane w całości noce i koniec z panicznym bieganiem do toalety kilkanaście razy dziennie.

Jak bardzo Urovico poprawi jakość Twojego życia?

 • Pozbędziesz się NTM i niekontrolowanych wycieków moczu w 48 h
 • Zapomnisz o nawracających infekcjach dróg moczowych
 • Znów będziesz kichać, kucać, kaszleć i śmiać się bez obaw
  o mokrą wpadkę
 • Uśmierzy ból, wyeliminuje ciągłe wędrówki do WC, pieczenie
  i częstomocz
 • Czas wytrzymania z pełnym pęcherzem wydłuży się nawet
  o 1,5 h

Wstydliwe moczenie bielizny? Nigdy więcej!

Urovico likwiduje nawet te dolegliwości układu moczowego, które dotąd były uznawane za niemożliwe do usunięcia w warunkach pozaszpitalnych. Każdy ma szansę pokonać NTM już w 48 h.

Urovico
 • Skuteczność potwierdzona badaniami

  Z połączenia wysoko stężonych ekstraktów m.in. z nasion dyni piżmowej, żurawiny, pokrzywy, palmy sabałowej i aktywizującego cynku powstała mieszanka regenerująca błonę śluzową cewki moczowej, uszczelniająca, zwiększająca napięcie tkanek układu moczowego nawet o 87% i wzmacniająca mięśnie dna miednicy na poziomie komórkowym. Taka kompozycja składników aktywnych błyskawicznie zmniejsza nadwrażliwość pęcherza - likwiduje bolesne parcie i konieczność oddawania małych ilości moczu z dużą częstotliwością.

 • 100% bezpieczeństwa

  Urovico to wyłącznie naturalne, przebadane i bezpieczne dla organizmu składniki. Nie powoduje skutków ubocznych, może być stosowany w każdym wieku – przy wszystkich dolegliwościach ze strony układu moczowego o różnym nasileniu, również przy nadwrażliwości pęcherza po ciąży i porodzie, czy przez mężczyzn chcących zadbać o prostatę i funkcje rozrodcze.

Oni już przejęli kontrolę nad pęcherzem i żyją pełnią życia – bez obaw o popuszczanie, bez dyskomfortu i wstydu

„Urovico uwolnił mnie od nietrzymania moczu i przywrócił normalne funkcjonowanie!”

Milena Lipiec

Milena Lipiec, 42 l., Płock

Wreszcie pokonałam NTM i nawracające zapalenie pęcherza

Problemy z układem moczowym dręczyły mnie od 4 lat – tuż po porodzie zaczęły się nawracające infekcje, konieczność biegania do toalety co kilka chwil, potworny ból i pieczenie przy oddawaniu moczu… To było nie do wytrzymania. Próbowałam wielu preparatów, ale dopiero ten środek szybko i skutecznie zahamował u mnie niekontrolowane popuszczanie, zniwelował stany zapalne i powracające zapalenie pęcherza i sprawił, że wszystkie uciążliwe dolegliwości intymne odeszły w zapomnienie.

Milena Lipiec, 42 l., Płock

Urovico
Przed kuracją
Po zastosowaniu Urovico
Paweł Roztocki

Paweł Roztocki, 36 l., Piaseczno

Już nie moczę bielizny i mogę normalnie chodzić na basen!

Nietrzymanie moczu w pewnym momencie całkowicie wykluczyło mnie z życia towarzyskiego i z ulubionych aktywności poza domem. Nie jeździłem ze znajomymi pod namioty, nie mogłem wyjść na basen ani na plażę, a na imprezach rodzinnych bałem się śmiać, czy grać w piłkę z siostrzeńcami, bo każdy wysiłek mógł się skończyć kompromitującą mokrą wpadką… Całe szczęście, że znajomy specjalista polecił mi Urovico – od tego czasu wszystko się zmieniło! Już na drugi dzień czułem pełną kontrolę nad pęcherzem, skończyło się popuszczanie i uczucie ciągłego parcia na pęcherz. Wreszcie czuję się jak prawdziwy facet – także w sypialni.

Paweł Roztocki, 36 l., Piaseczno

Urovico
Przed kuracją
Po zastosowaniu Urovico
Barbara Kowalczyk

Barbara Kowalczyk, 57 l., Olsztyn

Pęcherz jest zdrowy, nie popuszczam, a pieluchomajtki wyrzuciłam do kosza

Nie ma słów, by opisać tę ulgę po zastosowaniu Urovicou – to jak powrót do normalnego życia po wielu miesiącach udręki. Dzięki niemu nie męczy mnie już częstomocz, przez który musiałam wstawać do toalety nawet 3-4 razy w ciągu jednej nocy. Nic mnie nie boli, nie piecze, nie męczy mnie zapalenie pęcherza, no i przede wszystkim – nie mam już problemu z nietrzymaniem moczu! Mogę zakładać normalną bieliznę, wychodzić na długie spacery, przesypiać całe noce i przestałam wydawać pieniądze na zaleczanie kolejnych, nawracających w nieskończoność infekcji.

Barbara Kowalczyk, 57 l., Olsztyn

Urovico
Przed kuracją
Po zastosowaniu Urovico

Multi-korzyści skoncentrowane w nowatorskiej formule Urovico
– co sprawia, że jest tak skuteczny?

Nie ma znaczenia, co wywołało u Ciebie dolegliwości ze strony układu moczowego, ile masz lat, ani od jak dawna cierpisz z powodu NTM. W każdym przypadku innowacyjny preparat natychmiast blokuje niekontrolowane wycieki moczu i uruchamia intensywny proces regeneracji tkanek budujących pęcherz, wycisza nadreaktywność pęcherza, uszczelnia cewkę moczową, wspomaga pracę nerek i wzmacnia mięśnie dna miednicy odpowiedzialne za prawidłowe trzymanie moczu.

Imponująca skuteczność preparatu to zasługa najwyższego stężenia składników aktywnych, które od 1. zastosowania wielowymiarowo odnawiają błonę śluzową cewki moczowej, zwiększają napięcie tkanek, dzięki czemu ściany pęcherza odzyskują utraconą sprężystość, a mięśnie zaczynają pracować właściwie – zapobiegając niekontrolowanemu popuszczaniu. Regularne stosowanie preparatu pozwala całkowicie wyeliminować problem nietrzymania moczu, a także pozostałe dolegliwości ze strony pęcherza – m.in. wrażenie bolesnego parcia na cewkę, nawet jeśli w pęcherzu zgromadzona jest niewielka ilość moczu.

Urovico
Przed kuracją
Urovico
Po zastosowaniu Urovico

Stosując Urovico, zwalczysz NTM i problemy z pęcherzem:

 • SZYBKO

  Nieprzyjemne uczucie parcia, pieczenia, bólu i niekontrolowane popuszczanie moczu zostają zablokowane już po 48 godzinach od pierwszego przyjęcia preparatu. Ulga przychodzi błyskawicznie, a uciążliwe dolegliwości i infekcje nie nawracają.

 • ŁATWO I NIEINWAZYJNIE

  Nie musisz stać w długich kolejkach do gabinetu, odbywać krępujących rozmów, czy badań. Dzięki formule Urovico możesz uniknąć operacji urologicznej i pozbyć się problemu nietrzymania moczu w domowym zaciszu. Tak specjalistycznej kuracji przeciw NTM do użytku domowego jeszcze na europejskim rynku nie było.

Urovico to numer 1 na uszczelnienie pęcherza

Jolanta Stępińska

To bez wątpienia najpotężniejsza, najsilniej skoncentrowana broń przeciwko nietrzymaniu moczu do użytku prywatnego – badania jednoznacznie pokazują, że zastosowanie niemal 2x wyższej dawki palmy sabałowej oraz uzupełnienie składu cynkiem RWS 100% uczyniło tę formułę uderzeniowym panaceum na wszystkie, nawet najbardziej uciążliwe i zaawansowane dolegliwości ze strony układu moczowego. Wzmacniając osłabione mięśnie cewki moczowej oraz mięśnie dna miednicy, zwiększając sprężystość ścian pęcherza, regenerując i uszczelniając błonę śluzową całego układu moczowego preparat już od 1. dnia hamuje bezwiedne popuszczanie moczu, przywraca 100% kontroli nad prawidłowym odruchem opróżniania pęcherza, eliminuje przewlekłe infekcje, ból i schorzenia intymne, a nawet poprawia funkcję prostaty u mężczyzn. To najsilniejsza formuła przeciw NTM, z jaką kiedykolwiek mieliśmy do czynienia.

Specjalistka w zakresie urologii

Jolanta Stępińska

Dołącz do ponad 29 700 kobiet i mężczyzn, którzy dzięki Urovico pokonali problem nietrzymania moczu

Przetestuj Urovico bez ryzyka

Doskonale rozumiem, jak bardzo popuszczanie moczu rujnuje Twoje codzienne życie, jak problem nietrzymania moczu i dyskomfort podczas korzystania z toalety pogarsza Twoje samopoczucie. Jestem pewien, że dzięki domowej kuracji preparatem Urovico pozbędziesz się przykrych dolegliwości, przestaniesz czuć skrępowanie i bezsilność spowodowane niekontrolowanymi wyciekami moczu, zaczniesz żyć pełnią życia, wrócisz do ulubionych aktywności, a wizyty w WC przestaną powodować ból. Jestem o tym przekonany, bo wiem, jak ta formuła szybko i skutecznie likwiduje NTM, częstomocz, pieczenie i infekcje intymne u moich podopiecznych. Dlatego składam Ci jasną ofertę – bez kruczków i zbędnych formalności. Objąłem produkt specjalną gwarancją, składającą się z trzech elementów:

Gwarancja oryginalności

Urovico jest jedynym naturalnym produktem dostępnym na polskim rynku, który zawiera tak wysokie stężenie aktywnych składników. Jego skuteczność w zwalczaniu NTM została udowodniona klinicznie. Oryginalny produkt trafi do Ciebie jedynie za pośrednictwem tej strony.

Gwarancja jakości

Unikatowa formuła produktu przeszła szczegółowe badania i jest zgodna z najwyższymi normami jakości. Urovico jest certyfikowany i spełnia wszystkie wymagane standardy. W trosce o Twoje bezpieczeństwo i komfort, składniki zostały zamknięte w łatwej do połknięcia kapsułce.

Gwarancja zadowolenia

Testy konsumenckie i badania kliniczne potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo preparatu Urovico. Dzięki unikatowej formule produkt zdobył uznanie urologów na całym świecie. W 48 h możesz skutecznie wyeliminować ze swojego życia problem nietrzymania moczu i zatrzymać wstydliwe popuszczanie.

Wypełnij formularz i już dziś skorzystaj z naszej oferty! U nas płacisz za wyniki, a nie obietnice. To my pokrywamy koszty przesyłki.

Nasza oferta jest wolna od ryzyka. Jeżeli z jakichś powodów kuracja nie przyniosłaby oczekiwanych rezultatów – natychmiast skontaktuj się z nami.

Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem i pomóc osiągnąć Ci upragnione efekty.

Już dziś skorzystaj z naszych ograniczonych zapasów – tak dobra oferta szybko się nie powtórzy. WYPRÓBUJ TERAZ!

Zdobądź Urovico taniej o 168 PLN
Urovico image

317 PLN 149 PLN

Zamów już dziś, zaoszczędź 168 PLN
i otrzymaj w pakiecie e-booka „Szybkie sposoby na znane choroby”

Otrzymujesz książkę Szybkie sposoby na znane choroby

Urovico image

Ból oraz inne przypadłości zdrowotne mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie. Niniejsza książka to wszechstronny poradnik ze sprawdzonymi sposobami na „dolegliwości XXI w." Dzięki poradom i wskazówkom, jakie przygotowali nasi medyczni specjaliści, dbanie o kondycję organizmu stanie się łatwiejsze. Bo zdrowie to podstawa.

Formularz zamówienia
Badges
Krok 1
Twoje dane
Krok 2
Ostatni krok
Progress one Progress Two
Lock
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa
Mastercard Paypal Visa
Kolejny krok
Adres
icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Urovico + Szybkie sposoby na znane choroby

Do zapłaty:

149 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)

Zaczekaj!

Odbierz jednorazowy rabat!

Zdobądź wyjątkowy zestaw: rewolucyjny produkt Urovico + Szybkie sposoby na znane choroby w cenie niższej aż o 62%

Oferta wyświetliła się TYLKO Tobie i będzie aktywna jeszcze przez 15 minut.

Odbieram swoją zniżkę
62%