Gwarantowane 

W ciągu 30 dni zredukujesz nawet 90% nadmiaru tkanki tłuszczowej - bez ćwiczeń, diety, efektu jo-jo

Chcę schudnąć

Witaj,

Nazywam się Karol Kwiatkowski i jestem dietetykiem oraz trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Od kilku lat wykładam gościnnie na Sheffield Health Academy. Kiedy zaczynałem swoją karierę nie przypuszczałem, że będę świadkiem prawdziwego kroku milowego w zakresie strategii redukcji masy ciała. Od zawsze jednak byłem przekonany, że promowanie forsownych treningów i drakońskich diet to ślepa uliczka. Dziś mam zaszczyt być częścią rewolucji, która wreszcie uwolni ludzkość od brzemienia nadprogramowych kilogramów i ich przykrych konsekwencji. Rewolucji, która zmieni oblicze odchudzania.

Oto, dlaczego używam określenia REWOLUCJA w odniesieniu do tej metody:

intensywnie spalasz tkankę tłuszczową 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, nawet, kiedy śpisz i wypoczywasz

funkcjonujesz 100% normalnie, bez jakiegokolwiek reżimu diet i treningów, poświęcając swój cenny czas wyłącznie na to, na co masz ochotę

oszczędzasz nie tylko czas, ale i mnóstwo pieniędzy, których nie musisz wydawać na konsultacje u specjalistów, plany dietetyczne i treningowe, zabiegi itp.

z łatwością wysmuklasz i modelujesz nawet „najtrudniejsze” partie ciała, takie jak brzuch, boczki, uda, ramiona

zrzucasz nawet 2-3 kg tygodniowo, całkowicie naturalnie i bezpiecznie, bez jakiegokolwiek ryzyka dla zdrowia

unikasz efektu jo-jo, który dotyka aż 80% osób odchudzających się tradycyjnie (diety + ćwiczenia)

Jak tyjemy?

Co Twoja „oponka” mówi o Twoim zdrowiu?

Czy wiesz, że główne miejsca odkładania się nadmiaru tłuszczu nie są wcale przypadkowe? To, w jakich partiach ciała kumulujemy tkankę tłuszczową jest sprawą indywidualną i zależy często od konkretnych problemów zdrowotnych, z jakimi zmaga się nasz organizm. Sprawdź, który styl przybierania na wadze jest Ci najbliższy:

Oponka

Tzw. oponka w pasie sugeruje nadmiar kortyzolu, tzw. hormonu stresu, który produkujemy pod wpływem mobilizacji psychicznej i sytuacji napięcia nerwowego. Przewlekły stres, o który dziś nietrudno, prowadzi do nadmiernego gromadzenia się tłuszczu w okolicach pasa.

Biodra, pośladki, uda

Odkładanie się tłuszczu głównie w dolnych partiach ciała jest typowe dla wielu kobiet i ma związek z gospodarką hormonalną, przede wszystkim z nadmiarem estrogenów, żeńskich hormonów płciowych.

Górna część ciała i ramiona

Tycie w tych strefach może mieć związek ze zbyt niskim poziomem testosteronu, męskiego hormonu płciowego, a także z zaburzeniami poziomu insuliny lub spadkiem wrażliwości na ten hormon (insulinooporność). Wałeczki pod pachami sugerują kłopoty z tarczycą.

Równomierne tycie

Równomierne, harmonijne przyrastanie podskórnej tkanki tłuszczowej dotyczy przeważnie młodszych i zdrowych osób, które jedzą zbyt dużo węglowodanów prostych, zwłaszcza słodyczy.

Czy istnieje jedna odpowiedź na te wyzwania?

Biorąc pod uwagę to jak różni są ludzie z nadwagą, z jakimi wyzwaniami się borykają, proponowanie im wszystkim żelaznego duetu diety niskokalorycznej i wysiłku fizycznego wydaje się… no właśnie, szalone! Spotkałem mnóstwo mężczyzn sfrustrowanych faktem, że mimo katowania się na siłowni uparta warstwa tłuszczu w okolicach pasa nie chce zniknąć.

Kobiety z kolei są wściekłe, że na diecie szybko tracą objętość biustu i wyostrzają im się rysy twarzy, zaś pupa i uda pozostają otłuszczone. Niektóre osoby w akcie desperacji decydują się na mechaniczne odessanie tłuszczu z problematycznych miejsc… Nie dość, że to rozwiązanie drogie, inwazyjne i bolesne, to jeszcze - tymczasowe. Bo skłonności do gromadzenia zapasów w danym miejscu - zostają.

Czy zatem jesteśmy skazani na klęskę? Absolutnie nie. Zdradzę Ci dziś największy sekret. Metoda, którą pragnę Ci przedstawić, umożliwi Ci precyzyjnie wyszczuplić i wymodelować newralgiczne partie ciała, a jeśli tyjesz równomiernie - tak samo schudniesz. Klucz do perfekcyjnie proporcjonalnej sylwetki, młodzieńczej niezależnie od wieku i pozbawionej cellulitu jest w nas samych. Trzeba go jedynie aktywować. Jak? O tym za chwilę…

Mit ćwiczeń i diet-cud

Ludzie są różni i ich nadwaga ma różne przyczyny. Wbrew obiegowej opinii zmuszanie ciała do intensywnego wysiłku fizycznego większości z nas wcale nie służy, stwarza nienaturalny deficyt energetyczny i niszczący komórki stres oksydacyjny. Diety? Kolejny fatalny pomysł. Wykluczanie całych grup produktów prawie zawsze kończy się niedoborami żywieniowymi, a drastyczne cięcie kalorii - osłabieniem, stresem psychicznym i… potężnym efektem jo-jo w najbliższej przyszłości.

Chcesz poznać brutalną prawdę? W większości przypadków dieta i ćwiczenia okazują się nieskuteczne, a nawet jeśli przyniosą jakieś efekty, w ciągu roku utracone kilogramy wracają z nawiązką. Czy zamierzasz katować się do końca życia siłownią, jeść chude jogurty i liście sałaty? Zaufaj mi - nie tędy droga.

Odchudzanie na miarę XXI wieku

Przełom, o którym mówię, to wynik wieloletniej pracy zespołu najwybitniejszych badaczy genu otyłości i ekspertów nanotechnologii. Wyselekcjonowali oni najpotężniejsze naturalne substancje pobudzające rozpad komórek tłuszczowych, a uzyskanej formule nadali unikalną formę plastrów.

Wyniki pierwszych testów wstrząsnęły naukowym światkiem. 88% uczestników obciążonych tzw. genem otyłości straciło aż 3x więcej kilogramów, niż grupa kontrolna, stosująca jedynie ćwiczenia i niskokaloryczną dietę. Ponadto, uczestnicy z łatwością redukowali tłuszcz nawet z „trudnych” partii ciała, w sposób porównywalny z liposukcją!

Wyniki pierwszych testów

Grupa uczestników obciążonych genem otyłości stosująca plastry

Utrata 3x więcej kilogramów, redukcja tkanki tłuszczowej do nawet -90%

Grupa kontrolna stosująca ćwiczenia i niskokaloryczną dietę

System plastrów trans-dermalnych szybko zyskał uznanie prestiżowej organizacji przeciwdziałającej fali nadwagi i otyłości American Obesitology Center i został opisany na łamach Pioneers of Health, periodyku przedstawiającego najbardziej obiecujące innowacje w zakresie zdrowia.

Na czym polega fenomen dermo-odchudzania?

 • Unikalne, opatentowane nano-cząsteczki

  Dzięki zastosowaniu wyjątkowej technologii w postaci siatki mikroskopijnych, rozciągliwych nanocząsteczek, eliksir odchudzający może wniknąć bardzo głęboko do tkanki tłuszczowej i działać skutecznie nawet na głębokości ok. 10-15 cm.

 • Rekordowa efektywność przeskórnej podaży substancji aktywnych

  Forma plastrów naklejanych na skórę umożliwia zastosowanie wyższych stężeń kluczowych składników i niemal stuprocentową ich absorpcję. Oznacza to, że formuła działa o wiele szybciej i skuteczniej, niż jakakolwiek inna metoda (kapsułki itp.).

 • Bezlitośnie dla tłuszczu, delikatnie dla organizmu

  Kompleks wysoko stężonych naturalnych ekstraktów przenika bezpośrednio w głąb tkanki podskórnej już w ciągu 5 minut od aplikacji plastra, jednak dzięki całkowitemu pominięciu układu pokarmowego nie podrażnia żołądka ani jelit, nie obciąża wątroby.

 • Hit - technologia inteligentnego modelowania

  Rewolucyjność systemu dermo-odchudzania polega również na tym, że superplaster niejako „rozpoznaje” rodzaj nadwagi i w zależności od potrzeb użytkownika wysmukla ciało równomiernie lub selektywnie, modelując głównie problematyczne partie (np. redukując nawet 8-10 cm z obwodu samej talii czy zmniejszając obwód ramion po 2-3 cm w 30 dni).

 • Dyskretne, ekspresowe, nieinwazyjne odchudzanie

  Superplastry są malutkie, ultracienkie i niewidoczne pod ubraniem. Materiał jest całkowicie hipoalergiczny, oddychający i nie powoduje podrażnień nawet na bardzo wrażliwej skórze. Plastry działają natychmiast po aplikacji, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 • Zero jo-jo, pełna ochrona przed powrotem nadwagi

  Formuła ma zdolność blokowania adipogenezy, czyli tworzenia się nowych komórek tłuszczowych. Ponadto, w przeciwieństwie do głodówek i morderczych ćwiczeń, plastry trwale przestawiają metabolizm w tryb turbo, dzięki czemu ciało staje się chodzącą elektrownią zamieniającą tłuszcz w czystą energię.

Dlaczego o tym się (jeszcze) nie mówi...

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego w naszym kraju tak niewiele jeszcze mówi się o tej metodzie. Cóż, nie oszukujmy się - centra fitness i samozwańczy guru „jedynie słusznych” diet nie zarobią na osobach, które pozbyły się problemu nadwagi w sposób prosty, szybki i przyjemny za pomocą dermo-odchudzania. Unikają jak ognia wspominania o tej metodzie, ponieważ godzi ona w ich materialne interesy. To smutne, ale taka jest prawda. Jakiś czas temu udzieliłem wywiadu w audycji radiowej i otrzymałem później sporo wiadomości z pogróżkami. Ja jednak nie zamierzam milczeć.

Pragnę pomóc ludziom tak, jak swojej siostrze

Podzielę się z Wami częścią mojej osobistej historii. Moja droga siostra, Joanna, borykała się z pokaźną nadwagą. Nie mogłem patrzeć, jak kilogramy rujnują jej zdrowie, samoocenę i życie prywatne… Musiałem działać. Wszyscy oczekiwali tego po mnie - w końcu byłem specjalistą w zakresie odżywiania i zdrowego stylu życia, prawda? No właśnie. Rzecz w tym, że Joanna zawsze była dość aktywna fizycznie i wbrew stereotypom nie spędzała dni na kanapie, objadając się przekąskami. Przytyła, ponieważ po urodzeniu dzieci i przekroczeniu 35. roku życia jej metabolizm drastycznie spowolnił - to się zdarza. Pomimo moich ostrzeżeń zapisała się na aerobik, nadwerężyła sobie kręgosłup i stawy kolanowe…

Zdjęcie rentgenowskie PRZED kuracją

Nadzieja nadeszła zza Oceanu

Było coraz gorzej. Skumulowany stres emocjonalny potęgował tycie, a desperacja nakazała Joannie się głodzić… Kiedy trafiła z ciężką anemią do szpitala, powiedziałem - dość. Muszę coś na to zaradzić, bo to się źle skończy. Moi siostrzeńcy patrzyli na mnie z nadzieją w oczach. Napisałem do wszystkich instytutów zajmujących się obesitologią na świecie. Kiedy już miałem się poddać, z USA nadszedł ratunek… Zaproszenie dla Joanny na pionierskie testy nowej metody opartej o zewnętrzną, przezskórną aplikację bogatego, wyselekcjonowanego koktajlu silnie stymulującego rozpad tkanki tłuszczowej, termogenezę (zamianę tłuszczu w energię cieplną) oraz procesy metaboliczne. Czy domyślacie się już, do czego zmierza moja opowieść?

To był strzał w dziesiątkę

Lecąc z Joanną do Stanów nie miałem pojęcia, że otwiera się przed nami zupełnie nowy rozdział w życiu. Dla mojej siostry - spełnienie marzeń o perfekcyjnej sylwetce, dla mnie - zupełnie nowe perspektywy w kwestii podejścia do redukcji masy ciała. Nawet mi się nie śniło, że odchudzanie może być tak dziecinnie proste, szczególnie w odniesieniu do wyjątkowo trudnych przypadków, takich jak zaburzenia hormonalne, metaboliczne, czy obciążenie tzw. genem otyłości. Joanna po zakończonych testach wróciła szczęśliwa i odmieniona do kraju, ja natomiast zostałem przez 3 miesiące w USA by zgłębiać tajniki nowej metody. Dziś jestem jej wiernym ambasadorem. Z pomocą systemu transdermalnego uwolniłem już od nadwagi wielu rodaków.

Zdjęcie rentgenowskie PO kuracji

Nie przegap swojej szansy

Mam dla Ciebie doskonałą wiadomość. Innowacja na skalę światową jest już dostępna do domowego użytku w Polsce. W tym momencie nie jest istotne ile masz lat, ile kilogramów na plusie i od jak dawna borykasz się z nadwagą. Nie są ważne jej przyczyny, ani to, gdzie najbardziej odkłada Ci się oporny tłuszcz. Jedyne, co ma teraz znaczenie, to to, że tylko jedna decyzja, jedno TAK dzieli Cię od uzyskania figury marzeń już w 30 dni. Bez żadnych kruczków, ryzyka i wyrzeczeń!

Teraz, kiedy podzieliłem się z Tobą swoją wiedzą, masz dwa wyjścia. Możesz zignorować te informacje i dalej narzekać na swoją nadwagę, lub - wziąć sprawy w swoje ręce i wypróbować system, który okazał się globalnym przełomem w naturalnej redukcji masy ciała. Wybór należy do Ciebie.

Nic nie ryzykujesz!

Stosując inteligentny system transdermalny Slimmestar nie tylko zredukujesz nadprogramowe kilogramy, ale również poprawisz proporcje sylwetki i odzyskasz pewność siebie już w 28 dni. Nic nie ryzykujesz, ponieważ ta rewolucyjna formuła chroniona jest prestiżową Europejską Gwarancją Jakości:

Certificate „European Guarantee of the Highest Quality”

Certyfikat „Europejska gwarancja najwyższej jakości”

European Quality Certification Department

Europejski departament certyfikowania jakości

24. Rue Gallait Street,
21-107 City of Brussels,
Belgium

Europejska gwarancja najwyższej jakości

Europejski departament ds. certyfikowania jakości oświadcza, że wyrób:

Slimmestar

uzyskał Międzynarodowy Certyfikat Najwyższej Jakości

Zatwierdzony przez lekarzy certyfikat potwierdza, że ww. wyrób farmaceutyczny wyprodukowano w certyfikowanych europejskich laboratoriach

Poddano licznym testom klinicznym i konsumenckim potwierdzającym wysoką skuteczność formuły i bezpieczeństwo użytkowania

Dopuszczono do obrotu na terenie UE

Departament Certyfikowania Jakości

Licencja nr CRU-13022020-BSO-1109

Sekretarz Europejskiej Kapituły Jakości i Skuteczności

Sekretarz Europejskiej Kapituły Jakości i Skuteczności

Licencja nr CRU-13022020-BSO-1109

Odzyskaj lekką sylwetkę w 28 dni

Czołowe koncerny z USA i Azji walczą aktualnie między sobą o patent na dermo-odchudzanie. Kiedy któryś z nich położy ręce na formule Slimmestar, stanie się ona niezwykle popularna, ale i horrendalnie droga. Zanim to jednak nastąpi, jako ambasador formuły i członek fundacji promującej zdrowie mam możliwość czasowo udostępnić Państwu tę niezwykłą kurację tutaj w Polsce z dofinansowaniem rzędu 49% . Wszystko robię po to, aby pomóc jak największej liczbie osób w moim ojczystym kraju pozbyć się nieestetycznej i groźnej dla zdrowia nadwagi.

Dlatego zachęcam Cię do skorzystania z tej szansy! Złożenie zamówienia jest banalnie proste. Nie musisz wysyłać żadnych pieniędzy przez internet, ani płacić kartą, żeby otrzymać Slimmestar. Wystarczy, że poświęcisz 2 minuty na wypełnienie formularza i już po kilku dniach otrzymasz przesyłkę, którą opłacisz wygodnie u kuriera.

Dziękuję Ci za czas, który przeznaczyłeś na zapoznanie się z moją misją. Życzę Ci dużo szczęścia w Twoim nowym życiu, w którym będziesz cieszyć się fantastyczną figurą i samopoczuciem… już za 28 dni!

Karol Kwiatkowski

Odbierz wyjątkowy zestaw:
bestseller ostatnich miesięcy - książka „Schudnij bez wyrzeczeń” oraz przełomowy produkt Slimmestar.

Liczba dostępnych sztuk z aktualnej partii:

1
3 4 5
2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4

Otrzymujesz książkę

„Schudnij bez wyrzeczeń”

– bestseller wydawniczy, w którym znajdziesz najcenniejsze porady, gotowe przepisy i sprawdzone sposoby na szybką i trwałą utratę wagi bez wysiłku, frustracji i wyrzeczeń. Książka wyjaśnia najczęstsze powody, przez które do tej pory nie udało Ci się schudnąć i podaje rozwiązania, dzięki którym wreszcie osiągniesz wymarzoną sylwetkę – jedząc smacznie i żyjąc tak, jak lubisz. To Twój osobisty motywator, księga porad i wskazówek, dzięki którym pozbędziesz się nadmiernych kilogramów, wymodelujesz idealną figurę bez fałdek, nabierzesz zdrowych nawyków, pewności siebie i z łatwością utrzymasz wagę po schudnięciu.

319 PLN 157 PLN

Zamów swój zestaw już dziś i oszczędź 162 PLN.

Formularz zamówienia
Badges
Krok 1
Twoje dane
Krok 2
Ostatni krok
Progress one Progress Two
Lock
Adres e-mail
Adres zamieszkania
Kraj
Metody płatności
Dostawa
Mastercard Paypal Visa
Kolejny krok
Adres

„Jestem w szoku, że odchudzanie może być takie proste... Całe życie byłam przekonana, że liczenie kalorii i wycisk na siłowni to konieczność, aby mieć idealną sylwetkę. Te plastry to czysta magia.”

Joanna

Sanok

„Nie wierzyłam własnym oczom - 12 kg w dół bez żadnego wysiłku, w rekordowo krótkim czasie! Znajome z pracy plotkują, że poddałam się zabiegowi liposukcji. Wyglądam bosko i jestem przeszczęśliwa.”

Michalina

Łódź

„Smukła i zgrabna po urodzeniu trójki dzieci prawie rok po roku? Ależ tak. Przy trójce urwisów nie mam czasu na ważenie, mierzenie, tabelki kalorii. Ta metoda to zbawienie dla zabieganych mam.”

Weronika

Zamość

„Mam już swoje lata, metabolizm jest jaki jest i myślałam, że nie zdołam zrzucić ani kilograma. Błąd! Po tych plasterkach mam nawet lepszą figurę, niż w młodości. Mąż znowu zakochany!”

Olga

Tomaszów Mazowiecki

„Ostatnimi czasy strasznie przytyłam, zajadałam emocje związane z rozwodem... Przyjaciółka poleciła mi te plastry. Wyśmiałam ją na początku, ale schudłam prawie 15 kg bez wyrzeczeń.”

Teresa

Warszawa

„Najprostszy i najprzyjemniejszy sposób na odchudzanie, serio. Wstyd mi było, kiedy chodziłam na siłkę i zero efektów... Znajomi patrzyli z politowaniem, a teraz mi zazdroszczą. Polecam.”

Paulina

Katowice

„Zrobiłyśmy sobie kurację odchudzającą z córką, bo miałyśmy sporo na plusie. Zięć się śmiał, że nic nam to nie da, ale musiał to odszczekać, bo obie zrzuciłyśmy po 11 i 16 kg! Jesteśmy super laski.”

Izabela

Dębica

„Genialny patent na odchudzanie, Nobla temu, kto to wymyślił! Przyklejasz i zapominasz, a tłuszcz normalnie się wypala sam. Najlepsze jest to, że kilogramy w ogóle nie wracają, zero jo-jo.”

Elżbieta

Toruń

„Uwielbiam ten produkt za skuteczność i naturalny skład. Mam wrażliwą skórę i bałam się podrażnień, ale nic z tych rzeczy. Schudłam akurat na wspólną podróż z mężem z okazji 20 rocznicy ślubu.”

Regina

Wrocław

„Koleżanki pocą się na siłowni i obsesyjnie liczą kalorie, a ja? Ja wypoczywam na kanapie przy ulubionym serialu, jem wszystko normalnie i chudnę szybciej, niż ona. Kto wygrywa? JA.”

Julia

Koszalin

„Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, ale to jakby wytapia z człowieka cały zbędny tłuszcz. Opona hodowana latami rozpuściła się w ciągu paru tygodni. Teraz synowa odchudza się z tymi plastrami.”

Hanna

Jasło

Ostatnie zakupy:

Paulina z Brzeska, przed chwilą

Ostatnie zakupy:

Elżbieta z Krakowa, 19 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Marianna z Przemyśla, 13 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Maria z Krakowa, 28 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Elżbieta z Krosna, 8 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Helena z Brzeska, 32 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Marian z Przemyśla, 15 sekund temu

Ostatnie zakupy:

Henryk z Krakowa, 18 sekund temu

icon

Twoje zamówienie zostało przyjęte

product
1x
Slimmestar + Schudnij bez wyrzeczeń

Do zapłaty:

157 PLN

Dane kontaktowe

Adres e-mail:
Nr telefonu:

Dane adresowe

,

Sposób płatności

COD (Płatność przy odbiorze)

Zaczekaj!

Odbierz jednorazowy rabat!

Zdobądź wyjątkowy zestaw: rewolucyjny produkt Slimmestar + Schudnij bez wyrzeczeń w cenie niższej aż o 63%

Oferta wyświetliła się TYLKO Tobie i będzie aktywna jeszcze przez 15 minut.

Odbieram swoją zniżkę
63%