product

Schudnite bez námahy a jo-jo efektu z BeSlimmer

12-násobne si urýchlite metabolizmus,
odstránite 98 % celulitídy,
začnete spaľovať do 6 kg za týždeň

„Zmena o 180°”

„Dala som zbohom diétam, drine v posilňovni a stavila som na BeSlimmer. Efekt? Za 3 týždne som zhodila 17,5 kg. Nikdy som nemala také krásne telo ako dnes. A viem, že také už zostane!”

Adela, 35 rokov,
schudla 17,5 kg vďaka BeSlimmer

BeSlimmer ODPORÚČAJÚ ŠPECIALISTI

Anton Záborský
odborník na dietetiku a obezitológiu

Volám sa Anton Záborský, som špecialistom v oblasti zdravotníckej dietetiky a obezitológie. Dlhé roky som svojim zverencom odporúčal rôzne dietetické programy a sústavy cvičení. Nebol som však spokojný s prchavosťou týchto riešení. Bez neustále kontroly sa vyššia hmotnosť vracala. Prelomom bolo objavenie prípravku BeSlimmer.

BeSimmer je riešením večného paradoxu: prečo niekto môže zjesť všetko a nepriberie ani gram, pričom iní „opúchajú“ aj po lístku šalátu? Dnes už poznáme odpoveď: za štíhlu postavu vďačíme len dobrému metabolizmu. Keď váš organizmus rýchlo spaľuje kalórie, nevedie to k vzniku sadla. Keď funguje pomaly, priberáte Doteraz sme mohli metabolizmus regulovať iba primitívnym, mechanickým spôsobom. Obmedzením kalorického príjmu (ľahké jedlá) alebo zvýšením objemu pohybu (intenzívne cvičenie). Tieto metódy sú však účinné len vtedy, keď sa používajú neustále, bez prestávky. Podobne ako dynamo na bicykli svieti iba vtedy, keď pedálujeme zo všetkých síl. Keď len na chvíľku prestaneme, kilogramy sa vracajú.

S BeSlimmer začne váš organizmus spaľovať tuk až 12x rýchlejšie, bez mechanickej stimuácie.

AKO ÚČINKUJE BeSlimmer

Zrýchľuje metabolizmus

Vďaka BeSlimmer sú všetky prijaté kalórie premenené na energiu. A keď ich nie je dosť, organizmus si berie „zásoby“ uložené ako tuk na bruchu, stehnách či zadku. Chudnete a potom bez problémov udržiavate správnu hmotnosť.

Spaľuje tuk

Aktívne zložky prípravku rozbíjajú odolné tukové tkanivo, aj keď sa v tele nachádza už dlhé roky. BeSlimmer si výnimočne cenia ľudia, ktorí sa celí roky trápili s brušnou obezitou (páni), alebo sa nemôžu zbaviť prebytočných kilogramov po tehotenstve (dámy).

Očisťuje od toxínov a ložísk tuku

BeSlimmer obsahuje zložky prémiovej kvality. Výskumy potvrdili, že majú detoxikačné, zosilňujúce vlastnosti a pomáhajú krvnému obehu. Vďaka tomu sa telo až 3x rýchlejšie zbavuje ťažkých kovov, kvasiniek a baktérií. Odstraňuje vodnú celulitídu a... útoky pažravosti. Používanie prípravku podporuje pokles úrovne cholesterolu v krvi.

Vďaka BeSlimmer môžete:

 • chudnúť 24/7
 • spaľovať až 6 kg za týždeň
 • zabrzdiť chuť do jedla
 • 12-násobne urýchliť metabolizmus
 • zbaviť sa tukovej a vodnej celulitídy
 • už nikdy nezažiť jo-jo efekt
Obrázok ukazuje rozdiel v hrúbke tukového tkaniva v prípade osoby vyšetrenej pred použitím BeSlimmer a po 2 týždňoch používania.
Obrázok ukazuje rozdiel v hrúbke tukového tkaniva v prípade osoby vyšetrenej pred použitím BeSlimmer a po 2 týždňoch používania.

S BeSlimmer
chudnite aj počas spánku

BeSlimmer je prípravok vyrobený špeciálne pre osoby s pokročilou nadváhou a metabolickými poruchami. Obsahuje látky považované za najsilnejšie aktivátory rýchleho spaľovania tukov. Účinkuje 24 hodín denne.

 • Výťažok zo stoniek a koreňov konnyaku sú zdrojom vlákniny glukomanán, ktorý sa rozkladá až v črevách a viaže vodu ako hustý gél. Mizne vodná celulitída. Organizmus používa energiu z nakopeného tuku - chudnete. Mizne tuková celulitída.
 • Niacín podporuje produkciu energie z pokrmov, čo urýchľuje metabolizmus. Náš organizmus môže spaľovať kalórie až 12x účinnejšie. Príjemným „vedľajším účinkom“ je zvýšenie životnej energie.
 • Výťažok z koreňa dráča indického blokuje uskladňovanie tuku, prispieva k zníženiu hladiny cholesterolu a glukózy v krvi. Keďže posilňuje pečeň, organizmus sa oveľa efektívnejšie zbavuje bioodpadu.
 • Agátová vláknina je mimoriadne obľúbená u črevných baktérií. Je pre ne výborným pokrmom. Zlepšuje trávenie a pomáha z organizmu odstraňovať žlčové kyseliny a ťažké kovy.
 • Výťažok z plodov açaí čistí tráviacu sústavu, chráni cievy a pomáha regulovať krvný tlak. Mastné kyseliny, ktoré obsahuje, ovplyvňujú rovnováhu dobrého a zlého cholesterolu.
 • Výťažok z plodov horkého melóna reguluje hladinu glukózy v krvi, a to najmä popoludní a večer. Náš metabolizmus nespomaľuje ani pred spánkom.

Schudnutie o 2 veľkosti bude tá najjednoduchšia vec pod slnkom

BeSlimmer predstavuje celkom novú kvalitu v oblasti chudnutia. Vďaka nemu sa stanú štíhlosť, ľahkosť a výborná kondícia vašou novou normou. Každá prijatá kalória sa spáli, kým sa stihne zmeniť na tukovú zásobu. Zásoby tuku a produkty metabolizmu sa premenia na dobrú energiu. Znížite hladinu zlého cholesterolu a zosilníte srdce. A to všetko bez námahy, odriekania a frustrácie.

 • POTVRDENÝ ÚČINOK

  Liečba prípravkom BeSlimmer vnesie do vášho života radikálnu zmenu. Jeho zložky prirodzeným spôsobom „preprogramujú“ bunky vášho tela, aby sa stali miniatúrnymi prístrojmi na spaľovanie prebytočného tukového tkaniva.

 • 100 % BEZPEČNÉ

  BeSlimmer obsahuje výlučne najkvalitnejšie výťažky s vedecky potvrdeným účinkom. Sú v optimálnych množstvách a organizmus ich bez problémov prijme.

 • ÚČINOK BEZ OHĽADU NA VEK

  Unikátne zloženie BeSlimmer je vhodné pre ženy aj mužov - bez ohľadu na vek. Umožňuje rýchle schudnutie po tehotenstve, menopauze či andropauze.

„Doteraz som neustále chudla. S touto metódou som konečne aj SCHUDLA!"

Osoby, ktoré uverili prípravku BeSlimmer a zbavili sa nadváhy, hovoria svoje príbehy:

Pred 85 kg
Po 69,3 kg

„Hmotnosť bola mojím veľkým komplexom po dlhý čas"

Po dvoch rizikových tehotenstvách som mala celkom rozbitý organizmus. Zo všetkého som priberala a jedla som tiež všeličo. Skúšala som rôzne zázračné diéty, ale žiadna mi nevrátila postavu z mladosti. Až BeSlimmer mi pomohol zbaviť sa sadla a nepripustil, aby sa ku mne vrátilo. Za 1,5 mesiaca som schudla skoro 16 kg. Nemusela som cvičiť ani hladovať! Mám pocit, že som taká krásna...

Monika, 42 rokov,
schudla 16 kg vďaka BeSlimmer

Pred 116 kg
Po 90 kg

„Ľahší o 26 kg sa cítim oveľa lepšie"

"Nemal som v súvislosti s hmotnosťou nejaké komplexy, ale občas ma trápila viac ako inokedy. Ťažko sa mi chodilo po schodoch, počas nakupovania som sa rýchlo unavil a dychčal som ako lokomotíva. Nemám rád fast foody, čiže v tom nebo problém. Neviem si však predstaviť, že by som si nedal na večeru pivko alebo kúsok slaninky. Vďaka BeSlimmer kilogramy odchádzali bez námahy a nemusel som mať králičiu stravu. Za 3 mesiace som schudol 26 kg a zlepšili sa moje zdravotné výsledky. Odporúčam!"

Zdenko, 57 rokov,
schudol 26 kg vďaka BeSlimmer

Pred 76 kg
Po 63 kg

"Nebojte sa vyzerať najlepšie v živote"

"Vždy som mala sklony k priberaniu. Pri stresujúcej práci sa to ešte zhoršilo. V kancelárii som sa medzi energickými kolegyňami cítila ako sivá myška. Vymýšľala som si stovky výhovoriek, aby som sa o seba nemusela starať. Keď som však na internete naša BeSlimmer, vedela som, že všetky výhovorky sú nezmysel. Táto liečba UBERÁ KILÁ SAMA OD SEBA. DOMA. NETREBA NIČ MENIŤ. Bez potu a hladu som zhodila 13 kg. Ak chcete vyzerať inak a neustále si vymýšľate výhovorky, hovorím Vám: stačí nájsť odvahu."

Viera, 39 rokov,
schudla 13 kg vďaka BeSlimmer

Pred 91 kg
Po 70 kg

"Pri BeSlimmer neexistujú beznádejné prípady"

"Kvôli horším génom som priberala aj zo vzduchu a dysplázia kĺbov mi neumožňovala strácať kilá cvičením. Nemyslela som si, že sa niekedy zbavím veľkého brucha. BeSlimmer mi odporučila kamarátka a už navždy jej za to budem vďačná. Nohavice mi začali padať už po 4 dňoch používania prípravku. Hovorí sa, že človek rastie ako z vody, ale ak rýchlo chudne, čo sa hovorí...? Ako z BeSlimmer!"

Dáša, 57 rokov,
schudla 21 kg vďaka BeSlimmer

VĎAKA ČOMU JE BeSlimmer TAKÝ ÚČINNÝ

Tajomstvo tejto metódy spočíva v ULTRAefektívnych účinných látkach. 24 hodín denne pomáhajú prirodzenému spaľovaniu v bunkách. Chudnete už od 1 hodiny po užití prípravku. Výťažky použité v prípravku pochádzajú z panenských regiónov juhovýchodnej Ázie. Tieto miesta sú známe neopakovateľnou mikroklímou a vysokokvalitnými pôdami. Preto je tento prípravok dokonale prijímaný organizmom, neuveriteľne účinný a vďaka nemu:

1

NEMUSÍTE SA TRÁPIŤ POČAS TRÉNINGOV

Nemôžete cvičiť so záťažou alebo to jednoducho nemáte radi? Nemusíte! Odteraz sa každá bunka vášho tela zmení na miniposilňovňu.

2

NEMUSÍTE STAROSTLIVO POČÍTAŤ KALÓRIE

Zabudnite na váhu na produkty a tabuľky. Vďaka BeSlimmer sa využije až viac ako 70 % kalórií z prijímaných pokrmov pred tým, ako skončia uložené v bedrách či na bruchu.

3

NEMUSÍTE ŽIŤ POD DIKTATÚROU DIÉTY

Hladovky alebo tvrdé diéty sú receptom na rozbitie organizmu a... ešte rýchlejšie priberanie. S BeSlimmer sa toho nemusíte báť, pretože urýchľuje váš metabolizmus bezpečne a zdravo.

4

NEMUSÍTE SA BÁŤ, ŽE ZNOVU PRIBERIETE

BeSlimmer ponúka dlhodobý účinok a už navždy môžete zabudnúť na jo-jo efekt! Kontrolujete svoju hmotnosť na 100 %.

Toto je zoštíhľujúca liečba z 21. storočia. Vyskúšalo si ju už viac ako 56 000 osôb. Dnes sa BeSlimmer objednáva v priemere raz za 17 sekúnd. Každý druhý testovaný človek by tento produkt odporučil známemu.

Vďaka BeSlimmer je chudnutie konečne:

 • Jednoduché

  Bez hladoviek a cvičenia. Musíte len pamätať na to, že máte vziať jednu tabletku denne!

 • Rýchle

  Aktívne látky sa uvoľňujú hneď po užití tabletky. Môžete zhodiť až 6 kg za týždeň!

 • Bezpečné

  Prírodné, bezpečné zložky premenia váš organizmus na stroj na spaľovanie tuku bez škodlivých vedľajších účinkov.

„BeSlimmer - neexistuje lepšia metóda na nepotrebné kilogramy!“

Úžasné výsledky prakticky bez námahy - nemyslela som si, že niekedy nájdem takúto účinnú metódu. BeSlimmer, klobúk dolu. Bleskurýchlo spaľuje kalórie aj v prípade osôb s inzulínovou rezistenciou. Keď ku mne prichádza niekto zúfalý, niekto po 15 rôznych diétach, odporúčam mu práve tento prípravok. Robím to s čistým svedomím, pretože má prírodné, bezpečné zloženie. Je to skvelá voľba zvlášť pre tých, ktorí sa stále vyhýbajú „chemickým“ prípravkom. Jeho používanie je celkom jednoduché, netreba sa naň nijakým spôsobom pripravovať.

Oľga Šafáriková,,
fit-influencerka, špecialista na stravu,
osobná trénerka

Už 56 000 ľudí schudlo vďaka BeSlimmer. Ste na rade!

Záruka bezpečného nakupovania

O účinnosti BeSlimmer sa presvedčilo už viac ako 56 000 ľudí. Dostáva sa vám do rúk originálny produkt, vyrobený z najkvalitnejších zložiek, namiešaných do unikátneho zloženia.

Odosielanie a dodanie

Ak si ho objednáte do 11:00, dodanie bude zdarma. Balík vám príde zadarmo prostredníctvom kuriéra.

slim
1 00 00

Hodiny

Minúty

Sekundy

Zaručená spokojnosť

Na trhu sa nachádza veľa falzifikátov BeSlimmer. Nestrácajte na ne čas ani prostriedky, nezahrávajte sa so svojím zdravím! Iba originálny prípravok ponúka záruku najkvalitnejších zložiek, pripravených v optimálnych proporciách. Chcete zhodiť nepotrebné kilá rýchlo, bez námahy a navždy? Originálny prípravok BeSlimmer si objednáte výlučne na tejto stránke.

Objednajte a získajte ho už dnes E-kniha „Buď prirodzene krásna“

product image

90 EUR 45 EUR

Objednajte už dnes, ušetrite 45 EUR a v balíčku dostanete e-knihu „Buď prirodzene krásna“.

Dostanete knihu

"Buď prirodzene krásna"

„Buď prirodzene krásna“ je zbierka najlepších spôsobov, ktoré vám pomôžu byť zdravou, krásnou a atraktívnou. Ponúkame veľa osvedčených riešení z oblasti krásy a neinvazívne metódy s rôznou účinnosťou na podporu ženského vzhľadu. Nájdete tu najdôležitejšie informácie od starostlivosti o pleť, tvárovej jogy, či problémov s kŕčovými žilami až po podporu fyzickej aktivity, zdravú výživu a bezpečnú suplementáciu. Vďaka týmto tipom sa budete cítiť mlado a prirodzene, no hlavne budete milovať svoje nové ja.

Objednávkový formulár
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Posledný krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mail
Adresa doručenia
Krajina
Spôsoby platby
Doručenie
Mastercard Paypal Visa
Ďalši krok
Adresa

Geniálne! 😉 Za týždeň som zhodila 3 kg

Sofia, 24 rokov

Gabčíkovo

Nielenže rozpúšťa tuk, ale tiež spevňuje pokožku. Strašne som sa bála strií, no s týmto prípravkom sa nič také nedeje.

Andrea, 21 r.

Rimavská Sobota

Prvý prostriedok, ktorý pohol mojimi kilami po dvoch tehotenstvách. Zatiaľ mám o 11 kg menej. Používam ho 2,5 týždňa

Elena, 29 r.

Bardejov

A teraz neviem. Mám sa tešiť, že mi len tak odbudlo 12 kíl alebo hnevať, že som na tento prípravok narazil tak neskoro. Toľko peňazí som minul na trénerov...

Štefan, 42 r.

Malacky

Funguje stopercentne. Po 2 týždňoch používania som schudla o jednu veľkosť

Monika, 65 rokov

Trnava

Ó! Môj milovaný BeSlimmer! Je skvelý! Nepotrebovala som schudnúť veľa - 5 kg. Nech sa vyjadrí niekto s väčšími potrebami. :P

Justína, 31 r.

Košice

JE VYNIKAJÚCI! <3

Marta, 27 rokov

Liptovský Mikuláš

Chudnutie nie je taký problém. Ťažšie je udržať si zdravé návyky. Mne tento prípravok pomáha, lebo znižuje chuť na nezdravé jedlo. A aj keď zhreším, nepriberám.

Ondrej, 58 r.

Gabčíkovo

Dá sa po jeho používaní vôbec PRIBRAŤ? Chcela by som mať predsa len trochu väčší zadok, no nedarí sa mi pribrať. Odkedy som schuda 15 kg s týmto prípravkom, váha sa nepohne, ako zakliata. Bez ohľadu na to, čo jem...

Sandra, 32 r.

Sabinov

Oplatí sa. Zvlášť za takýchto podmienok

Dominik, 43 r.

Dolný Kubín

Brucho je ploché ako žraločia plutva... Teraz obľubujem crop topy.

Zuzka, 25 r.

Spišská Nová Ves

Začal som s týmto prostriedkom, lebo už som nevládal. 106 kg živej váhy, už len prejsť cez parkovisko mi spôsobovalo problémy. Teraz vážim 85 kg a kondíciu mám oveľa lepšiu. Ďakujem.

Tomáš, 65 r.

Vrbové

Robí zázraky. Som o polovicu menšia.

Maja, 32 r.

Zvolen

Kúpila som ho mužovi, vidím veľkú pozitívnu zmenu. Nevidím jeho hmotnosť, ale nohavice som mu musela zužovať už dvakrát.

Marika, 38 rokov

Nové Mesto nad Váhom

Zvyčajne som proti takýmto experimentom, ale tento prípravok používam už týždeň a nič zlé sa mi nedeje. Schudla som však 4 kg.

Hortenzia, 56 r.

Levice

Som trochu šokovaný, lebo za 4 dni mám o dve kilá menej. A to nebola len voda. Zatiaľ môžem povedať, že super.

Matej, 31 r.

Tvrdošín

Super, že funguje nielen na kilogramy, ale aj na celulitídu. Pokožka je hladká, ako bábätkovská.

Nina, 29 rokov

Považská Bystrica

Je to super nielen na nadváhu. Celulitída tiež krásne mizne.

Lujza, 26 r.

Senec

Skvelá vecička!

Zdenko, 66 r.

Bojnice

Všetko si to čítam a asi sa dám presvedčiť. Možno získam postavu miss takmer zadarmo!

Vanda, 43 r.

Bobrov

Odporúčam najmä ľuďom po štyridsiatke. Vtedy metabolizmus rýchlo spomaľuje a to ho prepne na vyššie obrátky.

Eduard, 44 r.

Zázrivá

Posledné nákupy:

Alexandra zo Žarnovice, pred 10 minútami

Emil z Ružomberka, pred 8 minútami

Jana z Galanty, pred 7 minútami

Posledné nákupy:

Andrej z Prievidze, pred 7 minútami

Juraj z Gaboltova, pred 3 minútami

Najnovšie nákupy:

Miroslav zo Sabinova, pred 5 minútami

Najnovšie nákupy:

pred chvíľou Milena z Častej

pred 19 sekundami Rozália zo Senca

V súčasnosti je na stránke 281 používateľov

icon

Vaša objednávka bola prijatá

product
1x
BeSlimmer + Buď prirodzene krásna

Celkom:

45 EUR

Kontaktné údaje

E-mail:
Tel. kontakt:

Adresa

,

Platobná metóda

Dobierka (platba na prevzatí)

Počkajte!

Bola Vám priznaná jednorázová zľava!

Teraz môžete získať súpravu: BeSlimmer + Buď prirodzene krásna za cenu zníženú až o 57%

Ponuka sa zobrazila LEN Vám a bude aktívna ešte 15 minút.

CHCEM SVOJU ZĽAVU
57%