W tej chwili na stronie jest 249 osób

27 osób dokonało dzisiaj zakupu

OSTATNIO DOKONANE ZAKUPY:

- przed chwilą Paulina z Ustki

- 14 sekund temu pan Dariusz z Warszawy

Wielka promocja, tylko dzisiaj 317 PLN  149 PLN

Piotr Kosowski

Wrażenie ciężkich nóg? Sine i wybrzuszone żyły? Usuniesz żylaki, pajączki, hemoroidy i obrzęki nóg już za 48 godzin!

Czytaj więcej

Dzień dobry, nazywam się Piotr Kosowski i od ponad 18 lat pomagam ludziom ze schorzeniami żylnymi, niedokrwiennością, zatorami i niedrożnością żył. Za pośrednictwem tej strony chcę przedstawić Ci największe osiągnięcie zawodowe mojego życia, za które właśnie otrzymałem nominację do prestiżowej nagrody Innowacje Medyczne. Stworzyłem formułę, która już od 1. użycia zmniejsza bolesne żylaki, fioletowe pajączki i hemoroidy, a także udrażnia żyły i poprawia pracę serca.

Jeśli chcesz szybko i skutecznie – BEZ drogich, bolesnych i ryzykownych zabiegów:

 • Usunąć sine pajączki i owrzodzenia na nogach już za 48 h
 • Zmniejszyć obrzęki, wybrzuszenia żył i bolesne żylaki
 • Pozbyć się wrażenia ciężkich, „ołowianych” nóg
 • Zlikwidować przebarwienia, wygładzić skórę, usunąć podskórne grudki i zgrubienia na udach, łydkach i podudziach
 • Uwolnić się od nocnych skurczów łydek
 • Usunąć hemoroidy i zatory żylne
 • Poprawić krążenie krwi, wzmocnić serce i udrożnić naczynia krwionośne

To wiedz, że to wszystko możesz osiągnąć bez wydawania pieniędzy na kosmicznie drogie operacje, bez chirurgicznego przetykania żył, ogromnego bólu, ryzyka komplikacji i wielomiesięcznych rehabilitacji. Jeśli chcesz wiedzieć jak to możliwe, koniecznie czytaj dalej.

Nie ma znaczenia, czy Twoje nogi są całe pokryte gęstą siatką wypukłych, nabrzmiałych żylaków, czy męczysz się z pojedynczymi fioletowymi pajączkami. Nieistotne, czy masz 25, czy 65 lat. W każdym przypadku metoda, o której zaraz Ci opowiem, uwalnia od owrzodzeń i schorzeń żylnych już w ciągu 48 godzin.

Dlaczego ta nowatorska formuła anty-żylakowa jest lepszym wyborem niż drogie, inwazyjne zabiegi przetykania żył?

 • unikasz straszliwego bólu – nie musisz kłaść się na stół operacyjny i poddawać zabiegom z użyciem skalpela, czy igieł
 • oszczędzasz nawet 7,5 tysiąca złotych – nie musisz wydawać horrendalnych kwot na zabiegi i kolejne specyfiki chwilowo przynoszące ulgę
 • unikasz niebezpiecznych powikłań i długiej rekonwalescencji – po operacji przez wiele miesięcy mogą pojawiać się krwiaki, nerwobóle, zaburzenia czucia i obrzęki
 • działasz naturalnie, bez chirurgicznej ingerencji w ciało – każdy zabieg niesie za sobą ryzyko, jest stresem i obciążeniem dla organizmu – nie skazuj się na ból i blizny, skoro możesz usunąć żylaki szybko, bezpiecznie i naturalnie

Stworzyłem innowacyjny preparat, który błyskawicznie likwiduje szpecące i bolesne żylaki

To produkt, dzięki któremu zapomnisz o swoich kompleksach i dolegliwościach szybciej niż myślisz. Przestaniesz ukrywać nogi pod długimi spodniami i spódnicami do kostek, nie będziesz wybudzać się w nocy przez bolesne skurcze łydek, pozbędziesz się wybrzuszonych, poskręcanych żylaków, fioletowych pajączków, podskórnych grudek i owrzodzeń nóg. Wszystko dlatego, że nowatorska formuła wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne, poprawia krążenie krwi w tkance podskórnej, usprawnia przepływ limfy i natychmiastowo zmniejsza zapalenie naczyń chłonnych już od 1. użycia. Badania udowodniły, że regularne przyjmowanie preparatu pozwala na dobre pożegnać żylaki, usunąć bolesne obrzęki i owrzodzenia, a także pozbyć się hemoroidów i wszelkich schorzeń na tle zaburzeń krążenia. Jak opracowałem ten pionierski środek?

Chciałem uratować moją mamę przed zakrzepicą

Jestem naukowcem i badaczem, który od ponad 18 lat zajmuje się dziedziną flebologii. Znam wszystkie metody walki ze schorzeniami żylnymi i zaburzeniami krążenia krwi, jakie pojawiają się na rynku i wiem dokładnie skąd biorą się żylaki, pajączki, hemoroidy oraz w jaki sposób można z nimi walczyć. Pomagam tysiącom ludzi każdego roku, aż nagle… nie byłem w stanie pomóc własnej mamie. 71-letniej, schorowanej kobiecie, która przez całe życie była aktywna i zdrowa – a tuż przed 70-tką zaczęła skarżyć się na bóle i obrzęki nóg, kołatania serca, skurcze łydek i potworne żylaki. Nie pomagały jej specyfiki, które zalecałem, a bardzo nie chciałem, aby kładła się pod skalpel. Jednocześnie nie mogłem dłużej patrzeć jak cierpi.

Mama miała problemy z przejściem choćby do osiedlowego sklepu – po takim 10-minutowym spacerze musiała na dłuższą chwilę położyć się na kanapie, nogi były obrzęknięte, żyły wybrzuszone, dochodziła do tego zadyszka i problemy ze złapaniem tchu. Zaczęła cierpieć na bezsenność, bo w nocy nogi puchły i drętwiały, łapały ją skurcze, pojawiał się ból i mrowienie. Zmizerniała, na jej twarzy coraz rzadziej pojawiał się uśmiech, przestała wychodzić z domu, a nogi ciągle zakrywała długimi ubraniami, albo siedziała pod kocem. To wszystko rozdzierało mi serce.

Obiecałem sobie, że postawię mamę na nogi i jeszcze zatańczy na weselu swojej wnuczki!

Mama poddawała się coraz bardziej. Rezygnowała nawet z małych spacerów, coraz więcej czasu spędzała leżąc, a ja czułem narastającą złość i bezsilność. Za 2 miesiące w naszej rodzinie szykowało się duże wesele – moja mama bardzo chciała być na tej uroczystości i towarzyszyć swojej wnuczce w tak ważnym dniu, jednak wszystko wskazywało na to, że i z tego wyjścia zrezygnuje. „Dzieci kochane, przecież ja żadnych butów nawet na te popuchnięte stopy nie włożę, w kościele tyle nie wystoję, nie będę młodym psuć dnia zaślubin…” – mówiła przygnębiona. Postanowiłem wtedy, że poruszę niebo i ziemię, aby jej pomóc.

Jak opracowałem „PIONIERSKI HIT przeciw żylakom i pajączkom”?

Stworzenie innowacyjnego, najskuteczniejszego na rynku panaceum anty-żylakowego stało się moją życiową misją. Powiedziałem sam sobie: od lat prowadzisz badania, uczestniczysz w zagranicznych konferencjach, pomogłeś tysiącom ludzi z niedokrwiennością, żylakami, zatorowością, znasz na pamięć składy większości środków przepisywanych na tego typu dolegliwości… Teraz wymyśl coś, czego jeszcze świat współczesnej medycyny nie widział. Zawziąłem się i rozpocząłem intensywne badania.

Spędziłem w laboratorium prawie 6 tygodni, podczas których wykorzystałem całe swoje 18-letnie doświadczenie w zakresie flebologii, przekopałem się przez setki wyników badań i dokumentacji klinicznych, testowałem nowe połączenia i stężenia składników aktywnych, które byłyby w stanie odetkać żyły z taką skutecznością i w takim tempie, aby jak najszybciej i bez konieczności przeprowadzania inwazyjnych zabiegów przywrócić zdrowie osobom nawet z zaawansowanymi schorzeniami żylnymi, żylakami i zatorami – jak u mojej mamy.

Tygodnie ciężkiej pracy przyniosły fantastyczny efekt! Kiedy ukończyłem pracę, natychmiast zgłosiłem moją formułę anty-żylakową do testów na międzynarodową skalę. Jej niesamowita skuteczność została potwierdzona przez największe ośrodki badawcze w Europie i Stanach Zjednoczonych. Już w samej fazie testowej uwolniła od żylaków i pajączków ponad 7 500 ludzi!

Jednak dla mnie miarą tego sukcesu od początku miało być coś innego – dlatego gdy tylko preparat uzyskał wszystkie niezbędne certyfikaty, natychmiast zaniosłem go mojej mamie. Na początku była dość sceptyczna – stosowała już tyle różnych środków, które miały jej pomóc, że w końcu przestała wierzyć w możliwość jakiejkolwiek poprawy. Ale gdy przyjechałem odwiedzić ją po tygodniu, nie mogłem uwierzyć własnym oczom! Mama w pełni sił, na własnych nogach pieliła przydomowy ogródek, uśmiechnięta, radosna, pełna życia – jak kiedyś! Przywitała mnie i przytuliła z całej siły. „Synku, Ty powinieneś dostać jakąś Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny. Przecież ten produkt zlikwidował mi te paskudne żylaki w 5 dni! Nogi nie puchną, zobacz! Są gładkie, lekkie, a wczoraj byłam z Twoim tatą na rowerach!”. Mama rozpłakała się z radości, a ja razem z nią.

Flowers

Dzięki tej formule moja mama w 5 dni pozbyła się żylaków i owrzodzeń, jej nogi przestały puchnąć i boleć – są lekkie i sprawne. Znów może normalnie chodzić i odzyskała radość z życia!

Do tej pory skuteczne usunięcie żylaków czy hemoroidów bez zabiegu było niemożliwe. Dzięki mojej formule wreszcie możliwa jest całkowita likwidacja owrzodzeń, żylaków, bolesnych hemoroidów i pajączków bez żadnego skalpela i igieł!

Moim celem było stworzenie preparatu, który w 100% naturalnie i bezpiecznie zlikwiduje schorzenia żylne w stopniu nieosiągalnym dotąd w warunkach pozaszpitalnych. I dokonałem tego. Aż 98% osób po zastosowaniu mojej formuły pozbywa się sinych pajączków, bolesnych owrzodzeń, żylaków, podskórnych grudek i hemoroidów w mniej niż 10 dni. To niebywały przełom w dziedzinie flebologii. Tę rewolucyjną formułę nazwałem Veniseptico.

Dlaczego moja formuła została okrzyknięta
ANTY-żylakowym cudem XXI wieku”?

MA PONAD 98% SKUTECZNOŚCI

Przed

Wybrzuszone żyły, fioletowe podskórne nitki, obrzęki i przebarwienia

Po

Zlikwidowane zatory, żyły odzyskały prawidłowy kształt, zniknęły obrzęki i owrzodzenia

Takie efekty nie były dotąd możliwe do osiągnięcia bez zastosowania inwazyjnych metod i zabiegów. Przypadek mojej mamy i tysięcy osób, które z pomocą mojej formuły uwolniły się od niedokrwienności, zatorów, żylaków, czy hemoroidów potwierdza, że mamy do czynienia z prawdziwym przełomem. Skuteczność Veniseptico została również potwierdzona przez prestiżowy ośrodek badawczy w Genewie. Preparat z każdym dniem zyskuje uznanie kolejnych wybitnych naukowców i specjalistów flebologii na całym świecie.

JEST W 100% BEZPIECZNA I PROSTA W UŻYCIU

Innowacyjna formuła przeciw żylakom, zatorom i schorzeniom żylnym została stworzona aż z 6 składników czynnych połączonych w idealnych proporcjach z 90% diosminy i 10% hesperydyny – taka kompozycja wykazuje niezwykle silne działanie zmniejszające przepuszczalność naczyń krwionośnych, wzmacniające oraz udrażniające żyły i tętnice.

Wystarczy zastosować preparat raz dziennie, by już za 48 godzin zauważyć zmniejszenie widoczności żylaków, wchłonięcie bolesnych hemoroidów, a po upływie 7-10 dni skóra kończyn stanie się gładka, całkowicie pozbawiona owrzodzeń, obrzęków i przebarwień.

USUWA ŻYLAKI I PAJĄCZKI W 48 H
ELIMINUJE BOLESNE HEMOROIDY
WYGŁADZA NOGI I LIKWIDUJE SINE OWRZODZENIA
Veniseptico
POPRAWIA KRĄŻENIE KRWI I PRACĘ SERCA
ZABIEGA ZATOROM I ZAKRZEPICY
UWALNIA OD WRAŻENIA CIĘŻKICH NÓG, SKURCZÓW ŁYDEK I OBRZĘKÓW

Nie możesz przegapić tak wyjątkowej szansy na odzyskanie zdrowych i lekkich nóg bez żylaków, zatorów i pajączków

Możesz nadal cierpieć z powodu bolesnych, sinych owrzodzeń i obrzękniętych nóg, które będziesz chować pod długimi spodniami nawet w lecie. Możesz przez ból, zmniejszoną sprawność i kompleksy zrezygnować z aktywności, spacerów, wychodzenia na basen – i zaszyć się w domu ze szpecącymi żylakami.

Tylko po co, skoro na wyciągnięcie ręki masz formułę, która już po 48 godzinach usunie zatory z żył, opuchliznę nóg, zmniejszy pajączki, owrzodzenia i bolesne żylaki? Wystarczy kilka dni, by Twoje nogi odzyskały lekkość, zdrowie i piękny wygląd – wystarczy, że sięgniesz po Veniseptico!

Nic nie ryzykujesz!

Regularne stosowanie Veniseptico uwolni Cię od żylaków, udrożni żyły i poprawi krążenie krwi, usunie hemoroidy i zmniejszy ryzyko niebezpiecznej zakrzepicy. Pozbędziesz się nieestetycznych pajączków, zgrubień podskórnych, wrażenia ołowianych nóg, opuchlizny i kompleksów. Poza tym nic nie ryzykujesz! Moja formuła została objęta prestiżową gwarancją potrójnej satysfakcji: oryginalności, jakości i zadowolenia.

Potrójna gwarancja satysfakcji

1. Gwarancja oryginalności - w formule Veniseptico zostały zamknięte wyjątkowe substancje aktywne pochodzenia naturalnego, które powodują stopniowe rozbijanie zatorów żylnych. Jej skuteczność w likwidacji żylaków i hemoroidów potwierdzają niezależne testy. To pierwsza i jedyna tak innowacyjna formuła anty-żylakowa do użytku pozaszpitalnego. Oryginalny produkt otrzymasz wyłącznie za pośrednictwem tej strony.

2. Gwarancja jakości - dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji naturalnej formuły usuwającej zatory żylne, pajączki i żylaki, środek spełnia najwyższe standardy jakości i jest certyfikowany. Testy potwierdziły, że formuła nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i jest bezpieczna. Wszystko po to, aby efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.

3. Gwarancja zadowolenia - liczne testy laboratoryjne i konsumenckie potwierdzają wyjątkową skuteczność Veniseptico. W oparciu o te wyniki produkt zyskał uznanie wybitnych specjalistów flebologii z całego świata, którzy polecają go swoim klientom. Eksperci są pewni, że już po 48 godzinach zmniejszysz widoczność żylaków, usuniesz pajączki, hemoroidy i bolesne owrzodzenia.

Pozbądź się żylaków, hemoroidów, pajączków i zatorów żylnych dzięki Veniseptico. Szybko, łatwo i bez skalpela!

Moja formuła odniosła sukces na skalę światową. W związku z tym boje o patent do tego produktu toczą już największe amerykańskie i japońskie koncerny farmaceutyczne. Gdy już odsprzedam patent, preparat będzie dostępny na całym świecie, jednak z pewnością stanie się bardzo drogi…

Zanim do tego dojdzie, postanowiłem udostępnić go za udział w klubie rabatowym – z 55% dofinansowaniem. Wszystko po to, aby pomóc jak największej liczbie osób w kraju pozbyć się szpecących żylaków, bolesnych hemoroidów, niebezpiecznych zakrzepów i schorzeń żylnych.

Wystarczy, że poświęcisz 2 minuty na wypełnienie formularza, a za kilka dni produkt zostanie Ci dostarczony wygodnie pod wskazany adres.

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie mojego przekazu. Życzę Ci dużo zdrowia i jak najwięcej szczęśliwych chwil, które spędzisz bez żylaków, ciężkich i obrzękniętych nóg – i bez kompleksów.

Piotr Kosowski

Odbierz wyjątkową formułę kolagenową 3w1 Veniseptico oraz bestseller wydawniczy – książkę „”

317 PLN 149 PLN

Zamawiając w tej chwili, 
oszczędzasz aż 168 PLN!
UWAGA: Promocja zakończy się po osiągnięciu limitu 200 zamówień.

Otrzymujesz książkę

"Szybkie sposoby na znane choroby"

Ból oraz inne przypadłości zdrowotne mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie. Niniejsza książka to wszechstronny poradnik ze sprawdzonymi sposobami na "dolegliwości XXI w." Dzięki poradom i wskazówkom, jakie przygotowali nasi medyczni specjaliści, dbanie o kondycję organizmu stanie się łatwiejsze. Bo zdrowie to podstawa.

Formularz zamówienia
Badges
Krok 1
Twoje dane
Krok 2
Ostatni krok
Progress one Progress Two
Lock
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa
Mastercard Paypal Visa
Kolejny krok
Adres

REWELACJA - po 7 dniach zniknęły wszystkie pajączki z nóg.

Iwona, 32 l.

Toruń

Jeszcze kilka dni temu miałam ciężkie, opuchnięte nogi z żylakami na podudziach, a TERAZ – ani śladu po żylakach i fioletowych nitkach podskórnych! CUDO!

Małgorzata, 45 l.

Olsztyn

Dzięki tej metodzie w ostatniej chwili odwołałam termin operacji nóg. Już jej nie potrzebuje, bo w końcu pozbyłam się obrzydliwych żylaków

Weronika, 29 l.

Poznań

Znakomicie wygładza nogi. Obrzęki i pajączki zniknęły już na 2. dzień.

Ewa, 57 l.

Bochnia

POLECAM Z CAŁEGO ♥ po 5 dniach pozbyłam się kompleksów i pierwszy raz od 2 lat założyłam spódniczkę mini! Dziękuję!!

Natalia, 35 l.

Kraków

Veniseptico stosowałam ja, a teraz stosuje też moja mama – obie jesteśmy zachwycone efektami. Żylaki i pajączki znikają z dnia na dzień!

Paulina, 30 l.

Zabrze

REWELACJA!

Julia, 27 l.

Gdańsk

WSPANIAŁY PRODUKT na hemoroidy. Bolesny problem zniknął już po 1. zastosowaniu.

Krzysztof, 61 l.

Inowrocław

Pozbyłam się sinych, okropnych zgrubień na nogach w 3 dni! POLECAM

Beata, 43 l.

Koszalin

Najlepszy produkt na hemoroidy i sine owrzodzenia podudzi. BŁYSKAWICZNE DZIAŁANIE

Marta, 41 l.

Zakopane

Naprawdę działa na żylaki.

Mariusz, 49 l.

Wrocław

Nogi pokryte fioletowymi pajączkami zmieniły się w gładkie łydki 20-latki. Doskonały preparat!

Iza, 56 l.

Lublin

Nogi przestaly boleć, żylaki się wchłonęły. Produkt zapobiega też hemoroidom. EKSTRA.

Marek, 52 l.

Warszawa

ZERO fioletowych pajączków i paskudnych grudek podskórnych. Dzięki Veniseptico usunęłam żylaki w niecałe 6 dni!

Milena, 38 l.

Zielona Góra

Wspaniale działa. Nogi przestały drętwieć i boleć. W nocy nie dopadają mnie już skurcze łydek, a w dzień znów chodzę na długie spacery i nic mnie nie boli!

Marta, 45 l.

Wałbrzych

Moje łydki wreszcie wyglądają pięknie. Nogi są lekkie, żylaki zniknęły. REWELACJA

Edyta, 33 l.

Bydgoszcz

POTWIERDZAM. Po 1,5 tyg fioletowe żyły na nogach zniknęły.

Olga, 27 l.

Radom

Bomba! Tyle w temacie 😉

Iga, 34 l.

Zambrów

Ostatnio dokonane zakupy:

Pani Zofia z Elbląga, 11 minut temu

Pani Marzena z Gdańska, 9 minut temu

Pani Helena z Nowego Targu, 7 minut temu

Ostatnio dokonane zakupy:

Pan Tomasz z Przemyśla, 3 minuty temu

Pan Roman z Krakowa, 5 minut temu

Najnowsze dokonane zakupy:

przed chwilą Izabela z Poznania

Najnowsze dokonane zakupy:

19 sekund temu Joanna z Giżycka

27 sekund temu Marianna z Ustki

Obecnie na stronie jest 286 użytkowników

icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Veniseptico + Szybkie sposoby na znane choroby

Do zapłaty:

149 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)

Zaczekaj!

Odbierz jednorazowy rabat!

Zdobądź wyjątkowy zestaw: rewolucyjny produkt Veniseptico + Szybkie sposoby na znane choroby w cenie niższej aż o 62%

Oferta wyświetliła się TYLKO Tobie i będzie aktywna jeszcze przez 15 minut.

Odbieram swoją zniżkę
62%