Burnrizer

Schudnij bez wysiłku i nawrotów wagi z BeSlimmer

12-krotnie przyspieszysz metabolizm,
usuniesz 98% cellulitu,
zaczniesz spalać do 6 kg na tydzień

„Zmiana o 180°”

„Pożegnałam się z dietami cud, harówką na siłowni i postawiłam na BeSlimmer. Efekt? W 3 tygodnie zrzuciłam 17,5 kg. Nigdy nie miałam tak pięknego ciała jak teraz. I wiem, że tak już zostanie!”

Aldona, 35 lat
schudła 17,5 kg dzięki BeSlimmer

BeSlimmer POLECANY PRZEZ SPECJALISTÓW

Arkadiusz Zawada
spec. ds. dietetyki i obesitologii

Nazywam się Arkadiusz Zawada, jestem specjalistą z zakresu dietetyki medycznej i obesitologii. Przez wiele lat doradzałem podopiecznym różne programy dietetyczne i zestawy ćwiczeń. Nie satysfakcjonowała mnie jednak nietrwałość tych rozwiązań. Bez stałej kontroli waga wracała. Przełom nastąpił, gdy odkryłem BeSlimmer.

BeSlimmer to rozwiązanie odwiecznego paradoksu: dlaczego jedni mogą jeść wszystko i nie przybiorą ani grama, a drudzy „puchną” nawet na liściu sałaty? Obecnie znamy już odpowiedź: szczupłą sylwetkę można zyskać tylko dzięki dobrej przemianie materii. Gdy Twój organizm szybko spala kalorie, to nie gromadzi się u Ciebie sadło. Gdy pracuje za wolno, tyjesz. Dotychczas mogliśmy regulować metabolizm jedynie w bardzo prymitywny, mechaniczny sposób. Przez ograniczenie podaży kalorii (chude posiłki) albo zwiększając dawkę ruchu (intensywne ćwiczenia). Te metody są jednak skuteczne tylko wtedy, gdy stosuje się je cały czas, bez przerwy. Tak samo jak lampka w rowerowym dynamo świeci tylko wówczas, gdy pedałujemy ze wszystkich sił. Gdy przestajemy działać choć na chwilę, kilogramy wracają.

Z BeSlimmer Twój organizm zacznie spalać tłuszcz do 12 x szybciej, bez mechanicznej stymulacji.

JAK DZIAŁA BeSlimmer

Przyspiesza metabolizm

BeSlimmer sprawia, że absolutnie wszystkie spożyte kalorie zostają wykorzystane do produkcji energii. A kiedy zaczyna ich brakować, organizm sięga po „nadwyżki” odłożone pod postacią tłuszczu na brzuchu, udach czy pośladkach. Chudniesz, a potem bez wysiłku utrzymujesz prawidłową wagę.

Spala tłuszcz

Składniki aktywne preparatu rozkruszają oporną tkankę tłuszczową, nawet jeśli ta zalega w ciele już od wielu lat. BeSlimmer został szczególnie doceniony przez osoby, które borykały się z podstępną otyłością brzuszną (panowie) lub nie mogły pozbyć się nadprogramowych kilogramów po ciąży (panie).

Oczyszcza z toksyn i złogów

W BeSlimmer użyto składników jakości premium. Badania potwierdziły, że wykazują one właściwości odtruwające, wzmacniające i przyspieszające krążenie. Dzięki temu organizm nawet 3 x szybciej pozbywa się metali ciężkich, drożdżaków i bakterii. Ustępuje cellulit wodny i… napady łakomstwa. Stosowanie preparatu przyczynia się też do obniżenia poziomu cholesterolu we krwi.

Dzięki BeSlimmer możesz:

 • chudnąć 24 h/7
 • spalać do 6 kg tygodniowo
 • zahamować apetyt
 • 12-krotnie przyspieszyć metabolizm
 • pozbyć się cellulitu tłuszczowego i wodnego
 • nigdy już nie doświadczyć efektu jo-jo
różnice w grubości tkanki tłuszczowej
Zdjęcie przedstawia różnice w grubości tkanki tłuszczowej u osoby badanej przed i po 2 tygodniach kuracji BeSlimmer.

Chudnij nawet kiedy śpisz
z BeSlimmer

BeSlimmer to formuła stworzona specjalnie dla osób z zaawansowaną nadwagą i zaburzeniami przemiany materii. Zawiera ona substancje uznawane za jedne z najsilniejszych aktywatorów szybkiego spalania tłuszczu. Działa 24 godziny na dobę.

 • Ekstrakt z łodyg i korzeni dziwidła riviera jest źródłem błonnika glukomannan, który rozkłada się dopiero w jelitach, a przy tym wiąże spożytą wodę w gęsty żel. Znika cellulit wodny. Organizm pobiera energię ze zgromadzonego tłuszczu – chudniesz. Znika cellulit tłuszczowy.
 • Niacyna wspiera produkowanie energii z pokarmów, co ma powiązanie z przyspieszeniem metabolizmu. Nasz organizm może spalać kalorie nawet 12 x wydajniej. Miłym „skutkiem ubocznym” jest zwiększenie energii życiowej.
 • Ekstrakt z korzenia berberysu indyjskiego blokuje magazynowanie tłuszczu, przyczynia się do obniżenia poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi. Ponieważ wzmacnia on wątrobę, organizm znacznie wydajniej oczyszcza się z bio-odpadów.
 • Błonnik akacjowy jest szczególnie lubiany przez ludzkie bakterie jelitowe. Stanowi dla nich dobrą pożywkę. W efekcie poprawia trawienie i pomaga eliminować z organizmu kwasy żółciowe, a także metale ciężkie.
 • Ekstrakt z jagód açaí oczyszcza układ pokarmowy, dodatkowo chroni naczynia krwionośne i pomaga regulować ciśnienie krwi. Zawarte w nim kwasy tłuszczowe wpływają na zbalansowanie „dobrego” i „złego” cholesterolu.
 • Ekstrakt z owoców gorzkiego melona reguluje poziom glukozy we krwi szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczorem. Nasz metabolizm nie zwalnia nawet przed snem.

Schudnięcie o 2 rozmiary będzie najprostszą rzeczą, jaką zrobisz

BeSlimmer to zupełnie nowa jakość w dziedzinie odchudzania. Dzięki niemu szczupłość, lekkość i świetna kondycja staną się Twoją normą. Każda spożyta kaloria będzie spalana, zanim zdąży się odłożyć. Zalegający tłuszcz i produkty metabolizmu zostaną przetworzone w dobroczynną energię. Obniżysz zły cholesterol i wzmocnisz serce. A wszystko to bez wysiłku, wyrzeczeń i frustracji.

 • POTWIERDZONE DZIAŁANIE

  Kuracja BeSlimmer zaprowadzi w Twoim życiu radykalną zmianę. Jej składniki w naturalny sposób „przeprogramują” komórki Twojego ciała, aby te stały się miniaturowymi maszynkami do spalania zbędnej tkanki tłuszczowej.

 • 100% BEZPIECZEŃSTWA

  BeSlimmer zawiera wyłącznie ekstrakty najwyższej jakości o działaniu potwierdzonym naukowo. Są one dobrane w optymalnych dawkach i doskonale przyswajalne przez organizm.

 • EFEKTY NIEZALEŻNIE OD WIEKU

  Unikalna formuła BeSlimmer jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn – niezależnie od wieku. Umożliwia szybkie schudnięcie po ciąży, menopauzie czy andropauzie.

"Dotąd ciągle się odchudzałam. A z tą metodą wreszcie SCHUDŁAM!"

Osoby, które zaufały formule BeSlimmer i pozbyły się nadwagi, dzielą się swoją historią:

Przed 85 kg
Po 69,3 kg

"Waga to był mój wielki kompleks przez długi czas"

Po dwóch zagrożonych ciążach miałam całkowicie rozregulowany organizm. Tyłam z byle czego i zresztą też jadłam byle co. Próbowałam różnych cudownych diet, ale żadna nie przywróciła mi młodzieńczej figury. Dopiero BeSlimmer uwolnił mnie od sadła i nie dopuścił, żeby wróciło. W 1,5 miesiąca schudłam prawie 16 kg. Nie musiałam nic ćwiczyć ani się głodzić! Czuję się taka piękna…

Monika, 42 lata
schudła 16 kg dzięki BeSlimmer

Przed 116 kg
Po 90 kg

"Lżejszy o 26 kg czuję się znacznie lepiej"

"Nie miałem może jakichś wielkich kompleksów na punkcie mojej tuszy, ale z czasem dawała mi się ona coraz bardziej we znaki. Ciężko mi było wchodzić po schodach, na zakupach męczyłem się szybko i sapałem jak parowóz. Nie lubię śmieciowego jedzenia, więc to nie był problem. Nie wyobrażam sobie natomiast zrezygnować z piwka czy plasterka boczku do kolacji. BeSlimmer sprawił, że kilogramy jakby same zaczęły topnieć, a ja nie musiałem przechodzić na żarcie dla królika. W 3 miesiące zrzuciłem 26 kg i poprawiłem wyniki badań. Polecam!"

Zenon, 57 lat
schudł 26 kg dzięki BeSlimmer

Przed 76 kg
Po 63 kg

"Odważ się wyglądać najlepiej w życiu"

"Zawsze miałam tendencje do tycia. W stresującej pracy to się jeszcze pogłębiło. W biurze, wśród przebojowych koleżanek, czułam się jak szara myszka. Wymyślałam setki wymówek, żeby tylko o siebie nie zadbać. Kiedy jednak trafiłam w Internecie na BeSlimmer, wiedziałam, że wszelkie usprawiedliwienia są bez sensu. Ta kuracja ODCHUDZA SAMA. W DOMU. NIE TRZEBA NIC U SIEBIE ZMIENIAĆ. Bez potu i głodu pozbyłam się 13 kg. Jeśli Ty też chcesz wyglądać inaczej, a wciąż wymyślasz wymówki, to mówię Ci: wystarczy tylko, że się odważysz."

Wera, 39 lat
schudła 13 kg dzięki BeSlimmer

Przed 91 kg
Po 70 kg

"Dla BeSlimmer nie ma przypadków beznadziejnych"

"Kiepskie geny sprawiały, że tyłam z powietrza, a przez dysplazje stawów nawet nie mogłam spróbować zbić tej wagi ćwiczeniami. Nie sądziłam, że kiedykolwiek pozbędę się opasłego brzucha. BeSlimmer poleciła mi koleżanka i zawsze już będę jej za to wdzięczna. Spodnie zaczęły ze mnie spadać po 4 dniach stosowania preparatu. Mówi się, że człowiek rośnie jak na drożdżach, a chudnie…? Jak na BeSlimmer!"

Dagmara, 57 lat
schudła 21 kg dzięki BeSlimmer

CO SPRAWIA, ŻE BeSlimmer JEST TAK SKUTECZNY

Sekretem tej metody są ULTRAefektywne substancje czynne. Przez 24 godziny na dobę podkręcają one naturalne spalanie w komórkach. Chudniesz już od 1. godziny przyjęcia preparatu. Ekstrakty, których użyto w formule, są pozyskiwane z dziewiczych regionów Azji Południowo-Wschodniej. Te zaś cechują się niepowtarzalnym mikroklimatem i wysoką jakością gleb. Dzięki temu formuła, którą otrzymujesz, jest doskonale przyswajalna przez organizm, niezwykle wydajna i sprawia, że:

1

NIE MUSISZ MĘCZYĆ SIĘ NA TRENINGACH

Nie możesz albo nie lubisz ćwiczyć z obciążeniem? Nie musisz! Od teraz w miniaturową siłownię zamieni się każda komórka Twojego ciała.

2

NIE MUSISZ SKRUPULATNIE PODLICZAĆ KALORII

Zapomnij o wadze do produktów i tabelkach. BeSlimmer sprawia, że ponad 70% kalorii może zostać wychwyconych z przyjmowanego pokarmu, zanim odłoży Ci się w biodrach czy na brzuchu.

3

NIE MUSISZ ŻYĆ POD DYKTANDO DIETY

Głodówki czy diety eliminacyjne to gotowy przepis na rozstrojenie organizmu i… jeszcze szybsze tycie. Z BeSlimmer nie ma takiego ryzyka, bo przyspiesza on Twój metabolizm bezpiecznie i zdrowo.

4

NIE MUSISZ BAĆ SIĘ, ŻE ZNÓW PRZYTYJESZ

BeSlimmer daje trwały efekt, a Ty możesz na zawsze zapomnieć o efekcie jo-jo! Kontrolujesz swoją wagę w 100%.

Mamy do czynienia z kuracją wyszczuplającą na miarę XXI wieku. Przetestowało ją na sobie już ponad 56 000 osób. Obecnie BeSlimmer jest zamawiany średnio co 17 sekund. Co 2. badany poleciłby ten produkt znajomemu.

Dzięki BeSlimmer odchudzanie wreszcie jest:

 • Proste

  Bez diet głodowych i ćwiczeń. Jedyne o czym musisz pamiętać to zażywanie jednej kapsułki dziennie!

 • Szybkie

  Substancje aktywne zaczynają być uwalniane natychmiast po zażyciu kapsułki. Możesz stracić nawet 6 kg tygodniowo!

 • Bezpieczne

  Naturalne i bezpieczne składniki przemienią Twój organizm w maszynę do spalania tłuszczu bez jakichkolwiek szkodliwych efektów.

„BeSlimmer – nie ma lepszej metody na zbędne kilogramy!”

Spektakularne efekty przy praktycznie zerowym wysiłku – nie sądziłam, że kiedykolwiek trafię na tak skuteczną formułę. Przed BeSlimmer chylę czoła. Błyskawicznie spala kalorie nawet u osób z insulinoopornością. Gdy przychodzi do mnie ktoś zrezygnowany, kto próbował już 15 różnych diet, polecam mu właśnie ten środek. Robię to z czystym sumieniem, bo ma on naturalny, bezpieczny skład. Jest świetnym wyborem zwłaszcza dla tych, którzy na co dzień unikają „chemicznych” preparatów. Jego stosowanie jest banalnie proste i nie wymaga żadnych przygotowań.

Oliwia Szafrańska-Pietras,
fit-influnecerka, specjalistka od spraw dietetyki,
trenerka personalna

Już 56 000 osób schudło z BeSlimmer Twoja kolej!

Gwarancja bezpiecznego zakupu

O skuteczności BeSlimmer przekonało się już ponad 56 000 osób. W Twoje ręce trafia oryginalny produkt stworzony ze składników najwyższej jakości, zebranych w unikatową kompozycję.

Wysyłka i dostawa

Składając zamówienie do godziny 11:00, nie ponosisz żadnych kosztów wysyłki preparatu. Paczka zostanie Ci dostarczona za darmo, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

slim
1 00 00

Godziny

Minuty

Sekundy

Gwarancja satysfakcji

Na rynku znajduje się wiele podróbek BeSlimmer. Nie marnuj na nie czasu i środków, a przede wszystkim nie igraj ze swoim zdrowiem! Wyłącznie oryginalny preparat daje Ci gwarancję składników najwyższej jakości, skomponowanych w optymalnych proporcjach. Chcesz zrzucać zbędne kilogramy szybko, bez wysiłku i na zawsze? Autentyczną formułę BeSlimmer zamówisz wyłącznie za pośrednictwem tej strony.

Odbierz wyjątkowy zestaw:
bestseller ostatnich miesięcy - książka "Schudnij bez wyrzeczeń" 
oraz przełomowy produkt BeSlimmer.

BeSlimmer

317 PLN 149 PLN

Zamów swój zestaw już dziś i zaoszczędź 168 PLN

Otrzymujesz książkę

"Schudnij bez wyrzeczeń"

BeSlimmer image

– bestseller wydawniczy, w którym znajdziesz najcenniejsze porady, gotowe przepisy i sprawdzone sposoby na szybką i trwałą utratę wagi bez wysiłku, frustracji i wyrzeczeń. Książka wyjaśnia najczęstsze powody, przez które do tej pory nie udało Ci się schudnąć i podaje rozwiązania, dzięki którym wreszcie osiągniesz wymarzoną sylwetkę – jedząc smacznie i żyjąc tak, jak lubisz. To Twój osobisty motywator, księga porad i wskazówek, dzięki którym pozbędziesz się nadmiernych kilogramów, wymodelujesz idealną figurę bez fałdek, nabierzesz zdrowych nawyków, pewności siebie i z łatwością utrzymasz wagę po schudnięciu.

Formularz zamówienia
Badges
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa

Genialna! 😉 W tydzień ubyło mi na niej 3 kg

Zofia, 24 l.

Gorlice

Super jest to, że nie tylko rozpuszcza tłuszcz, ale też ujędrnia skórę. Ja strasznie się bałam rozstępów, a z tym środkiem nic takiego się nie dzieje.

Aurelia, 21 l.

Sopot

To jest pierwsze, co ruszyło mi kilogramy zgromadzone po dwóch ciążach. Póki co, 11 kg na minusie. Stosuję 2,5 tygodnia

Gienia, 29 l.

Bielsko

I teraz nie wiem. Cieszyć się, że tak samo z siebie znikło mi 12 kilogramów, czy wściec się, że tak późno odkryłem ten preparat. Tyle kasy poszło na trenerów…

Stefan, 42 l.

Międzylesie

Działa bez dwóch zdań. Ja po 2 tygodniach stosowania schudłam o rozmiar

Monika, 65 l.

Elbląg

O! Mój ukochany BeSlimmer! Świetny jest. Ja co prawda nie musiałam dużo na nim zrzucać – 5 kg. Może niech się wypowie ktoś z większymi potrzebami. :P

Justyna, 31 l.

Gdynia

REWELA! <3

Marta, 27 l.

Olsztyn

Schudnąć to nawet nie taki problem. Co innego utrzymanie zdrowych nawyków. Mnie z tym preparatem wychodzi to dobrze, bo zmniejsza apetyt na śmieciowe jedzenie. A nawet jak zgrzeszę, to i tak nie tyję.

Jędrzej, 58 l.

Gniezno

A da się po tym w ogóle PRZYTYĆ? Ja po namyśle chciałabym mieć jednak większą pupę, a nijak nie mogę przybrać. Odkąd zrzuciłam z tym 15 kg, waga stoi w miejscu jak zaklęta. Nieważne, co jem…

Sandra, 32 l.

Szczecin

Warto. Szczególnie na takich warunkach

Dominik, 43 l.

Rzeszów

Brzuch płaski jak płetwa rekina… Teraz kocham odcięte topy.

Celina, 25 l.

Szczytno

Użyłem kurację, bo już nie dawałem rady. 106 kg żywej wagi, przejście przez parking samochodowy to był wyczyn. Teraz ważę 85 kg i kondycja o niebo lepsza. Dziękuję.

Tomasz, 65 l.

Warszawa

Działa cuda. Jest mnie o połowę mniej.

Mela, 32 l.

Zabrze

Kupiłam mężowi i widzę wielką zmianę na plus. Ważyć mi się nie pozwala, jednak spodnie musiałam zwężać mu już ze 2 razy.

Mariola, 38 l.

Nowy Dwór Mazowiecki

Zwykle jestem przeciwna takim eksperymentom, jednak ten środek stosuję od tygodnia i nic mi się złego po nim nie dzieje. Za to schudłam 4 kg.

Honorata, 56 l.

Łańcut

Trochę jestem w szoku, bo w 4 dni zniknęło mi już 2 kilo. I to wcale NIE była woda. Póki co, mogę powiedzieć, że spoko.

Mateusz, 31 l.

Zakopane

Fajne, że to działa nie tylko na kilogramy, ale też na cellulit. Skóra robi się gładziutka jak u małego dziecka.

Nina, 29 l.

Poznań

Dobre nie tylko na nadwagę. Cellulit też pięknie po tym znika.

Luiza, 26 l.

Siedlce

Świetna sprawa!

Zenon, 66 l.

Bytom

Tak czytam sobie to wszystko i chyba też się skuszę. Jeszcze się okaże, że będę miała figurę miss za półdarmo!

Wanda, 43 l.

Białystok

Polecam szczególnie osobom po 40. roku życia. Wtedy metabolizm bardzo zwalnia, a to go wprowadza na najwyższe obroty.

Edward 44 l.

Zamość

Ostatnio dokonane zakupy:

Pani Aldona z Jeleniej Góry, 10 minut temu

Pani Teresa z Krakowa, 8 minut temu

Pan Zygmunt z Garwolina, 7 minut temu

Ostatnio dokonane zakupy:

Pan Andrzej z Piaseczna, 7 minut temu

Pan Jerzy z Gdyni, 3 minuty temu

Najnowsze dokonane zakupy:

Pan Mirosław ze Skierniewic, 5 minut temu

Najnowsze dokonane zakupy:

przed chwilą Milena z Czorsztyna

19 sekund temu Regina ze Świnoujścia

Obecnie na stronie jest 281 użytkowników

icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
BeSlimmer + Schudnij bez wyrzeczeń

Do zapłaty:

149 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)