V současné době je na webu 297 lidí

Dnes si zakoupilo 36 lidí

POSLEDNÍ PROVEDENÝ NÁKUP

- právě teď Barbora z Brna

- Před 19 sekundami Eva Pardubice

Skvělá akce, pouze dnes 2580 CZK  1290 CZK

Zhubněte dokonce 13 kg za jeden měsíc!

Tomáš Procházka

ZHUBNE 0,5 kg tělesného tuku denně! Zhubněte 13 kg za jeden měsíc a zmenšete obvod břicha o 7 cm - bez dietních oken, počítání kalorií a jojo efektu.

Čtěte více

Dobrý den, jmenuji se Tomáš Procházkai a již více než 16 let vedu vlastní ordinaci v Institutu dietologie, kde každoročně pomáhám tisícům lidí z celé České republiky překonat nadváhu a dosáhnout zdravé, štíhlé postavy, o které snili. Jsem velmi rád, že vás mohu prostřednictvím těchto webových stránek informovat o převratném objevu mého výzkumného týmu - o inovativním přípravku, který až šestkrát urychluje redukci nepotřebné tukové tkáně a "spaluje" celé tukové pláty rychlostí 3 - 3,5 kg týdně, a to i u lidí s dlouholetou zavedenou obezitou.

Jedná se o průkopnický spalovač tuků, který již zeštíhlil více než 178 900 lidí. Určitě po něm sáhněte, pokud:

 • Chcete zhubnout 13 kg za jeden měsíc - bez jojo efektu.
 • Chcete se zbavit tuku na břiše, prsních svalů, boků, dvojité brady a tukových válců na zádech?.
 • Chcete zhubnout až 12,5 cm v obvodu pasu a 4-5 cm v obvodu stehen každý.
 • Máte za sebou frustrující, neúspěšné pokusy o zhubnutí.
 • Chcete zeštíhlit své tělo VYNIKAJÍCÍM způsobem, aniž byste si museli odpírat svá oblíbená jídla, počítat kalorie, přinášet oběti, omezení a stravovací okna.
 • Chcete mít dokonale ploché břicho – i večer a po těžkých jídlech.
 • Chcete se jednou provždy rozloučit s kolísáním váhy, přejídáním, celulitidou, striemi a záhyby vykukujícími zpod oblečení.

Náš reduktor podkožního tuku "přepne" vaše tělo do režimu automatického spalování tuků v nejodolnějších partiích těla, jako jsou břicho, stehna, záda, ramena, obličej a boky, a zajistí systematický úbytek hmotnosti - až 0,5 kg denně - bez jakýchkoli změn ve vašem dosavadním životě a stravování.

Nezáleží na tom, kolik kilogramů musíte shodit. Nezáleží na vašem pohlaví, důvodu vaší nadváhy ani na tom, kolikrát jste se již neúspěšně pokoušeli zhubnout. Tentokrát se vám to podaří. Efekt znatelného zeštíhlení vaší siluety zaznamenáte již za 2 týdny, a to bude teprve začátek.

Jak se bude vaše silueta měnit týden po týdnu?

 • 1 týden – zhubnete 3 - 3,5 kg, zbavíte se otoků a nahromaděné vody, budete se cítit lehčí a budete si moci snadno utáhnout kalhoty, které jsou vám dnes příliš těsné.
 • 2. týden – na váze zhubnete nejméně 6 kg, zaznamenáte výrazné zploštění břicha a zeštíhlení stehen. Z vašich nohou a hýždí zmizí celulitida a gelovitá kůže.
 • 3. týden – ztratíte 5-6 cm v obvodu pasu, redukce téměř 10 kg si všimne každé vaše okolí, zeštíhlí se vám obličej, zmizí tuk z břicha a "boků"
 • 4. týden – váha ukáže -13 kg, celková redukce obvodu těla až -12 cm, tělo bude pevné, štíhlé, půjdete do oblečení i o 2-3 velikosti menšího. Bravo!

Vytvořili jsme produkt, který každý den spálí 0,5 kg tukové tkáně.

Změní všechna pravidla hubnutí, která jste dosud znali. Nemusíte obsedantně vážit všechny produkty a počítat kalorie, nemusíte si odpírat svá oblíbená jídla nebo je vynechávat. Nemusíte se vzdávat jídla po čtvrté nebo šesté hodině odpolední, ani nemusíte zkoušet nejrůznější diety, po kterých se vrháte na jídlo a máte frustrující váhový mráz nebo okázalý jo-jo efekt. Od této chvíle je hubnutí automatický proces, který ve svém těle spouštíte od 1. příjmu. Vše se děje samo od sebe - váš metabolismus se nastartuje a zrychlí až o 86 %, podkožní tuk se redukuje 24 hodin denně 7 dní v týdnu (dokonce i během spánku) a tukové buňky ukládající tuk "do zásoby" jsou nenávratně zničeny.

Chtěl jsem pomoci své sestře, která se díky pandemoniu změnila ze super kočky v obézní ženu s téměř 30kilovou nadváhou.

Přestože jsem se za 16 let své praxe setkal s tisíci lidmi s nadváhou, a dokonce morbidně obézními, situace je zcela jiná, pokud jde o mé blízké - a můj soukromý život. Profesně těmto lidem pomáhám skvěle, a když do hry vstoupí emoce, rodinné vazby, pozorované depresivní stavy u blízké osoby a mnoho dalších faktorů, člověk se stává bezradným. Když jsem viděl svou sestru po čtyřech měsících práce na dálku a zavřenou doma, kdy se prakticky nehýbala a začala se užírat všemi svými smutky, stresy a neúspěchy (navíc dobytými rozchodem s dlouholetým partnerem), nevěřil jsem vlastním očím. Tohle nebyla Anna, kterou jsem znal. Tedy byla to pořád ona, ale v úplně jiném těle.....

Anna za necelých šest měsíců přibrala celkem 28,5 kg - z drobné dívky v krátkých šortkách se stala obézní žena, která chodila v objemných tmavých mikinách. Všechno pokračovalo jako domino - její zvětšený a nafouklý žaludek už neuspokojovaly malé porce, bylo jí to jedno, rozdíl mezi 85 a 89 kg stejně nepoznala, její sebevědomí bylo na dně a nechtěla využít mé odborné pomoci a dietních rad. Anně je teprve 31 let a má celý život před sebou - nemůže přece přijít o mládí a zdraví, zvlášť když její bratr je odborník na výživu, který úspěšně zhubl už tolik lidí a stále hubne další.

Slíbil jsem, že udělám všechno, co bude v mých silách, abych Anně pomohl z obezity.

Dlouho jsem přemýšlel, jak sestru přesvědčit, aby přešla na lehčí stravu, jak ji přimět k pohybu - pro začátek alespoň k chůzi. Ale ona byla neoblomná, měl jsem dojem, že to prostě vzdala. Nechtěla takhle vypadat, pořád říkala, že je tlustá, dostala se do depresí a úplně přestala chodit mezi lidi, a zároveň v sobě neměla sílu a motivaci bojovat za štíhlé tělo a zdravou postavu. Byl to začarovaný kruh. Jednoho dne jsem se ji rozhodl navštívit, přišel jsem k ní do bytu a... ztuhl jsem. Anna ležela na pohovce, ze všech stran obložená balíčky chipsů, na stole ležela XXL krabice od pizzy, doplněná sladkými perlivými nápoji - a sledovala televizní seriál. Jako by se nikdy nic nestalo. A něco se ve mně zlomilo.

Víš, Tomáši, já mám pořád hlad. Jídlo je jediné potěšení v mém životě, stala jsem se závislá na těch svačinách, fast foodech... Nechci to, ale nevím, jak se toho zbavit. Chtěla bych být zase ta štíhlá holka, která miluje život, ale nevím jak. Máš nějakou kouzelnou hůlku, která by ze mě sundala všechny ty hromady tuku? "Ano," odpověděla jsem. - zeptala se rezignovaně napůl v žertu a mně se v hlavě zcela vážně zrodil nápad.

Chceš zhubnout jako mávnutím kouzelného proutku? Dobře, tuhle výzvu přijímám!

Druhý den ráno jsem se zavřel v laboratoři na klinice a začal jsem pečlivě procházet lékařské výzkumy nejnovějších látek testovaných v oblasti diet, ponořil jsem se do materiálů z vědeckých konferencí, kterých jsem se za poslední dva roky zúčastnil - a pak jsem řekl svému týmu: musíme vytvořit pomůcku na hubnutí, která se na světovém trhu ještě nikdy neobjevila. Spalovač tuků, který bude záchranou pro lidi, jimž se nedaří zhubnout žádnými jinými metodami. Prostředek, který změní pravidla hubnutí a způsobí, že se tuk bude spalovat automaticky a samovolně, bez jejich účasti. Nejdřív se na mě dívali jako na blázna, ale stačila chvilka rozhovoru a byli tím nápadem nadšeni stejně jako já.

Na klinické testy a vědecký výzkum jsme si vyhradili šest týdnů. A podnikli jsme kroky.

Jak jsme vytvořili spalovač tuků, který redukuje 3 - 3,5 kg tělesného tuku týdně bez diety, cvičení nebo jojo efektu?

Na začátku byla úmorná práce - hlavně testování nestandardních kombinací složek v různých poměrech, pozorování účinku takových kombinací na tuk, porovnávání a zaznamenávání výsledků, přemýšlení a listování dalšími vědeckými materiály. Nevzdávali jsme se a výsledky laboratorní práce začaly být stále plodnější. A nakonec přišel průlom. Myslím, že už tehdy jsme věděli, že náš objev způsobí revoluci v dietologii - ale ještě jsme netušili, že to bude v tak velkém měřítku.

Strávili jsme týdny a týdny práce studiem vrchní vrstvy pepře a jeho extrakcí v nejvyšší vstřebatelné koncentraci. Piperin - jak se tato látka nazývá - se v námi dosažené koncentraci a v kombinaci se specifickými složkami, které posilují jeho zeštíhlující účinky, ukázal být nejcennějším prostředkem proti nadbytečné tukové tkáni a nepředstavitelně silným přírodním spalovačem tuků, který dosud nebyl použit v žádném volně prodejném přípravku. Pouhá 1 dávka této látky zesiluje vylučování trávicích šťáv (žaludečních, slinivkových a střevních) až 6krát! To znamená, že metabolismus dosáhne takové rychlosti, která nedovolí hromadění žádného zbytečného tuku, a tělo přestane tuk ukládat OKAMŽITĚ. A to stále není všechno.

Pravidelné užívání přípravku s takto vysoce koncentrovaným piperinem účinně aktivuje a urychluje proces termogeneze, tj. "přepíná" tělo do režimu zvýšeného energetického výdeje, a v důsledku toho spalujete podkožní tuk rychleji, intenzivněji a nepřetržitě - i když necvičíte! Právě takový objev potřebovali všichni lidé, kteří trpí mimo jiné poruchami příjmu potravy, mají tzv. genetickou tendenci k přibírání na váze a všichni ti, kteří kvůli neustálým výkyvům váhy a frustrujícímu jo-jo efektu už neměli sílu na opakované pokusy o hubnutí. Nyní se vše změní. Organismus podporovaný průkopnickým spalovačem tuků sám zredukuje nepotřebné tukové buňky, odstraní přebytečný tuk a urychlí spalování tuků - proto zhubnete až 3,5 kg týdně!

effects

To je Anna 4 týdny po hubnutí s průkopnickým spalovačem tuků, který jsem patentoval. Zhubla 26,5 kg, ztratila téměř 10 cm v obvodu pasu, zbavila se celulitidy a tlustých, skrčených stehen. Dnes nosí velikost S, usmívá se jako dřív, miluje svůj odraz v zrcadle a "útěchu" už nehledá v litrech koly. Všechno se změnilo ♥

Zhubněte i vy 13 kg za 30 dní - bez jakýchkoli obětí a diet. Získáte zpět dokonale ploché břicho, štíhlá stehna, pevnou pleť a štíhlý obličej bez dvojité brady. S inovativním spalovačem tuků snadno dosáhnete postavy svých snů ♥.

Splnil jsem svůj slib daný Anně - a tím jsem dosáhl celosvětového úspěchu, díky němuž může každý na světě - včetně vás - bez námahy zhubnout až 3,5 kg týdně a jednou provždy se vymanit z osidel nadváhy a obezity. DayBurner - jak jsem pojmenoval inovativní spalovač tuků, který jsme vytvořili - získal již 4 ocenění Švýcarského lékařského institutu za největší úspěch v oblasti dietologie. Zeštíhlela díky němu moje sestra, více než 178 900 lidí po celém světě, a během chvíle zeštíhlí i vás.

Proč byl DayBurner již označen za "nejsilnější spalovač tuků na světě"?

MÁ 99,8% ÚČINNOST

Przemiana

Před

Paní Adéla (48 let) vážila 105 kg a nosila velikost 3XL.

Po

Po 8 týdnech užívání spalovače tuků DayBurner paní Adéla zhubla 36 kg, zbavila se břišní obezity a změnila velikost oblečení na M.

Pamatujte, že neexistují žádné "beznadějné případy" a každý typ a stupeň nadváhy lze překonat. I když se vám doposud nedařilo úspěšně zhubnout, nyní to bude úplně jinak - začnete hubnout 0,5 kg denně, aniž byste cokoli měnili ve svém jídelníčku. Za 2 týdny již shodíte 6 přebytečných kilogramů a s každým dalším týdnem bude číslo na váze nižší a nižší. Vaše stehna se přestanou dotýkat, zmizí pneumatika na břiše, povislé pánve na pažích, druhá brada a tukové záhyby na zádech. Za měsíc zhubnete 13 kg a konečně dosáhnete svého snu o dokonalé, úžasné postavě, která vypadá šíleně i v těch nejtěsnějších tričkách.

JE 100% BEZPEČNÝ, PŘÍRODNÍ A CHRÁNÍ PŘED JO-JO EFEKTEM.

Všechny účinné látky obsažené v průkopnickém spalovači tuků jsou zcela přírodní a byly klinicky testovány. Je zcela bezpečný, nemá žádné vedlejší účinky, stimuluje pouze přirozené procesy v těle a chrání před jo-jo efektem a výkyvy hmotnosti. 299/300 Uživatelů DayBurneru si snadno udržují dosaženou hmotnost i po ukončení užívání přípravku. Už chápete, proč se jedná o tak obrovskou revoluci v efektivním hubnutí?

Začněte hubnout ještě dnes - je to jedinečná příležitost, jak změnit svůj život. Zhubnete 6 kg za 2 týdny, zbavíte se nafouklého břicha, získáte zpět štíhlou postavu bez tukových záhybů, pneumatik a celulitidy. Už nikdy nebudete bojovat s obezitou!

DayBurner

Zhubněte 13 kg za měsíc

ZTRATÍTE 7 CM V OBVODU BŘICHA

BLOKOVÁNÍ JO-JO EFEKTU

ZÍSKÁTE ZPĚT ŠTÍHLÁ STEHNA BEZ CELULITIDY

ZBAVÍTE SE PASU, RAMENNÍCH PÁSŮ A DVOJITÉ BRADY

UŠETŘÍTE AŽ 800 000 HUF NA OPERACI ZMENŠENÍ BŘICHA

Trvale redukujte 3,5 kg týdně - změňte své tělo k lepšímu ♥

Jen si pomyslete, jak příjemné bude konečně obléknout ty vypasované džíny, na které se už léta práší ve vaší skříni. Jakou hrdost budete cítit, až si vyjdete k bazénu nebo na pláž ve vykrojených plavkách, které odhalí vaše dokonalé tělo bez tukových válečků, záhybů, strií nebo celulitidy. Budete vypadat fenomenálně v jakémkoli stylu - a to jen ve spodním prádle. Budete opět milovat svůj odraz v zrcadle, zbavíte se komplexů, budete se cítit krásná, lehká a přitažlivá.

A dosáhnete toho s neuvěřitelnou lehkostí, protože s mým spalovačem tuku budete hubnout automaticky - až 3,5 kg týdně. Bez počítání kalorií, bez toho, abyste si kdykoli odepřeli chutné jídlo, bez toho, abyste se trápili cvičením. Ještě nikdy to nebylo tak snadné.

Nic neriskujete!

Revoluční spalovač tuků DayBurner je nesmírně populární a každý den si získává uznání dalších tisíců lidí po celém světě. Ve chvíli, kdy píši tento článek, již získal další ocenění od lékařských organizací: v Norsku, Japonsku a USA. Při hubnutí s tímto produktem nic neriskujete, protože DayBurner je podpořen prestižní Trojnásobnou zárukou spokojenosti.

Gwarancja

Trojnásobná záruka spokojenosti

1. Záruka originality - účinnost průlomového spalovače tuků byla potvrzena výzkumem a názory tisíců dietologů a spokojených uživatelů, kteří snadno zhubli 13 kg měsíčně bez jo-jo efektu. Na trhu se mohou objevit padělky takového revolučního výrobku, proto se mějte na pozoru před všemi levnými, neúčinnými náhražkami. Objednáním výhradně prostřednictvím této webové stránky si můžete být jisti, že obdržíte originální výrobek.

2. Záruka kvality - osobně se podílím na tvorbě DayBurner spalovače s piperinem. Ujistil jsem se, že každé balení přípravku obsahuje pouze přirozeně nejkoncentrovanější, pečlivě vybrané a testované složky, 100% bezpečné pro vaše tělo. Užívání přípravku nezpůsobuje žádné vedlejší účinky, je bezpečné a účinné u lidí všech věkových kategorií. To vše proto, aby účinky splnily vaše očekávání na 100 %.

3. Záruka spokojenosti - četné klinické testy provedené na skupině tisíců uživatelů potvrzují výjimečnou účinnost DayBurneru. Výrobek je doporučován odborníky na výživu po celém světě. Odborníci předpovídají, že díky tomuto spalovači tuků by se v příštím roce mohl počet lidí s BMI nad 25,0 v Evropě snížit až o 70 %.

Štíhlé tělo za pouhé 4 týdny ♥ Zhubněte 0,5 kg denně bez námahy. Začínáte?

Neodkládejte své sny o štíhlé a ideální postavě. Taková fantastická příležitost, jak snadno a rychle zhubnout, se už nemusí opakovat. Zvláště když rostoucí popularita spalovače již přilákala zájem obřích amerických společností, které chtějí odkoupit patent na tento neuvěřitelně účinný přípravek na hubnutí.

Jakmile patent odprodám, bude DayBurner distribuován ještě efektivněji po celém světě, ale určitě se velmi prodraží. Než se tak stane, rozhodl jsem se tedy zpřístupnit tento průkopnický spalovač tuků v klubu s 55% slevou.

Stačí, když vyplníte níže uvedený formulář - zabere vám to jen 1,5 minuty - a za několik dní vám bude originální reduktor tuku doručen až domů.

Děkuji, že jste si udělali čas na přečtení mé zprávy. Přeji vám hodně zdraví a štěstí v novém životě, ve kterém velkolepě zhubnete a budete se konečně cítit skvěle ve svém těle ♥.

Tomáš Procházka

DayBurner

2580 CZK 1290 CZK

Objednejte si nyní originální spalovač tuků DayBurner v sadě s knihou „Buďte přirozeně krásná” a ušetřete 1290 CZK!
Akce bude ukončena po dosažení limitu 200 objednávek.

Získáváte knihu

"Buďte přirozeně krásná"

DayBurner image

je soubor nejúčinnějších řešení, která vám pomohou být zdravou, krásnou a přitažlivou ženou. Přinášíme osvědčená řešení při péči o krásu a různé účinné neinvazivní metody na podporu ženského vzhledu. Najdete zde nejdůležitější informace od péče o pleť, obličejové jógy a problémů s křečovými žilami až po podporu fyzické aktivity, zdravou stravu a bezpečné užívání doplňků stravy. Díky těmto radám se budete cítit mladá a přirozeně krásná, a především si zamilujete své nové já.

Objednávkový formulář
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Poslední krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mailová adresa
ADRESA
Kraj
Způsob platby
Doručení
Mastercard Paypal Visa
Další krok
Adresa

Potvrzuji! 😉 Okamžitě zeštíhluje a nemusíte držet žádnou dietu

Kateřina, 37 l.

Praha

Páni! Můj výsledek je -16 kg za 5 týdnů! REVELUTION ♥

Karolína, 40 l.

Hradec Králové

Používám ho 2 týdny a po pivním břichu není téměř ani památky. Velmi rychlý účinek viditelný pouhým okem.

Petr, 45 l.

Liberec

Nejlepší spalovač tuků na světě! Zhubnu 3 - 3,5 kg týdně, zbavil jsem se i celulitidy a dvojité brady.

Tereza, 56 l.

Opava

Ženám doporučuji!!! Po měsíci jsem zhubla -8 cm v pase!

Kristína, 48 l.

Tábor

Na tomto produktu jsem zhubla 12 kg za měsíc a můj manžel 9,5 kg. Ta proměna je úžasná.

Veronika, 36 l.

Praha

DOPORUČUJI, vysloveně zeštíhluje!

Markéta, 45 l.

Ostrava

Okamžitě mi zploští břicho <3 Tento spalovač používám společně s přítelem a oba jsme nadšení.

Adéla, 53 l.

Brandýs nad Labem

Za 3 týdny jsem zhubla 10 kg! EXTRA

Eliška, 32 l.

Havířov

Z celého srdce doporučuji!!!

Tereza, 50 l.

Cheb

Používám ho 15 dní, zhubla jsem už 6 kg, pas mám o 5,5 cm menší, celulitida mizí den za dnem - ÚŽASNÉ!

Pavlína, 35 l.

Brno

S tímto prostředkem jsem se konečně zbavila břicha a nadbytečných 14 kg, které mi zůstaly po těhotenství. A to bez jakýchkoli změn v mém jídelníčku. Z celého srdce doporučuji!

Karolína, 39 l.

Karlovy Vary

Doporučuji, opravdu pomáhá zhubnout.

Marie, 54 l.

Hranice

-12 kg na váze po jednom měsíci. SKVĚLÝ VÝROBEK

Alexandra, 33 l.

Praha

Každý se mě ptá, co jsem udělala, že jsem tak rychle zhubla. Ve skutečnosti jsem za jeden měsíc zhubla celých 13 kg. NEJLEPŠÍ PRODUKT NA HUBNUTÍ <3

Martina, 46 l.

Český Těšín

TOHLE JE HIT! Už po 7 dnech vidím obrovský rozdíl - obvod pasu menší o 2,5 cm, váha -3,2 kg, kůže pevnější a jakoby kompaktnější. Skvělý produkt.

Iveta, 37 l.

Kladno

Myslela jsem, že je to nějaký marketingový trik, ale ne! Hmotnost klesá týden co týden! Po 14 dnech jsem už zhubla -5,5 kg ♥.

Sofie, 46 l.

Karviná

Bomba! Tolik k tématu 😉

Markéta, 30 l.

Brno

Po přečtení těchto komentářů objednávám, hlavně že je promo ;d Nemůžu se dočkat účinků <3

Simona, 42 l.

Praha

Doporučuji zejména při obezitě břicha. Funguje to úžasně.

Věra, 44l.

Zlín

Používám ho 2 týdny a účinek je velkolepý :O -7,5 kg a -2 cm v obvodu stehen.

Alena, 35 l.

Most

Nedávný nákup:

Paní Sylvie z Opavy, před 11 minutami

Pán Petr z Jihlavy, před 9 minutami

Paní Petra z Teplic, před 5 minutami

Nedávný nákup:

Paní Barbora z Děčína, před 3 minutami

Pán Přemysl z Ostravy, před 5 minutami

Poslední nákup:

Před chvílí Pavlína z Frýdku-Místku

Poslední nákup:

Před 19 sekundami Jana z Bohnic

před 27 sekundami Sandra z Prahy

V současné době je na webu 246 uživatelů

icon

Vaše objednávka byla přijata

product
1x
DayBurner + Buďte přirozeně krásná

K zaplacení:

1290 CZK

Kontaktní údaje

E-mailová adresa:
Telefonní číslo:

Údaje o adrese

,

Způsob platby

Dobírka (platba na dobírku)

Počkej!

Dostal jsi jednorázovou slevu!

Teď můžete získat sadu: DayBurner + Buďte přirozeně krásná za cenu nižší až o 58%

Nabídka objevila se JENOM Tobě a bude aktivní ještě přes 15 minut.

VYZVEDÁVÁM SVOJI SLEVU
58%