Slimmestar

Hubněte ve dne i v noci
se Slimmestar

Za 4 týdny urychlíte metabolismus,
snížíte chuť k jídlu
a následně spálíte až 67% tukové tkáně

„100% změna“

„Rezignovala jsem na přísné diety a důvěřovala Slimmestar. Výsledek? Za 7 týdnů jsem zhubla 15kg. Nikdy jsem nebyla tak šťastná, jako nyní, jsem v sedmém nebi!“

Beata, 34 let
zhubla 15 kg díky Slimmestar

Slimmestar DOPORUČOVANÝ SPECIALISTY

Tomáš Zelený
Specialista na záležitosti stravování

Jmenuji se Tomáš Zelený a jsem Odborníkem na dietologii. Mnoho let jsem svým klientům doporučoval různé diety a cvičení jako jediný způsob na shození nadbytečných kil. Vše se změnilo v okamžiku, kdy jsem objevil program Slimmestar.

Náplasti Slimmestar je přípravek založený na překvapivém objevu vědců pokoušejících se vyřešit „paradox dvojčat“ - proč jedna ze sester dvojčat může jíst to, na co má chuť a její sestra při jedení těch samým pokrmů přibírá? Tato otázka nedala vědcům spát po mnoho desetiletí, dnes už ale odpověď znají - vše se soustředí na chuť k jídlu a správnou funkci organismu. Počet přijatých kalorií závisí na vaší chuti k jídlu. Zbytek práce provede organismus. Pokud není schopen spálit konzumované kalorie, přibíráte. Pokud organismus přijímá méně kalorií a následně je schopen je spálit, zbavuje se jich a tělo zůstává štíhlé.

Slimmestar pomáhá spálit nejodolnější tuk z nejproblematičtějších částí těla.

JAK FUNGUJÍ NÁPLASTI Slimmestar

Spalují tuk

Náplasti po 12 hodin rovnoměrně uvolňují aktivní látky, díky čemuž nedostávají organismus do stavu šoku a proměňují ho ve stroj na spalování tuku. Vaše tělo začíná rekordní rychlostí využívat veškerý uložený tuk.

Zmenšují chuť k jídlu

Aktivní složky náplasti ovlivňují hypothalamus (podkorovou část mozku zodpovídající za pocit sytosti) efektivně brzdíc chuť k jídlu. Navíc regulují hladinu serotoninu za účelem zlepšení nálady a snížení potřeby emocionálních jídel.

Urychlují metabolismus

Náplasti Slimmestar urychlují procesy trávení. Organismus spaluje každý kousíček potravy, který dostává, pro získání potřebné energie. Při zvyšování tempa metabolismu spotřebovává všechny kalorie, které dostává, a zabraňuje ukládání tuku.

Díky Slimmestar můžete:

 • hubnout ve dne i v noci
 • urychlit spalování tukové tkáně
 • zastavit chuť k jídlu
 • 3krát urychlit metabolismus
 • zlepšit fyzickou výkonnost
 • osvobodit se od nadváhy, navždy
różnice w grubości tkanki tłuszczowej
Fotografie představují rozdíly v tloušťce tukové tkáně u testované osoby před a po 2 týdnech kúry s náplastmi Slimmestar.

Hubněte ve dne i v noci
se Slimmestar

Hubnoucí náplasti Slimmestar jsou speciálním přípravkem založeným na transdermálním systému.  Znamená to, že rychlost uvolňování aktivních látek do organismu je stálá. Cílem využití tohoto systému v náplastech Slimmestar je zajistit po 24 hodin denně stálý přístup organismu k aktivním látkám.

 • Výtažek z plodů guarany zvyšuje fyzickou a psychickou výkonnost vašeho organismu a zvyšuje schopnost soustředění. Díky tomu se ze dne na den cítíte lépe, máte více energie a pomaleji se unavíte.
 • Díky v pepři obsažené Cayenne kapsaicynie Slimmestar zlepšuje prokrvení v celé trávící soustavě a urychluje tak metabolismus a zastavuje hlad.
 • Kyselina hydroxycitronová (HCA) obsažená v Garcinia cambogia cambogia brzdí chuť k jídlu, urychluje spalování tukové tkáně a snižuje cholesterol na buněčné úrovni.
 • Usnadňuje usínání díky čemuž omezuje sekreci grelinu (hormon uvolňovaný v žaludku zodpovídající za nárůst chuti k jídlu). Použití výtažku ze zeleného čaje vede k zvýšení spalování tukové tkáně během spánku a zabraňuje rozvoji obezity.
 • Bobule acai díky vysokému obsahu vlákniny urychlují metabolismus a proces trávení. Přinášejí dlouhodobý pocit sytosti, díky čemuž nebudete v noci pociťovat hlad.
 • karnitin, nezbytný a nenahraditelný pro náš organismus. A spaluje tuk jako žádná jiná látka. Zefektivňuje a urychluje procesy metabolismu tuků v organismu.

Přeneste hubnutí na doposud
nedosažitelnou úroveň

Díky Slimmestaru se vše, co jste dříve považovala za dobré řešení pro hubnutí, ukáže být je jen náhražkou. Nejen, že se zlepší váš metabolismus, ale sníží se také pocit hladu, zlepší se vaše rozpoložení a snížíte hladinu špatného cholesterolu.

 • POTVRZENÉ PŮSOBENÍ

  Když začnete s kúrou Slimmestar, změní se VŠE. Dík postupnému uvolňování přírodních látek se budete cítit lehce, zvýší se výkonnost vašeho organismu a především urychlíte spalování tukové tkáně.

 • 100% BEZPEČNOST

  Slimmestar obsahuje výhradně přírodní složky a je organismem skvěle přijímán. Proto nevyvolává bolest hlavy, nadýmání nebo nevolnosti.

 • PŮSOBÍ NEZÁVISLE NA VĚKU

  Díky unikátnímu složení Slimmestar a způsobu vedení kúry je tato účinná na ženy i muže v každém věku.

„Slíbila jsem si to a povedlo se to! Vyhrála jsem nad kilogramy, s nimiž jsem bojovala už dávno.“

Osoby, které důvěřovaly přípravku Slimmestar a zbavily se nadváhy, sdílejí své příběhy

„Se svou váhou jsem nebyla spokojená delší dobu“

„Od narození syna před 14 lety jsem měla ve zvyku jíst zbytky. Také jím ráda hotové pokrmy a fast food. Zkoušela jsem různé diety a prášky, které způsobovaly, že člověk už nemůže tolik jíst, Ale pokaždé po ztrátě hmotnosti se tato vracela s dvojnásobnou silou, bylo to frustrující. Tehdy jsem se dozvěděla o Slimmestar. Zhubla jsem 15 kg za 2 měsíce... bez cvičení, bez diet. Konečně můžu nosit to, co se mi líbí.“

Eva, 41 let
zhubla 22 kg díky Slimmestar

„Se svou novou váhou se cítím značně lépe“

„Už několik let jsem chtěl zhubnout z vizuálních motivů, ale nedokázal jsem se k tomu motivovat. Cítil jsem, že jsem celkem zdravý, až na velmi vysoký tlak. Kromě toho jsem pil hodně piva a málo cvičil. Vždy jsem odpovídal, že vážím „kolem 120 kg“, ale když jsem se postavil na váhu a uviděl 130,8 kg, prohlásil jsem, že to musím změnit. Díky Slimmestar jsem zhubl 47 kg za 6 měsíců. Vše související s pohybem je pro mě teď snazší. Vřele všem doporučuji.“

Zdeněk, 47 let
zhubl 47 kg díky Slimmestar

„Dosáhla jsme požadované hmotnosti“

„Kvůli špatné stravě a stresu v práci jsem postupně přibírala na váze. Dostala jsem se do takového stavu, že jsem se jednoduše ve své kůži necítila dobře. Na internetu jsem narazila na stránku Slimmestar a pomyslela jsem si... jednoduše to vyzkoušej. Tak jsem konečně shodila bez hladu a odříkání 15 kg a dosáhla jsem požadované váhy. Teď si jí jednoduše chci udržet. Všem, kdo navštíví stránky se Slimmestar, doporučuji, aby si stejně jako já pomysleli... jednoduše to vyzkoušej.“

Jaroslava, 38 let
zhubla 15,6 kg díky Slimmestar

„Pokles hmotnosti díky Slimmestar je opravdu snadný“

„Začalo to, když jsem v roce 1999 přestala kouřit a začala se přejídat. Tehdy šel celý můj soukromý život do háje, manželství zkrachovalo a musela jsem si vybudovat nový život. Díky Slimmestar jsem zhubla 22 kg. Jsem velmi spokojená. Vrátila jsem se na bazén a znovu mohu vyjít schody. Kladla jsem si za cíl shodit ještě 7 kg za 2 měsíce a jsem si absolutně jistá, že to dokážu udělat.“

Zdena, 57 let
zhubla 22 kg díky Slimmestar

DÍKY ČEMU JE Slimmestar TAK ÚČINNÝ

Tajemství účinnosti náplastí spočívá ve speciálních vrstvách dávkujících aktivní látky. Použití tohoto u patentového ústavu chráněného řešení umožňuje aplikování zeštíhlujících látek přímo do krve 24 hodin denně. Díky tomu rychle pronikají do částí zodpovědných za spalování tukové tkáně a regulaci chutě k jídlu.

1 uvolňuje částice kyseliny hydroxycitronové a nutí tím organismus k spalování tuku a glukózy.
2 dodává inhibitory zpomalující vstřebávání cukru a zastavující pocity hladu.
3 uvolňuje antioxidanty, které očišťují krev od cholesterolu a toxinů.
4 stimuluje sekreci hormonů štítné žlázy ovládajících metabolismus, třikrát tak urychluje metabolismus tuků.

Máme co do činění s formulí budoucnosti, kterou už na sobě vyzkoušelo několik tisíc žen po celém světě. Přesně řečeno, každý den začíná téměř 1 000 žen ve světě používat náplasti Slimmestar.

Hubnutí se Slimmestar je konečně:

 • Jednoduché

  Bez hladových diet a cvičení. Jediné, na co nesmíte zapomínat, je po 12 hodinách sundat náplast a novou si nalepit následující den na jiné místo.

 • Rychlé

  Aktivní látky začínají být uvolňovány okamžitě po přilepení náplasti. Můžete shodit až 7 kg za 4 týdny!

 • Bezpečné

  Přírodní a bezpečné složky promění váš organismus ve stroj na spalování tuku bez jakýchkoliv škodlivých vlivů.

„Slimmestar je nejpříjemnějším způsobem hubnutí!“

„Zhubnout se dá mnoha způsoby, ale jako specialista z oblasti dietologie a fitness jsem vždy sázela na přírodní a neinvazivní řešení. Slimmestar mě nejdříve okouzlil výjimečnou snadností užívání a pak svým působením. Program umožňuje zrychlit metabolismus, spálit kalorie a dává pozitivní energii na celý den. A víte, co je nejlepší? Že takovýchto výsledků je dosaženo jednoduše tím, že trávíte čas tak, jak máte nejraději. Už si neumím představit den bez Slimmestar. Je to rozhodně nejpříjemnější způsob hubnutí!“

Laura Novotná,
blogerka, specialistka na dietologii,
instruktorka fitness

Přidejte se k tisícům žen a mužů 
a hubněte se Slimmestar

Záruka bezpečného nákupu

O účinnosti náplastí Slimmestar se už přesvědčily tisíce lidí v různých koutech světa. Do vašich rukou se dostává originální produkt vytvořený z nejkvalitnějších vybraných složek.

Doprava a poštovné

Při podání objednávky do 12:00, nehradíte žádné náklady na dodání přípravku. Balíček vám bude zaslán zdarma prostřednictvím kurýrní služby.

Slimmestar
1 14 12

Hodiny

Minuty

Sekundy

Záruka kvality

Na trhu se nachází mnoho padělků náplastí na hubnutí. Rozdíl mezi jedněmi a druhými spočívá v konstrukci náplasti a v jejím nasycení. Jen speciální kombinace originálních vrstev může přinášet výsledky. Náplasti Slimmestar se skládají z až 4 patentovaných vrstev, které rovnoměrně uvolňují aktivní složky a urychlují tím metabolismus a nutí organismus k zbavování se tuku.

Jak si objednat Slimmestar?

Vyplňte objednací formulář, který se nachází v dolní části stránky.
Kúru můžete zahájit už druhý den po podání objednávky.

Slimmestar

2580 CZK 1290 CZK

Objednejte si náramek ještě dnes a ušetřete 1290 CZK a získejte v balíčku e-book „Buďte přirozeně krásná“

Získáváte knihu

"Buďte přirozeně krásná"

"Buďte přirozeně krásná" je soubor nejúčinnějších řešení, která vám pomohou být zdravou, krásnou a přitažlivou ženou. Přinášíme osvědčená řešení při péči o krásu a různé účinné neinvazivní metody na podporu ženského vzhledu. Najdete zde nejdůležitější informace od péče o pleť, obličejové jógy a problémů s křečovými žilami až po podporu fyzické aktivity, zdravou stravu a bezpečné užívání doplňků stravy. Díky těmto radám se budete cítit mladá a přirozeně krásná, a především si zamilujete své nové já.

Objednávkový formulář
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Poslední krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mailová adresa
ADRESA
Kraj
Způsob platby
Doručení
Mastercard Paypal Visa
Další krok
Adresa
icon

Vaše objednávka byla přijata

product
1x
Slimmestar + Buďte přirozeně krásná

K zaplacení:

1290 CZK

Kontaktní údaje

E-mailová adresa:
Telefonní číslo:

Údaje o adrese

,

Způsob platby

Dobírka (platba na dobírku)

Počkej!

Dostal jsi jednorázovou slevu!

Teď můžete získat sadu: Slimmestar + Buďte přirozeně krásná za cenu nižší až o 58%

Nabídka objevila se JENOM Tobě a bude aktivní ještě přes 15 minut.

VYZVEDÁVÁM SVOJI SLEVU
58%