Chudni vo dne a v noci
so Slimmestar

Slimmestar

Za štyri týždne zrýchliš svoj metabolizmus,
znížiš chuť na jedlo
a potom spáliš až 67% tukového tkaniva

Slimmestar

„100% zmena”

„Vzdala som sa prísnych diét a dôverovala som Slimmestar. A výsledok? Počas siedmich týždňov som schudla 15 kg. Nikdy som nebola taká šťastná ako teraz, som v siedmom nebi!”

Alica, 34 rokov
schudla 15 kg vďaka Slimmestar

Slimmestar ODPORÚČANÝ ODBORNÍKMI

Slimmestar
Marek Pribiš
Špecialista na výživu

Volám sa Marek Pribiš, som špecialista v obore dietetiky. Po mnoho rokov som odporúčal svojim zákazníkom rôzne diéty a cvičenia ako jediný spôsob, pomocou ktorého môžu stratiť nadváhu. Všetko sa zmenilo vo chvíli, keď som objavil program Slimmestar.

Náplasti Slimmestar sú produktom založeným na prekvapivom objave vedcov, ktorí sa snažili vyriešiť "paradox dvojčiat" - prečo jedna sestra z dvojčiat môže jesť to, na čo má chuť a jej sestra, ktorá je rovnakú stravu, priberá? Tento problém trápil vedcov niekoľko desaťročí, ale dnes je už odpoveď známa - všetko vedie k chuti do jedla a správnemu fungovaniu organizmu. Počet spotrebovaných kalórií záleží od Tvojej chuti. Zvyšok práce vykonáva organizmus. Ak nie je schopný spáliť spotrebované kalórie, tak priberáš. V prípade, že organizmus spotrebuje menej kalórií a následne je schopný ich spáliť, zbavuje sa ich a telo zostáva štíhle.

Slimmestar pomáha spaľovať tvrdohlavý tuk z najproblematickejších častí tela.

AKO PÔSOBIA NÁPLASTI Slimmestar

Slimmestar

Vďaka Slimmestar môžeš:

  • chudnúť vo dne a v noci
  • urýchliť spaľovanie tukových tkanív
  • potláčať chuť na jedlo
  • 3-krát urýchliť metabolizmus
  • zlepšiť fyzickú kondíciu
  • zbaviť sa nadváhy, navždy
Slimmestar
Fotografia ukazuje zmeny v hrúbke tukového tkaniva u skúmanej osoby pred a po dvoch týždňoch liečby s náplasťami Slimmestar.

Chudnite cez deň aj v noci
so Slimmestar

Náplaste Slimmestar sú špecializovanou receptúrou tvarujúcou telo. To znamená, že rýchlosť uvoľňovania aktívnych látok do organizmu je stála. Účelom použitia tohto systému v podobe náplastí Slimmestar je zabezpečiť 24 hodín denne stály prístup aktívnych látok do organizmu.

Slimmestar
  • Vďaka extraktu z pagaštanu konského zvyšuje Slimmestar prekrvenie celého tráviaceho traktu, urýchľuje metabolizmus a potláča chuť do jedla.
  • Vysoká koncentrácia fukoidínu obsiahnutá v chaluhe bublinatej inhibuje tvorbu nových tukových buniek a odstraňuje tie existujúce
Slimmestar
  • Extrakt z ginka dvojlaločného reguluje procesy v tukových tkanivách a znižuje priepustnosť ciev, a preto je mimoriadne účinný v terapii proti celulitíde.
  • Pomarančový olej odďaľuje proces starnutia pokožky, zlepšuje jej celkový vzhľad a stav.

Presuň chudnutie na zatiaľ nedosiahnuteľnú úroveň

Slimmestar bude mať za následok, že všetko to, čo si predtým považoval ako dobré riešenie pre chudnutie, sa ukáže byť len jeho náhradou. Nielen zlepší tvoj metabolizmus, ale tiež zníži chuť na jedlo, zlepší Tvoju náladu a zníži hladinu zlého cholesterolu.

Slimmestar

"Sľúbila som si to a podarilo sa mi! Vyhrala som s kilogramami, s ktorými som bojovala po dlhú dobu."

Slimmestar
"Nebola som spokojná s mojou váhou počas dlhej doby."

"Od narodenia môjho syna, pred 14 rokmi, som mala vo zvyku jesť zvyšky. Mám tiež rada hotové výrobky a fast food. Skúšala som rôzne diéty a tabletky, ktoré spôsobili, že nemôžem jesť tak veľa. Ale zakaždým po schudnutí, sa váha vrátila v plnej, dvojnásobnej sile, čo bolo frustrujúce. Vtedy som sa dozvedela o Slimmestar. Schudla som 15 kg v priebehu dvoch mesiacov ... bez cvičenia, bez akejkoľvek diéty. Konečne môžem nosiť to, na čo mám chuť."

Dominika, 41 rokov
schudla 15 kg vďaka Slimmestar

Slimmestar
"S mojou novou váhou sa cítim oveľa lepšie."

"Už niekoľko rokov som chcel schudnúť s vizuálnych dôvodov, ale nemohol som sa k tomu motivovať. Tak celkovo som sa cítil zdravý, s výnimkou veľmi vysokého krvného tlaku. Okrem toho som pil veľa piva a málo som cvičil. Vždy som odpovedal, že vážim "asi 120 kg," ale keď som sa postavil na váhu a uvidel som 130,8 kg, tak som si povedal, že to musím zmeniť. Vďaka Slimmestar som schudol 47 kg za 6 mesiacov. Všetko, čo je spojené s pohybom je teraz pre mňa jednoduchšie. Vrelo to odporúčam každému."

Marek, 47 rokov
schudol 47 kg vďaka Slimmestar

Slimmestar
"Dosiahla som požadovanú váhu."

"Pre zlé stravovacie návyky a stres pri práci som postupne priberala na váhe. Zašlo to do takého stavu, že som sa jednoducho necítila dobre vo svojej koži. Na internete som narazila na stránku Slimmestar a pomyslela som si... proste to vyskúšaj. Bolo to vynikajúce riešenie a preto som schudla bez hladu a zabraňovania si 15 kg a dosiahla som požadovanú váhu. Teraz to jednoducho musím udržať. Odporúčam všetkým návštevníkom stránok Slimmestar, aby si pomysleli to isté čo ja... proste to vyskúšaj."

Monika, 38 rokov
schudla 15 kg vďaka Slimmestar

Slimmestar
"Schudnutie pomocou Slimmestar je skutočne ľahké"

"Začalo to, keď som prestala fajčiť v roku 1999 a začala som sa prejedať. Vtedy celý môj súkromný život išiel preč, manželstvo bolo zničené a musela si vytvoriť nový život. Vďaka Slimmestar som schudla 22 kg. Som veľmi šťastná. Vrátila som sa do bazéna a znovu môžem chodiť po schodoch. Dala som si za cieľ zhodiť ešte 7 kg za 2 mesiace a som si absolútne istá, že to zvládnem."

Darina, 57 rokov
schudla 22 kg vďaka Slimmestar

ČO SPÔSOBUJE, ŽE Slimmestar JE TAKÝ EFEKTÍVNY

Tajomstvo účinnosti náplastí spočíva v špeciálnej povrchovej úprave, ktorá dávkuje účinné látky. Použitie tohto vyhradeného v patentovom ústave riešenia umožňuje použitie látky na chudnutie priamo do krvi, po dobu 24 hodín denne. Vďaka tomu sa rýchlo dostanú do partií zodpovedných za spaľovanie tukov a reguláciu chuti na jedlo.

uvoľňuje molekuly hydroxycitrónovej kyseliny, ktoré nútia organizmus k spaľovaniu tukov a glukózy.

doručuje inhibítory spomaľujúce vstrebávanie cukru a potláčajúce pocit hladu.

Slimmestar

uvoľňuje antioxidanty, ktoré očisťujú krv od cholesterolu a toxínov.

stimuluje vylučovanie hormónov cez štítnu žľazu, ktoré riadia metabolizmus, trikrát urýchľuje metabolizmus tukov.

Máme dočinenia s receptúrou budúcnosti, ktorú na sebe vyskúšalo už niekoľko tisíc žien na celom svete. Presnejšie povedané, každý deň takmer 1000 žien vo svete začína používať náplasti Slimmestar.

Chudnutie so Slimmestar je konečne:

Slimmestar

„Slimmestar je najpríjemnejší spôsob na chudnutie!”

Slimmestar

„Môžeš chudnúť mnohými spôsobmi, ale ako špecialista na výživu a fitness som vždy kládla dôraz na prírodné a neinvazívne riešenia. Slimmestar ma najprv zaujal výnimočne jednoduchým používaním a potom svojím pôsobením. Tento program umožňuje zrýchliť metabolizmus, spáliť kalórie a dáva pozitívnu energiu na celý deň. A vieš, čo je najlepšie? Že tieto efekty získaš jednoducho na tom, že tráviš čas na to, čo Ťa baví najviac. Neviem si už predstaviť ani deň bez Slimmestar. Je to určite najpríjemnejší spôsob na chudnutie!”

Slimmestar

Magdaléna Fajberováblogerka, špecialistka v oblasti výživy,
inštruktorka fitness

Pripoj sa k tisícom mužov a žien
a chudni so Slimmestar

Záruka bezpečného nákupu

O účinnosti náplastí Slimmestar sa už presvedčili tisíce ľudí v rôznych kútoch sveta. Do Tvojich rúk sa dostáva originálny produkt vytvorený z najkvalitnejších vybraných surovín.

Slimmestar

Dodacie podmienky

Ak si vytvoríš objednávku do 15:00, tak neplatíš náklady na zásielku produktu. Balík Ti bude doručený zadarmo, prostredníctvom kuriérskej služby.

Slimmestar
1 26 33

Hodiny

Minúty

Sekúnd

Záruka kvality

Na trhu existuje mnoho falzifikátov náplastí na chudnutie. Rozdiel medzi jedným a druhým je v štruktúre náplasti a v jej nasýtení. Iba špeciálna kombinácia originálnych povlakov môže priniesť výsledky. Náplasti Slimmestar pozostávajú až zo štyroch patentovaných povlakov, ktoré rovnomerne uvoľňujú účinné látky, urýchľujú metabolizmus a nútia organizmus aby sa zbavoval tuku.

Ako objednať Slimmestar?

Vyplň objednávkový formulár umiestnený na spodnej časti stránky.
Liečbu môžeš začať už na druhý deň po vytvorení objednávky.

Slimmestar

90 EUR 45 EUR

Objednajte už dnes, ušetrite 45 EUR a v balíčku dostanete e-knihu „Buď prirodzene krásna“.

Dostanete knihu

"Buď prirodzene krásna"

"Buď prirodzene krásna" je zbierka najlepších spôsobov, ktoré vám pomôžu byť zdravou, krásnou a atraktívnou. Ponúkame veľa osvedčených riešení z oblasti krásy a neinvazívne metódy s rôznou účinnosťou na podporu ženského vzhľadu. Nájdete tu najdôležitejšie informácie od starostlivosti o pleť, tvárovej jogy, či problémov s kŕčovými žilami až po podporu fyzickej aktivity, zdravú výživu a bezpečnú suplementáciu. Vďaka týmto tipom sa budete cítiť mlado a prirodzene, no hlavne budete milovať svoje nové ja.

Objednávkový formulár
Badges
Krok 1
Vaše údaje
Krok 2
Posledný krok
Progress one Progress Two
Lock
E-mail
Adresa doručenia
Krajina
Spôsoby platby
Doručenie
Mastercard Paypal Visa
Ďalši krok
Adresa
icon

Vaša objednávka bola prijatá

product
1x
Slimmestar + Buď prirodzene krásna

Celkom:

45 EUR

Kontaktné údaje

E-mail:
Tel. kontakt:

Adresa

,

Platobná metóda

Dobierka (platba na prevzatí)

Počkajte!

Bola Vám priznaná jednorázová zľava!

Teraz môžete získať súpravu: Slimmestar + Buď prirodzene krásna za cenu zníženú až o 57%

Ponuka sa zobrazila LEN Vám a bude aktívna ešte 15 minút.

CHCEM SVOJU ZĽAVU
57%