W tej chwili na stronie jest 249 osób

27 osób dokonało dzisiaj zakupu

OSTATNIO DOKONANE ZAKUPY:

- przed chwilą Paulina z Brzeska

- 19 sekund temu Elżbieta z Krakowa

Wielka promocja, tylko dzisiaj 298 PLN  149 PLN

Potwierdzam! 😉 Działa niesamowicie szybko – po 9 dniach zniknęły wszystkie pajączki z nóg.

Monika, 24l.

Toruń

Wow! Jeszcze 2 tygodnie temu moje nogi codziennie bolały i puchły, a dziś są gładkie, jędrne i „lekkie” jak nigdy

Agnieszka, 41 l.

Radom

Sztos! Dzięki tej metodzie w ostatniej chwili odwołałam termin operacji nóg. Już jej nie potrzebuje, bo w końcu pozbyłam się obrzydliwych żylaków <3

Weronika, 29 l.

Poznań

Po wypróbowaniu setki metod, w końcu coś co przynosi efekt. Wspaniale wygładza nogi!

Mariola, 56 l.

Skępe

Dziewczyny polecam!!! Pozbyłam się kompleksów w 5 dni 😉

Ada, 36 l.

Wrocław

Po tym, jak przetestowałam na sobie i sprawdziłam, jak to działa, od razu zamówiłam kolejne 2 opakowania. Dla siostry i przyjaciółki, obie są wniebowzięte.

Kamila, 43 l.

Tarnów

REWELACJA! <3

Julia, 27 l.

Gdańsk

Ja nigdy nie miałam problemów z żylakami, ale za to moje nogi okropnie piekły i codziennie na wieczór puchły. Te objawy zniknęły po 2 zastosowaniach Variseptu, a skóra jest gładka, jakbym miała 30 lat mniej.

Elżbieta, 61 l.

Bydgoszcz

Pozbyłam się sinych, okropnych zgrubień na nogach i znowu mogę nosić sukienki!!

Beata, 33 l.

Szczecin

Polecam!!!

Danuta, 41 l.

Zakopane

Żona miała racje, rzeczywiście żylaki znikneły po kilku dniach 😉

Klaudiusz, 49 l.

Inowrocław

Nogi pokryte pajączkami zmieniły się w gładkie łydki 20-latki. Świetny produkt!

Pola, 46 l.

Włocławek

No i to rozumiem! Nogi nie bolą a żylaki się wchłonęły. Polecam, działa szybciej niż operacja.

Darek, 54 l.

Lublin

U mnie zadziałało z lekkim opóźnieniem, ale po miesiącu wszystkie sine nitki na nogach zniknęły, czyli dokładnie tak jak chciałam 😉

Agnieszka, 38 l.

Zielona Góra

Potwierdzam, działa. Moje nogi przestały drętwieć i boleć. W nocy nie dopadają mnie już skurcze, a w dzień znów chodzę na długie dystanse i nic mnie nie boli!

Marta, 45 l.

Wałbrzych

Cudo! Zamówiłam kolejne opakowanie, żeby doprowadzić łydki do perfekcji😉

Ela, 31 l.

Krosno

Już myślałam, że na mnie nie zadziała, ale w końcu po 1,5 tyg fioletowe żyły na nogach zniknęły

Ola, 26 l.

Białystok

Bomba! Tyle w temacie 😉

Iga, 34 l.

Zambrów

Po przeczytaniu tych komentarzy zamawiam dopóki jest promka ;d Trzymajcie kciuki!

Ewa, 23 l.

Malbork

O cholera! Działa mega szybko. Musiałam przerwać w połowie opakowania, bo na nogach nie ma już ani jednego zgrubienia

Agata, 44 l.

Kraków

Stosowałam 2 tygodnie i efekt jest niesamowity. Aż dziwne, że to jest takie tanie.

Patrycja, 29 l.

Pułtusk

Ostatnio dokonane zakupy:

Pani Maria z Krakowa, 10 minut temu

Pani Elżbieta z Krosna, 8 minut temu

Pani Helena z Brzeska, 7 minut temu

Ostatnio dokonane zakupy:

Pan Marian z Przemyśla, 3 minuty temu

Pan Henryk z Krakowa, 5 minut temu

Najnowsze dokonane zakupy:

przed chwilą Paulina z Brzeska

Najnowsze dokonane zakupy:

19 sekund temu Elżbieta z Krakowa

27 sekund temu Marianna z Przemyśla

Obecnie na stronie jest 249 użytkowników

Elżbieta Mazur

Pozbędziesz się bólu i obrzęków nóg w 6 h, a fioletowe pajączki znikną już po 96 h!

Czytaj więcej

Witaj, nazywam się Elżbieta Mazur, jestem specjalistką w dziedzinie flebologii. Za pośrednictwem tej strony chciałabym przedstawić Ci największe osiągnięcie mojego życia, za które właśnie otrzymałam nominację do nagrody Rewolucje Naturalnego Zdrowia. Opracowałam metodę, która pozwala każdej osobie w naturalny i prosty sposób pozbyć się bólu, drętwienia nóg oraz żylaków.

Dlatego, jeśli chcesz BEZ drogich, bolesnych i ryzykownych zabiegów:

 • Zmniejszyć pajączki i owrzodzenia na nogach już w 96 h
 • Zlikwidować obrzęki i wrażenie „ciężkich nóg”
 • Poprawić odporność organizmu na infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze
 • Uwolnić się od bolesnych skurczy łydek
 • Wygładzić skórę, redukując podskórne guzki i zgrubienia
 • Usunąć zatory żylne i poprawić krążenie krwi w kończynach o 69%
 • Pozbyć się kompleksów i zyskać zdrowe, gładkie nogi

Wiedz, że dziś możesz to wszystko osiągnąć bez horrendalnie drogich i niebezpiecznych dla zdrowia zabiegów przy pomocy igły bądź skalpela, a co za tym idzie - możesz uniknąć bólu, przykrych komplikacji i w dodatku zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Jeśli jesteś zainteresowany/a - koniecznie przeczytaj, co mam Ci do powiedzenia.

Nie ma znaczenia, czy masz 25 lat i żylaki „odziedziczyłaś” genetycznie, czy jesteś 50-letnim mężczyzną, który codziennie mierzy się z dużym bólem, drętwieniem i opuchlizną kończyn.

Oto, dlaczego moja metoda jest doskonałą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów:

 • Unikasz potwornego bólu nie musisz iść na stół operacyjny, podkładać się pod ostrze skalpela czy nakłuwać igłami
 • Unikasz poważnych powikłań, takich jak: krwiaki, nerwobóle, zaburzenia czucia, zakrzepica żył głębokich
 • Działasz w zgodzie z organizmem zamiast skazywać się na szpecące blizny, zapewniasz sobie naturalny efekt wygładzenia i ujędrnienia nóg
 • Oszczędzasz dziesiątki tysięcy złotych, zamiast wydawać je na niebezpieczne ingerencje w ciało

Opracowałam pionierską formułę, która naturalnie likwiduje żylaki

Dzięki niej Twoje kompleksy wreszcie odejdą w niepamięć - na zawsze. Przestaniesz wstydliwie zakrywać nogi i nosić buty większe o rozmiar. Będziesz za to z przyjemnością pokazywać swoje „nowe” nogi, chodzić na długie spacery i basen, a Twoje łydki zmieszczą się nawet w obcisłe spodnie. Wszystko dzięki temu, że opracowałam profesjonalną formułę regulującą ciśnienie krwi w żyłach, która naprawdę działa i uwalnia ludzi od kompleksów. Badania potwierdzają, że specyfik wspiera regulację krążenia krwi w żyłach, pomagając niwelować obrzęki i ból już w ciągu pierwszych 24 h. To sprzyja szybkiemu zmniejszeniu objawów żylakowych – bez skalpela i drogich zabiegów. Jak tego dokonałam?

Chciałam uwolnić siostrę od żylaków i widma zakrzepicy

Jestem badaczką, więc mam świadomość, jakie niebezpieczeństwa wiążą się z niektórymi drastycznymi terapiami, zabiegami i ingerencjami w organizm. Wiem od podstaw, co decyduje o wystąpieniu i wielkości zgrubień podskórnych i żylaków. Zajęłam się poszukiwaniem rozwiązań w tym temacie, ponieważ chciałam pomóc swojej siostrze. Monika to moja starsza siostra. Od lat łączą nas bardzo bliskie relacje, wspieramy się i kochamy bardzo silną siostrzaną miłością. Wspólnie stawiałyśmy babki w piaskownicy, przygotowywałyśmy się do pierwszych randek, pożyczałyśmy sobie ubrania i kosmetyki do makijażu. Taka relacja z rodzeństwem to prawdziwy skarb i wiem, że mamy szczęście mieć siebie nawzajem. Dlatego nie mogłam patrzeć, jak moja siostra cierpi.

Po wyjściu za mąż i urodzeniu bliźniąt mocno jej się przytyło i zaczęła odczuwać ból nóg. W późniejszym etapie jej nogi co wieczór puchły, drętwiały, a w nocy nie mogła spać, bo odczuwała, jak sama określiła: „irytujące mrowienie w łydkach”. Niedługo potem na jej nogach pojawiły się sine pajączki, które po 2 latach zmieniły się w zaawansowane żylaki. Zauważyłam, że zaczęła nosić coraz bardziej workowate spodnie, zrezygnowała z sukienek. Mówiła mi, że czuje się brzydka i nieatrakcyjna. Zwierzyła mi się, że nie potrafi już być blisko z własnym mężem. Byłam zdruzgotana!

Nie pozwoliłam mojej siostrze podłożyć się pod skalpel

Monika zafiksowała się na tej operacji likwidującej żylaki. Codziennie porównywała w Internecie opinie i ceny klinik. Kiedy zaczęła rozważać wzięcie kredytu na tę operację, coś we mnie pękło. Podniosłam na nią głos - czy zdaje sobie sprawę, jaki to jest koszmarny ból, że przez wiele tygodni będzie mieć obrzęk i siniaki, paskudne blizny, które zostaną z nią na zawsze. Pomijam już koszt i ryzyko komplikacji. W jaki sposób się zajmie dziećmi, będąc cała obolała? Ale nic do niej nie docierało. Zarezerwowała termin zabiegu... Na szczęście czas oczekiwania wynosił 4 miesiące, a zatem miałam jeszcze szansę wymyślić jakieś rozwiązanie. Nie mogłam pozwolić mojej siostrze zrobić tak głupiej rzeczy. Postanowiłam, że muszę jej pomóc w inny sposób.

Jak wymyśliłam „ANTYżylakowy cud”?

Moją misją stało się zatem stworzenie nieinwazyjnego, lecz skutecznego sposobu na żylaki. Chciałam, żeby moja ukochana siostra była taka, jak kiedyś: radosna i pełna życia, a nie zdewastowana przez własne kompleksy… Powiedziałam sobie: siedzisz od lat w tej dziedzinie, opracowałaś wiele preparatów, które skutecznie zwalczają różne dolegliwości... teraz wymyśl coś, co szybko likwiduje zatory żylne i spowodowane tym owrzodzenia. A do tego naprawdę DZIAŁA! I tak rozpoczęłam intensywne badania...

Zajęło mi to prawie trzy miesiące prób i błędów. Spędzałam w pracowni dnie i noce. Ufałam mądrości natury, swojej wiedzy, cierpliwości... i dzięki odrobinie szczęścia szybko odniosłam pożądane rezultaty. Dzięki naturalnym i bezpiecznych składnikom, moja metoda wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia ich elastyczność, rozpoczynając proces naturalnej regeneracji żył. W dodatku poprawia mikrokrążenie skórne, żylne i obwodowe, pomagając żyłom wrócić do ich pierwotnego kształtu. To właśnie dzięki temu dziś, aż 76000 osób stosujących specyfik potwierdza pozbycie się skurczy nóg, obrzęków, dyskomfortu i sinych pajączków.

Po skończeniu pracy w laboratorium, natychmiast zgłosiłam mój środek do testów na międzynarodową skalę. Jego skuteczność została potwierdzona przez największe ośrodki badawcze w Europie i Stanach Zjednoczonych! Podczas tych testów formuła naturalnie eliminująca żylaki przywróciła piękne i gładki nogi tysiącom ludzi.

Siostra początkowo była sceptyczna i nie chciała słyszeć o przekładaniu operacji, a jednak po tygodniu używania formuły nagle zmieniła zdanie. Widziałam, że jej oczy rozświetliły się autentyczną radością i nadzieją. Z dnia na dzień pozbywała się kolejnych dolegliwości: bólu, opuchlizny i skurczy łydek. A to był dopiero początek. Po 2 tygodniach moja siostra bez skrępowania włożyła krótkie spodenki w ogrodzie. „Elżbieto, to naprawdę działa cuda! Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile ludzi na świecie uszczęśliwisz! Nie wiem, jak ci podziękować..." – Monika rozpłakała się z radości, ja także.

Dzięki mnie moja siostra odzyskała zdrowe i sprawne nogi, a tym samym również energię i radość życia.

Do tej pory skuteczna likwidacja żylaków bez igieł czy skalpela była niemożliwa. Dziś dzięki mojej formule możliwe jest nie tylko usunięcie owrzodzeń, ale też uniknięcie zakrzepicy!

Moim wyzwaniem było stworzenie formuły, która miała radykalnie zadziałać, ale jednocześnie być w 100% naturalna i bezpieczna. Skutecznie zwiększać wydajność zastawek żylnych i przywracać żyłom ich pierwotny kształt. I dokonałam tego! 98,7% osób, testujących środek potwierdza, że pomógł im pozbyć się żylaków, pajączków i obrzęków nóg szybciej niż w 2 tygodnie. Opracowaną przeze mnie metodę nazwałam Varisept.

Dlaczego moja formuła została nazwana „cudownym antidotum na żylaki”?

MA PONAD 97% SKUTECZNOŚCI

Przed

Nogi pokryte żylakami i sinymi pajączkami

Po

Zakrzepy zostały rozbite, a owrzodzenia wchłonięte

Do tej pory wydawało się, że to niemożliwe. Jednak przypadek mojej siostry i 76 tysięcy innych osób, które dzięki mojej metodzie odzyskały zdrowe, gładkie nogi dowodzi, że to możliwe. Co więcej, skuteczność Variseptu została bez cienia wątpliwości potwierdzona przez francuski ośrodek badawczy w Lyonie. To światowej klasy odkrycie, które zyskało uznanie i podziw wybitnych specjalistów ds. flebologii.

JEST W 100% BEZPIECZNA I BARDZO ŁATWA W UŻYCIU

Pionierski środek łączy w sobie to, co najważniejsze w walce z żylakami i obrzękami nóg – aż 9 najwyższej jakości składników czynnych, które pomagają uszczelnić naczynia krwionośne, rozbić zatory żylne i poprawić wydolność zastawek.

Jedyne co Ty musisz zrobić, to stosować środek 1 x dziennie, a już wkrótce zauważysz, że z Twoich łydek zaczęły znikać okropne owrzodzenia, sine pajączki, obrzęki i ból, a nogi odzyskały gładkość i piękny wygląd.

ROZBIJA ZATORY LIPIDOWE JUŻ OD 1. DAWKI

WSPANIAŁE REZULTATY JUŻ W 96 H

METODA W 100% NATURALNA I BEZPIECZNA

ZAUWAŻALNIE GŁADSZE NOGI

EFEKT JAK PO PROFESJONALNYM ZABIEGU

OSZCZĘDNOŚĆ NAWET 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Jak możesz przegapić tak spektakularną szansę na zdrowie i metamorfozę?

Możesz nadal cierpieć na kompleksy spowodowane zapchanymi żyłami. Możesz również kupować i ubierać się w luźne, bezkształtne ubrania. W końcu możesz nawet rozważyć poddanie się drastycznym zabiegom – a potem żałować wydanych pieniędzy.

Ale po co, skoro gwarantuję Ci naturalny, szybki, prosty i niedrogi sposób na pozbycie się problemów żylakowych? Wystarczy 14 dni, aby dołączyć do 67 000 zadowolonych użytkowników Variseptu, którzy zlikwidowali kompleksy i cieszą się pełnym zdrowiem.

Nic nie ryzykujesz!

Stosując Varisept pozbędziesz się dyskomfortu i pieczenia nóg oraz zlikwidujesz nieestetyczny zgrubienia podskórne w 14 dni. Poza tym nic nie ryzykujesz! Odnosząc sukces na skalę światową moja formuła uzyskała prestiżową gwarancję potrójnej satysfakcji: oryginalności, jakości i zadowolenia.

Potrójna gwarancja satysfakcji

1. Gwarancja oryginalności - w formule Varisept zostały zamknięte wyjątkowe substancje aktywne pochodzenia naturalnego, które powodują stopniowe rozbijanie zatorów żylnych. Jej skuteczność w likwidacji żylaków potwierdzają niezależne testy. To pierwsza i jedyna tak innowacyjna formuła. Dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostępny wyłącznie za pośrednictwem tej strony.

2. Gwarancja jakości - dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji naturalnej formuły wygładzającej nogi, środek spełnia najwyższe standardy jakości i jest certyfikowany. Testy potwierdziły, że formuła nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i jest bezpieczna. Wszystko po to, aby efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.

3. Gwarancja zadowolenia - liczne testy laboratoryjne i konsumenckie potwierdzają wyjątkową skuteczność Variseptu. W oparciu o te wyniki produkt zyskał uznanie wybitnych specjalistów flebologii z całego świata, którzy polecają go swoim klientom. Eksperci są pewni, że pozbędziesz się kompleksów związanych z żylakami w 14 dni.

Odetkaj żyły i zlikwiduj wybrzuszenia na nogach z Variseptem. Szybko, łatwo i oszczędnie

Duże amerykańskie i japońskie firmy farmaceutyczne, które miały okazję zobaczyć wyniki mojej formuły, toczą boje o patent mojego odkrycia. Jak już odsprzedam patent, metoda będzie dostępna na całym świecie, ale na pewno będzie bardzo droga...

Zanim to nastąpi, postanowiłam udostępnić go na udział w klubie rabatowym – przy 55% dofinansowaniu. Wszystko po to, aby pomóc jak największej liczbie osób w kraju pozbyć się kompleksów.

Wystarczy, że w 2 minuty wypełnisz formularz, a za kilka dni otrzymasz przesyłkę, w wygodny sposób płacąc kurierowi lub listonoszowi.

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie mojego przekazu. Życzę Ci dużo szczęścia w nowym życiu, w którym zapomnisz o bólu, obrzękach i żylakach.

Elżbieta Mazur

Odbierz wyjątkowy środek:
bestseller ostatnich miesięcy - książka „Szybkie sposoby na znane choroby” oraz przełomowy produkt Varisept

Zamów już dziś swój zestaw wraz z książką "Szybkie sposoby na znane choroby"

298 PLN 149 PLN

Zamów swój zestaw już dziś i zaoszczędź 149 PLN!
Promocja zakończy się po osiągnięciu limitu 200 zamówień.

Otrzymujesz książkę

"Szybkie sposoby na znane choroby"

Sliminzer image

„Szybkie sposoby na znane choroby” ta książka to klucz do całościowej i w pełni naturalnej metamorfozy Twojego wyglądu, o jakiej nawet nie śmiałaś marzyć. To może być najlepsza decyzja, jaką dla samej siebie podejmiesz. Doświadczysz na własnej skórze skuteczności metod popartych wiedzą wybitnych specjalistów, które do tej pory zarezerwowane były dla nielicznych. Już wkrótce przekonasz się, że w zaciszu własnego domu jesteś w stanie stworzyć sobie profesjonalne rytuały piękna, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Formularz zamówienia
Badges
Krok 1
Twoje dane
Krok 2
Ostatni krok
Progress one Progress Two
Lock
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa
Mastercard Paypal Visa
Kolejny krok
Adres
icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Varisept + poradnik "Szybkie sposoby na znane choroby"

Do zapłaty:

149 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)

Zaczekaj!

Odbierz jednorazowy rabat!

Teraz możesz otrzymać zestaw: Varisept + poradnik "Szybkie sposoby na znane choroby" w cenie niższej aż o 60%

Oferta wyświetliła się TYLKO Tobie i będzie aktywna jeszcze przez 15 minut.

Odbieram swoją zniżkę
60%