Stránku si teraz prezerá 249 ľudí

Dnes si u nás nakúpilo 27 ľudí

POSLEDNÉ NÁKUPY:

- pred chvíľou Paulína z Brezy

- pred 19 sekundami Alžbeta z Trnavy

Obrovská akcia, iba dnes 99 EUR  44.99 EUR

Potvrdzujem! 😉 Funguje neskutočne rýchlo – po 9 dňoch sú všetky žilky na nohách preč.

Monika, 24 rokov

Košice

Wow! Ešte pred dvoma týždňami ma každý deň boleli a puchli mi nohy a dnes sú hladké, pevné a „ľahké” ako nikdy predtým

Alžbeta, 41 rokov

Rimavská Sobota

Paráda! Vďaka tejto metóde som na poslednú chvíľu zrušila operáciu nôh. Už ju nepotrebujem, pretože som sa konečne zbavila tých škaredých kŕčových žíl <3

Veronika, 29 rokov

Považská Bystrica

Po vyskúšaní stoviek metód je tu konečne niečo, čo prinieslo ovocie. Úžasne vyhladzuje nohy!

Marika, 56 rokov

Snina

Odporúčam dievčatá!!! Za 5 dní som sa zbavila svojich komplexov 😉

Aďa, 36 rokov

Sečovce

Po tom, ako som ho otestovala na sebe samej a overila si, ako funguje, hneď som si objednala ďalšie 2 balenia. Pre moju sestru a priateľku - obe boli nadšené.

Kamila, 43 rokov

Krivá

JE VYNIKAJÚCI! <3

Júlia, 27 rokov

Galanta

Nikdy som nemala problémy s kŕčovými žilami, no strašne ma pálili nohy a každý deň večer mi opúchali. Tieto príznaky zmizli po 2 použitiach Variseptu a pokožka je hladká, akoby mala o 30 rokov menej.

Alžbeta, 61 rokov

Bratislava

Zbavila som sa modrastých, hrozných mozoľov na nohách a znovu tak môžem nosiť šaty!!

Beáta, 33 rokov

Sabinov

Odporúčam!!!

Dana, 41 rokov

Tvrdošín

Žena mala pravdu, kŕčové žily po pár dňoch zmizli 😉

Emil, 49 rokov

Horná Štubňa

Nohy pokryté metličkami sa zmenili na hladké lýtka ako u 20-ročnej. Skvelý produkt!

Ivana, 46 rokov

Nitra

Tak to už hej! Nohy nebolia a kŕčové žily sú preč. Odporúčam, funguje to rýchlejšie ako operácia.

Damián, 54 rokov

Lúčenec

U mňa to začalo pôsobiť s miernym oneskorením, ale asi po mesiaci mi všetky modré metličky na nohách zmizli, čo je presne to, čo som chcela 😉

Alžbeta, 38 rokov

Senec

Potvrdzujem, naozaj to funguje. Moje nohy už nie sú také znecitlivené a prestali ma bolieť. V noci už nedostávam kŕče a cez deň si robím dlhé prechádzky a nič ma nebolí!

Marta, 45 rokov

Varín

Zázrak! Objednala som si ďalšie balenie, aby som priviedla lýtka k dokonalosti😉

Ela, 31 rokov

Spišská Nová Ves

Už som si myslela, že mi to neprejde, ale nakoniec, asi po 1,5 týždni tie fialové žilky na nohách zmizli

Oľga, 26 rokov

Bobrov

Bomba! Povie, iba toľko 😉

Irena, 34 rokov

Zábiedovo

Po prečítaní týchto komentárov objednávam, kým je ešte akcia; d Držte mi palce!

Eva, 23 rokov

Mariánka pri Dunaji

A sakra! Funguje naozaj veľmi rýchlo. Zažila som iba pol balenia a musela som prestať, pretože nohy sú hladké, bez žiadnych hrčiek

Agáta, 44 rokov

Kľačany

Používalam ho 2 týždne a efekt je naozaj neuveriteľný. Je až zvláštne, že je to také lacné

Patrícia, 29 rokov

Vyšný Komárnik

Posledné nákupy:

Pani Mária z Košíc, pred 10 minútami

Pani Alžbeta z Malaciek, pred 8 minútami

Helena z Prešova, pred 7 minútami

Posledné nákupy:

Pán Marián z Trenčína, pred 3 minútami

Pán Emil z Ružomberka, pred 5 minútami

Najnovšie nákupy:

pred chvíľou Paulína z Brezy

Najnovšie nákupy:

- pred 19 sekundami Alžbeta z Trnavy

Marianna zu Bratislavy, pred 27 sekundami

V súčasnosti je na stránke 249 používateľov

Alžbeta Mazur

Bolesti a opuchov nôh sa zbavíte za 6 hodín a fialové metličky zmiznú už po 96 hodinách!

Čítať ďalej

Dobrý deň, volám sa Alžbeta Mazur a som odborníčkou na flebológiu. Prostredníctvom tejto stránky by som Vám chcela predstaviť najväčší úspech môjho života, za ktorý som práve získala nomináciu na ocenenie Revolúcie prirodzeného zdravia. Vyvinula som metódu, ktorá umožňuje každému človeku prirodzeným a jednoduchým spôsobom zbaviť sa bolesti, znecitlivenia nôh a kŕčových žíl.

Preto, ak chcete BEZ drahých, bolestivých a riskantných ošetrení:

 • Zmenšiť metličkové žilky a vredy na nohách len za 96 hodín
 • Odstrániť opuchy a pocit „ťažkých nôh”
 • Zlepšiť odolnosť organizmu voči bakteriálnym, vírusovým a plesňovým infekciám
 • Zbaviť sa bolestivých kŕčov v lýtkach
 • Vyhladiť pokožku redukciou podkožných hrudiek a zhrubnutí
 • Odstrániť žilovú trombózu a zlepšiť krvný obeh v končatinách o 69%
 • Zbaviť sa komplexov a získať zdravé, hladké nohy

Vedzte, že toto všetko môžete dnes dosiahnuť bez nehorázne drahých a zdraviu nebezpečných ošetrení ihlou či skalpelom, vďaka čomu sa vyhnete bolestiam, nepríjemným komplikáciám a navyše ušetríte množstvo peňazí. Ak máte záujem - určite si prečítajte, čo Vám chcem povedať.

Nie je podstatné, či máte 25 rokov a kŕčové žily ste zdedili geneticky, alebo či ste 50-ročný muž, ktorý denno denne trápia veľké bolesti, znecitlivenie a opuchy končatín.

Pár dôvodov, prečo je moja metóda skvelou alternatívou k invazívnym ošetreniam:

 • Vyhnete sa strašným bolestiam nemusíte ísť na operačný stôl pod skalpel alebo ihly
 • Vyhnete sa závažným komplikáciám ako sú, hematómy, neuralgia, poruchy zmyslového vnímania, hlboká žilová trombóza
 • Konáte v harmónii so svojím telom namiesto toho, aby ste donekonečna trpeli nepeknými jazvami, si doprajete prirodzený efekt vyhladenia a spevnenia nôh
 • Ušetríte desiatky tisíc eur namiesto toho, aby ste ich míňali na nebezpečné zásahy do tela

Vyvinula som priekopnícku formulu, ktorá prirodzeným spôsobom odstraňuje kŕčové žily

Vďaka nej konečne zabudnete na svoje komplexy – navždy. Prestanete si trápne zakrývať nohy a nosiť o číslo väčšie topánky. S radosťou budete ukazovať svoje „nové” nohy, chodiť na dlhé prechádzky, do bazéna a lýtka sa vám zmestia aj do obtiahnutých nohavíc. To všetko vďaka tomu, že som vyvinula profesionálnu formulu regulujúcu krvný tlak v žilách, ktorá naozaj funguje a zbavuje ľudí komplexov. Výskumy potvrdzujú, že kúra podporuje reguláciu krvného obehu v žilách, pomáha znižovať opuchy a bolesť v prvých 24 hodinách. Pomáha rýchlo zmierniť prejavy kŕčových žíl – bez skalpela a drahých ošetrení. Ako som to dokázala?

Chcel som oslobodiť svoju sestru od kŕčových žíl a hroziacej trombózy

Som výskumnou pracovníčkou, takže som si vedomá nebezpečenstva spojeného s niektorými drastickými terapiami, liečbami a zásahmi do vlastného tela. Viem presne, čo rozhoduje o výskyte a veľkosti podkožných zhrubnutí a kŕčových žíl. Začala som pátrať po všetkých možných riešeniach na túto tému, pretože som chcela pomôcť svojej sestre. Monika je moja staršia sestra. Celý čas máme veľmi blízke vzťahy, podporujeme sa a milujeme sa veľmi silnou, sesterskou láskou. Spoločne sme sa hrali na pieskovisku, pripravovali sa na prvé rande, požičivali si oblečenie a kozmetiku na líčenie. Takýto súrodenecký vzťah je skutočný poklad a viem, že máme šťastie, že máme jedna druhú. Preto som sa nemohla pozerať na to, ako moja sestra trpí.

Po svadbe a pôrode dvojčiat výrazne pribrala a začala pociťovať bolesti nôh. V neskoršom štádiu jej každý večer opuchli a znecitliveli, v noci nemohla spať, pretože cítila, ako to sama nazvala, „dráždivé mravčenie v lýtkach”. Čoskoro nato sa jej na nohách objavili modré metličkové žilky, ktoré sa po 2 rokoch zmenili na pokročilé kŕčové žily. Všimol som si, že začala nosiť čoraz väčšie, voľnejšie nohavice - vzdala sa šiat. Povedala mi, že sa v nich cíti škaredá a neatraktívna. Zdôverila sa mi, že už nedokáže byť ani blízko vlastného manžela. Bola som z toho zničená!

Nedovolila som sestre, aby išla na operáciu

Monika sa poriadne zafixovala na odstránenie kŕčových žíl. Každý deň porovnávala recenzie a ceny kliník na internete. Keď začala zvažovať, že si na túto operáciu vezme pôžičku, niečo sa vo mne prebudilo. Začala som jej zvýšeným hlasom hovoriť – či si uvedomuje, aká je to strašná bolesť, že bude mať celé týždne opuchy a samé modriny, škaredú jazvu, ktorá jej zostane navždy. Nehovoriac o nákladoch a riziku komplikácií. Ako sa bude starať o deti, keď bude celá ubolená? Sestra si však nechcela dať povedať. Objednala si termín operácie... Našťastie čakacia doba bola 4 mesiace, takže som ešte mala čas niečo vymyslieť. Nemohla som dopustiť, aby moja sestra urobila takú hlúposť. Rozhodla som sa, že jej musím pomôcť inak.

Ako som vymyslela „ANTIvarikózny zázrak”?

Mojím poslaním teda bolo vytvoriť neinvazívnu, ale účinnú metódu na kŕčové žily. Chcela som, aby moja milovaná sestra bola ako kedysi: plná radosti a elánu do života a nie zničená vlastnými komplexmi… Povedala som si: pôsobíš v tomto odvetví už dosť dlho, vyvinula si veľa prípravkov, ktoré účinne bojujú s rôznymi neduhmi...a teraz vymysli niečo také, čo rýchlo uvoľní žilové trombózy a v neskoršom štádiu vredy. Niečo, čo naozaj POMÔŽE! A tak som začala svoj intenzívny výskum...

Trvalo mi to takmer tri mesiace pokusov a omylov. Vo svojom ateliéri som strávila mnoho dní a nocí. Dôverovala som múdrosti Matky prírody, svojim vedomostiam, trpezlivosti...a pri troche šťastia som rýchlo dosiahla želané výsledky. Vďaka prírodným a bezpečným zložkám moja metóda posilňuje cievy a zlepšuje ich elasticitu, čím aktivuje proces prirodzenej regenerácie žíl. Okrem toho zlepšuje kožnú, žilovú a periférnu mikrocirkuláciu, vďaka čomu žily získajú späť svoj pôvodný tvar. Iba vďaka tomu je to dnes až 76 000 ľudí užívajúcich tento prípravok, ktorí potvrdzujú, že sa zbavili kŕčov v nohách, opuchov, nepohodlia a modrastých žiliek.

Po skončení práce v laboratóriu som ihneď odovzdala svoj prípravok na testovanie v medzinárodnom meradle. Jeho účinnosť potvrdili najväčšie výskumné centrá v Európe a Spojených štátoch amerických! Počas týchto testov prípravok prirodzene eliminujúci kŕčové žily vrátil tisícom ľudí krásne a hladké nohy.

Sestra bola na začiatku skeptická a o odložení operácie nechcela ani počuť, no po týždni používania tohto prípravku zrazu zmenila názor. Videla som, že jej oči zažiarili úprimnou radosťou a nádejou. Deň čo deň sa zbavovala iných neduhov: bolesti, opuchov a kŕčov v lýtkach. A to bol len začiatok. Po 2 týždňoch si moja sestra bez akýchkoľvek rozpakov obliekla na záhrade šortky. „Alžbeta, naozaj to pomáha! Ani si neuvedomuješ, koľko ľudí na celom svete urobíš šťastnými! Neviem, ako sa Ti poďakovať..." – plakala Monika od radosti a ja spolu s ňou.

Sestra vďaka mojej pomoci získala späť zdravé a funkčné nohy a tým aj energia a radosť zo života.

Účinná eliminácia kŕčových žíl bez ihiel či skalpelu bola doteraz nemožná. Dnes je vďaka mojej formule možné nielen odstrániť vredy, ale aj vyhnúť sa trombóze!

Mojou výzvou bolo vytvoriť prípravok, ktorý by mal mať radikálny účinok, no súčasne bol na 100 % prírodný a bezpečný. Efektívne zvýšiť činnosť žilových chlopní a obnoviť pôvodný tvar žíl. A podarilo sa mi to! Až 98,7 % ľudí, ktorí produkt testovali, potvrdzuje, že im pomohol zbaviť sa kŕčových žíl, metličkovitých žiliek a opuchov nôh za necelé 2 týždne. Prípravok, ktorý som vyvinula, som nazvala Varisept.

Prečo je môj prípravok nazvaný „Zázračný liek na kŕčové žily”?

MÁ ÚČINNOSŤ VIAC AKO 97 %

Pred

Nohy pokryté kŕčovými žilami a modrými metličkovými žilami

Po

Zrazeniny sa rozpadli a vredy sa vstrebali

Doteraz sa to zdalo nemožné. Avšak prípad mojej sestry a 76 000 ďalších, ktorí vďaka mojej metóde získali zdravé, hladké nohy, dokazuje, že sa to predsa len dá. Navyše účinnosť prípravku Varisept bez najmenších pochýb potvrdilo francúzske výskumné centrum v Lyone. Ide o svetový objav, ktorý si získal uznanie a obdiv popredných odborníkov vo flebológii.

JE 100 % BEZPEČNÝ A VEĽMI JEDNODUCHO SA POUŽÍVA

Priekopnícky prostriedok v sebe spája to najdôležitejšie v boji proti kŕčovým žilám a opuchom nôh – až 9 najkvalitnejších účinných látok, ktoré pomáhajú utesniť cievy, odbúravajú žilové trombózy a zlepšujú činnosť chlopní.

Stačí, ak budete prípravok používať raz denne a už čoskoro si všimnete, že z Vašich lýtok začínajú miznúť škaredé vredy, modrasté žilky, opuchy a bolesti, a že nohy sú opäť hladké a krásne.

NIČÍ TUKOVÉ ZÁSOBY UŽ OD 1. DÁVKY

ÚŽASNÉ VÝSLEDKY UŽ ZA 96H

100% PRÍRODNÁ A BEZPEČNÁ METÓDA

VIDITEĽNE HLADŠIE NOHY

EFEKT AKO PO PROFESIONÁLNOM OŠETRENÍ

UŠETRÍTE DOKONCA 20 TISÍC €

Ako môžete premeškať takú veľkolepú šancu na zdravie a metamorfózu?

Aj naďalej môžete trpieť komplexmi spôsobenými upchatými žilami. Môžete si tiež ďalej kupovať a obliekať sa do voľného oblečenia, bez konkrétneho tvaru. Koniec koncov, môžete sa dokonca zamyslieť, či podstúpite drastické zákroky – a potom budete ľutovať vynaložené peniaze.

Ale prečo by ste to mali robiť, keď Vám zaručím prirodzený, rýchly, jednoduchý a lacný spôsob, pomocou ktorého sa zbavíte problémov s kŕčovými žilami? Stačí iba 14 dní na to, aby ste sa pridali k 67 000 spokojných používateľ prípravku Varisept, ktorí sa zbavili komplexov a tešia sa vynikajúcim zdravím.

Nič neriskujete!

Používaním Variseptu sa za 14 dní zbavíte nepohodlia a pálenia nôh a odstránite nepekné, zhrubnuté podkožie. Skutočne nič neriskujete! Vzhľadom na to, že môj prípravok je úspešný v celosvetovom meradle, získal prestížnu záruku trojitej spokojnosti: originalita kvalita a spokojnosť.

Trojnásobná záruka spokojnosti

1. Záruka originality - Varisept obsahuje unikátne aktívne látky prírodného pôvodu, ktoré postupne uvoľňujú priechodnosť žíl. Jeho účinnosť pri odstraňovaní kŕčových žíl je potvrdená nezávislými testami. Je to prvá a jediná taká inovatívna formula. Môžete si byť preto istí, že dostanete originálny produkt, ktorý je dostupný iba tejto webovej stránky.

2. Záruka kvality - vďaka pokročilému výrobnému procesu prírodného prostriedku na vyhladenie nôh prípravok spĺňa najvyššie štandardy kvality a navyše je certifikovaný. Testy potvrdili, že formula nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky a je úplne bezpečná. To všetko preto, aby efekty na 100 % splnili Vaše očakávania.

3. Záruka spokojnosti - početné laboratórne a spotrebiteľské testy potvrdzujú výnimočnú účinnosť Variseptu. Na základe týchto výsledkov si produkt získal uznanie popredných flebológov z celého sveta, ktorí ho odporúčajú svojim Zákazníkom. Odborníci sú presvedčení, že komplexov spojených s kŕčovými žilami sa zbavíte v priebehu 14 dní.

Uvoľnite žily a odstráňte vyduté miesta na nohách pomocou prípravku Varisept. Rýchlo, ľahko a úsporne

O získanie patentu na môj jedinenčný objav bojujú veľké americké a japonské farmaceutické spoločnosti, ktoré mali možnosť vidieť výsledky môjho prípravku. Keď patent predám ďalej, metóda bude dostupná v celom svete, no určite bude veľmi drahá...

Ešte predtým, ako predám patent, som sa rozhodla, že ho sprístupním členom zľavového klubu – s 55 % príspevkom. To všetko preto, aby sa čo najviac ľudí v krajine zbavilo zbytočných komplexov.

Všetko, čo musíte urobiť, je vyplniť 2-minútový formulár, a o pár dní dostanete balík, za ktorý pohodlne zaplatíte kuriérovi alebo poštárovi.

Ďakujem, že ste si našli čas na prečítanie mojej správy. Prajem Vám veľa šťastia v novom živote, v ktorom zabudnete na bolesti, opuchy a kŕčové žily.

Alžbeta Mazur

Získajte jedinečné prostriedok:
bestseller posledných mesiacov – prelomový produkt Varisept

99 EUR 44.99 EUR

Objednajte si metódu ešte dnes a ušetrite 54.01 EUR!
Akcia skončí po dosiahnutí limitu 200 objednávok.

Objednávkový formulár
Badges
ÁNO! Chcem získať Voucher + Varisept za členstvo v zľavovom klube. To znamená, že môj výber je úplne bezpečný, pretože na výrobok sa vzťahuje trojnásobná záruka. Tovar bude doručený k Vašim dverám kuriérom v priebehu niekoľkých dní.
0.00 EUR
Mastercard Paypal Visa
Objednávkový formulár
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Posledný krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mail
Adresa doručenia
Krajina
Spôsoby platby
Doručenie
Mastercard Paypal Visa
Ďalši krok
Adresa

Podsumowanie zamówienia

Twoje zamówienie
1x Varisept
Dane adresowe

Dane kontaktowe

E-mail

Telefonický kontakt

Sposób płatności

Do zapłaty: 44.99 EUR

Dziękujemy za zamówienie!

Počkajte!

Bola Vám priznaná jednorázová zľava!

Teraz môžete získať Voucher + Varisept za cenu nižšiu až o 60%

Ponuka sa zobrazila LEN Vám a bude aktívna ešte 15 minút.

CHCEM SVOJU ZĽAVU
60%